Čtvrtek 29. září 2022, svátek má Michal
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Čtvrtek 29. září 2022 Michal

Sportovní výsledky 21. 9. 2022

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Finská liga

Přidat do mých lig
konec
Ässät Pori
Ilves Tampere
2:3 po sam. nájezdech
konec
Jukurit Mikkeli
Lukko Rauma
3:1
konec
Jyväskylä
TPS Turku
1:4
konec
Pelicans Lahti
SaiPa Lappeenranta
2:1 po sam. nájezdech
konec
Sport Vaasa
Kärpät Oulu
1:4
konec
Tappara Tampere
Hämeenlinna
3:4 v prodl.

Německá liga

2. kolo

Přidat do mých lig
konec
Kolín nad Rýnem
Wolfsburg
3:2 v prodl..

Mety (Fr.) - Turnaj mužů

Dvouhra - 1. kolo:

Přidat do mých lig
konec
Bublik (7-Kaz.)
Furness (Fr.)
5:7, 6:4, 7:6 (7:5)
konec
M. Ymer (Švéd.)
Mannarino (8-Fr.)
7:5, 6:0
konec
Wawrinka (Švýc.)
J. Sousa (Portug.)
7:6 (7:1), 6:2
konec
Bonzi
Humbert (Fr.)
6:2, 2:6, 6:1
konec
Thiem (Rak.)
Gasquet (Fr.)
6:3, 7:6 (7:3)
konec
Barrere (Fr.)
Otte (Něm.)
7:6 (7:3), 7:5
konec
Korda (USA)
Musetti (3-It.)
6:3, 7:6 (8:6)

Nur-Sultan (Kaz.) - Turnaj mužů

Přidat do mých lig

San Diego (USA) - Turnaj mužů

Dvouhra - 1. kolo

Přidat do mých lig
konec
McDonald (USA)
Laaksonen (Švýc.)
6:0, 6:2
konec
Galán (Kol.)
Hüsler (Švýc.)
6:3, 7:5
konec
Tabilo (6-Chile)
Johnson (USA)
7:5, 6:2
konec
O’Connell (Austr.)
Kubler (Austr.)
4:6, 6:3, skreč

Soul (Kor.) - Turnaj žen

Dvouhra 2. kolo:

Přidat do mých lig
konec
Alexandrovová (2-Rus.)
Han Na-le (Korea)
6:1, 6:3
konec
Mariaová (7-Něm.)
Birrellová (Austr.)
6:0, 6:3
konec
Jiménezová (And.)
Marinová (8-Kan.)
6:4, 6:2

Soul (Kor.) - Turnaj žen

Dvouhra 1. kolo:

Přidat do mých lig
konec
Linetteová (3-Pol.)
Hartonová (Niz.)
6:2, 7:5
konec
Ču Lin (4-Čína)
Rainaová (Indie)
6:1, 6:3
konec
Blinkovová (Rus.)
Gračovová (5-Rus.)
6:4, 7:6 (7:1)
konec
Raducanuová (6-Brit.)
Učidžimaová (Jap.)
6:2, 6:4

Tokio (Jap.) - Turnaj žen

Přidat do mých lig
konec
Čang Šuaj (Čína)
Garciaová (2-Fr.)
4:6, 7:6 (7:5), 7:6 (7:5),
konec
Muguruzaová (3-Šp.)
Papamichailová (Řec.)
6:4, 6:2,
konec
Samsonovová (Rus.)
Rybakinová (8-Kaz.)
6:2, 6:4
konec
Čeng Čchin-wen (Čína)
Badosaová (1-Šp.)
6:3, 6:2
konec
Liuová (USA)
Mertensová (Belg.)
6:4, 6:1

Liga mistrů

Kvalifikační turnaj - čtvrtfinále

Přidat do mých lig
konec
Swans Gmunden
Pärnu Sadam
– : –
konec
FMP Meridian
Rio Breogán
– : –

Liberec - Extraliga družstev na ploché dráze

Závěrečné 4. kolo

Přidat do mých lig

16:30

Wollongong (Aust.) - Mistrovství světa v silniční cyklistice

Přidat do mých lig

Závod smíšených štafet v časovce (28,2 km):
1. Švýcarsko (Schmid, Küng, Bissegger, Chabbeyová, Reusserová, Kollerová) 33:47, 2. Itálie -2, 3. Austrálie -38, 4. Německo -45, 5. Nizozemsko -51, 6. Dánsko -58.

Řezno (Něm.) - World Baseball Classic

Kvalifikační turnaj

Přidat do mých lig
konec
Česko
Španělsko
3:1.

Račice - Mistrovství světa

Opravy, čtvrtfinále a finále E

Přidat do mých lig

11:00