Středa 29. června 2022, svátek má Petr, Pavel
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Středa 29. června 2022 Petr, Pavel

Sportovní výsledky 22. 6. 2022

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Bad Homburg (Něm.) - Turnaj žen

Dvouhra - 2. kolo

Přidat do mých lig
konec
Anisimovová (6-USA)
Liová (USA)
6:0, 6:2
konec
Cornetová (9-Fr.)
Mariaová (Něm.)
7:6 (7:4), 6:4
konec
Lisická (Něm.)
Minnenová (Belg.)
6:3, 2:6, 6:2
konec
Andreescuová (Kan.)
Swanová (Brit.)
6:4, 6:4
konec
Kerberová (3-Něm.)
Bronzettiová (It.)
6:2, 6:3
konec
Halepová (4-Rum.)
Zidanšeková (Slovin.)
6:0, 6:3

Eastbourne (Brit.) - Turnaj mužů

Dvouhra - 2. kolo

Přidat do mých lig
konec
Norrie (1-Brit.)
Nakashima (USA)
6:4, 6:2
konec
Fritz (3-USA)
Monteiro (Braz.)
7:5, 6:3
konec
De Minaur (6-Austr.)
Sonego (It.)
7:6 (7:3), 6:2
konec
Cressy (USA)
Evans (Brit.)
7:6 (7:2), 6:4
konec
Paul (USA)
Sinner (2-It.)
6:3, 3:6, 6:3
konec
Draper (Brit.)
Schwartzman (4-Arg.)
7:5, 7:6 (7:3)
konec
Bublik (Kaz.)
Millman (Austr.)
6:4, 6:2

Eastbourne (Brit.) - Turnaj žen

Dvouhra - osmifinále

Přidat do mých lig
konec
Dartová (Brit.)
Teichmannová (10-Švýc.)
7:6 (9:7), 4:6, 6:3
konec
Giorgiová (12-It.)
Muguruzaová (5-Šp.)
7:5, 6:3
konec
Tomovová (Bulh.)
Flipkensová (Belg.)
3:6, 6:3, 6:4
konec
Haddadová Maiaová (15-Braz.)
Burrageová (Brit.)
6:1, 6:2
konec
Curenková (Ukr.)
Linetteová (Pol.)
7:5, 3:6, 7:5
konec
Ostapenková (8-Lot.)
Keysová (11-USA)
6:3 skreč
konec
Kalininová (Ukr.)
Putincevová (16-Kaz.)
6:3, 2:6, 6:3
konec
Dartová (Brit.)
Kosťuková (Ukr.)
6:4, 2:6, 6:4

Palma de Mallorca (Šp.) - Turnaj mužů

Dvouhra - 2. kolo

Přidat do mých lig
konec
Tsitsipas (2-Řec.)
Ivaška (Běl.)
6:4, 6:4
konec
Bellier (Švýc.)
Carreňo (4-Šp.)
6:3, 6:4
konec
Bautista (5-Šp.)
Kyrgios bez boje (Austr.)
– : –
konec
Griekspoor (Niz.)
Molčan (SR)
0:6, 6:3, 7:6 (7:3)
konec
Giron (USA)
McDonald (USA)
4:6, 7:6 (7:5), 6:4.
konec
Medveděv (1-Rus.)
Karacev (Rus.)
4:6, 6:3, 6:2
konec
Bonzi (Fr.)
Shapovalov (3-Kan.)
6:4, 6:1
konec
Altmaier (Něm.)
Báez (8-Arg.)
6:2, 2:6, 6:4

Brněnská laťka

Výškařský mítink

Přidat do mých lig

Muži: 1. Slisenko (Ukr.) 216, 2. Mrčič (Chorv.) 207, 3. Zeman (ČR) 204.

Ženy: 1. Mahučichová 203, 2. Geraščenková (obě Ukr.) 197, 3. Sadullajevová (Uzb.) 191.

Pražský baseballový týden

Přidat do mých lig
konec
Česko
Řecko
7:1
konec
Czech Prospects
The North Baseball
13:5
konec
Hakusoh Globetrotters
Utenos Titanai
11:2
konec
Španělsko
Old World Baseball
13:4

Antalya (Tur.) - Mistrovství Evropy

družstva

Přidat do mých lig

Muži - kord:
Finále: Itálie - Izrael 45:32
o 3. místo: Francie - Dánsko 45:41
Další pořadí: 14. ČR (Beran, Čupr, Jurka, Rubeš).

