Sobota 13. srpna 2022, svátek má Alena
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Sobota 13. srpna 2022 Alena

Sportovní výsledky 23. 7. 2022

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Belgická liga

1. kolo

Přidat do mých lig
konec
Charleroi
Eupen
3:1
konec
Kortrijk
Lovaň
0:2
konec
Waregem
Seraing
2:0
konec
St. Truiden
Saint-Gilloise
1:1

Polská liga

2. kolo

Přidat do mých lig
konec
Cracovia Krakov
Kielce
2:0
konec
Legia Varšava
Zaglebie Lubin
2:0

Rakouská liga

1. kolo

Přidat do mých lig
konec
Linec
Klagenfurt
3:1
konec
Wolfsberg
Štýrský Hradec
1:1

Slovenská liga

2. kolo

Přidat do mých lig
konec
Liptovský Mikuláš
Michalovce
1:1
konec
Slovan Bratislava
Trenčín
4:0

Mistrovství Evropy žen

Čtvrtfinále

Přidat do mých lig
konec
Francie
Nizozemsko
– : –

Olomouc - Turnaj ITF žen

Dvouhra - semifinále:

Přidat do mých lig
konec
Bejlek (3-ČR)
Nahimanaová (Burun.)
6:3, 6:2.
konec
Gjorčeská (11-Sev. Mak.)
Astachovová (12-Rus.)
6:2, 3:6, 6:3.

Gstaad (Švýc.) - Turnaj mužů

Dvouhra - semifinále:

Přidat do mých lig
konec
Berrettini (2-It.)
Thiem (Rak.)
6:1, 6:4.
konec
Ruud (1-Nor.)
Ramos (4-Šp.)
6:2, 6:0.

Hamburk (Něm.) - Turnaj mužů

Přidat do mých lig
konec
Alcaraz (1-Šp.)
Molčan (SR)
7:6 (7:2), 6:1
konec
Musetti (It.)
F. Cerúndolo (Arg.)
6:3, 7:6 (7:3)

Hamburk (Něm.) - Turnaj žen

Dvouhra - finále:

Přidat do mých lig
konec
Peraová (USA)
Kontaveitová (1-Est.)
6:2, 6:4.

Olomouc - Turnaj ITF žen

Čtyřhra - finále

Přidat do mých lig
konec
Gattová-Monticoneová, Nahimanaová (It./Burun.)
Ghioroaieová, Simionová (obě Rum.)
6:1, 1:6, 10:5.

Palermo (It.) - Turnaj žen

Dvouhra - semifinále

Přidat do mých lig

Bronzettiová - Paoliniová (It.) 0:6, 6:3, 6:3.

Atletický mítink v Novém Městě nad Metují

Přidat do mých lig

Muži - 100 m (vítr +0,6 m/s): 1. Kovalenko (Olymp Praha) 10,34, 200 m (0,0 m/s): 1. Polák (Sokol Č. Budějovice) 20,74, 400 m: 1. Tesař (St. Boleslav) 46,41, 110 m př. (+1,3 m/s): 1. Ryba (Dukla Praha) 13,92, výška: 1. Wu Kuo-piao (Čína) 220, dálka: 1. Nikiforov (Ukr.) 775, koule: 1. Staněk (USK Praha) 21,29, kladivo: 1. Hájek (Dukla Praha) 74,21.

Ženy - 100 m (+0,4 m/s): 1. Slaninová (Vítkovice) 11,81, 200 m (-0,4 m/s): 1. Kožuškaničová (USK Praha) 23,95, 400 m: 1. Jíchová (Dukla Praha) 54,59, 100 m př. (+0,7 m/s): 1. Huliszová (Pol.) 13,23, dálka: 1. Horowská (Pol.) 640, koule: 1. Červenková (USK Praha) 17,90, oštěp: 1. Píšová (Dukla Praha) 54,25, kladivo: 1. Šafránková (Dukla Praha) 62,37.

Wisla (Pol.) - Závod letní Grand Prix ve skoku na lyžích

Přidat do mých lig

Muži: 1. Kubacki 261,3 b. (123,5+134,5 m), 2. Stoch (oba Pol.) 254,2 (124+120), 3. Geiger (Něm.) 252,5 (123,5+126), ...18. Koudelka 224,3 (116,5+120), 44. Rýdl (oba ČR) 78,1 (93,5).

Ženy: 1. Bogatajová (Slovin.) 242,5 (121,5+118,5), 2. Kramerová (Rak.) 242,4 (119+118), 3. Križnarová (Slovin.) 242,3 (116,5+124,5), ...16. Ulrichová (ČR) 163,2 (107+107).

Turnaj Pro Tour kategorie Challenge v plážovém volejbalu v Agádíru (Maroko)

play off

Přidat do mých lig

Muži - 1. kolo:
Šépka, Semerád (16-ČR) - Stankevičius, Knasas (22-Lit.) 2:1 (19, -19, 9).
Osmifinále:
Carambula, Rossi (1-It.) - Šépka, Semerád 2:0 (16, 15).

Ženy - 1. kolo:
Hermannová, Štochlová (11-ČR) - Lairdová, Bellová (21-Austr.) 2:0 (19, 14)
Osmifinále:
Hermannová, Štochlová - Ahtiainenová, Parkkinenenová (13-Fin.) 2:0 (15, 17).

