Čtvrtek 29. září 2022, svátek má Michal
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Čtvrtek 29. září 2022 Michal

Sportovní výsledky 23. 9. 2022

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Divize F

8. kolo

Přidat do mých lig
konec
Valašské Meziříčí
Havířov
1:0

Přípravné zápasy

Přidat do mých lig
konec
Kamerun
Uzbekistán
0:2
konec
Jižní Korea
Kostarika
2:2
konec
Japonsko
USA
2:0
konec
Irán
Uruguay
1:0
konec
Kanada
Katar
2:0
konec
Saúdská Arábie
Ekvádor
0:0
konec
Brazílie
Ghana
3:0
konec
Maroko
Chile
2:0

Finská liga

Přidat do mých lig
konec
Ilves Tampere
Tappara Tampere
3:0
konec
Jukurit Mikkeli
Ässät Pori
3:0
konec
Kouvola
TPS Turku
2:3
konec
Ilves Tampere
Tappara Tampere
3:0
konec
Lukko Rauma
Pelicans Lahti
2:1
konec
Jukurit Mikkeli
Ässät Pori
3:0
konec
SaiPa Lappeenranta
IFK Helsinky
2:1
konec
Kouvola
TPS Turku
2:3
konec
Sport Vaasa
KalPa Kuopio
2:1
konec
Lukko Rauma
Pelicans Lahti
2:1
konec
SaiPa Lappeenranta
IFK Helsinky
2:1
konec
Sport Vaasa
KalPa Kuopio
2:1

Německá liga

3. kolo

Přidat do mých lig
konec
Bremerhaven
Mannheim
4:3 v prodl.
konec
Eisbären Berlín
Wolfsburg
1:2 po sam. nájezdech
konec
Frankfurt
Iserlohn
5:2
konec
Norimberk
Kolín nad Rýnem
4:2
konec
Schwenningen
Straubing
3:2

Slovenská liga

3. kolo

Přidat do mých lig
konec
Liptovský Mikuláš
Trenčín
4:1
konec
Banská Bystrica
Slovan Bratislava
1:5
konec
Michalovce
Spišská Nová Ves
4:3 v prodl.
konec
Nitra
Košice
3:2, Prešov Poprad 2:3
konec
Zvolen
Nové Zámky
2:1

Švýcarská liga

4. kolo

Přidat do mých lig
konec
Ajoie
Ambri-Piotta
4:5 v prodl.
konec
Bern
Rapperswil
3:2
konec
Davos
Kloten
7:0
konec
Fribourg-Gottéron
Zug
2:5
konec
Langnau
Biel
1:6
konec
Ženeva
Lugano
5:2

Londýn (Brit.) - Exhibiční turnaj týmů Laver Cup

Přidat do mých lig

Výběr Evropy - Výběr světa 2:2
Ruud - Sock 6:4, 5:7, 10:7
Tsitsipas - Schwartzman 6:2, 6:1
Murray - De Minaur 7:5, 3:6, 7:10
Federer, Nadal - Sock, Tiafoe 6:4, 6:7 (2:7), 9:11

Mety (Fr.) - Turnaj mužů

Dvouhra - čtvrtfinále:

Přidat do mých lig
konec
Hurkacz (2-Pol.)
Rinderknech (Fr.)
6:3, 6:2
konec
Sonego (It.)
Korda (USA)
6:4, 6:4
konec
Wawrinka (Švýc.)
M. Ymer (Švéd.)
6:4, 4:6, 7:6 (7:5)
konec
Bublik (7-Kaz.)
Rune (4-Dán.)
6:3, 5:7, 6:4

San Diego (USA) - Turnaj mužů

Dvouhra - čtvrtfinále

Přidat do mých lig
konec
Evans (1-Brit.)
Lestienne (Fr.)
6:1, 6:3
konec
O’Connell (Austr.)
Brooksby (2-USA)
6:4, 4:6, 7:5
konec
Giron (3-USA)
Duckworth (7-Austr.)
7:6 (7:5), 6:3
konec
Nakashima (5-USA)
Galán (Kol.)
6:3, 4:6, 6:4

Soul (Kor.) - Turnaj žen

Dvouhra - čtvrtfinále:

Přidat do mých lig
konec
Ostapenková (1-Lot.)
Jiménezová (And.)
6:2, 6:1
konec
Alexandrovová (2-Rus.)
Sunová (Švýc.)
7:5, 7:6 (8:6)
konec
Raducanuová (6-Brit.)
Linetteová (3-Pol.)
6:2, 6:2
konec
Mariaová (7-Něm.)
Ču Lin (4-Čína)
6:1, 6:1

