Pondělí 15. srpna 2022, svátek má Hana
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Pondělí 15. srpna 2022 Hana

Sportovní výsledky 24. 7. 2022

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Olomouc - Turnaj ITF žen

Přidat do mých lig
konec
Bejlek (3-ČR)
Gjorčeská (11-Sev. Mak.)
6:2, 7:6 (7:0).

Gstaad (Švýc.) - Turnaj mužů

Dvouhra - finále

Přidat do mých lig
konec
Ruud (1-Nor.)
Berrettini (2-It.)
4:6, 7:6 (7:4)

Hamburk (Něm.) - Turnaj mužů

Přidat do mých lig
konec
Musetti (It.)
Alcaraz (1-Šp.)
6:4, 6:7 (6:8), 6:4

Palermo (It.) - Turnaj žen

Dvouhra - finále

Přidat do mých lig
konec
Beguová (6-Rum.)
Bronzettiová (It.)
6:2, 6:2

Wisla (Pol.) - Závod letní Grand Prix ve skoku na lyžích

Přidat do mých lig

Muži: 1. Stoch 256,6 b. (132,5+126,5 m), 2. Kubacki 252,4 (131+128), 3. Wolny (všichni Pol.) 249,2 (131,5+130), ...27. Koudelka 183,7 (113,5+117,5), 33. Rýdl (oba ČR) 87,9 (113).
Průběžné pořadí (po 2 ze 6 závodů): 1. Stoch a Kubacki oba 180, 3. Wolny 110, ...23. Koudelka 17.

Ženy: 1. Križnarová 238,6 (129,5+121), 2. Bogatajová (obě Slovin.) 222,2 (121,5+121,5), 3. Pagnierová (Fr.) 218,8 (123+116), ...18. Ulrichová (ČR) 130,9 (103+102).

Průběžné pořadí (po 2 z 5 závodů): 1. Bogatajová 180, 2. Križnarová 160, 3. Kramerová (Rak.) 125, ...17. Ulrichová 28.

Mistrovství Evropy do 20 let

Finále

Přidat do mých lig

Finále: Španělsko - Litva 69:61 (26:17, 42:37, 55:55),

o 3. místo: Černá Hora - Izrael 86:77 (20:24, 40:40, 61:52),

Hradec Králové - Závěr mistrovství Evropy žen do 17 let

Přidat do mých lig

Finále: Itálie - Turecko 3:1 (16, -23, 20, 22),

o 3. místo: Německo - Srbsko 3:1 (21, 20, -21, 16),

další pořadí: 11. Česko.

Turnaj Pro Tour kategorie Challenge v plážovém volejbalu v Agádíru (Maroko)

play off

Přidat do mých lig

Muži:
Finále: Boermans, Immers (4-Niz.) - Berntsen, Mol (2-Nor.) 2:0 (13, 8)

O 3. místo: Breer, Krattiger (3-Švýc.) - Burnett, McHugh (9-Austr.) 2:1 (-19, 14, 10)

Ženy:
Finále
: Piersmaová, Van Drielová (17-Niz.) - Hermannová, Štochlová (11-ČR) 2:0 (20, 15:13 skreč)
o 3. místo: Gottardiová, Menegattiová (3-It.) - Megan, Nicole (8-Kan.) 2:0 (19, 16)

semifinále: Hermannová, Štochlová - Megan, Nicole 2:0 (19, 18)

Le Castellet (Fr.) - Velká cena Francie, závod mistrovství světa vozů formule 1

Přidat do mých lig

1. Verstappen (Niz./Red Bull) 1:30:02,112, 2. Hamilton -10,587, 3. Russell (oba Brit./Mercedes) -16,495, 4. Pérez (Mex./Red Bull) -17,310, 5. Sainz (Šp./Ferrari) -28,872, 6. Alonso (Šp./Alpine) -42,879, 7. Norris (Brit./McLaren) -52,026, 8. Ocon (Fr./Alpine) -56,959, 9. Ricciardo (Austr./McLaren) -1:00,372, 10. Stroll (Kan./Aston Martin) -1:02,549.

Nejrychlejší kolo: Sainz.

Průběžné pořadí MS (po 12 z 22 závodů): 1. Verstappen 233 b., 2. Leclerc (Mon./Ferrari) 170, 3. Pérez 163, 4. Sainz 144, 5. Russell 143, 6. Hamilton 127, 7. Norris 70, 8. Ocon 56, 9. Bottas (Fin./Alfa Romeo) 46, 10. Alonso 37.

Pohár konstruktérů: 1. Red Bull 396, 2. Ferrari 314, 3. Mercedes 270, 4. Alpine 93, 5. McLaren 89, 6. Alfa Romeo 51, 7. Haas 34, 8. Alpha Tauri 27, 9. Aston Martin 19, 10. Williams 3.

Lommel (Bel.) - Velká cena Flander, závod MS v motokrosu

Přidat do mých lig

MXGP:
1. jízda:
1. Bogers (Niz./Husqvarna) 34:45,644, 2. Vlaanderen (Niz./Yamaha) -15,848, 3. Febvre (Fr./Kawasaki) -25,476.
2. jízda: 1. Coldenhoff (Niz./Yamaha) 35:05,672, 2. Vlaanderen -5,406, 3. Bogers -15,775.
GP celkově: 1. Bogers 45, 2. Vlaanderen 44, Coldenhoff 43.
Průběžné pořadí MS (po 14 z 18 závodů): 1. Gajser (Slovin./Honda) 605, 2. Seewer (Švýc./Yamaha) 483, 3. Prado (Šp./GasGas) 465, ...58. Drdaj (ČR/GasGas) 1.

