Středa 29. června 2022, svátek má Petr, Pavel
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Středa 29. června 2022 Petr, Pavel

Sportovní výsledky 25. 6. 2022

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Extraliga inline hokejistů

Finále

Přidat do mých lig
konec
ILHK Hradec Králové
IHC Night Birds Přerov
0:7 (0:4)

Extraliga inline hokejistů

o 3. místo

Přidat do mých lig
konec
IHC Devils Zlín
SK Černošice
7:6 (0:2)

Extraliga inline hokejistů

Semifinále

Přidat do mých lig
konec
ILHK Hradec Králové
IHC Devils Zlín
7:4 (0:4, 7:0)
konec
IHC Night Birds Přerov
SK Černošice
8:2 (4:0)

Eastbourne (Brit.) - Turnaj mužů

Dvouhra - finále

Přidat do mých lig
konec
Fritz (3-USA)
Cressy (USA)
6:2, 6:7 (4:7), 7:6 (7:5)

Eastbourne (Brit.) - Turnaj žen

Čtyřhra - finále

Přidat do mých lig
konec
Kruničová, Linetteová (Srb./Pol.)
Ostapenková, L. Kičenoková (Lot./Ukr.)
bez boje

Palma de Mallorca (Šp.) - Turnaj mužů

Dvouhra - finále

Přidat do mých lig
konec
Tsitsipas (2-Řec.)
Bautista (5-Šp.)
6:4, 3:6, 7:6 (7:2)

Palma de Mallorca (Šp.) - Turnaj mužů

Čtyřhra - finále

Přidat do mých lig
konec
Matos, Vega (Braz./Šp.)
Behar, Escobar (Urug./Ekv.)
7:6 (7:5), 6:7 (6:8), 10:1.

Bad Homburg (Něm.) - Turnaj žen

Dvouhra - finále

Přidat do mých lig
konec
Garciaová (Fr.)
Andreescuová (Kan.)
6:7 (5:7), 6:4, 6:4

Bad Homburg (Něm.) - Turnaj žen

Čtyřhra - finále

Přidat do mých lig
konec
Hozumiová, Ninomijaová (1-Jap.)
Rosolská, Routliffeová (2-Pol./N. Zél.)
6:4, 6:7 (5:7), 10:5

Hodonín - Mistrovství ČR

Přidat do mých lig

Muži:
200 m (vítr +2,1 m/s):
1. Jirka (Olymp Praha) 20,66, 2. Macík (Dukla Praha) 20,66, 3. Polák (Sokol Č. Budějovice) 20,72.
400 m: 1. Krsek (TEPO Kladno) 45,55, 2. Šorm 45,86, 3. Maslák (oba Dukla Praha) 46,05.
800 m: 1. Vystrk (Univerzita Brno) 1:46,53, 2. Šnejdr (Slavia Praha) 1:47,16, 3. Davidík (Dukla Praha) 1:48,23.
1500 m: 1. F. Sasínek (Hodonín) 3:38,06, 2. Friš (Dukla Praha) 3:41,61, 3. Symerský (Vítkovice) 3:41,84.
400 m př.: 1. Müller (Dukla Praha) 49,98, 2. Tuček (Univerzita Brno) 50,22, 3. Smolka (Hvězda Pardubice) 50,40.
Výška: 1. Štefela 220, 2. Adámek (oba Škoda Plzeň) 316, 3. Bahník (Sokol Hradec Králové) 214.
Dálka: 1. Juška (Olymp Praha) 795, 2. Komárek (Slavia Praha) 748, 3. Kratochvíl (Sokol Č. Budějovice) 743.
Koule: 1. Staněk (USK Praha) 20,76, 2. Procházka (TEPO Kladno) 18,06, 3. J. Forejt (Škoda Plzeň) 17,28.
Oštěp: 1. Veselý 85,97, 2. Vadlejch (oba Dukla Praha) 83,72, 3. Konečný (Poruba) 76,+8.
4x400 m: 1. Univerzita Brno (Plaček, Kotyza, Vystrk, Tuček) 3:10,72, 2. Dukla Praha 3:11,83, 3. Slavia Praha 3:11,84.

Ženy:
200 m (+1,2 m/s ):
1. Hofmanová 23,38, 2. Pírková 23,52, 3. Kožuškaničová (všechny USK Praha) 23,63.
400 m: 1. Vondrová (USK Praha) 51,13, 2. Petržilková (Škoda Plzeň) 52,20, 3. Slavíková (Čáslav) 54,13.
800 m: 1. Sádlová (Olymp Brno) 2:05,29, 2. Ficenec (Dukla Praha) 2:05,58, 3. Suráková (Škoda Plzeň) 2:06,77.
1500 m: 1. Šimková (Slavia Praha) 4:28,03, 2. Rašková (USK Praha) 4:28,57, 3. Sekanová (Olymp Praha) 4:30,62.
400 m př.: 1. Jíchová (Dukla Praha) 57,44, 2. Cymbálová (Slavia Praha) 57,80, 3. Veselá (Atletika Stará Boleslav) 58,47.
Tyč: 1. Švábíková (USK Praha) 445, 2. Pražáková (Sokol Kolín) 420, 3. Pöschlová (TEPO Kladno) 410.
Dálka: 1. Suchá (Škoda Plzeň) 632, 2. Maštalířová (Dukla Praha) 623, 3. Novotná (USK Praha) 621.
Oštěp: 1. Špotáková (Dukla Praha) 60,90, 2. Tabačková (Poruba) 59,06, 3. Ogrodníková (Dukla Praha) 57,42.
Kladivo: 1. Korečková (Hvězda Pardubice) 64,79, 2. Šafránková 60,85, 3. Bártová (obě Dukla Praha) 59,54.
4x400 m: 1. USK Praha (Vondrová, Holubářová, Pírková, Hofmanová) 3:37,31, 2. Škoda Plzeň 3:42,47, 3. Stará Boleslav 3:44,02.

