Čtvrtek 29. září 2022, svátek má Michal
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Čtvrtek 29. září 2022 Michal

Sportovní výsledky 24. 9. 2022

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Kvalifikace mistrovství Evropy do 19 let

Přidat do mých lig
konec
Řecko
Andorra
– : –

Divize A

8. kolo

Přidat do mých lig
konec
Aritma Praha
Katovice
3:1 (3:0)
konec
Tochovice
Hořovice
0:1 (0:0)
konec
Český Krumlov
Domažlice B
2:0 (0:0)
konec
Klatovy
Petřín Plzeň
0:1 (0:0)
konec
Horní Bříza
Doubravka
0:0
konec
Rokycany
Mariánské Lázně
2:0 (1:0)

Divize B

8. kolo

Přidat do mých lig
konec
Březová
Česká Lípa
0:0
konec
Kladno
Kosmonosy
1:0 (0:0)
konec
Neratovice-Byškovice
Český Brod
0:0
konec
Štětí
Slaný
4:5 (4:4)
konec
Újezd Praha 4
Meteor Praha
2:2 (0:1)
konec
Vilémov
Libiš
6:4 (2:4).

Divize C

8. kolo

Přidat do mých lig
konec
Dobrovice
Trutnov
0:1 (0:0)
konec
Letohrad
Vysoké Mýto
1:3 (1:1)
konec
Ústí nad Orlicí
Velké Hamry
1:1 (1:1)

Divize D

8. kolo

Přidat do mých lig
konec
Bystřice nad Pernštejnem
Humpolec
2:0 (2:0)
konec
Start Brno
Lanžhot
3:1 (1:0)
konec
Velká Bíteš
Havlíčkův Brod
3:0 (2:0)
konec
Ždírec nad Doubravou
Tasovice
2:2 (1:0)

Divize E

8. kolo

Přidat do mých lig
konec
HFK Olomouc
Zbrojovka Brno B
1:2 (0:0)
konec
Holešov
Všechovice
3:0 (2:0)
konec
Skaštice
Nové Sady
1:2 (0:1)
konec
Šternberk
Slavičín
2:0 (1:0)
konec
Vsetín
Přerov
0:1 (0:0)

Divize F

8. kolo

Přidat do mých lig
konec
Karviná B
Bruntál
6:1 (3:0)
konec
Nový Jičín
Unie Hlubina
1:0 (0:0)
konec
Rýmařov
Bohumín
2:1 (1:1)

Liga žen

5. kolo

Přidat do mých lig
konec
Brno
Dukla Praha
2:1 (1:0)
konec
Liberec
Ostrava
2:0 (2:0)

Přípravná utkání

Přidat do mých lig
konec
Argentina
Honduras
3:0
konec
Bolívie
Senegal
0:2 (0:2)

Finská liga

Přidat do mých lig
konec
IFK Helsinky
Kouvola
1:5
konec
Jyväskylä
SaiPa Lappeenranta
2:0
konec
Kärpät Oulu
Hämeenlinna
4:1
konec
Tappara Tampere
Jukurit Mikkeli
4:1
konec
TPS Turku
Lukko Rauma
2:1 v prodl.
konec
Ässät Pori
KalPa Kuopio
3:1
konec
Pelicans Lahti
Ilves Tampere
5:1

Švédská liga

3. kolo

Přidat do mých lig
konec
Brynäs
Lulea
2:5
konec
Linköping
Färjestad
4:3 po sam. nájezdech
konec
Malmö
Frölunda
3:2 v prodl.
konec
Örebro
Oskarshamn
4:1
konec
Skelleftea
Rögle
5:2
konec
Växjö
Timra
4:0

Švýcarská liga

5. kolo

Přidat do mých lig
konec
Ambri-Piotta
Ženeva
2:3
konec
Zug
Ajoie
4:3
konec
Rapperswil
Langnau
4:0
konec
Lugano
Lausanne
2:3
konec
Kloten
Bern
2:3 v prodl.

Londýn (Brit.) - Exhibiční turnaj týmů Laver Cup

Přidat do mých lig
konec
Výběr Evropy
Výběr světa
8:4
konec
Berrettini
Auger-Aliassime
7:6 (13:11), 4:6, 10:7
konec
Norrie
Fritz
1:6, 6:4, 8:10
konec
Djokovič
Tiafoe
6:1, 6:3
konec
Djokovič, Berrettini
De Minaur, Sock
7:5, 6:2
konec
Norrie
Fritz
1:6, 6:4, 8:10
konec
Djokovič, Berrettini
De Minaur, Sock
7:5, 6:2.

Mety (Fr.) - Turnaj mužů

Dvouhra - semifinále:

Přidat do mých lig
konec
Sonego (It.)
Hurkacz (2-Pol.)
7:6 (7:5), 6:4
konec
Bublik (7-Kaz.)
Wawrinka (Švýc.)
2:1 skreč.

