Čtvrtek 29. září 2022, svátek má Michal
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Čtvrtek 29. září 2022 Michal

Sportovní výsledky 25. 9. 2022

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Divize A

8. kolo

Přidat do mých lig
konec
Příbram B
Komárov
4:0 (1:0)
konec
Lom
Soběslav
0:3 (0:2).

Divize B

8. kolo

Přidat do mých lig
konec
Admira Praha B
Chomutov
1:2 (1:1)
konec
Louny
Cheb
3:0 (2:0).

Divize C

8. kolo

Přidat do mých lig
konec
Benátky nad Jizerou
Turnov
2:2 (0:1),
konec
Dvůr Králové
Liberec B
2:1 (1:1)
konec
Benátky nad Jizerou
Turnov
2:2 (0:1),
konec
Hlinsko
Náchod
2:1 (1:1)
konec
Dvůr Králové
Liberec B
2:1 (1:1)
konec
Nový Bydžov
Chrudim B
0:1 (0:0).
konec
Hlinsko
Náchod
2:1 (1:1)
konec
Nový Bydžov
Chrudim B
0:1 (0:0).

Divize D

8. kolo

Přidat do mých lig
konec
Speřice
Bohunice
3:4 (2:2)
konec
Stará Říše
Jihlava B
1:1 (1:0)
konec
Žďár nad Sázavou
Břeclav
1:2 (0:1)

Divize E

8. kolo

Přidat do mých lig
konec
Kozlovice
Bzenec
4:0 (1:0)
konec
Šumperk
Baťov
0:2 (0:0).

Divize F

8. kolo

Přidat do mých lig
konec
Krnov
Opava B
1:2 (0:2)
konec
Bílovec
Břidličná
2:1 (0:0).

Liga žen

5. kolo

Přidat do mých lig
konec
Plzeň
Sparta
1:3

Přípravná utkání

Přidat do mých lig
konec
Mexiko
Peru
1:0
konec
Nový Zéland
Austrálie
0:2

Německá liga

4. kolo

Přidat do mých lig
konec
Eisbären Berlín
Frankfurt
5:4 v prodl.
konec
Augsburg
Düsseldorf
2:1
konec
Iserlohn
Mnichov
1:4
konec
Wolfsburg
Norimberk
4:2
konec
Ingolstadt
Schwenningen
4:1
konec
Mannheim
Bietigheim-Bissingen
4:2
konec
Straubing
Bremerhaven
1:4

Slovenská liga

4. kolo

Přidat do mých lig
konec
Slovan Bratislava
Michalovce
4:1
konec
Košice
Prešov
1:2
konec
Nové Zámky
Trenčín
6:2
konec
Banská Bystrica
Nitra
3:2 po sam. nájezdech
konec
Poprad
Zvolen
3:2 v prodl.
konec
Spišská Nová Ves
Liptovský Mikuláš
0:3

Švýcarská liga

4. kolo

Přidat do mých lig
konec
Lausanne
Curych
1:5

Londýn (Brit.) - Exhibiční turnaj týmů Laver Cup

Přidat do mých lig
konec
Výběr Evropy
Výběr světa
8:10
konec
Berrettini, Murray
Auger-Aliassime, Sock
6:2, 3:6, 8:10
konec
Djokovič
Auger-Aliassime
3:6, 6:7 (3:7)

Mety (Fr.) - Turnaj mužů

Dvouhra - finále:

Přidat do mých lig
konec
Sonego (It.)
Bublik (7-Kaz.)
7:6 (7:3), 6:2.

Mety (Fr.) - Turnaj mužů

Čtyřhra - finále

Přidat do mých lig
konec
Nys, Zieliňski (Mon./Pol.)
Glasspool, Heliövaara (2-Brit./Fin.)
7:6 (7:5), 6:4

San Diego (USA) - Turnaj mužů

Dvouhra - finále:

Přidat do mých lig
konec
Nakashima (5-USA)
Giron (3-USA)
6:4, 6:4

Nakashima (5-USA) - Giron (3-USA) 6:4, 6:4

San Diego (USA) - Turnaj mužů

Čtyřhra - finále:

Přidat do mých lig
konec
Lammons, Withrow (USA)
Kubler, Saville (Austr.)
7:6 (7:5), 6:2

Soul (Kor.) - Turnaj žen

Dvouhra - finále

Přidat do mých lig
konec
Alexandrovová (2-Rus.)
Ostapenková (1-Lot.)
7:6 (7:4), 6:0