Mistrovství světa juniorek

Skupina E

Přidat do mých lig
konec
Česko
Rumunsko
32:25 (14:14)

Assen (Niz.) - Kvalifikace na Velkou cenu Nizozemska, závod MS silničních motocyklů

Přidat do mých lig

Moto3: 1. Sasaki (Jap./Husqvarna) 1:41,296, 2. Suzuki (Jap./Honda) -0,066, 3. Guevara (Šp./GasGas) -0,206.

Moto2: 1. Dixon (Brit./Kalex) 1:36,736, 2. Arenas (Šp./Kalex) -0,011, 3. Lowes (Brit./Kalex) -0,031, ...12. Salač (ČR/Kalex) -0,388.

MotoGP: 1. Bagnaia (It./Ducati) 1:31,504, 2. Quartararo (Fr./Yamaha) -0,116, 3. Martín (Šp./Ducati) -0,204.

Gorzów (Pol.) - Grand Prix Polska, závod MS na ploché dráze

Přidat do mých lig

1. Thomsen (Dán.), 2. Vaculík (SR), 3. Zmarzlik, 4. Dudek (oba Pol.).

Pořadí MS (po 5 z 12 závodů): 1. Zmarzlik 78, 2. Madsen (Dán.) 60, 3. Vaculík 53, ...19. Kvěch (ČR) 1.

Keňská rallye, podnik MS v automobilových soutěžích

po 2. etapě

Přidat do mých lig

1. Rovanperä, Halttunen (Fin./Toyota Yaris) 2:52:39,7, 2. Evans, Martin (Brit./Toyota Yaris) -40,3, 3. Kacuta, Johnston (Jap., Ir./Toyota Yaris) -1:15,6, 4. Ogier, Veillas (Fr./Toyota Yaris) -2:38,3, 5. Neuville, Wydaeghe (Belg./Hyundai i20) -10:59,3, 6. Solberg, Edmondson (Švéd., Brit./Hyundai i20) -12:19,1

Mladá Vožice - Společné mistrovství ČR a Slovenska v silniční cyklistice

Přidat do mých lig

Ženy (78,9 km): 1. Neumanová (Liv Racing Xstra) 2:14:38, 2. Bajgerová (Force KCK Zlín) -2, 3. Zemanová (Brilon racing team MB) -6, 4. Nosková (Lawi junior team) -11, 5. Slámová (Cyklotrenink) -14, 6. Hájková (BePink) -2:09.

Junioři (118,3 km): 1. M. Bárta (Auto Eder) 3:02,40, 2. Kadlec (Dukla Praha) -25, 3. Novák (Ciclistica Trevigliese) -26.

Juniorky (78,9 km): 1. Kopecky (Cc Pave76) 2:14:52, 2. Kvasničková (SportRaces Cycling) -49, 3. Němcová (Sportcomplex Břeclav) -6:31. 

Tacen (Slovin.) - Závody Světového poháru ve vodním slalomu

Přidat do mých lig

Muži:
K1: 1. Prskavec (ČR) 79,79 (0), 2. Srabotnik (Slovin.) -1,37 (0), 3. Grigar (SR) -4,82 (0), ...v semifinále 11. Přindiš, 15. Tunka (oba ČR).
Průběžné pořadí SP (po 3 z 5 závodů): 1. Prskavec 154, 2. Kauzer (Slovin.) 144, 3. Přindiš 125, ...9. Tunka 96.

Ženy:
K1: 1. Foxová (Austr.) 94,24 (2), 2. Franklinová (Brit.) -2,78 (2), 3. Usová (Ukr.) -3,34 (2), ...6. Valíková -5,67 (2), v semifinále 16. Fišerová, 30. Vojtová (všechny ČR).
Průběžné pořadí SP (po 3 z 5 závodů): 1. Foxová 180, 2. Fišerová 126, 3. Usová 120, ...11. Valíková 76, 24. Hilgertová 50, 29. A. Galušková 36, 53. Vojtová (všechny ČR) 5.

