Čtvrtek 1. prosince 2022, svátek má Iva
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Čtvrtek 1. prosince 2022 Iva

Sportovní výsledky 26. 11. 2022

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Finská liga

Přidat do mých lig
konec
Jukurit Mikkeli
Jyväskylä
1:3
konec
KalPa Kuopio
Ässät Pori
3:2
konec
Kärpät Oulu
IFK Helsinky
2:3 v prodl.
konec
Pelicans Lahti
Hämeenlinna
3:1
konec
SaiPa Lappeenranta
Sport Vaasa
4:2
konec
TPS Turku
Lukko Rauma
1:3

Švédská liga

21. kolo

Přidat do mých lig
konec
Frölunda
Linköping
3:1
konec
Oskarshamn
Timra
1:5
konec
Brynäs
HV 71
1:5
konec
Färjestad
Örebro
2:1
konec
Malmö
Växjö
2:5
konec
Rögle
Lulea
3:1
konec
Skelleftea
Leksand
4:1

Švýcarská liga

25. kolo

Přidat do mých lig
konec
Bern
Davos
2:3 po sam. nájezdech
konec
Biel
Ajoie
4:0
konec
Curych
Ambri-Piotta
4:2
konec
Kloten
Ženeva
1:3
konec
Rapperswil
Zug
1:2.

Málaga (Šp.) - Finálový turnaj Davisova poháru

Semifinále

Přidat do mých lig
konec
Itálie
Kanada
1:1 po dvouhrách
konec
Sonego
Shapovalov
7:6 (7:4), 6:7 (5:7), 6:4
konec
Musetti
Auger-Aliassime
3:6, 4:6.

Rumburk - Mistrovství ČR v krosu

Přidat do mých lig

Muži:
Vytrvalci (10 km):
1. Kovář (Dukla Praha) 32:09, 2. Rudolecký (Blansko) 33:00, 3. Marčík (Škoda Plzeň) 33:10.
Mílaři (4 km): 1. Šmahel (Slavia Praha) 12:22, 2. Boketta (Jižní Město) 12:43, 3. Kotyza (Univerzita Brno) 12:48.

Ženy:
Vytrvalkyně (8 km):
1. Hrochová (Škoda Plzeň) 29:05, 2. Sasynová (Olymp Praha) 29:35, 3. Novotná (Olymp Brno) 29:43.
Mílařky (4 km): 1. Šimková (Slavia Praha) 14:40, 2. Žáková (Beroun) 14:51, 3. Matějková (AC Praha 1890) 14:56.

Killington (USA) - Závod Světového poháru ve sjezdovém lyžování

Přidat do mých lig

Ženy - obří slalom: 1. Gutová-Behramiová (Švýc.) 1:44,08 (52,72+51,36), 2. Bassinová (It.) -0,07 (52,88+51,27), 3. Hectorová (Švéd.) -0,20 (52,29+51,99), 4. Vlhová (SR) -0,46 (52,75+51,79), 5. Liensbergerová (Rak.) -0,55 (53,23+51,40), 6. Mowinckelová (Nor.) -0,61 (52,67+52,02), ...v 1. kole 45. Jelínková 55,96, Sommerová (obě ČR) nedokončila 1. kolo.

Průběžné pořadí SP: 1. Shiffrinová (USA) 220 b., 2. Vlhová 170, 3. Hectorová 141, 4. Holdenerová (Švýc.) 140, 5. Liensbergerová 101, 6. Gutová-Behramiová a Dürrová (Něm.) obě 100, ...19. Dubovská (ČR) 33.

Lake Louise (Kan.) - Závod Světového poháru ve sjezdovém lyžování

Přidat do mých lig

Muži - sjezd: 1. Kilde (Nor.) 1:47,98, 2. Hemetsberger (Rak.) -0,06, 3. Odermatt (Švýc.) -0,10, 4. Mayer (Rak.) -0,37, 5. Feuz (Švýc.) -0,63, 6. Clarey (Fr.) -0,88.

Průběžné pořadí SP: 1. Odermatt 160, 2. Kilde 100, 3. Hemetsberger a Kranjec (Slovin.) oba 80, 5. Kristoffersen 60, 6. Braathen (oba Nor.) a Mayer oba 50.