San Diego (USA) - Turnaj mužů

Dvouhra - semifinále

Přidat do mých lig
konec
Giron (3-USA)
Evans (1-Brit.)
6:3, 7:5
konec
Nakashima (5-USA)
O’Connell (Austr.)
6:4, 7:6 (7:3)

Soul (Kor.) - Turnaj žen

Dvouhra - semifinále

Přidat do mých lig
konec
Alexandrovová (2-Rus.)
Mariaová (7-Něm.)
6:2, 6:4
konec
Ostapenková (1-Lot.)
Raducanuová (6-Brit.)
4:6, 6:3, 3:0 skreč

Tokio (Jap.) - Turnaj žen

Dvouhra - semifinále

Přidat do mých lig
konec
Samsonovová (Rus.)
Čang Šuaj (Čína)
7:6 (7:4), 6:2
konec
Čeng Čchin-wen (Čína)
Kuděrmětovová (4-Rus.)
5:7, 6:3, 7:6 (7:3)

Mistrovství světa žen

Skupina A

Přidat do mých lig
konec
USA
Čína
77:63 (18:13, 44:25, 56:47)
konec
Korea
Bosna a Hercegovina
99:66 (25:20, 45:37, 76:52)
konec
Belgie
Portoriko
68:65 (12:11, 31:31, 49:48)

Mistrovství světa žen

Skupina A

Přidat do mých lig
konec
Belgie
Portoriko
3:0 (15, 25, 15)
konec
Itálie
Kamerun
3:0 (10, 12, 16)

Mistrovství světa žen

Skupina B

Přidat do mých lig
konec
Thajsko
Turecko
3:2 (-17, 29, -22, 19, 13)
konec
Dominikánská republika
Jižní Korea
3:0 (19, 12, 15)

Mistrovství světa žen

Skupina C

Přidat do mých lig
konec
USA
Kazachstán
3:0 (16, 13, 22).

Extraliga mužů

1. kolo

Přidat do mých lig
konec
Zlín
Brno
1:3 (-24, 16, -18, -22)
konec
České Budějovice
Ostrava
3:0 (12, 23, 14)
konec
Karlovarsko
Beskydy
3:0 (13, 11, 23)7.
konec
Kladno
Ústí nad Labem
3:2 (-24, -21, 18, 20, 9)
konec
Benátky nad Jizerou
Liberec
2:3 (-19, 24, 19, -34, -10)

Barcelona (Šp.) - Závod MS superbiků

Přidat do mých lig

1. závod: 1. Bautista (Šp./Ducati) 34:21,395, 2. Rea (Brit./Kawasaki) -8,665, 3. Gerloff (USA/Yamaha) -9,289, ...19. König (ČR/Kawasaki) -57,534.
Průběžné pořadí MS: 1. Bautista 357 b., 2. Razgatlioglu (Tur./Yamaha) 313, 3. Rea 305 

Kramolín - Sajdkárkros národů, závod MS družstev

Přidat do mých lig

Le Mans (Fr.) - Závody ME tahačů

Přidat do mých lig

1. jízda: 1. Kiss (Maď./MAN) 23:20,737, 2. Lenz (Něm./MAN) -6,834, 3. Albacete (Šp./MAN) -8,345, ...5. Lacko (ČR/Buggyra) -13,051.
2. jízda: 1. Calvet (Fr./Buggyra) 23:53,920, 2. Kiss -1,325, 3. Anderson (Brit./MAN) -1,640, ...5. Lacko -2,414.
Průběžné pořadí ME: 1. Kiss 332, 2. J. Hahn (Něm./Iveco) 252, 3. Lenz 242, 4. Lacko 211. 

Motegi (Jap.) - Kvalifikace na Velkou cenu Japonska, závod MS silničních motocyklů

Přidat do mých lig

Moto3: 1. Suzuki (Jap./Honda) 2:11,246, 2. Ogden (Brit./Honda) -0,322, 3. García (Šp./GasGas) -0,542.

Moto2: 1. Canet (Šp./Kalex) 2:04,939, 2. Dixon (Brit./Kalex) -0,730, 3. Arbolino (It./Kalex) -0,952, ...5. Salač (ČR/Kalex) -1,184.

MotoGP: 1. M. Márquez (Šp./Honda) 1:55,214, 2. Zarco (Fr./Ducati) -0,208, 3. Binder (JAR/KTM) -0,323.


Pardubice - Plochodrážní závod juniorů Zlatá stuha

Přidat do mých lig

1. Blödorn (Něm.), 2. Kowalski (Pol.), 3. Klíma, ...6. Chlupáč (oba ČR).

M. Boleslav - Závěrečný závod Českého poháru v silniční cyklistice

Přidat do mých lig

1. A. Ťoupalík (Elkov Kasper) 46 b., 2. Turek (Felbermayr Simplon Wels) 23, 3. Boroš (Elkov Kasper) 21, 4. T. Bárta (ATT Investments), 5. Babor (Elkov Kasper) 12, 6. Heming (Něm./ATT Investments) 11.

