Středa 29. června 2022, svátek má Petr, Pavel
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Středa 29. června 2022 Petr, Pavel

Sportovní výsledky 26. 6. 2022

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Assen (Niz.) - Velká cena Nizozemska, závod MS silničních motocyklů

Přidat do mých lig

Moto3: 1. Sasaki (Jap./Husqvarna) 37:28,371, 2. Guevara (Šp./GasGas) -0,314, 3. García (Šp./GasGas) -0,392, 4. Suzuki (Jap./Honda) -0,399, 5. Artigas (Šp./CFMoto) -0,661, 6. Holgado (Šp./KTM) -11,540.
Průběžné pořadí (po 11 z 20 závodů): 1. García 182 b., 2. Guevara 179, 3. Foggia (It./Honda) 115, 4. Sasaki 113, 5. Masiá (Šp./KTM) 107, 6. Öncü (Tur./KTM) 98.

Moto2: 1. A. Fernández (Šp./Kalex) 39:07,133, 2. Ogura (Jap./Kalex) -0,66, 3. Dixon (Brit./GasGas) -0,725, 4. Vietti (It./Kalex) -0,758, 5. Bendsneyder (Niz./Kalex) -1,485, 6. A. López (Šp./Speed Up) -5,417, ...10. Salač (ČR/Kalex) -7,691.
Průběžné pořadí (po 11 z 20 závodů): 1. Vietti 146, 2. A. Fernández 146, 3. Ogura 145, 4. Canet (Šp./Kalex) 116, 5. Arbolino (It./Kalex) 104, 6. Roberts (USA/Kalex) 97, ...21. Salač 14.

MotoGP: 1. Bagnaia 40:25,205, 2. Bezzecchi (oba It./Ducati) -0,444, 3. M. Viňales -1,209, 4. A. Espargaró (oba Šp./Aprilia) -2,585, 5. B. Binder (JAR/KTM) -2,721, 6. Miller (Austr.//Ducati) -3,045.
Průběžné pořadí (po 11 z 20 závodů): 1. Quartararo (Fr./Yamaha) 172, 2. A. Espargaró 151, 3. Zarco (Fr./Ducati) 114, 4. Bagnaia 106, 5. Bastianini (It./Ducati) 105, 6. B. Binder 93.

Keňská rallye, podnik MS v automobilových soutěžích

Přidat do mých lig

1. Rovanperä, Halttunen (Fin./Toyota Yaris) 03:40:24,9, 2. Evans, Martin (Brit./Toyota Yaris) -52,8, 3. Kacuta, Johnston (Jap., Ir./Toyota Yaris) -1:42,7, 4. Ogier, Veillas (Fr./Toyota Yaris) -2:10,3, 5. Neuville, Wydaeghe (Belg./Hyundai i20) -10:40,9, 6. Breen, Nagle (Ir./Ford Puma) -23:27,9.

Průběžné pořadí MS (po 6 z 13 závodů): 1. Rovanperä 145, 2. Neuville 80, 3. Tänak (Est./Hyundai I20) 62, 4. Kacuta 62, 5. Breen 60, 6. Evans 57, ...23. Cais (ČR/Ford Fiesta) 2.

Pořadí týmů: 1. Toyota 246, 2. Hyundai 184, 3. M-Sport Ford 144, 4. Toyota NG 68.

Samota-Sumbawa (Indon.) - Velká cena Indonésie, závod MS v motokrosu

Přidat do mých lig

MXGP:
1. jízda: 1. Gajser (Slovin./Honda) 34:55,151, 2. Prado (Šp./GasGas) -4,931, 3. Fernández (Šp./Honda) -7,672.
2. jízda: 1. Gajser 35:12,673, 2. Prado -3,834, 3. Febvre (Fr./Kawasaki) -6,005.

GP celkově: 1. Gajser 50, 2. Prado 44, 3. Fernández 38.

Průběžné pořadí MS (po 12 z 20 závodů): 1. Gajser 535, 2. Prado 410, 3. Seewer (Švýc./Yamaha) 405.

MX2:
1. jízda: 1. Vialle (Fr./KTM) 35:33,662, 2. Geerts (Belg./Yamaha) -8,812, 3. Längenfelder (Něm./GasGas) -18,948.
2. jízda: 1. Vialle 36:06,053, 2. Längenfelder -7,795, 3. Benistant (Fr./Yamaha) -26,334.

GP celkově: 1. Vialle 50, 2. Längenfelder 42, 3. Benistant 38.

Průběžné pořadí MS (po 12 z 20 závodů): 1. Vialle 502, 2. Geerts (Belg./Yamaha) 498, 3. Längenfelder 395, ...20. Polák (ČR/Honda) 76, 22. Terešák (ČR/KTM) 51.

