Středa 29. června 2022, svátek má Petr, Pavel
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Středa 29. června 2022 Petr, Pavel

Sportovní výsledky 23. 6. 2022

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Bad Homburg (Něm.) - Turnaj žen

Dvouhra - čtvrtfinále:

Přidat do mých lig
konec
Andreescuová (Kan.)
Kasatkinová (1-Rus.)
6:4, 6:1
konec
Garciaová (Fr.)
Lisická (Něm.)
6:3, 7:6 (9:7)
konec
Cornetová (8-Fr.)
Kerberová (3-Něm.)
6:4, 2:6, 6:1
konec
Halepová (4-Rum.)
Anisimovová (6-USA)
6:2, 6:1

Eastbourne - turnaj mužů

Dvouhra - 2. kolo

Přidat do mých lig
konec
Peniston (Brit.)
Martínez (Šp.)
7:6 (10:8), 3:6, 6:3

Eastbourne (Brit.) - Turnaj mužů

Dvouhra - čtvrtfinále

Přidat do mých lig
konec
Cressy (USA)
Norrie (1-Brit.)
7:5, 7:5
konec
Draper (Brit.)
Peniston (Brit.)
6:3, 6:3.
konec
Fritz (3-USA)
Bublik (Kaz.)
6:3, 6:2
konec
Draper (Brit.)
Peniston (Brit.)
6:3, 6:3

Eastbourne (Brit.) - Turnaj žen

Dvouhra - čtvrtfinále

Přidat do mých lig
konec
Giorgiová (12-It.)
Tomovová (Bulh.)
6:2, 6:1
konec
Ostapenková (8-Lot.)
Kalininová (Ukr.)
6:3, 6:2
konec
Haddadová Maiaová (15-Braz.)
Curenková bez boje (Ukr.)
– : –
konec
De Minaur (6-Austr.)
Paul (USA)
6:2, 4:6, 6:4

Eastbourne (Brit.) - Turnaj žen

Čtyřhra - čtvrtfinále

Přidat do mých lig
konec
Sü I-fan, Jang Čao-süan (Čína)
Krejčíková, Šibaharaová (1-ČR/Jap.)
7:5, 6:4

Palma de Mallorca (Šp.) - Turnaj mužů

Dvouhra - čtvrtfinále:

Přidat do mých lig
konec
Tsitsipas (2-Řec.)
Giron (USA)
7:6 (7:5), 4:6, 6:3
konec
Bonzi (Fr.)
Altmaier (Něm.)
6:3, 6:4
konec
Bautista (5-Šp.)
Medveděv (1-Rus.)
6:3, 6:2
konec
Bellier (Švýc.)
Griekspoor (Niz.)
5:7, 7:6 (7:5), 6:2

Safari rallye Keňa, závod MS v automobilových soutěžích

Po 1. rychlostní zkoušce

Přidat do mých lig

1. Ogier, Veillas (Fr./Toyota Yaris) 3:18,8, 2. Neuville, Wydaeghe (Belg./Hyundai i20) -0,6, 3. Tänak, Järveoja (Est./Hyundai i20) -1,1, 4. Evans, Martin (Brit./Toyota Yaris) -1,2, 5. Loeb, Galmicheová (Fr./Ford Puma) -1,8, 6. Kacuta, Johnston (Jap., Brit./Toyota Yaris) -1,9, ...15. Prokop, Jůrka (ČR/Ford Fiesta) -17,8.

Kovářov - Společné mistrovství ČR a Slovenska v silniční cyklistice

Časovka

Přidat do mých lig

Muži (39,4 km): 1. Bárta 49:30, 2. Kukrle -31, 3. Otruba -54, 4. A. Ťoupalík -2:16, 5. Boroš (všichni Elkov Kasper) -2:36, 6. Jakoubek (ATT Investments) -3:22.

Ženy (19,8 km): 1. Slámová (Cyklotrenink) 29:52, 2. Bajgerová (Force KCK Zlín) stejný čas, 3. Ševčíková (Dukla Praha) -43, 4. Nosková (Lawi junior team) -47, 5. Burlová (Lotto Soudal) -53, 6. Hájková (BePink) -56.

Muži do 23 let (39,4 km): 1. M. Vacek (Příbram-Fany Gastro) 49:51, 2. Kelemen (Tudor Team) -1:20, 3. J. Ťoupalík (Elkov Kasper) -1:54.

