Neděle 23. ledna 2022, svátek má Zdeněk
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Neděle 23. ledna 2022 Zdeněk

Sportovní výsledky 26. 1. 2022

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Francouzská Ligue 1 Uber Eats

20. kolo - Přejít na odložené zápasy

Přidat do mých lig

Belgická liga

24. kolo

Přidat do mých lig
18:45
Eupen
Standard Lutych
– : –
18:45
Waregem
Lovaň
– : –
21:00
Seraing
Beerschot
– : –
21:00
Anderlecht
Cercle Bruggy
– : –

Skotská liga

23. kolo

Přidat do mých lig
20:45
Dundee United
Ross County
– : –
20:45
Hearts
Celtic Glasgow
– : –
20:45
St. Johnstone
FC Dundee
– : –
20:45
Glasgow Rangers
Livingston
– : –
20:45
Motherwell
Hibernian
– : –

Portugalský Ligový pohár

Semifinále

Přidat do mých lig
20:45
Sporting Lisabon
Santa Clara
– : –

Francouzská Ligue 1 Uber Eats

20. kolo

Přidat do mých lig

Tipsport extraliga 2021/22

Základní část - 47. kolo

Přidat do mých lig

Finská liga

Přidat do mých lig
14:00
TPS Turku
Ässät Pori
– : –
17:30
IFK Helsinky
Jyväskylä
– : –
17:30
Sport Vaasa
Ilves Tampere
– : –

Německá liga

13. kolo

Přidat do mých lig
19:30
Mnichov
Norimberk
– : –

Německá liga

39. kolo

Přidat do mých lig
19:30
Straubing
Wolfsburg
– : –

Německá liga

44. kolo

Přidat do mých lig
19:30
Bremerhaven
Schwenningen
– : –

Melbourne (Aus.) - Grandslamový turnaj Australian Open

Dvouhra žen

Přidat do mých lig

Melbourne (Aus.) - Grandslamový turnaj Australian Open

Dvouhra mužů

Přidat do mých lig

Chotěbuz (Něm.) - Halový mítink bronzové kategorie World Indoor Tour

Přidat do mých lig

Bayerisch Eisenstein (Něm.) - Mistrovství Evropy

Přidat do mých lig

Renomia ženská liga

6. kolo

Přidat do mých lig
19:00
Trutnov
KP Brno
– : –

Český pohár mužů

Čtvrtfinále

Přidat do mých lig
18:00
Děčín
Opava
– : –

Český pohár mužů

Osmifinále

Přidat do mých lig
0:00
Ostrava
Brno
– : –

Euroliga mužů

18. kolo

Přidat do mých lig
20:00
Panathinaikos Atény
Žalgiris Kaunas
– : –

Euroliga žen

13. kolo skupiny A

Přidat do mých lig
15:00
Jekatěrinburg
MBA Moskva
– : –
18:00
Szekszárd
Salamanca
– : –
19:00
USK Praha
Riga
– : –
20:00
Montpellier
Benátky
– : –

Euroliga žen

13. kolo skupiny B

Přidat do mých lig
17:00
Fenerbahce Istanbul
Gdyně
– : –
19:30
Schio
Dynamo Kursk
– : –
20:15
Girona
Landes
– : –
0:00
Philadelphia
New Orleans
– : –
0:00
Detroit
Denver
– : –
0:00
Toronto
Charlotte
– : –
0:00
Washington
LA Clippers
– : –
0:00
Portland
Minnesota
– : –
0:00
Brooklyn
LA Lakers
– : –
0:00
Houston
San Antonio
– : –
0:00
Golden State
Dallas
– : –
0:00
Boston
Sacramento
– : –

Český pohár mužů

Čtvrtfinále, první zápas

Přidat do mých lig
19:00
Lvi Praha
České Budějovice
– : –