Neděle 23. ledna 2022, svátek má Zdeněk
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Neděle 23. ledna 2022 Zdeněk

Sportovní výsledky 22. 1. 2022

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Nizozemská liga

20. kolo

Přidat do mých lig
konec
Arnhem
Groningen
1:3
konec
Alkmaar
Leeuwarden
0:0
konec
Heerenveen
Zwolle
0:1
konec
Tilburg
Twente Enschede
0:1

Turecká liga

23. kolo

Přidat do mých lig
konec
Malatyaspor
Besiktas
1:1
konec
Adana Demirspor
Karagümrük
5:0
konec
Sivasspor
Fenerbahce
1:1
konec
Basaksehir
Göztepe
1:2

Belgická liga

23. kolo

Přidat do mých lig
konec
Kortrijk
Eupen
1:1
konec
Beerschot
Lovaň
3:1
konec
St. Truiden
Seraing
3:1
konec
Charleroi
Gent
0:0

Portugalská liga

19. kolo

Přidat do mých lig
konec
Moreirense
Santa Clara
0:2
konec
Tondela
Vizela
2:3
konec
Sporting Lisabon
Braga
1:2

Finská liga

Přidat do mých lig
konec
Ässät Pori
Lukko Rauma
2:5
konec
Kärpät Oulu
TPS Turku
5:4
konec
Jukurit Mikkeli
Jyväskylä
5:2

Rakouská liga

41. kolo

Přidat do mých lig
konec
Bolzano
Linec
4:1

Švédská liga

Přidat do mých lig
konec
Djurgaarden
Leksand
2:1 po sam. nájezdech
konec
Lulea
Linköping
3:2 v prodl.
konec
Oskarshamn
Frölunda
7:4
konec
Timra
Växjö
3:0

Švýcarská liga

47. kolo

Přidat do mých lig
konec
Ambri-Piotta
Davos
3:2
konec
Fribourg-Gottéron
Rapperswil
3:2 v prodl.
konec
Lugano
Bern
3:2 po sam. nájezdech
konec
Zug
Langnau
8:2
konec
Ženeva
Biel
3:2 v prodl.

Melbourne (Aus.) - Grandslamový turnaj Australian Open

Dvouhra žen - 3. kolo

Přidat do mých lig
konec
Halepová (14-Rum.)
Koviničová (Č. Hora)
6:2, 6:1
konec
Collinsová (27-USA)
Tausonová (Dán.)
4:6, 6:4, 7:5
konec
Cornetová (Fr.)
Zidanšeková (29-Slovin.)
4:6, 6:4, 6:2
konec
Kanepiová (Est.)
Inglisová (Austr.)
2:6, 6:2, 6:0
konec
Mertensová (19-Belg.)
Čang Šuaj (Čína)
6:2, 6:2
konec
Šwiateková (7-Pol.)
Kasatkinová (25-Rus.)
6:2, 6:3
konec
Cirsteaová (Rum.)
Pavljučenkovová (10-Rus.)
6:3, 2:6, 6:2

Melbourne (Aus.) - Grandslamový turnaj Australian Open

Smíšená čtyřhra - 1. kolo

Přidat do mých lig
konec
Hradecká, Escobar (ČR/Ekv.)
Sharmaová, Smith (Austr.)
6:3, 6:4

Melbourne (Aus.) - Grandslamový turnaj Australian Open

Dvouhra mužů - 3. kolo

Přidat do mých lig
konec
Medveděv (2-Rus.)
Van de Zandschulp (Niz.)
6:4, 6:4, 6:2
konec
Tsitsipas (4-Řec.)
Paire (Fr.)
6:3, 7:5, 6:7 (2:7), 6:4
konec
Auger-Aliassime (9-Kan.)
Evans (24-Brit.)
6:4, 6:1, 6:1
konec
Fritz (20-USA)
Bautista (15-Šp.)
6:0, 3:6, 3:6, 6:4, 6:3
konec
Cressy (USA)
O’Connell (Austr.)
6:2, 6:7 (6:8), 6:3, 6:2
konec
Sinner (11-It.)
Daniel (Jap.)
6:4, 1:6, 6:3, 6:1
konec
De Minaur (32-Austr.)
Andújar (Šp.)
6:4, 6:4, 6:2
konec
Čilič (27-Chorv.)
Rubljov (5-Rus.)
7:5, 7:6 (7:3), 3:6, 6:3

