Středa 29. června 2022, svátek má Petr, Pavel
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Středa 29. června 2022 Petr, Pavel

Sportovní výsledky 24. 6. 2022

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Mistrovství Evropy hráčů do 19 let

Skupina A

Přidat do mých lig
konec
Francie
Itálie
4:1 (2:1)
konec
Rumunsko
Slovensko
0:1 (0:1)

Kvalifikace na mistrovství světa žen 2023

Utkání skupiny C

Přidat do mých lig
konec
Bělorusko
Česko
2:1 (2:1)

Bad Homburg (Něm.) - Turnaj žen

Čtyřhra - semifinále

Přidat do mých lig
konec
Andreescuová (Kan.)
Halepová (4-Rum.)
0:0 bez boje
konec
Garciaová (Fr.)
Cornetová (9-Fr.)
7:6 (11:9), 3:6, 7:5.

Eastbourne (Brit.) - Turnaj mužů

Dvouhra - semifinále

Přidat do mých lig
konec
Cressy (USA)
Draper (Brit.)
7:6 (7:5), 6:7 (2:7), 6:3
konec
Fritz (3-USA)
De Minaur (6-Austr.)
6:1, 6:7 (5:7), 6:3

Eastbourne (Brit.) - Turnaj mužů

Čtyřhra - finále

Přidat do mých lig
konec
Mektič, Pavič (1-Chorv.)
Middlekoop, Saville (Niz./Austr.)
6:4, 6:2

Eastbourne (Brit.) - Turnaj žen

Dvouhra - semifinále

Přidat do mých lig
konec
Ostapenková (8-Lot.)
Giorgiová (12-It.)
6:2, 6:2

Palma de Mallorca (Šp.) - Turnaj mužů

Dvouhra - semifinále

Přidat do mých lig
konec
Tsitsipas (2-Řec.)
Bonzi (Fr.)
6:4, 6:4
konec
Bautista (5-Šp.)
Bellier (Švýc.)
7:6 (7:5), 6:2

Hodonín - Mistrovství ČR

Přidat do mých lig

Muži:
100 m (vítr +3,6 m/s): 1. Stromšík (SSK Vítkovice) 10,12, 2. Kolář (Slovan Liberec) 10,38, 3. Kubelík (Atletika Jihlava) 10,39.
5000 m: 1. Vebr (USK Praha) 14:30,33, 2. Zajíc (Univerzita Brno) 14:31,44, 3. Zemaník (SSK Vítkovice) 14:38,70.
110 m př. (+3,1 m/s): 1. Svoboda (Olymp Praha) 13,25, 2. Ryba (Dukla Praha) 13,98, 3. Janský (Olymp Praha) 14,34.
3000 m př.: 1. Vích (Dukla Praha) 8:36,43, 2. Kováčech (SSK Vítkovice) 8:50,54, 3. Foller (Univerzita Brno) 8:56,23.
Tyč: 1. D. Bárta 553, 2. Bartoněk 525, 3. Kudlička (všichni Dukla Praha) 515.
Trojskok: 1. Vondráček (Hvězda Pardubice) 16,07, 2. Kubát (Dukla Praha) 15,43, 3. Budík (Jiskra Otrokovice) 15,23.
Disk: 1. M. Bárta (Olymp Praha) 61,55, 2. M. Forejt (ŠKoda Plzeň) 57,41, 3. Voňavka (TEPO Kladno) 55,43.
Kladivo: 1. Hájek (Dukla Praha) 69,92, 2. Buryan (Sokol Kolín) 65,35, 3. Ott (Škoda Plzeň) 62,33.
4x100 m: 1. Dukla Praha (Tláskal, Kubeš, Macík, Koška) 40,26, 2. Olymp Praha 41,89, 3. Slovan Liberec 42,07.

Ženy:
100 m (+2,8 m/s): 1. Kubíčková (AK Olomouc) 11,35, 2. Pírková, 3. K. Seidlová (obě USK Praha) obě 11,56.
5000 m: 1. Hrochová (Škoda Plzeň) 16:22,24, 2. Lampová (Sokol Opava) 16:40,98, 3. Bell (USK Praha) 16:46,69
100 m př. (+3,1 m/s): 1. Vokálová (Dukla Praha) 13,06, 2. Šínová (Atletika Jižní Město) 13,07, 3. Štolová (USK Praha) 13,22.
3000 m př.: 1. Novotná (Olymp Brno) 10:18,55, 2. Stýblová (Lokomotiva Beroun) 10:24,62, 3. Málková (USK Praha) 10:26,15.
Výška: 1. Hrubá (USK Praha) 186, 2. Majerová (Škoda Plzeň) 184, 3. Pešová (USK Praha) 179.
Trojskok: 1. Suchá (Škoda Plzeň) 13,78, 2. Maštalířová (Dukla Praha) 13,49, 3. Skalická (Slavia Praha) 13,14.
Koule: 1. Červenková (USK Praha) 17,31, 2. Brzyszkowká (SSK Vítkovice) 15,75, 3. Mazurová (AK Olomouc) 13,83.
Disk: 1. Tichá (Škoda Plzeň) 55,07, 2. Vargová (Olymp Brno) 48,32, 3. Čechlovská (Česká Lípa) 46,94.
4x100 m: 1. USK Praha A (K. Seidlová, Kaiserová, Hofmanová, Pírková) 44,92, 2. USK Praha B 46,94, 3. Atletika Vlašim 47,78.