Mladá Vožice - Společné mistrovství ČR a Slovenska v silniční cyklistice

Silniční závod

Přidat do mých lig

Muži (197,2 km): 1. Zahálka 5:02:11, 2. Bárta -7, 3. A. Ťoupalík -11, 4. Boroš (všichni Elkov Kasper) -13, 5. Hirt (Intermarché-Wanty-Gobert) -17, 6. Vakoč (Canyon Northwave) -1:06, 7. Otruba -1:44, 8. J. Ťoupalík (oba Elkov Kasper) -1:55, 9. Řepa (Equipo Kern Pharma) -2:08, 10. Bittner (Development team DSM) -3:51.

Národní šampionáty v silniční cyklistice

Závody s hromadným startem

Přidat do mých lig

Belgie (208,7 km): 1. Merlier (Alpecin-Fenix) 4:20:55, 2. Meeus (Bora-hansgrohe), 3. Philipsen (Alpecin-Fenix) oba stejný čas.

Británie (201 km): 1. Cavendish (Quick-Step Alpha Vinyl) 4:31:06, 2. Watson (Groupama-FDJ Conti), 3. Richardson (Le Col) oba stejný čas.

Dánsko (211 km): 1. Kamp 4:52:17, 2. Pedersen (oba Trek-Segafredo), 3. Honoré (Quick-Step Alpha Vinyl) oba -14.

Francie (240 km): 1. Sénéchal (Quick-Step Alpha Vinyl) 5:12:48, 2. Turgis (TotalÉnergies), 3. Zingle (Cofidis) oba stejný čas.

Itálie (237 km): 1. Zana (Bardiani CSF Faizané) 5:41:22, 2. Rota (Intermarché-Wanty-Gobert), 3. Battistella (Astana) oba stejný čas.

Německo (189 km): 1. Politt (Bora-Hansgrohe) 4:34:59, 2. Arndt (DSM) -47, 3. Geschke (Cofidis) -2:45.

Nizozemsko (193,8 km): 1. Eenkhoorn (Jumbo-Visma) 4:17:28, 2. Hoole (Trek-Segafredo) -5, 3. Van der Hoorn (Intermarché-Wanty-Gobert) -12.

Norsko (193,2 km): 1. Tiller (Uno-X) 4:23:15, 2. Kristoff (Intermarché-Wanty-Gobert), 3. Boasson Hagen (TotalÉnergies) oba stejný čas.

Rakousko (195 km): 1. Grossschartner 4:35:39, 2. Gamper, 3. Pöstlberger (všichni Bora-hansgrohe) oba stejný čas.

Slovensko (197 km): 1. P. Sagan (TotalÉnergies) 5:0354, 2. Kubiš (Dukla Banská Bystrica) -1:42, 3. Svrček (ATT Investments) -2:08.

Slovinsko (167 km): 1. Koren (Adria Mobil) 3:54:49, 2. Govekar (Bahrajn Victorious), 3. Mezgec (BikeExchange-Jayco) oba -1:04.

Španělsko (186 km): 1. Rodríguez (Ineos Grenadiers) 4:21:43, 2. Herrada (Cofidis), 3. Aranburu (Movistar) oba -51.

Tacen (Slovin.) - Závody Světového poháru ve vodním slalomu

Přidat do mých lig

Muži:
C1:
1. Slafkovský (SR) 86,27 (0 trest. sekund), 2. Božič -0,17 (2), 3. Savšek (oba Slovin.) -0,56 (2), ...v semifinále 19. Větrovský, 22. Král, 30. Rohan (všichni ČR).
Průběžné pořadí SP (po 3 z 5 závodů): 1. Božič 147, 2. Savšek 147, 3. Gestin (Fr.) 143, ...13. Rohan 80, 20. Chaloupka 55, 25. Heger (oba ČR) 44, 37. Větrovský 24, 39. Král 21.

Extrémní slalom: 1. Öhrström (Švéd.), 2. Přindiš (ČR), 3. Delassus (Fr.), ...v semifinále 8. Tunka (ČR).
Průběžné pořadí SP (po 3 z 5 závodů): 1. Clarke (Brit.) 109, 2. Öhrström 84, 3. Bowers (Brit.) 78, ...5. Přindiš 68, 12. Prskavec 46, 22. Tunka 27, 28. Heger (všichni ČR) 13.

Ženy:
C1:
1. Franklinová (Brit.) 96,52 (0), 2. Leibfarthová (USA) -1,75 (0), 3. Liliková (Něm.) -4,99 (0), ...v semifinále 11. Fišerová, 29. M. Satková, Morenová (všechny ČR) vyřazena v kvalifikaci.
Průběžné pořadí SP (po 3 z 5 závodů): 1. Franklinová 154, 2. Fišerová 117, 3. Leibfarthová 115, 4. M. Satková 107, ...28. G. Satková 44, 31. Matulková (obě ČR) 31, 56. Morenová 2.