Čtvrtfinále:
Hermannová, Štochlová - Carrová, Lobatová (5-Šp.) 2:1 (14, -19, 10)

Rallye Příbram, závod rallyesprint série

Přidat do mých lig

1. Dohnal, Vybíral (Ford Fiesta WRC) 37:12,8, 2. Kopáček, Picka (Ford Fiesta R5) -55,9, 3. Štajf, Rajnoha (Škoda Fabia Rally2 Evo) -1:09,9

Tour de France

20. etapa (časovka jednotlivců, 40,7 km)

Přidat do mých lig

20. etapa (časovka jednotlivců na 40,7 km Lacapelle-Marival - Rocamadour):
1. Van Aert (Belg./Jumbo-Visma) 47:59, 2. Vingegaard (Dán./Jumbo-Visma) -19, 3. Pogačar (Slovin./SAE Team Emirates) -27, 4. Thomas (Brit./Ineos Grenadiers) -32, 5. Ganna (It./Ineos Grenadiers) -42, 6. Mollema (Niz./Trek-Segafredo) -1:22, 7. Cattaneo (It./Quick Step-Alpha Vinyl) -1:25, 8. Wright (Brit./Bahrajn Victorious) -1:32, 9. Schachmann (Něm./Bora-hansgrohe) -1:37, 10. Tratnik (Slovin./Bahrajn Victorious) -1:48.

Průběžné pořadí: 1. Vingegaard 76:33:57, 2. Pogačar -3:34, 3. Thomas -8:13, 4. Gaudu (Fr./Groupama-FDJ) -13:56, 5. Vlasov (Rus./Bora-hansgrohe) -16:37, 6. Quintana (Kol./Arkéa-Samsic) -17:24, 7. Bardet (Fr./DSM) -19:02, 8. Meintjes (JAR/Intermarché-Wanty-Gobert) -19:12, 9. Lucenko (Kaz./Astana-Qazaqstan) -23:47, 10. A. Yates (Brit./Ineos Grenadiers) -25:43.

Stupno - Mistrovství ČR a závod Českého poháru v cross country horských kol

Přidat do mých lig

Ženy: 1. Czeczinkarová (Liv Elmtrade) 1:28:49, 2. Holubová (kola-bbm.cz) -51, 3. Tvarůžková (Expres CZ-Tufo Kolín) -1:25, 4. Čábelická (Gapp System-Kolofix) -2:57, 5. Štěpánová (Cyklostar Head Pirelli) -5:22, 6. Průdková (Multicraft) -6:14.

Průběžné pořadí ČP (po 5 ze 6 závodů): 1. Czeczinkarová 1290, 2. Holubová 1260, 3. Štěpánová 1090.

Muži: 1. Cink (Kross Orlen) 1:25:23, 2. Kulhavý (Česká spořitelna-Accolade) -28, 3. Kobes (Gapp System-Kolofix) -35, 4. Zatloukal (Nutrend Specialized) -37, 5. Rauchfuss (Česká spořitelna-Accolade) -1:24, 6. Škarnitzl (Gapp System-Kolofix) -1:34.

Káhira (Eg.) - Mistrovství světa

Přidat do mých lig

10:00 šavle družstva ženy, fleret družstva muži - finále

Le Castellet (Fr.) - Kvalifikace na Velkou cenu Francie, závod MS vozů formule 1

Přidat do mých lig

1. Leclerc (Mon./Ferrari) 1:30,872, 2. Verstappen (Niz./Red Bull) -0,304, 3. Pérez (Mex./Red Bull) -0,463, 4. Hamilton (Brit./Mercedes) -0,893, 5. Norris (Brit./McLaren) -1,160, 6. Russell (Brit./Mercedes) -1,259, 7. Alonso (Šp./Alpine) -1,680, 8. Cunoda (Jap./AlphaTauri) -1,908, 9. Sainz (Šp./Ferrari), 10. Magnussen (Dán./Haas) oba bez času.

Évian-les-Bains (Fr.) - Ženský turnaj kategorie major Evian Championship

Přidat do mých lig

Málaga (Šp.) - turnaj okruhu LET Access Series

Přidat do mých lig

1. Kousková (ČR) 211 (74+70+67), 2. Cartaová (It.) 212 (68+72+72), 3. Mazarinová (Nor.) 215 (71+71+73), ...49. Urbánková(ČR) 231 (76+78+77).

ostatní sportyPřidat do mých lig

Briancon (Fr.) - Světový pohár ve sportovním lezení

Přidat do mých lig

Muži: 1. Grupper (USA), 2. Homma (Jap.), 3. Megos (Něm.), ...v semifinále 21. Stráník, v kvalifikaci 45. Šimon Potůček, 64. Štěpán Potůček, 84. Cink (všichni ČR).

Ženy: 1. Garnbretová (Slovin.), 2. So Čche-hjon (Korea), 3. Grossmanová (USA), ...v kvalifikaci 24. Adamovská, 31. Smetanová (obě ČR).

Praha - Oktagon 34, galavečer smíšeného bojového umění MMA

Přidat do mých lig

18:00

stolní tenisPřidat do mých lig

Budapešť (Maď.) - Turnaj série World Tour

Přidat do mých lig

Finále:
Muži - dvouhra:

Harimoto (Jap.) - Lin Kao-jüan (Čína) 4:3 (-3, -7, -12, 6, 6, 11, 9).

Ženy - dvouhra:
Wang Man-jü - Wang I-ti (obě Čína) 4:2 (9, 4, -9, 7, -7,