Soul (Kor.) - Turnaj žen

Čtyřhra - finále

Přidat do mých lig
konec
Wickmayerová, Mladenovicová (Belg./Fr.)
Muhammadová, Santamariaová (1-USA)
6:3, 6:2

Tokio (Jap.) - Turnaj žen

Dvouhra - finále

Přidat do mých lig
konec
Samsonovová (Rus.)
Čeng Čchin-wen (Čína)
7:5, 7:5

Tokio (Jap.) - Turnaj žen

Čtyhra - finále

Přidat do mých lig
konec
Dabrowská, Olmosová (2-Kan./Mex.)
Melicharová-Martinezová, Perezová (4-USA/Austtr.)
6:4, 6:4

Pardubicích - Turnaj ITF mužů

Dvouhra - finále

Přidat do mých lig
konec
Bartoň (ČR)
Gill (3-Brit.)
7:5, 7:5

Běchovice-Praha - mistrovství ČR v silničním běhu na 10 km

Přidat do mých lig

Muži: 1. Zajíc (Univerzita Brno) 30:41, 2. Veber (USK Praha) 30:48, Šinágl (Olymp Praha) 31:12.

Ženy: 1. Stewartová (Spartak Praha 4) 33:30, 2. Hrochová (Škoda Plzeň) 34:09, 3. Zimovjanová (Olymp Brno) 35:22.

Berlínský maraton

Přidat do mých lig

Muži: 1. Kipchoge 2:01:09 - světový rekord, 2. M. Korir (oba Keňa) 2:05:58, 3. Abate (Et.) 2:06:28.

Ženy: 1. Assefaová (Et.) 2:15:37, 2. Wanjiruová (Keňa) 2:18:00, 3. Abayechewová (Et.) 2:18:03.

Hinzenbach (Rak.) - Závod letní Grand Prix ve skoku na lyžích

Přidat do mých lig

1. Kubacki (Pol.) 265,7 (94+93,5), 2. Lanišek (Slovin.) 246,3 (92+88,5), 3. Fettner (Rak.) 246,1 (90+92,5), ...31. Koudelka 102,0 (82,5), 45. Rýdl (oba ČR) 93,4 (79).

Průběžné pořadí (po 5 ze 6 závodů): 1. Kubacki 280, 2. Fettner 210, 3. Stoch (Pol.) 182, ...36. Koudelka 30.

Mistrovství světa žen

Skupina B

Přidat do mých lig
konec
Francie
Mali
74:59 (17:21, 42:32, 57:46)
konec
Austrálie
Srbsko
69:54 (18:10, 36:28, 53:43)
konec
Kanada
Japonsko
70:56 (20:12, 41:25,61:39)

Mistrovství světa žen

Skupina A

Přidat do mých lig
konec
Belgie
Keňa
3:0 (15, 14, 11)
konec
Nizozemsko
Kamerun
3:0 (11, 20, 13).

Mistrovství světa žen

Skupina C

Přidat do mých lig
konec
Německo
Bulharsko
3:1 (22, -21, 23, 21)
konec
Srbsko
Kanada
3:0 (23, 16, 20).

Mistrovství světa žen

Skupina D

Přidat do mých lig
konec
Čína
Argentina
3:0 (23, 22, 20)
konec
Japonsko
Kolumbie
3:0 (20, 22, 17)

Extraligy mužů

1. kolo

Přidat do mých lig
konec
Lvi Praha
Odolena Voda
0:3 (-24, -17, -19)

Vasto (It.) - Mistrovství Evropy volejbalistů do 20 let

Finále:

Přidat do mých lig
konec
Itálie
Polsko
3:2 (19, 19, -24, -17, 6).

Barcelona (Šp.) - Závod MS superbiků

Přidat do mých lig

Sprint: 1. Bautista (Šp./Ducati) 16:59,889, 2. Rea -1,185, 3. Lowes (oba Brit./Kawasaki) -1,377, ...20. König (ČR/Kawasaki) -37,666.

Druhý závod: 1. Bautista 34:15,354, 2. Rinaldi (It./Ducati) -8,103, 3. Razgatlioglu (Tur./Yamaha) -9,090, ...18. König -1:12,447.

Průběžné pořadí MS (po 8 z 12 závodů): 1. Bautista 394, 2. Razgatlioglu 335, 3. Rea 327.