Extrémní slalom: 1. Woodsová (Brit.), 2. Kühnleová, 3. Wolffhardtová (obě (Rak.), 4. Fišerová, ...v čtvrtfinále 10. M. Satková, 16. Valíková, Vojtová (všechny ČR) vyřazena v kvalifikaci.
Průběžné pořadí SP (po 3 z 5 závodů): 1. Fišerová 150, 2. N. Foxová (Austr.) 130, 3. Kühnleová 90, ...7. M. Satková 59, 34. Valíková 9, 52. A. Hilgertová 4, 56. Vojtová 4, 60. Galušková (všechny ČR) 2.

Beroun - Turnaj žen Tipsport Czech Ladies Open evropského okruhu Ladies European Tour

Přidat do mých lig

(par 72):
1. am. Melichová 202 (68+65+69) 2. Spilková (obě ČR) 203 (68+65+70), Brochová Estrupová (Dán.) 203 (65+67+71), 4. Gustavssonová (Švéd.) 204 (68+70+66), 5. Gómezová 205 (71+69+65), 6. Sobrónová (obě Šp.) 206 (68+69+69), am. Spitzová (Rak.) 206 (66+66+74), 8. Williamsová (Wal.) 207 (73+70+64), ...13. Kousková 209 (68+71+70), am. Macková 209 (72+66+71), 16. am. Vodičková 210 (71+71+68), Melecká (všechny ČR) 210 (71+69+70), 51. Napoleaová 215 (70+73+72), 68. Vahalová (všechny ČR) 220 (73+71+76)

Bethesda (USA) - Ženský turnaj kategorie major KPMG Women’s PGA Championship

Přidat do mých lig

(par 72)
1. Čon In-ki (Korea) 283 (64+69+75+75), 2. Thompsonová (USA) 284 (74+67+70+73) a Leeová (Austr.) 284 (73+68+73+70), 4. Tchitikulová (Thaj.) 285 (73+72+68+72), 5. Čche Hje-čin 287 (69+72+70+76), Kim Si-jong 287 (71+69+71+76), Kim Hjo-ču (všechny Korea) 287 (73+72+71+71), Hataokaová (Jap.) 287 (71+72+75+69) a Greenová (Austr.) 287 (71+69+72+75)

Mnichov (Něm.) - Turnaj International Open evropské série DP World Tour

Přidat do mých lig

(par 72):
1. Li Chao-tchung (Čína) 266 (62+67+67+70) na 1. dodatečné jamce, 2. Pieters (Belg.) 266 (69+64+66+67), 3. Fox (N. Zél.) 268 (66+64+71+67), 4. Välimäki (Fin.) 270 (69+66+68+67), 5. Von Dellingshausen (Něm.) 271 (64+73+66+68), Langasque (Fr.) 271 (68+68+66+69) a Larrazábal (Šp.) 271 (70+67+67+67) 

Mistrovství světa mužů

čtvrtfinále

Přidat do mých lig
konec
Slovensko
Řecko
3:4 (1:2, 1:1, 1:1)
konec
Kanada
Haiti
10:1 (1:0, 3:0, 6:1)
konec
USA
Itálie
5:1 (1:0, 1:1, 3:0)

Mistrovství světa mužů

O 5. místo

Přidat do mých lig
konec
Slovensko
Itálie
9:0 (2:0, 3:0, 4:0)

Mistrovství světa mužů

O 15. místo

Přidat do mých lig
konec
Pákistán
Kajmanské ostrovy
5:4 (0:2, 2:2, 3:0)

Mistrovství světa žen

Semifinále

Přidat do mých lig
konec
Česko
USA
6:0 (2:0, 1:0, 3:0)

Mistrovství světa žen

O 5. místo

Přidat do mých lig
konec
Velká Británie
Libanon
6:2 (1:1, 2:0, 3:1)

Praha - rovinový mítink

Přidat do mých lig

České derby, rovinový dostih (2400 m, tříletí hřebci a klisny): 1. Queen of Beaufay (ž. Foret, tr. Török, stáj DS Pegas), 2. Stronger Together, 3. Darling in Pink. Výrok: boj 3/4 - nos - 2 1/2. Čas: 2:29,14.