MX2:
1. jízda:
1. De Wolf (Niz./Husqvarna) 34:52,109, 2. Geerts (Bel./Yamaha) -6,133, 3. Längenfelder (Něm./GasGas) -39,854, ...10. Terešák (ČR/KTM) -1 kolo, Polák (ČR/Honda) nedokončil.
2. jízda: 1. Geerts 34:49,079, 2. De Wolf -14,849, 3. Horgmo (Nor./Kawasaki) -16,758, ...15. Terešák, 16. Polák oba -1 kolo.
GP celkově: 1. Geerts 47, 2. De Wolf 47, 3. Vialle (Fr./KTM) 32, ...12. Terešák 17, 22. Polák 5.
Průběžné pořadí MS (po 14 z 18 závodů): 1. Geerts 590, 2. Vialle 567, 3. Längenfelder 469, ...20. Polák 84, 22. Terešák 72.

Tour de France

závěrečná 21. etapa (Paříž - Paříž, 116 km)

Přidat do mých lig

21. etapa (Paříž - Paříž, 116 km): 1. Philipsen (Belg./Alpecin-Deceuninck) 2:58:32, 2. Groenewegen (Niz./BikeExchange-Jayco, 3. Kristoff (Nor./Intermarché-Wanty-Gobert), 4. Stuyven (Belg./Trek-Segafredo), 5. Sagan (SR/TotalEnergies), 6. Lecroq (Fr./B&B Hotels-KTM), 7. Van Poppel (Niz./Bora-hansgrohe), 8. Ewan (Austr./Lotto-Soudal), 9. Hofstetter (Fr./Arkéa-Samsic), 10. Wright (Brit./Bahrain Victorious) všichni stejný čas.

Konečné pořadí: 1. Vingegaard (Dán./Jumbo-Visma) 79:33:20, 2. Pogačar (Slovin./SAE Team Emirates) -2:43, 3. Thomas (Brit./Ineos Grenadiers) -7:22, 4. Gaudu (Fr./Groupama-FDJ) -13:39, 5. Vlasov (Rus./Bora-hansgrohe) -15:46, 6. Quintana (Kol./Arkéa-Samsic) -16:33, 7. Bardet (Fr./DSM) -18:11, 8. Meintjes (JAR/Intermarché-Wanty-Gobert) -18:44, 9. Lucenko (Kaz./Astana-Qazaqstan) -22:56, 10. A. Yates (Brit./Ineos Grenadiers) -24:52.

Bodovací soutěž (zelený trikot): 1. Van Aert (Belg./Jumbo-Visma) 480, 2. Philipsen 286, 3. Pogačar 250.

Vrchařská soutěž (puntíkovaný trikot): 1. Vingegaard 72, 2. Geschke (Něm./Cofidis) 65, 3. Ciccone (It./Trek-Segafredo) 61.

Mladí jezdci (bílý trikot): 1. Pogačar 79:36:03, 2. Pidcock (Brit./Ineos-Grenadiers) -58:32, 3. McNulty (USA/SAE Team Emirates) -1:28:36.

Týmy: 1. Ineos Grenadiers 239:03:03, 2. Groupama-FDJ -37:33, 3. Jumbo-Visma -44:5

Blaine (USA) - Závěr turnaje 3M Open série PGA Tour

Přidat do mých lig

Évian-les-Bains (Fr.) - Ženský turnaj kategorie major Evian Championship

Přidat do mých lig

1. Hendersonová (Kan.) 267 (64+64+68+71), 2. Schubertová (USA) 268 (69+65+66+68), 3. Saigová (Jap.) 269 (70+70+65+64), Koová (N. Zél.) 269 (66+69+68+66), Hullová (Angl.) 269 (66+69+67+67), Kim Hjo-ču (Korea) 269 (68+66+68+67) a Cigandaová (Šp.) 269 (67+67+67+68).

Southport (Brit.) - turnaj Cazoo Classic

Přidat do mých lig

1. Ramsay (Skot.) 274 (69+69+67+69), 2. Waring (Angl.) 275 (63+70+72+70), 3. Forrest (Skot.) 276 (66+69+71+70), Guerrier (Fr.) 276 (66+69+69+72), Huizing (Niz.) 276 (68+68+71+69), Kinhult 276 (72+68+69+67) a Petersson (oba Švéd.) 276 (68+70+70+68). 

Karlovy Vary - Cena města Karlovy Vary, memoriál Josefa Dolejšího

Přidat do mých lig

Cena města Karlovy Vary - memoriál Josefa Dolejšího, rovinový dostih (2000 m, tříletí a starší koně, dotace 135.000 korun):
1. Rex of Thunder (ž. Demo, tr. Demele, stáj Březová), 2. Australien, 3. Sparkle Shout. Čas: 2:04,36. Výrok: lehce 3 - 1 1/2 - 5.

Další dostihy:
I. Arielle (ž. Florian) - Dancer of Denali - Dream of Love
II. Silver Trigger (Charvát) - Olinka - Bacora
III. Maverana (žk. Mokrošová) - Cats’ Agility - Dylanka
V. Minchir (am. Jedličková) - Monjouet - Trop
VI. Ambrosius (ž. Benš) - Svenson - Little Jane
VII. Hello Bella (žk. Mokrošová) - Anhor - Gaston

Banská Bystrica (Slov.) - Evropský olympijský festival mládeže

Přidat do mých lig

ostatní sportyPřidat do mých lig

Alexandrie (Eg.) - Mistrovství světa v moderním pětiboji

Přidat do mých lig

Muži - štafeta: 1. Čung Čin-Hwa, Čun Un-Te (Korea) 1427, 2. Hamád, Hamid (Eg.) 1419, 3. Houška, Tůma (ČR) 1408.

Mistrovství Evropy softbalistek ve Španělsku

Skupina C

Přidat do mých lig
konec
Česko
Francie
9:8