Přípravné utkání žen v Trutnově

Přidat do mých lig
konec
Česko
Polsko
66:49 (15:15, 27:29, 56:43)

Slovinsko - Mistrovství světa juniorek

Skupina E

Přidat do mých lig
konec
Angola
Česko
36:25 (16:13)

Keňská rallye, podnik MS v automobilových soutěžích

Přidat do mých lig

po 1. etapě: 1. Rovanperä, Halttunen (Fin./Toyota Yaris) 1:20:58,1, 2. Evans, Martin (Brit./Toyota Yaris) -22,4, 3. Tänak, Järveoja (Est./Hyundai i20) -25,3, 4. Kacuta, Johnston (Jap., Brit./Toyota Yaris) -26,6, 5. Neuville, Wydaeghe (Belg./Hyundai i20) -57,5, 6. Ogier, Veillas (Fr./Toyota Yaris) -2:08,2.. 14. Prokop, Jůrka (ČR/Ford Fiesta) -21:10,7.

Mezinárodní turnaj Pražský baseballový týden

Přidat do mých lig
konec
Španělsko
ČR
3:2
konec
Hakusoh Globetrotters
Czech Prospects
10:0
konec
The North Baseball
Utenos Titanai
12:2
konec
Řecko
Old World Baseball
17:2

Beroun - Turnaj žen Tipsport Czech Ladies Open evropského okruhu Ladies European Tour

Přidat do mých lig

Po 1. kole: 1. Brochová Estrupová (Dán.) 65, 2. am. Spitzová (Rak.) 66, 3. Díezová Molinerová (Šp.) 67, 4. am. Melichová, Kousková, Spilková (všechny ČR), Folchová, Marfáová, Sobrónová (všechny Šp.), Gustavssonová (Švéd.) 68, ...18. T. Koželuhová, Napoleaová 70, 29. am. Vodičková, Melecká 71, 48. Vlašínová, am. Macková (všechny ČR) 72.

Bethesda (USA) - Ženský turnaj kategorie major KPMG Women’s PGA Championship

Přidat do mých lig

Mistrovství světa

Muži, elitní kategorie – Skupina A

Přidat do mých lig
konec
Česko
Slovensko
3:0 (1:0, 1:0, 1:0)
konec
Itálie
Slovensko
3:4 (1:1, 1:2, 1:1).

Mistrovství světa

Muži, elitní kategorie – Skupina B

Přidat do mých lig
konec
Řecko
Finsko
2:1 (0:0, 1:0, 1:1)
konec
Kanada
Arménie
16:0 (7:0, 5:0, 4:0)

Mistrovství světa

Ženy

Přidat do mých lig
konec
Česko
Velká Británie
5:1 (1:0, 3:1, 1:0)
konec
Slovensko
Libanon
10:1 (5:0, 1:1, 4:0)
konec
Kanada
Slovensko
8:2 (1:0, 5:2, 2:0)
konec
Libanon
USA
0:4 (0:2, 0:2, 0:0)

Budapešť (Maď.) - Mistrovství světa v plaveckých sportech

Synchronizované plavání

Přidat do mých lig


Družstva - volný program: 1. Čína 96,7000, 2. Ukrajina 95,0000, 3. Japonsko 93,1333.

Budapešť (Maď.) - Mistrovství světa v plaveckých sportech

Bazénové plavání

Přidat do mých lig

Finále:
Muži:
50 m v. zp.
: 1. Proud (Brit.) 21,32, 2. Andrew (USA) 21,41, 3. Grousset (Fr.) 21,57, 4. Szabó (Maď.) 21,60, 5. Liendo Edwards (Kan.) 21,61, 6. Zazzeri (It.) 21,81.
100 m mot.: 1. Milák (Maď.) 50,14, 2. Mizunuma (Jap.) 50,94, 3. Liendo Edwards 50,97, 4. Andrew 51,11, 5. Temple (Austr.) 51,15, 6. Bucher (Rak.) 51,28.

Ženy:
800 m v. zp.
: 1. Ledecká (USA) 8:08,04, 2. Melvertonová (Austr.) 8:18,77, 3. Quadarellaová (It.) 8:19,00, 4. Smithová (USA) 8:20,04, 5. Li Ping-ťie (Čína) 8:23,15, 6. Goseová (Něm.) 8:23,78.
50 m mot.: 1. Sjöströmová (Švéd.) 24,95, 2. Heniqueová (Fr.) 25,31, 3. Čang Jü-fej (Čína) 25,32, 4. Usmanová (Eg.) 25,38, 5. Curzanová 25,43, 6. Huskeová (obě USA) 25,45.
200 m znak: 1. McKeownová (Austr.) 2:05,08, 2. Baconová 2:05,12, 3. Whiteová (obě USA) 2:06,96, 4. Panzieraová (It.) 2:07,27, 5. Masseová (Kan.) 2:08,00, 6. Pcheng Sü-wej (Čína) 2:09,13.
Smíšená štafeta 4x100 m v. zp.: 1. Austrálie (Cartwright, Chalmers, Wilsonová, O’Callaghanová) 3:19,38 - světový rekord, 2. Kanada (Liendo Edwards, Acevedo, Sanchezová, Oleksiaková) 3:20,61, 3. USA (Held, Curry, Huskeová, Curzanová) 3:21,09, 4. Británie 3:22,44, 5. Nizozemsko 3:24,24, 6. Brazílie 3:24,78.

Montreal (Kan.) - Mistrovství světa

Přidat do mých lig

sprint a štafety