Buchanan (USA) - Motokros národů, MS družstev

Přidat do mých lig

1. USA (Tomac, Sexton, Copper) 16, 2. Francie 23, 3. Austrálie 26, 4. Itálie 40, 5. Belgie 41, 6. Nizozemsko 48, ...27. FIM Europe (Mikula/ČR, Zanocs/Maď.).
1. jízda (MXGP+MX2): 1. Tomac (USA/Yamaha) 35:23,672, 2. Geerts (Belg./Yamaha) -3,243, 3. Renaux (Fr./Yamaha) -58,896.
2. jízda (MX2+Open): 1. Lawrence (Austr./Honda) 36:19,920, 2. Sexton (USA/Honda) -14,240, 3. Guadagnini (It./GasGas) -20,238.
3. jízda (MXGP+Open): 1. Renaux 35:30,165, 2. Lawrence -4,600, 3. Sexton -8,303.
Finále B: 1. Locurcio (Ven./KTM) 25:13,398, ...15. Mikula (ČR/KTM) -1:28,976.

Kramolín - Sajdkárkros národů, závod MS družstev

Přidat do mých lig

1. Nizozemsko (E. Bax/Čermák, Hermans/De Veene, Van Werven/Van den Bogaart) 13, 2. Velká Británie 29, 3. Estonsko 32, ...8. Česko (Černý/Chopin, Polívka/Zatloukal, J. Boukal/Vitoň) 76, 13. Česko B (Žižlavský/Hanulík, Králíček/P. Boukal, Peták/Hotový) 108.

Le Mans (Fr.) - Závody ME tahačů

Přidat do mých lig

3. jízda: 1. Kiss (Maď./MAN) 23:19,985, 2. J. Hahn (Něm./Iveco) -8,531, 3. Anderson (Brit./MAN) -10,818, 4. Lacko (ČR/Buggyra) -11,672.

4. jízda: 1. Brereton (Brit./MAN) 23:39,077, 2. Calvet -4,571, 3. Lenz (Něm./MAN) -5,021, ...7. Lacko -7,603.

Průběžné pořadí ME: 1. Kiss 359, 2. J. Hahn 270, 3. Lenz 258, 4. Lacko 225.

Motegi (Jap.) - Velká cena Japonska, závod MS silničních motocyklů

Přidat do mých lig

Moto3: 1. Guevara (Šp./Gas Gas) 39:26,526, 2. Foggia (It./Honda) -0,593, 3. Sasaki (Jap./Husqvarna) -1,741, 4. García (Šp./Gas Gas) -9,338, 5. Muňoz (Šp./KTM) -9,414, 6. Moreira (Braz./KTM) -9,743.

Průběžné pořadí (po 16 z 20 závodů): 1. Guevara 254, 2. García 209, 3. Foggia 191, 4. Sasaki 174, 5. Masiá (Šp./KTM) 155, 6. Öncü (Tur./KTM) 154.

Moto2: 1. Ogura (Jap./Kalex) 40:56,269, 2. Augusto Fernández (Šp./Kalex) -1,192, 3. López (Šp./Boscoscuro) -7,168, 4. Dixon (Brit./Kalex) -7,597, 5. Čantra (Thaj/Kalex) -12,255, 6. Arbolino (It./Kalex) -14,189, ...10. Salač (ČR/Kalex) -23,140.

Průběžné pořadí (po 16 z 20 závodů): 1. Augusto Fernández 234, 2. Ogura 232, 3. Canet (Šp./Kalex) 177, 4. Vietti 162, 5. Arbolino (oba It./Kalex) 138, 6. Acosta (Šp./Kalex) 132, ...21. Salač 27.

MotoGP: 1. Miller (Austr./Ducati) 42:29,174, 2. B. Binder (JAR/KTM) -3,409, 3. Martín (Šp./Ducati) -4,136, 4. M. Márquez (Šp./Honda) -7,784, 5. Oliveira (Portug./KTM) -8,185, 6. Marini (It./Ducati) -8,348.

Průběžné pořadí (po 16 z 20 závodů): 1. Quartararo (Fr./Yamaha) 219, 2. Bagnaia (It./Ducati) 201, 3. A. Espargaró (Šp./Aprilia) 194, 4. Bastianini (It./Ducati) 170, 5. Miller 159, 6. B. Binder 148.