Tokio (Jap.) - Turnaj žen

Dvouhra - čtvrtfinále

Přidat do mých lig
konec
Čang Šuaj (Čína)
Martičová (Chorv.)
7:5, 6:2
konec
Samsonovová (Rus.)
Muguruzaová (3-Šp.)
6:4, 6:2
konec
Kuděrmětovová (4-Rus.)
Haddadová Maiaová (5-Braz.)
6:7 (4:7), 7:6 (8:6), 6:1
konec
Čeng Čchin-wen (Čína)
Liuová (USA)
6:4, 7:5

Liga mistrů

Kvalifikační turnaj - semifinále

Přidat do mých lig
konec
FMP Meridian Bělehrad (Srb.)
BK Opava
92:76
konec
Bakken Bears Aarhus (Dán.)
Swans Gmunden (Rak.)
83:65

Mistrovství světa žen

Skupina A

Přidat do mých lig
konec
USA
Portoriko
106:42 (27:11, 54:21, 80:27)
konec
Belgie
Korea
84:61 (26:12, 50:30, 69:50)
konec
Čína
Bosna a Hercegovina
98:51 (26:21, 50:31, 82:46)

Mistrovství světa žen

Skupina B

Přidat do mých lig
konec
Srbsko
Japonsko
69:64 (24:9, 38:34, 54:46),
konec
Kanada
Francie
59:45 (15:9, 29:17, 45:30)
konec
Austrálie
Mali
118:58 (23:12, 56:22, 92:45)

Mistrovství světa žen

Skupina A

Přidat do mých lig
konec
Nizozemsko
Keňa
3:0 (11, 17, 11)

Mistrovství světa žen

Skupina B

Přidat do mých lig
konec
Polsko
Chorvatsko
3:1 (19, -21, 23, 15)

Motegi (Jap.) - Trénink na Velkou cenu Japonska, závod MS silničních motocyklů

Přidat do mých lig

Pardubice - Závěrečný závod ME na ploché dráze

Přidat do mých lig

Finále: 1. Michelsen, 2. Madsen (oba Dán.), 3. Bewley (Brit.), 4. Kubera (Pol.), ...další pořadí: 8. Kvěch 7 b., 15. Milík 4, 17. Chlupáč 0.

Konečné pořadí ME (po 4 závodech): 1. Madsen 53, 2. Kolodziej (Pol.) 52, 3. Michelsen 45, ...15. Milík 15, 18. Kvěch 7.

Ostrava - Velká cena Jaroslava Kulhavého

Přidat do mých lig

Wollongong (Aust.) - Mistrovství světa v silniční cyklistice

Přidat do mých lig

Muži do 23 let (169,8 km): 1. Fjodorov (Kaz.) 3:57:08, 2. M. Vacek (ČR) -1, 3. Waerenskjold (Nor.), 4. Michels (Est.), 5. Kooij (Niz.), 6. Bittner všichni -3, ...26. J. Ťoupalík -1:14, 47. Petr Kelemen (všichni ČR) -5:43.

Junioři (135,6 km): 1. Herzog (Něm.) 3:11:07, 2. Morgado (Portug.) stejný čas, 3. Van Mechelen (Belg.), ...10. Novák oba -55, 16. Kadlec -2:48, 25. M. Bárta -7:16, Telecký (všichni ČR) nedokončil.

Račice - Mistrovství světa

Opravy, semifinále a finále

Přidat do mých lig

Muži
Skif lehkých vah:
1. Soares (It.) 7:03,40, 2. Papakonstantinu (Řec.) 7:05,42, 3. Hrvat (Slovin.) 7:08,66.
Dvojka bez korm. lehkých vah: 1. Durante, Ficarra (It.) 6:47,69, 2. Szabó, Furkó (Maď.) 6:51,49, 3. Kopáč, Viktora (ČR) 6:51,64.
Párová čtyřka lehkých vah: 1. Itálie (Vicino, Benzoni, Torre, Rocek) 5:56,66, 2. Čína 5:59,27, 3. Německo 5:59,47.

Ženy
Skif lehkých vah:
1. Cozmiucová (Rum.) 7:42,59, 2. Veldhuisová (Niz.) 7:44,48, 3. Kiddleová (N. Zél.) 7:44,98.
Dvojka bez korm. lehkých vah: 1. Zerboniová, Premerlová (It.) 7:38,19, 2. Imsdahlová, Tierneyová (USA) 7:43,84, 3. Wolfová, Hohoffová (Něm.) 7:54,97.
Párová čtyřka lehkých vah: 1. Itálie (Corazzaová, Mignemiová, Crosiová, Nosedaová) 6:38,14, 2. USA 7:00,17.