Junioři (19,8 km): 1. Novák (Ciclistica Trevigliese) 25:53, 2. Telecký (Favorit Brno) -7, 3. Kadlec (Dukla Praha) -53.

Juniorky (19,8 km): 1. Kvasničková (SportRaces Cycling) 29:45, 2. Němcová (Sportcomplex Břeclav) -1:29, 3. Slaníková (Roman Kreuziger Cycling Academy) -1:55.

Mezinárodní turnaj Pražský baseballový týden

Přidat do mých lig
konec
Česko
Old World Baseball
8:1
konec
Czech Prospects
Utenos Titanai
11:3
konec
Španělsko
Řecko
4:2
konec
Hakusoh Globetrotters
The North Baseball
16:0

Bethesda (USA) - Ženský turnaj kategorie major KPMG Women’s PGA Championship

Přidat do mých lig

Laval (Kan.) - Mistrovství světa

Muži, elitní kategorie – Skupina A1

Přidat do mých lig
konec
Slovensko
Haiti
7:1
konec
Velká Británie
Itálie
0:6
konec
Česko
Haiti
10:0

Laval (Kan.) - Mistrovství světa

Muži, elitní kategorie – Skupina A1

Přidat do mých lig
konec
Finsko
USA
5:4 po sam stříleních
konec
Kanada
Řecko
4:0
konec
USA
Arménie
9:0

Laval (Kan.) - Mistrovství světa

Ženy

Přidat do mých lig
konec
Česko
Libanon
8:0
konec
Kanada
Česko
3:4 po sam. stříleních
konec
USA
Velká Británie
6:0

Laval (Kan.) - Mistrovství světa

Skupina B

Přidat do mých lig
konec
Francie
Pákistán
8:7 v prodl.
konec
Hongkong
Kajmanské ostrovy
2:3
konec
Francie
Bermudy
3:5

ostatní sportyPřidat do mých lig

Ankara (Tur.) - Finále Světového poháru v moderním pětiboji

Přidat do mých lig

Budapešť (Maď.) - Mistrovství světa v plaveckých sportech

Synchronizované plavání

Přidat do mých lig

Dvojice - volný program: 1. Wang Liou-i, Wang Čchien-i (Čína) 95,5667, 2. M. Aleksiivová, V. Aleksiivová (Ukr.) 94,1667, 3. A.M. Alexandriová, E. Alexandriová (Rak.) 92,8

Budapešť (Maď.) - Mistrovství světa v plaveckých sportech

Bazénové plavání

Přidat do mých lig

Muži
200 m prsa:
1. Stubblety-Cook (Austr.) 2:07,07, 2. Hanaguruma (Jap.) a Persson (Švéd.) oba 2:08,38, 4. Mura (Jap.) 2:08,86, 5. Fink (USA) 2:09,05, 6. McKee (Isl.) 2:09,37.
200 m znak: 1. Murphy (USA) 1:54,52, 2. Greenbank (Brit.) 1:55,16, 3. Casas (USA) 1:55,35, 4. Williams (Brit.) 1:56,16, 5. Tomac (Fr.) 1:56,35, 6. Telegdy (Maď.) 1:56,91, ...v semifinále 14. Čejka (ČR) 1:59,28.
4x200 m v.zp.: 1. USA (Kibler, Foster, Julian, Smith) 7:00,24, 2. Austrálie (Winnington, Incerti, Short, Horton) 7:03,50, 3. V. Británie (Guy, Whittle, Litchfield, Dean) 7:04,00, 4. Brazílie 7:04,69, 5. Maďarsko 7:06,27, 6. Korea 7:06,93.

Ženy
100 m v.zp:
1. O’Callaghanová (Austr.) 52,67, 2. Sjöströmová (Švéd.) 52,80, 3. Huskeová (USA) 52,92, 4. Oleksiaková (Kan.) 52,98, 5. Čcheng Jü-ťie (Čína) 53,58, 6. Sanchezová (Kan.) 53,59.
200 m prsa: 1. Kingová (USA) 2:22,41, 2. Strauchová (Austr.) 2:23,04, 3. Douglassová (USA) 2:23,20, 4. Wogová (Kan.) 2:23,86, 5. Teterevkovová (Lit.) 2:23,90, 6. Renshawová (Brit.) 2:23,92, ...v semifinále 15. Horská (ČR) 2:27,87.

Montreal (Kan.) - Mistrovství světa

Přidat do mých lig

sprint a štafety