Neděle 27. listopadu 2022, svátek má Xenie
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Neděle 27. listopadu 2022 Xenie

Sportovní výsledky 25. 11. 2022

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Finská liga

Přidat do mých lig
konec
IFK Helsinky
Kärpät Oulu
1:2 v prodl.
konec
Ilves Tampere
Pelicans Lahti
6:2
konec
Jyväskylä
Jukurit Mikkeli
6:2
konec
Kouvola
Sport Vaasa
5:1

Německá liga

23. kolo

Přidat do mých lig
konec
Bietigheim-Bissingen
Mannheim
4:5 v prodl.
konec
Düsseldorf
Augsburg
0:2
konec
Eisbären Berlín
Norimberk
2:3 po sam. nájezdech
konec
Kolín nad Rýnem
Ingolstadt
2:3
konec
Schwenningen
Mnichov
2:3
konec
Wolfsburg
Iserlohn
3:2

Slovenská liga

20. kolo

Přidat do mých lig
konec
Liptovský Mikuláš
Michalovce
2:3 po sam. nájezdech
konec
Košice
Poprad
2:0
konec
Spišská Nová Ves
Prešov
5:2
konec
Nitra
Zvolen
0:3
konec
Slovan Bratislava
Trenčín
1:2 po sam. nájezdech
konec
Banská Bystrica
Nové Zámky
2:3 po sam. nájezdech

Švýcarská liga

24. kolo

Přidat do mých lig
konec
Ajoie
Lausanne
5:6 v prodl.
konec
Ambri-Piotta
Biel
0:2
konec
Fribourg-Gottéron
Lugano
2:1
konec
Langnau
Kloten
2:1
konec
Ženeva
Bern
1:3

Málaga (Šp.) - Finálový turnaj Davisova poháru

Semifinále

Přidat do mých lig

Austrálie - Chorvatsko 2:1
Kokkinakis - Čorič 4:6, 3:6
De Minaur - Čilič 6:2, 6:2
Purcell, Thompson - Mektič, Pavič 6:7 (3:7), 7:5, 6:4

Lake Louise (Kan.) - Závod Světového poháru ve sjezdovém lyžování

Přidat do mých lig

ZRUŠENO

Ruka (Fin.) - Kvalifikace na závod Světového poháru ve skocích na lyžích

Přidat do mých lig

odloženo na sobotu

Ruka (Fin.) - Úvodní závod Světového poháru v severské kombinaci

Přidat do mých lig

1. Schmid (Něm.) 12:02,2, 2. Jamamoto (Jap.) -5,9, 3. Oftebro (Nor.) -11,0, 4. Rydzek -37,1, 5. Frenzel (oba Něm.) -38,1, 6. Ilves (Est.) -40,2, ...29. Vytrval -3:08,0, 30. Portyk -3:10,1, 37. Pažout -3:42,0, 48. Daněk (všichni ČR) -5:17,2.

Ruka (Fin.) - Úvodní závody Světového poháru v běhu na lyžích

Přidat do mých lig

Muži: 1. Klaebo 2:26,00, 2. Northug -1,66, 3. Golberg -1,94, 4. Valnes (všichni Nor.) -2,27, 5. Halfvarsson (Švéd.) - 3,73, 6. Chappaz (Fr.) -9,36, ...15. Černý, 16. Novák oba vyřazeni ve čtvrtfinále, 33. Šeller (všichni ČR) vyřazen v kvalifikaci.

Ženy: 1. Ribomová 2:49,22, 2. Hagströmová (obě Švéd.) -0,91, 3. T. U. Wengová (Nor.) -0,93, 4. Jönsuuová (Fin.) -2,41, 5. Skistadová (Nor.) -13,89, 6. Dahlqvistová (Švéd.) -51,52, 7. Beranová vyřazena v semifinále, ...19. Antošová (obě ČR) vyřazena ve čtvrtfinále.

Kooperativa Národní basketbalová liga

10. kolo

Přidat do mých lig
konec
Hradec Králové
Pardubice
50:90

Euroliga mužů

10. kolo

Přidat do mých lig
konec
Monako
Bayern Mnichov
80:79
konec
Panathinaikos Atény
Villeurbanne
77:58
konec
Boloňa
Anadolu Efes Istanbul
80:85
konec
FC Barcelona
Baskonia Vitoria
96:84
konec
Valencie
Žalgiris Kaunas
76:80

Torquay (Aust.) - Turnaj Pro Tour kategorie Elite v plážovém volejbalu

Muži - skupina A:

Přidat do mých lig

Muži - skupina A:
A. Huerta, J. Huerta (12-Šp.) - Dumek, Sedlák (24-ČR) 2:1 (-16, 14, 10).