Ruka (Fin.) - Závod Světového poháru v severské kombinaci

Přidat do mých lig

1. Riiber (Nor.) 24:26,7, 2. Schmid (Něm.) -10,4, 3. J. L. Oftebro (Nor.) -12,4, 4. R. Jamamoto (Jap.) -13,3, 5. Rettenegger (Rak.) -18,5, 6. Muhlethaler (Fr.) -45,5, ...35. Portyk -3:27,1, 42. Pažout -4:12,7, Vytrval a Daněk (všichni ČR) nenastoupili do běhu.

Průběžné pořadí SP (po 2 z 23 závodů): 1. Schmid 180, 2. R. Jamamoto 130, 3. J. L. Oftebro 120, 4. Riiber 118, 5. Rydzek (Něm.) 76, 6. Muhlethaler 69, ...35. Vytrval 2, 36. Portyk 1.

Ruka (Fin.) - Závody Světového poháru v běhu na lyžích

Přidat do mých lig

Muži: 1. Klaebo 21:46,1, 2. Golberg -20,5, 3. Nyenget (všichni Nor.) -28,0, 4. Halfvarsson (Švéd.) -33, 5. Musgrave (Brit.) -40,3, 6. Valnes (Nor.) -41,4, ...24. Novák -1:18,4, 50. Fellner -1:43,5, 76. Šeller (všichni ČR) -2:43,8.

Průběžné pořadí SP (po 2 z 32 závodů): 1. Klaebo 215, 2. Golberg 197, 3. Valnes 168, 4. Halfvarsson 165, 5. Pellegrino 126, 6. De Fabiani (oba It.) 123, ...11. Novák 84, 27. Černý (ČR) 54, 54. Šeller 18, 82. Fellner 1.

Ženy: 1. Anderssonová 24:49,6, 2. Karlssonová (obě Švéd.) -5,7, 3. Hennigová (Něm.) -13,3, 4. Kalvaaová (Nor.) -13,5, 5. Pärmäkoskiová (Fin.) -18,3, 6. H. Wengová (Nor.) -21,1, ...52. Nováková (ČR) -2:54,9.

Průběžné pořadí SP (po 2 z 32 závodů): 1. T. U. Wengová (Nor.) 168, 2. Karlssonová 158, 3. Ribomová 154, 4. Dahlqvistová (obě Švéd.) 145, 5. Joensuuová (Fin.) 141, 6. Pärmäkoskiová 123, ...20. Beranová 72, 35. Antošová (obě ČR) 44.

Ruka (Finsko) - Závod Světového poháru ve skocích na lyžích

Přidat do mých lig

1. Lanišek (Slovin.) 312,8 b. (149+141,5 m), 2. Kraft (Rak.) 311,5 (141,5+144), 3. Žyla 300,7 (143+142), 4. Kubacki (oba Pol.) 296,5 (139,5+139,5), 5. Fettner (Rak.) 294,5 (142,5+138,5), 6. Geiger (Něm.) 288,7 (139,5+139,5).

Průběžné pořadí SP (po 3 z 32 závodů): 1. Kubacki 250, 2. Lanišek 186, 3. Kraft 185, 4. Žyla 137, 5. Granerud (Nor.) 131, 6. Fettner 124.

Kooperativa Národní basketbalová liga

10. kolo

Přidat do mých lig
konec
Ostrava
Slavia Praha
86:75 (30:13, 49:32, 63:51)
konec
Brno
Nymburk
104:111 (20:30, 45:61, 80:92)5.
konec
Olomoucko
Děčín
91:85 po prodl. (16:20, 37:38, 60:53, 80:80).
konec
Opava
Ústí nad Labem
102:94 (26:19, 63:54, 70:76)
konec
Boston
Sacramento
122:104
konec
Charlotte
Minnesota
110:108
konec
Golden State
Utah
129:118
konec
Houston
Atlanta
128:122
konec
Indiana
Brooklyn
128:117
konec
LA Clippers
Denver
104:114
konec
Memphis
New Orleans
132:111
konec
Miami
Washington
110:107
konec
Milwaukee
Cleveland
117:102
konec
New York
Portland
129:132 po prodl.
konec
Oklahoma City
Chicago
123:119 po prodl.
konec
Orlando
Philadelphia
99:107
konec
Phoenix
Detroit
108:102
konec
San Antonio
LA Lakers
94:105