Beroun - Turnaj žen Tipsport Czech Ladies Open evropského okruhu Ladies European Tour

po 2. kole

Přidat do mých lig

1. Brochová Estrupová (Dán.) 132 (65+67), am. Spitzová (Rak.) 132 (66+66), 3. Spilková 133 (68+65), am. Melichová (obě ČR) 133 (68+65), 5. Sobrónová 137 (68+69), Marfáová (obě Šp.) 137 (68+69), 7. am. Macková (ČR) 138 (72+66), Gustavssonová (Švéd.) 138 (68+70), Folchová (Šp.) 138 (68+70), ...10. Kousková 139 (68+71), 13. Melecká 140 (71+69), 33. Vodičková 142 (71+71), 43. Napoleaová 143 (70+73), 53. Vahalová (všechny ČR) 144 (73+71)

Mistrovství světa

Muži, elitní kategorie – Skupina A

Přidat do mých lig
konec
Haiti
Velká Británie
6:1

Mistrovství světa

Muži, elitní kategorie – Skupina B

Přidat do mých lig
konec
Kanada
Finsko
5:2

Mistrovství světa

Muži - čtvrtfinále

Přidat do mých lig
konec
Česko
Finsko
9:1 (2:1, 2:0, 5:0)

Mistrovství světa

Ženy

Přidat do mých lig
konec
Česko
USA
0:1 (0:0, 0:1, 0:0)
konec
Slovensko
Velká Británie
3:1 (1:0, 2:0, 0:1)

ostatní sportyPřidat do mých lig

Ankara (Tur.) - Finále Světového poháru v moderním pětiboji

Přidat do mých lig

Muži: 1. Čon Ung-te 1508, 2. So Čang-wan (oba Kor.) 1498, 3. Böhm (Maď.) 1485, ...5. Vlach 1470, 7. Grycz 1459, 10. Kuf (všichni ČR) 1446.

Ženy: 1. Clouvelová (Fr.) 1385, 2. Varleyová (Brit.) 1381, 3. Gulyásová (Maď.) 1374, ...13. Křenková (ČR) 1335.

Mistrovství Evropy v sedmičkovém ragby

Muži

Přidat do mých lig
konec
Španělsko
Česko
48:21
konec
Portugalsko
Česko
26:0

Mistrovství Evropy v sedmičkovém ragby

Ženy

Přidat do mých lig
konec
Česko
Wales
29:10
konec
Polsko
Česko
41:0

Budapešť (Maď.) - Mistrovství světa v plaveckých sportech

Bazénové plavání

Přidat do mých lig

Finále: 

Muži:
1500 m v. zp.:
1. Paltrinieri (It.) 14:32,80, 2. Finke (USA) 14:36,70, 3. Wellbrock 14:36,94, 4. Märtens (oba Něm.) 14:40,89, 5. Romančuk (Ukr.) 14:40,98, 6. Costa (Braz.) 14:48,53.

50 m znak: 1. Armstrong (USA) 24,14, 2. Masiuk (Pol.) 24,49, 3. Ceccon (It.) 24,51, 4. Christu (Řec.) a Glinta (Rum.) 24,57, 6. Braunschweig (Něm.) 24,66. 

4x100 m pol. záv.: 1. Itálie (Ceccon, Martinenghi, Burdisso, Miressi) 3:27,51, 2. USA (Murphy, Fink, Andrew, Held) 3:27,79, 3. Británie (Greenbank, Wilby, Guy, Dean) 3:31,31, 4. Austrálie 3:31,81, 5. Francie 3:32,37, 6. Německo 3:32,63

Ženy:
50 m v. zp.:
1. Sjöströmová (Švéd.) 23,98, 2. Wasicková (Pol.) 24,18, 3. Harrisová (Austr.) a Brownová (USA) 24,38, 5. Čang Jü-fej (Čína) 24,57, 6. Huskeová (USA) 24,64. 

50 m prsa: 1. Meilutytéová (Lit.) 29,70, 2. Pilatová (It.) 29,80, 3. Van Niekerková (JAR) 29,90, 4. Tchang Čchien-tching (Čína) 30,21, 5. Elendtová (Něm.) 30,22, 6. Jefimovová (Est.) 30,25. 

400 m pol. záv.: 1. McIntoshová (Kan.) 4:32,04, 2. Grimesová 4:32,67, 3. Weyantová (obě USA) 4:36,00, 4. Hosszúová (Maď.) 4:37,89, 5. Ohašiová (Jap.) 4:37,99, 6. Ke Čchu-tchung (Čína) 4:38,37. 

4x100 m pol. záv.: 1. USA (Smithová, Kingová, Huskeová, Curzanová) 3:53,78, 2. Austrálie (McKeownová, Strauchová, Throssellová, O’Callaghanová) 3:54,25, 3. Kanada (Masseová, Nicolová, MacNeilová, Oleksiaková) 3:55,01, 4. Švédsko 3:55,96, 5. Nizozemsko 3:57,24, 6. Čína 3:57,73.

Budapešť (Maď.) - Mistrovství světa v plaveckých sportech

Synchronizované plavání

Přidat do mých lig

Smíšené dvojice - volný program: 1. Minisini, Ruggierová (It.) 90,9667, 2. Sato, Satoová (Jap.) 89,7333, 3. Š’ Chao-jü, Čang I-jao (Čína) 88,4000.

Sestavy družstva: 1. Ukrajina 95,0333, 2. Itálie 92,2667, 3. Španělsko 91,9330.