Melbourne (Aus.) - Grandslamový turnaj Australian Open

Dvouhra juniorů - 1. kolo

Přidat do mých lig
konec
Menšík (4-ČR)
Kobierski (Rak.)
6:2, 6:4
konec
Donald (ČR)
Gandolfi (It.)
7:5, 6:1

Melbourne (Aus.) - Grandslamový turnaj Australian Open

Dvouhra juniorek - 1. kolo

Přidat do mých lig
konec
Šálková (ČR)
Taylorová (Austr.)
6:2, 6:4
konec
Valentová (ČR)
Candiottová (Braz.)
6:3, 6:2

Melbourne (Aus.) - Grandslamový turnaj Australian Open

Čtyřhra - 2. kolo

Přidat do mých lig
konec
Krejčíková, Siniaková (1-ČR)
Adamczaková, Chan Sin-jün (Austr./Čína)
6:3, 6:3
konec
Bolsovová, Eikeriová (Šp./Nor.)
Hradecká, Bouzková (10-ČR)
7:6 (7:3). 6:3

Birmingham (USA) - Halový mítink bronzové kategorie World Indoor Tour

Přidat do mých lig

Manchester (Brit.) - Halový mítink stříbrné kategorie World Indoor Tour

Přidat do mých lig

Paříž (Fr.) - Halový mítink stříbrné kategorie World Indoor Tour

Přidat do mých lig

Jablonec nad Nisou - Mezinárodní mítink Jablonecká hala

Přidat do mých lig

Muži - 60 m: 1. Veleba (Dukla Praha) 6,68, 2. Stromšík (Vítkovice) 6,70, 60 m př.: 1. Helcelet (Olymp Praha) 7,96, tyč: 1. Ščerba (Ústí n/L) 535, 2. Bárta (Dukla Praha) 535, dálka: 1. Juška (Olymp Praha) 784, trojskok: 1. Sivila (Dukla Praha) 14,16, koule: 1. Staněk (USK Praha) 21,18.

Ženy - 60 m: 1. Bendová (Olymp Praha) 7,36, 60 m př.: 1. Jiranová 8,07, dálka: 1. Kučerová (obě USK Praha) 608, trojskok: 1. Průšová (Dukla Praha) 12,48.

Anterselva (It.) - Závody Světového poháru

Přidat do mých lig

Muži - závod s hromadným startem (15 km): 1. Doll (Něm.) 37:14,9 (1 tr. okruh), 2. J.T. Bö -31,3 (3), 3. Laegreid (oba Nor.) -1:28,8 (3), 4. Guigonnat (Fr.) -1:34,7 (2), 5. Bakken (Nor.) -1:35,2 (3), 6. Seppälä (Fin.) -1:42,1 (3), 7. Krčmář (ČR) -1:54,1 (1), 8. Fillon Maillet (Fr.) -1:55,5 (6), 9. Hofer (It.) -1:56,4 (4), 10. Babikov (Rus.) -1:58,7 (4).
Pořadí SP (po 15 z 22 závodů): 1. Fillon Maillet 636, 2. Jacquelin (Fr.) 501, 3. T. Bö (Nor.) 486, 4. Samuelsson (Švéd.) 484, 5. J.T. Bö 440, 6. Christiansen (Nor.) 434, ...29. Krčmář 199, 72. Václavík 29, 78. Štvrtecký (oba ČR) 16.

Ženy - štafeta (4x6 km): 1. Norsko (Knottenová, Eckhoffová, Lienová, Tandrevoldová) 1:12:54,1 (1+10), 2. Rusko (Vasnětcovová, Rezcovová, Kazakevičová, Nigmatullinová) -24,6 (3+12), 3. Francie (Chevalierová, Braisazová-Bouchetová, Botetová, Bescondová) -32,6 (0+13), 4. Itálie -32,6 (0+13), 5. USA -50,1 (0+13), 6. ČR (Jislová, Voborníková, Davidová, Charvátová) -59,8 (0+8), 7. Švýcarsko -1:03,7 (1+11), 8. Německo -1:08,2 (0+13), 9. Finsko -1:18,9 (0+10), 10. Polsko -1:36,0 (1+13).