Další dostihy:
I.
Stratovarius (ž. Šafář) - Imperio - Sunny Star
II. Worth Choice (ž. Palík) - Lailaho - Manolla
III. Politicum (ž. Palík) - Mandarin - Pace Man
IV. Rex of Thunder (ž. Demo) - Wellunca - Sapienti
VI. Gasparii (ž. Palík) - Lamprey - Gott
VII. Zaukhan (ž. Sousa Ferreira) - Sea the Night - Gold Shalaa
VIII. Bartola (ž. Fayos) - Minchir - Gilby

ostatní sportyPřidat do mých lig

Ankara (Tur.) - Finále Světového poháru v moderním pětiboji

Přidat do mých lig

Smíšená štafeta: 1. Szép, Gulyásová (Maď.) 1357, 2. Sato, Učidaová (Jap.) 1351, 3. Lawrynowicz, Dominiaková (Pol.) 1341, ...Kuf, Novotná (ČR) nedokončili.

Barcelona (Šp.) - Mistrovství Evropy juniorů v moderním pětiboji

Přidat do mých lig

Štafeta: 1. Itálie 1471, ...5. ČR (Lukeš, Tůma) 1430

Innsbruck (Rak.) - Světový pohár ve sportovním lezení

Přidat do mých lig

Bouldering:
Muži:
1. Duffy (USA), 2. I To-hjon (Korea), 3. Ogata (Jap.), ...v kvalifikaci 83. Potůček (ČR).
Konečné pořadí SP: 1. Ogata 3990, ...134. Jeliga (ČR) 3.

Ženy: 1. Grossmanová (USA), 2. Meulová (Něm.), 3. Nonakaová (Jap.).
Konečné pořadí SP: 1. Grossmanová, ...57. Adamovská (ČR) 137,5.

Obtížnost:
Muži:
1. Duffy, 2. Jurikusa (Jap.), 3. Grupper (USA), ...v semifinále 13. Stráník (ČR), v kvalifikaci 93. Potůček.

Ženy: 1. Garnbretová (Slovin.), 2. So Če-hjon (Korea), 3. Raboutouová (USA), ...v semifinále 14. Adamovská, v kvalifikaci 41. Smetanová (ČR).

Olomouc - Světový pohár v parkurovém skákání

Přidat do mých lig

1. Opatrný (ČR/Forewer) 0 trestných bodů (čas rozeskakování 37,20), 2. Müller (Něm./Ohlala 13) 4 (36,63), 3. Spreheová (Něm./Bailando 52) 4 (37,08), 4. Bormannová (Něm./A Crazy Son of Lavinia) 4 (37,64), 5. Klus (ČR/Cardozo 4) 8 (38,78)

Kolding (Dán.) - MS v orientačním běhu

Sprint smíšených štafet:

Přidat do mých lig

1. Švédsko (Strandová, Bejmer, Bergman, Alexanderssonová) 58:39, 2. Británie -1:02, 3. Norsko -1:41, ...10. Česko (Janošíková, Křivda, Král, Stehlíková) -3:14.

Mistrovství Evropy mužů v sedmičkovém ragby

Základní část

Přidat do mých lig
konec
Česko
Gruzie
24:12
konec
Belgie
Česko
24:17

Mistrovství Evropy mužů v sedmičkovém ragby

Finále

Přidat do mých lig
konec
Německo
Španělsko
21:7

Mistrovství Evropy mužů v sedmičkovém ragby

O 7. místo

Přidat do mých lig
konec
Litva
Česko
24:5

Mistrovství Evropy žen v sedmičkovém ragby

Základní část

Přidat do mých lig
konec
Česko
Belgie
10:7
konec
Česko
Francie
7:45

Mistrovství Evropy žen v sedmičkovém ragby

O 5. místo

Přidat do mých lig
konec
Česko
Španělsko
14:12

Mistrovství Evropy žen v sedmičkovém ragby

Finále

Přidat do mých lig
konec
Polsko
Skotsko
19:15

Budapešť (Maď.) - Mistrovství světa v plaveckých sportech

Skoky do vody

Přidat do mých lig

Muži - 3 m prkno synchro: 1. Cchao Jüan, Wang Cung-jüan (Čína) 459,18, 2. Laugher, Harding (Brit.) 451,71, 3. Rüdiger, Barthel (Něm.) 406,44

Budapešť (Maď.) - Mistrovství světa v plaveckých sportech

Dálkové plavání

Přidat do mých lig

Smíšená družstva 4x1,5 km: 1. Německo (Klemet, Boyová, Becková, Wellbrock) 1:04:40,5, 2. Maďarsko (Betlehem, Olaszová, Rohácsová, Rasovszky), 3. Itálie (Taddeucciová, Paltrinieri, Gabbrielleschiová, Acerenza) obě -2,5, 4. Francie -15,9, 5. Brazílie -48,6, 6. Austrálie -50,3