Konečné pořadí ČP (po 5 závodech): 1. A. Ťoupalík 120, 2. Boroš 116, 3. Kašpar (ATT Investments) 109, 4. M. Vacek (CK Příbram-Fany Gastro) 81, 5. T. Bárta 56, 6. Vaníček (ČEZ cyklo Tábor) 55.

Wollongong (Aust.) - Mistrovství světa v silniční cyklistice

Závod s hromadným startem

Přidat do mých lig

Ženy (164,3 km): 1. Van Vleutenová (Niz.) 4:24:25, 2. L. Kopecká (Belg.), 3. Persicová (It.), 4. Lippertová (Něm.), 5. Ludwigová (Dán.), 6. Sierraová (Kuba), 7. Labousová (Fr.), 8. Niewiadomá (Pol.), 9. Chabbeyová (Švýc.), 10. Longová Borghiniová (It.) všechny -1, ...78. Nash -15:51, Neumanová (obě ČR) nedokončila.

Ženy do 23 let (164,3 km): 1. Fisherová-Blacková (N. Zél.) 4:24:26, 2. Georgiová (Brit.), 3. Bauernfeindová (Něm.) obě -12.

Juniorky (67,2 km): 1. Z. Bäckstedtová (Brit.) 1:47:05, 2. Rayerová (Fr.), 3. Vinkeová (Niz.) obě -2:07, ...7. J. Kopecky -2:21, 29. Kvasničková (obě ČR) -2:46.

Charlotte (USA) - Prezidentský pohár

Přidat do mých lig

turnaj mezi týmy USA a výběrem zbytku světa

Praha - Velká cena českého turfu

Přidat do mých lig

Gerschův memoriál, rovinový dostih (1400 m, dvouletí koně, dotace 150.000 Kč):
1. Salt Mix (ž. Janáček, st. BoKaBau s.r.o., tr. Luka), 2. Hidden Colony, 3. Rabbit Zoustar. Výrok: lehce 3 1/2 - 3 1/4 - 3 1/4. Čas: 1:28,36.

Další dostihy:
I. Rabbit Kantharos (ž. Chaloupka) - Eagle Babe - Praga Lady
II. Fram (ž. Korečková) - Dentellyourmother - South Captiva
IV. Caucasian (Charvát) - Rabbit Buratino - Zaukhan
VI. Blondie (žk. Zedková) - Decameron - Dancer Of Denali
VII. Silvius (am. Roman) - Sorbet - Latarmissie
VIII. Launch Zone (Fialová) - Golden Warrior - Airuschka.

Račice - Mistrovství světa

Finále

Přidat do mých lig

Muži:
Dvojka bez korm.
: 1. Cozmiuc, Bejan (Rum.) 6:28,06, 2. Pazos, Ordóňez (Šp.) 6:29,27, 3. Wynne-Griffith, George (Brit.) 6:30,86.
Dvojskif lehkých vah: 1. McCarthy, O’Donovan (It.) 6:16,46, 2. Ruta, Oppo (It.) 6:19,11, 3. Kovalov, Chmara (Ukr.) 6:19,53, ...5. Vraštil, Šimánek (ČR) 6:23,24.
Čtyřka bez korm.: 1. Británie (Stewart, Nunn, Ambler, Davidson) 5:48,29, 2. Austrálie 5:50,48, 3. Nizozemsko 5:51,85, ...finále D: 1. Česko (Kapa, Kyncl, Mach, Baranivskyj) 6:26,39.
Párová čtyřka: 1. Polsko (Czaja, Biskup, Zietarski, Baraňski) 5:40,08, 2. Británie 5:40,97, 3. Itálie 5:42,14, ...finále C: 3. Česko (Zima, Šišma, Neděla, Fleissner) 5:55,36.

Ženy:
Dvojka bez korm.
: 1. Prendergastová, Williamsová (N. Zél.) 7:03,76, 2. Cleveringová, Meesterová (Niz.) 7:06,02, 3. Wanamakerová, Collinsová (USA) 7:08,03, ...finále B: 1. Flamíková, Novotníková (ČR) 7:12,29.
Dvojskif lehkých vah: 1. Craigová, Grantová (Brit.) 6:54,78, 2. Reckfordová, Sechserová (USA) 6:57,92, 3. Caseyová, Cremenová (Ir.) 7:00,62, ...finále C: 5. Neuhortová, Činková (ČR) 7:22,81.
Čtyřka bez korm.: 1. Británie (Longová, McKellarová, Redgraveová, Shortenová) 6:26,40, 2. Nizozemsko 6:28,63, 3. Austrálie 6:29,29.
Párová čtyřka: 1. Čína (Čchen Jün-sia, Čang Ling, Liou Jang, Cchuej Siao-tchung) 6:17,49, 2. Nizozemsko 6:18,68, 3. Británie 6:21,25, ...finále C: 2. Česko (E. Podrazilová, Šantrůčková, Zavadilová, B. Podrazilová) 6:39,97.

Osijek (Chor.) - Mistrovství světa juniorů ve sportovní střelbě z brokových zbraní

Přidat do mých lig

trap