Osmifinále:
Carracher, Nicolaidis (5-Austr.) - Dumek, Sedlák 2:1 (16, -12, 12).

Ženy - osmifinále:
Havelková, Nausch Sluková (14-ČR) - Motomuraová, Sakaiová (19-Jap.) 2:0 (13, 13).

krasobrusleníPřidat do mých lig

Espoo (Fin.) - Závod seriálu Grand Prix

Přidat do mých lig

Muži - po krátkém programu: 1. Aymoz (Fr.) 88,96 bodu, 2. Malinin (USA) 85,57, 3. Sato (Jap.) 81,59.

Ženy - po krátkém programu: 1. Hendrickxová (Belg.) 74,88, 2. Miharaová 73,58, 3. Kawabeová (obě Jap.) 67,03.

Sportovní dvojice - po krátkém programu: 1. Ghilardiová, Ambrosini (It.) 67,31, 2. Smirnovová, Siianytsia (USA) 63,01, 3. Metelkinová, Parkman (Gruz.) 62,59.

Taneční páry - po rytmickém tanci: 1. Gillesová, Poirier (Kan.) 87,80, 2. Hawayeková, Baker 80,93, 3. Carreiraová, Ponomarenko (všichni USA) 76,20, ...5. Taschlerová, Taschler (ČR) 74,60.

První liga

10. kolo

Přidat do mých lig
konec
Mělník
Vysoké Mýto
5:1
konec
Česká Lípa
Slavia Praha
3:6
konec
Ústí nad Labem
Plzeň
0:10

ostatní sportyPřidat do mých lig

Östersund (Švéd.) - Mistrovství Evropy v curlingu

Přidat do mých lig

Muži
O 3. místo:
Itálie - Švédsko 10:7.

Ženy
O 3. místo:
Skotsko - Itálie 9:5.

Divize B - ženy
Semifinále:
Česko - Slovinsko 8:7.

Whistler (Kan.) - Úvodní závody Světového poháru v jízdě na bobech

Přidat do mých lig

Muži: 1. Wyatt (Brit.) 1:45,44 (52,86+52,58), 2. Čung Sung-ki (Korea) -0,01 (52,87+52,58), 3. Weston (Brit.) -0,66 (52,84+53,26).

Ženy: 1. Neiseová (Něm.) 1:47,40 (53,71+53,69), 2. Clarkeová (USA) -0,18 (53,45+54,13) a Crowleyová (Brit.) -0,18 (53,91+53,67), 4. Fernstädtová (ČR) -0,27 (53,87+53,80).

Plzeň - Mistrovství ČR v plavání v krátkém bazénu

Přidat do mých lig

Muži
400 m v. zp.:
1. Koutný (Nový Jičín) 3:48,81, 100 m znak: 1. Čejka (Pardubice) 51,75, 50 m prsa: 1. Netrh (Litoměřice) 27,40, 4x50 m v. zp.: 1. Ostrava 1:29,85.

Ženy
400 m v. zp.:
1. Seemanová (Motorlet Praha) 4:02,26, 100 m znak: 1. Švidrnochová (Ostrava) 1:00,96, 50 m prsa: 1. Weber (Česká Lípa) 31,03, 4x50 m v. zp.: 1. Slávia VŠ Plzeň 1:44,44.

Abú Zabí (SAE) - Finále seriálu mistrovství světa

Přidat do mých lig

Ženy: 1. Duffyová (Berm.) 1:53:24, 2. Taylorová-Brownová (Brit.) -1:04, 3. Meissnerová (Něm.) -2:35, ...29. Kuříková (ČR) -7:10.

Konečné pořadí MS: 1. Duffyová 5105, 2. Taylorová-Brownová 5081, 3. Knibbová (USA) 4179, ...63. Kuříková 469, 113. Frintová 166, 131. Zimovjanová 93, 143. Hrušková 40, 144. Juránková (všechny ČR) 36.