Cortina d'Ampezzo (It.) - Závod Světového poháru ve sjezdovém lyžování

Přidat do mých lig

Ženy - sjezd: 1. Goggiaová (It.) 1:06,98, 2. Siebenhoferová (Rak.) -0,20, 3. Ledecká (ČR) -0,26, 4. C. Suterová (Švýc.) -0,33, 5. Puchnerová (Rak.) -0,37, 6. Gisinová (Švýc.) -0,44, 7. Reisingerová (Rak.) -0,57, 8. Mowinckelová (Nor.) -0,59, 9. Gutová-Behramiová (Švýc.) -0,68, 10. Weidleová (Něm.) -0,81.

Průběžné pořadí sjezdu (po 5 z 9 závodů): 1. Goggiaová 400 b., 2. Siebenhoferová 264, 3. Johnsonová (USA) 240, 4. C. Suterová 231, 5. Puchnerová 211, 6. Nadia Delagová (Švýc.) 173, ...9. Ledecká 123.

Průběžné pořadí SP (po 23 z 37 závodů): 1. Shiffrinová (USA) 966, 2. Vlhová (SR) 929, 3. Goggiaová 769, 4. Hectorová (Švéd.) 582, 5. Brignoneová (It.) 559, 6. Siebenhoferová 517, ...31. Ledecká 172, 48. Dubovská (ČR) 108.

Idre Fjäll (Švéd.) - Závod Světového poháru v akrobatickém lyžování

Přidat do mých lig

Skikros:
Muži:
1. Regez (Švýc.), 2. Tchiknavorian (Fr.), 3. Kappacher (Rak.).
Průběžné pořadí SP (po 9 z 14 závodů): 1. Tchiknavorian 453, 2. Midol (Fr.) 419, 3. Regez 377.

Ženy: 1. Näslundová, 2. Edebová (obě Švéd.), 3. Grilletová Aubertová (Fr.), ...11. Kučerová (ČR).
Průběžné pořadí SP (po 9 z 14 závodů): 1. Näslundová 850, 2. Smithová (Švýc.) 566, 3. Thompsonová (Kan.) 389, ...19. Kučerová 134, 31. Cholenská (ČR) 38.

Kitzbühel (Rak.) - Závod Světového poháru ve sjezdovém lyžování

Přidat do mých lig

Muži - slalom: 1. Ryding (Brit.) 1:41,26 (51,40+49,86), 2. Braathen -0,38 (51,57+50,07), 3. Kristoffersen (oba Nor.) -0,65 (52,27+49,64), 4. Matt -0,78 (51,73+50,31), 5. Strolz (oba Rak.) -0,80 (51,95+50,11), 6. Sala (It.) -0,86 (51,52+50,60), 7. Meillard -0,88 (51,95+50,19), 8. Rochat (oba Švýc.) -0,96 (51,36+50,86), 9. Maurberger (It.) -1,01 (52,52+49,75), 10. Zubčič (Chorv.) -1,09 (52,14+50,21), ...Berndt (ČR) nedokončil 1. kolo.
Průběžné pořadí slalomu (po 5 z 9 závodů): 1. Braathen 235, 2. Foss-Solevaag (Nor.) 180, 3. Yule (Švýc.) 162, 4. Ryding 160, 5. Razzoli (It.) 154, 6. Meillard 152.
Průběžné pořadí SP (po 23 z 35 závodů): 1. Odermatt (Švýc.) 1120, 2. Kilde (Nor.) 785, 3. Mayer 642, 4. Kriechmayr (oba Rak.) 544, 5. Feuz (Švýc.) 479, 6. Pinturault (Fr.) 411.

Samedan (Švýc.) - Engadin skimarathon, závod Ski Classics v dálkovém lyžování

Přidat do mých lig

55 km

Titisee-Neustadt - závod SP ve skocích

Přidat do mých lig

1. Geiger (Něm.) 288,3 b. (132+141 m), 2. Lanišek (Slovin.) 283,1 (134,5+134,5), 3. Eisenbichler (Něm.) 273,9 (132,5+132), 4. Granerud (Nor.) 272,8 (128+136,5), 5. R. Kobajaši (Jap.) 269,9 (133+131), 6. C. Prevc 268,7 (134+132), 7. Kos (oba Slovin.) 267,5 (137,5+132,5), 8. Leyhe 267,0 (130,5+136), 9. Schmid (oba Něm.) 264,0 (131,5+132), 10. Hörl (Rak.) 260,0 (125,5+133,5), ...50. Koudelka (ČR) 79,1 (108).
Průběžné pořadí SP (po 16 z 28 závodů): 1. Geiger 997, 2. R. Kobajaši 986, 3. Granerud 749, 4. Lindvik (Nor.) 743, 5. Lanišek 561, 6. Eisenbichler 558.

