Čtvrtek 1. prosince 2022, svátek má Iva
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Čtvrtek 1. prosince 2022 Iva

Sportovní výsledky 24. 11. 2022

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Německá liga

23. kolo

Přidat do mých lig
konec
Frankfurt
Straubing
3:4 po sam. nájezdech

Švédská liga

31. kolo

Přidat do mých lig
konec
Lulea
Timra
2:5

Švédská liga

20. kolo

Přidat do mých lig
konec
Färjestad
Malmö
1:4
konec
Leksand
Brynäs
4:1
konec
Linköping
Rögle
3:2 po sam. nájezdech
konec
Örebro
Frölunda
0:3
konec
Växjö
Oskarshamn
3:5

Švédská liga

10. kolo

Přidat do mých lig
konec
kelleftea
HV 71
6:4

Málaga (Šp.) - Finálový turnaj Davisova poháru

Čtvrtfinále

Přidat do mých lig

Itálie - USA 2:1
Sonego - Tiafoe 6:3, 7:6 (9:7)
Musetti - Fritz 6:7 (8:10), 3:6
Bolelli, Fognini - Paul, Sock 6:4, 6:4

Německo - Kanada 1:2
Struff - Shapovalov 6:3, 4:6, 7:6 (7:2)
Otte - Auger-Aliassime 6:7 (1:7), 4:6
Krawietz, Puetz - Pospisil, Shapovalov 6:2, 3:6, 3:6

Montevideo (Uruguay) - Turnaj žen

Dvouhra - osmifinále

Přidat do mých lig

Kvalifikace o postup na ME 2023 žen

Utkání skupiny I

Přidat do mých lig

Euroliga mužů

10. kolo

Přidat do mých lig
konec
Crvena zvezda Bělehrad
Maccabi Tel Aviv
69:68
konec
Olympiakos Pireus
Alba Berlín
86:76
konec
Milán
Fenerbahce Istanbul
72:82
konec
Real Madrid
Partizan Bělehrad
105:97
konec
Atlanta
Sacramento
115:106
konec
Boston
Dallas
125:112
konec
Charlotte
Philadelphia
107:101
konec
Cleveland
Portland
114:96
konec
Golden State
LA Clippers
124:107
konec
Indiana
Minnesota
101:115
konec
Miami
Washington
113:105
konec
Milwaukee
Chicago
113:118
konec
Oklahoma City
Denver
126:131 po prodl.
konec
San Antonio
New Orleans
110:129
konec
Toronto
Brooklyn
98:112
konec
Utah
Detroit
116:125

Extraliga žen

16. kolo

Přidat do mých lig
konec
KP Brno
Ostrava
3:1 (22, 22, -17, 11)

Český pohár mužů

3. kolo

Přidat do mých lig
konec
Odolena Voda
Brno
3:0 (12, 12, 30)

Torquay (Aust.) - Turnaj Pro Tour kategorie Elite v plážovém volejbalu

Přidat do mých lig

Muži - skupina A:
Dumek, Sedlák (24-ČR) - Burnett, McHugh (1-Austr.) 2:1 (18, -10, 15).

Ženy - skupina B:
Havelková, Nausch Sluková (14-ČR) - Gruszczyňská, Wachowiczová (11-Pol.) 2:0 (14, 16)
Havelková, Nausch Sluková - Kraftová, Stockmanová (2-USA) 2:0 (16, 13).

Almaty - Liga mistrů, elitní fáze, skupina C

Přidat do mých lig
konec
Kajrat Almaty
Chrudim
1:2
konec
Luxol St. Andrews
Benfica Lisabon
0:6

ostatní sportyPřidat do mých lig

Östersund (Švéd.) - Mistrovství Evropy v curlingu

Přidat do mých lig

Muži:
Česko - Dánsko 10:4.

Konečné pořadí po základní části: 1. Itálie, 2. Skotsko, 3. Švýcarsko všechny 8 výher/1 porážka, 4. Švédsko 6/3, 5. Norsko, 6. Turecko obě 4/5, 7. Česko, 8. Německo obě 3/6, 9. Španělsko 1/8, 10. Dánsko 0/9.

Ženy (divize B):
Česko
- Slovensko 13:1.

Konečné pořadí po základní části: 1. Česko, 2. Estonsko obě 8/1, 3. Litva 7/2, 4. Slovinsko 5/4.

Češky se utkají v pátek se Slovinskem o postup do divize A.

Whistler (Kan.) - Úvodní závody Světového poháru v jízdě na skeletonu

Přidat do mých lig

Plzeň - Mistrovství ČR v plavání v krátkém bazénu

Přidat do mých lig

Muži
50 m v. zp.:
1. Švarc (Kometa Brno) 22,13, 800 m v. zp.: 1. Micka (USK Praha) 7:54,25, 200 m prsa: 1. Zábojník (Kometa Brno) 2:06,48, 200 m pol. záv.: 1. Čejka (Pardubice) 1:57,45, 4x50 m pol. záv.: 1. Pardubice 1:38,22.

Ženy
50 m v. zp.:
1. Seemanová (Motorlet Praha) 24,70, 1500 m v. zp.: 1. Benešová (Kometa Brno) 16:49,18, 200 m prsa: 1. Horská (Slávia VŠ Plzeň) 2:22,17, 200 m pol. záv.: 1. Horská 2:11,14, 4x50 m pol. záv.: 1. Ostrava 1:54,60.