Extraliga mužů

13. kolo

Přidat do mých lig
konec
Brno
Lvi Praha
1:3 (-11, 22, -26, -24)
konec
Příbram
České Budějovice
2:3 (-21, 23, -26, 24, -13)
konec
Ústí nad Labem
Zlín
3:1 (-22, 21, 21, 17)
konec
Karlovarsko
Ostrava
3:0 (14, 17, 15)6.
konec
Liberec
Kladno
3:0 (18, 25, 21)
konec
Beskydy
Benátky nad Jizerou
3:1 (22, -18, 22, 40)

Extraliga žen

13. kolo

Přidat do mých lig
konec
Liberec
Dnipro
1:3 (21, -21, -22, -18)
konec
Frýdek-Místek
Přerov
3:1 (26, 18, -25, 16)
konec
Olomouc
Šternberk
3:0 (18, 22, 8)
konec
Olymp Praha
KP Brno
3:1 (26, 25, -22, 23)
konec
Šelmy Brno
Ostrava
1:3 (16, -22, -15, -19)

Torquay (Aust.) - Turnaj Pro Tour kategorie Elite v plážovém volejbalu

Přidat do mých lig
konec
Jüan Lu-wen, Tung Ťie (10-Čína)
Havelková, Nausch Sluková (14-ČR)
2:1

Pražský rallyesprint, 27. ročník automobilové soutěže

Přidat do mých lig

1. Dohnal, Vybíral (Ford Fiesta WRC) 22:09,9, 2. Pech, Uhel (Ford Focus WRC) -9,3, 3. Štajf, Khousnoutdinová (Hyundai i20 WRC) -27,4, 4. Grzyb, Sielilo (Pol./Škoda Fabia Rally2 Evo) -30,2, 5. P. Semerád, Glössl (Škoda Fabia Rally2 Evo) -34,6, 6. Enge, Šťovíček (Škoda Fabia Rally2 Evo) -41,0.

krasobrusleníPřidat do mých lig

Espoo (Fin.) - Závod seriálu Grand Prix

Přidat do mých lig

Muži: 1. Malinin (USA) 278,39, 2. Sato (Jap.) 262,21, 3. Aymoz (Fr.) 255,69.
Ženy: 1. Miharaová (Jap.) 204,14, 2. Hendrickxová (Belg.) 203,91, 3. Kawabeová (Jap.) 197,41.
Sportovní dvojice: 1. Ghilardiová, Ambrosini (It.) 189,74, 2. Efimovová, Blommaert (Něm.) 170,75, 3. Metelkinová, Parkman (Gruz.) 166,56.
Taneční páry: 1. Gillesová, Poirier (Kan.) 219,49, 2. Hawayeková, Baker (USA) 202,46 3. Turkkilaová, Versluis (Fin.) 191,79, ...5. Taschlerová, Taschler (ČR) 186,39.

Liga mistrů

Skupina C elitní fáze

Přidat do mých lig
konec
Chrudim
Luxol St. Andrews
2:2 (1:1)
konec
Kajrat Almaty
Benfica Lisabon
1:2 (1:0).

Málaga (Šp.) - Turnaj série Ladies European Tour

Přidat do mých lig

ostatní sportyPřidat do mých lig

Whistler (Kan.) - Úvodní závody Světového poháru v jízdě na bobech

Přidat do mých lig

1. Friedrich, Schüller (Něm.) 1:42,22 (51,03+51,19), 2. Hall, Lawrence (Brit.) -0,11 (51,04+51,29), 3. Lochner, Bruckert (Něm.) -0,46 (51,15+51,53).

Östersund (Švéd.) - Mistrovství Evropy v curlingu

Finále - muži

Přidat do mých lig
konec
Skotsko
Švýcarsko

Östersund (Švéd.) - Mistrovství Evropy v curlingu

Finále - ženy

Přidat do mých lig
konec
Dánsko
Švýcarsko

Plzeň - Mistrovství ČR v plavání v krátkém bazénu

Přidat do mých lig

Abú Zabí (SAE) - Finále seriálu mistrovství světa

Přidat do mých lig

Muži: 1. Bergere (Fr.) 1:44:14, 2. Pearson (USA) -11, 3. Geens (Belg.) -20.
Konečné pořadí MS: 1. Bergere 4742, 2. Yee (Brit.) 4721, 3. Wilde (N. Zél.) 4696, ...73. Grebík 492, 147. Volár 82, 152. Martin (všichni ČR) 66.