Kooperativa Národní liga

22. kolo

Přidat do mých lig
konec
Jindřichův Hradec
Nymburk
89:112 (23:28, 39:55, 59:87)
konec
Pardubice
Kolín
102:82 (28:15, 59:40, 83:61)
konec
USK Praha
Olomoucko
79:81 (18:19, 39:41, 56:62)
konec
Opava
Ostrava
80:68 (19:14, 37:35, 54:49)

Renomia ženská liga

15. kolo

Přidat do mých lig
konec
Hradec Králové
USK Praha
65:95 (8:24, 30:55, 49:79)

Euroliga žen

11. kolo skupiny B

Přidat do mých lig
konec
Schio
Gdyně
75:61
konec
Atlanta
Miami
110:108
konec
Boston
Portland
105:109
konec
Charlotte
Oklahoma City
121:98
konec
Denver
Memphis
118:122
konec
Golden State
Houston
105:103
konec
Milwaukee
Chicago
94:90
konec
Orlando
LA Lakers
105:116
konec
Philadelphia
LA Clippers
101:102
konec
San Antonio
Brooklyn
102:117
konec
Utah
Detroit
111:101
konec
Washington
Toronto
105:109

Extraliga mužů

16. kolo

Přidat do mých lig
konec
Brno
Beskydy
3:1 (-21, 23, 18, 23)
konec
Kladno
Ostrava
3:1 (26, 16, -22, 11)
konec
Liberec
Lvi Praha
0:3 (-21, -20, -20)
konec
Odolena Voda
Zlín
3:0 (16, 21, 13)

Rallye Monte Carlo - úvodní podnik mistrovství světa v automobilových soutěžích

Přidat do mých lig

po 3. dnu: 1. Ogier, Veillas (Fr./Toyota Yaris) 2:19:43,1, 2. Loeb, Galmicheová (Fr./Ford Puma) -21,1, 3. Breen, Nagle (Ir./Ford Puma) -1:26,0, 4. Rovanperä, Halttunen (Fin./Toyota Yaris) -2:03,8, 5. Greensmith, Andersson (Brit., Švéd./Ford Puma) -6:33,8, 6. Neuville, Wydaeghe (Belg./Hyundai i20) -7:44,1, ...8. Cais, Těšínský (ČR/Ford Fiesta) -9:59,6, 22. Černý, Černohorský (ČR/Ford Fiesta) -19:02,5, 48. Rada, Jugas (ČR/Fiat 124 Abarth) -40:19,5.

krasobrusleníPřidat do mých lig

Tallinn - mistrovství čtyř kontinentů

Přidat do mých lig

Ženy: 1. Miharaová (Jap.) 218,03, 2. I He-in 213,52, 3. Kim Je-lim (obě Korea) 209,91.

Sportovní dvojice: 1. Luová, Mitrofanov 189,10, 2. Chanová, Howe (všichni USA) 180,94, 3. Walshová, Michaud (Kan.) 179,70.

ostatní sportyPřidat do mých lig

Svatý Mořic (Švýc.) - Závěrečné závody Světového poháru a mistrovství Evropy v jízdě na saních

Přidat do mých lig

Muži: 1. Kindl (Rak.) 2:10,246 (1:05,162+1:05,084), 2. Aparjods (Lot.) -0,021 (1:05,182+1:05,085), 3. Gleirscher (Rak.) -0,300 (1:05,365+1:05,181), ...Lejsek (ČR) nepostoupil z kvalifikace.
Konečné pořadí SP (po 12 závodech): 1. Ludwig (Něm.) 871 b., 2. Kindl 791, 3. Loch (Něm.) 691, ...40. Lejsek 30.

Dvojice: 1. Eggert, Benecken 1:47,209 (53,585+53,624), 2. Wendl, Arlt (všichni Něm.) -0,113 (53,652+53,670), 3. Bots, Plume (Lot.) -0,249 (53,806+53,652), ...20. (19. v ME) Vejdělek, Pěkný (ČR) -4,033 (55,458+55,784).
Konečné pořadí SP (po 12 závodech): 1. Eggert, Benecken 907, 2. A. Šics, J. Šics (Lot.) 883, 3. Wendl, Arlt 796, ...24. Vejdělek, Pěkný 177.