Ženy - šavle:
Finále: Francie - Itálie 45:23
o 3. místo: Ukrajina - Maďarsko 45:41

Mistrovství světa

Muži, elitní kategorie – Skupina A

Přidat do mých lig
konec
Česko
Velká Británie
18:0 (8:0, 6:0, 4:0).
konec
Velká Británie
Slovensko
1:6 (0:1, 0:2, 1:3)
konec
Haiti
Itálie
3:4 (2:2, 1:2, 0:0

Mistrovství světa

Muži, elitní kategorie – Skupina B

Přidat do mých lig
konec
Kanada
USA
6:5 (2:2, 4:2, 0:1)
konec
Arménie
Řecko
0:12 (0:3, 0:6, 0:3)

Mistrovství světa

Ženy

Přidat do mých lig
konec
Česko
Slovensko
3:1 (1:0, 0:0, 2:1)
konec
Kanada
USA
2:1 (1:0, 0:1, 1:0)
konec
Kanada
Velká Británie
12:0 (6:0, 2:0, 4:0)
konec
USA
Slovensko
3:4 po sam. stříleních (2:0, 0:3, 1:0 0:0)

ostatní sportyPřidat do mých lig

Barcelona (Šp.) - Mistrovství Evropy juniorů v moderním pětiboji

Přidat do mých lig

Juniorky: 1. Erdösová (Maď.), ...15. Hartmanová, 16. Hlaváčková (obě ČR).

Budapešť (Maď.) - Mistrovství světa v plaveckých sportech

Synchronizované plavání

Přidat do mých lig

Synchronizované plavání: Jednotlivkyně - volný program: 1. Inuiová (Jap.) 95,3667, 2. Fijedinová (Ukr.) 93,8000, 3. Plataniotiová (Řec.) 91,7667.

Budapešť (Maď.) - Mistrovství světa v plaveckých sportech

Bazénové plavání

Přidat do mých lig

Finále:
Muži:
100 m v. zp.
: 1. Popovici (Rum.) 47,58, 2. Grousset (Fr.) 47,64, 3. Liendo Edwards (Kan.) 47,71, 4. Pchan Čan-le (Čína) 47,79, 5. Curry (USA) 48,00, 6. Németh (Maď.) 48,13.
200 m pol. záv.: 1. Marchand (Fr.) 1:55,22, 2. Foster (USA) 1:55,71, 3. Seto (Jap.) 1:56,22, 4. Kalisz (USA) 1:56,43, 5. Dean (Brit.) 1:56,77, 6. Kos (Maď.) 1:57,26.

Ženy:
50 znak:
1. Masseová (Kan.) 27,31, 2. Berkoffová (USA) 27,39, 3. Pigreeová (Fr.) 27,40, 4. Wilmová (Kan.) 27,43, 5. Smithová (USA) a McKeownová (Austr.) obě 27,47, ...v semifinále 16. Kubová (ČR) 28,35.
200 m mot.: 1. McIntoshová (Kan.) 2:05,20, 2. Flickingerová (USA) 2:06,08, 3. Čang Jü-fej (Čína) 2:06,32, 4. Smithová (USA) 2:06,79, 5. Dekkersová (Austr.) 2:07,01, 6. Pudarová (Bosna) 2:07,85.
4x200 m v. zp.: 1. USA (Weinsteinová, Smithová, Ledecká, Simsová) 7:41,45, 2. Austrálie (Wilsonová, Nealeová, Melvertonová, O’Callaghanová) 7:43,86, 3. Kanada (McIntoshová, Sanchezová, Rucková, Oleksiaková) 7:44,76, 4. Čína 7:45,72, 5. Maďarsko 7:57,90, 6. Brazílie 7:58,38.

Semifinále s českou účastí:
Muži:
200 m znak
:1. Murphy (USA) 1:55,43, ...14. Čejka (ČR) 1:59,28.

Ženy:
200 m prsa:
1.Strauchová (Austr.) 2:22,22, ...15. Horská (ČR) 2:27,87.