Pardubice - Plochodrážní závod Zlatá přilba

Přidat do mých lig

Finále A: 1. Bewley (Brit.), 2. Milík (ČR), 3. Jensen (Dán.), 4. Lebeděvs (Lot.), 5. Wölbert (Něm.), 6. Lahti (Fin.).

Finále B: 1. Doyle (Austr.), 2. Žagar (Slovin.), 3. Lidsey (Austr.), 4. Bergé (Fr.), 5. Ellis (Brit.), 6. Iversen (Dán.).

Wollongong (Aust.) - Mistrovství světa v silniční cyklistice

Závod s hromadným startem

Přidat do mých lig

Muži (266,9 km): 1. Evenepoel (Belg.) 6:16:08, 2. Laporte (Fr.), 3. Matthews (Austr.), 4. Van Aert (Belg.), 5. Trentin (It.), 6. Kristoff (Nor.), 7. P. Sagan (SR), 8. Bettiol (It.), 9. Hayter (Brit.), 10. Skjelmose Jensen (Dán.) všichni -2:21, ...42. Štybar -3:01, 59. Kukrle -4:50, Hirt (všichni ČR) nedokončil.

Charlotte (USA) - Prezidentský pohár

Přidat do mých lig

Hertfordshire - turnaj okruhu LET Access Series

Přidat do mých lig

Par 72, dotace 65 000 eur: 1. Leanderová (Švéd.) 213 (72+73+68), 2. Jiménezová (Šp.) 216 (70+72+74), 3. Kousková (ČR) 217 (68+77+72), Taylorová (Angl.) 217 (69+77+71) a Chauchepratová (Fr.) 217 (74+74+69).

Paříž (Fr.) - Závěr turnaje Open de France evropské série DP World Tour

Přidat do mých lig

1. Migliozzi (It.) 268 (69+71+66+62), 2. Hojgaard (Dán.) 269 (62+65+74+68), 3. Barjon (Fr. ) 273 (65+68+70+70), Coetzee (JAR) 273 (68+66+68+71) a Pieters (Belg.) 273 (67+70+66+70), 6. Donaldson (Wales) 274 (66+72+67+69), ...77. Lieser 143 (76+67) neprošel cutem

ostatní sportyPřidat do mých lig

Slaný - Mistrovství ČR sportovních lezců v boulderingu

Přidat do mých lig

Muži: 1. M. Stráník, 2. Luby (SR), 3. Jeliga.

Ženy: 1. Jurčenková, 2. Šikulová, 3. Skoupá.

Račice - Mistrovství světa

Finále

Přidat do mých lig

Muži:
Skif:
1. Zeidler (Něm.) 6:48,67, 2. Twellaar (Niz.) 6:50,12, 3. Thomas (Brit.) 6:51,44, ...finále E: 6. Potůček (ČR) 7:39,38.
Dvojskif: 1. Boucheron, Androdias (Fr.) 6:09,34, 2. Pujolar, Romero (Šp.) 6:10,52, 3. Bartholot, Antill (Austr.) 6:11,92, ...finále B: 4. Cincibuch, Podrazil (ČR) 6:21,29.
Osma: 1. Británie (Gibbs, Bolding, Bewicke-Copley, Carnegie, Elwes, Digby, Rudkin, Ford, korm. Brightmore) 5:24,41, 2. Nizozemsko 5:25,52, 3. Austrálie 5:27,72, ...finále B: 4. Česko (Nosek, Chlebovský, Ježek, Čížek, Keller, Diblík, Baldrián, Dočekal, korm. Zelenková) 5:45,67.

Ženy:
Skif:
1. Florijnová (Niz.) 7:31,66, 2. Twiggová (N. Zél.) 7:34,03, 3. Rigneyová (Austr.) 7:36,96, ...finále B: 5. Antošová (ČR) 7:42,80.
Dvojskif: 1. Bodnarová, Radisová (Rum.) 6:47,77, 2. De Jongová, Youssifouová (Niz.) 6:51,02, 3. Puspureová, Hydeová (Ir.) 6:52,81, ...finále C: 5. Činková, Nedělová (ČR) 7:24,78.
Osma: 1. Rumunsko (Rusuová, Buhusová, Ailincaiová, Tivodariuová, M. Beresová, A. Beresová, Vrinceanuová, Radisová, korm. Petreanuová) 6:01,14, 2. Nizozemsko 6:05,04, 3. Kanada 6:07,51