Pondělí 15. srpna 2022, svátek má Hana
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Pondělí 15. srpna 2022 Hana

Sportovní výsledky 21. 8. 2022

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Divize A

3. kolo

Přidat do mých lig
10:30
Domažlice B
Lom
– : –

Divize B

3. kolo

Přidat do mých lig
10:15
Meteor Praha
Český Brod
– : –
14:30
Admira Praha B
Louny
– : –

Divize C

3. kolo

Přidat do mých lig
10:15
Liberec B
Brandýs nad Labem
– : –
17:00
Turnov
Letohrad
– : –
17:00
Hlinsko
Dobrovice
– : –
17:00
Benátky nad Jizerou
Nový Bydžov
– : –

Divize D

3. kolo

Přidat do mých lig
16:30
Žďár nad Sázavou
Stará Říše
– : –
16:30
Tasovice
Bystřice nad Pernštejnem
– : –
16:30
Speřice
Velká Bíteš
– : –

Divize E

3. kolo

Přidat do mých lig
10:15
Slavičín
Přerov
– : –
16:30
Šumperk
Šternberk
– : –
16:30
Všechovice
Kozlovice
– : –

Divize F

3. kolo

Přidat do mých lig
15:00
Krnov
Nový Jičín
– : –
16:30
Bohumín
Havířov
– : –
16:30
Polanka nad Odrou
Unie Hlubina
– : –
16:30
Bílovec
Frenštát pod Radhoštěm
– : –

Skotská liga

4. kolo

Přidat do mých lig
16:00
Celtic Glasgow
Hearts
– : –

Rakouská liga

5. kolo

Přidat do mých lig
17:00
Rapid Vídeň
Hartberg
– : –
17:00
Wolfsberg
Austria Vídeň
– : –
17:00
Ried
Tirol
– : –

Turecká liga

3. kolo

Přidat do mých lig
19:00
Antalyaspor
Trabzonspor
– : –
19:00
Basaksehir
Kayserispor
– : –
19:00
Besiktas
Karagümrük
– : –
19:00
Fenerbahce
Adana Demirspor
– : –
19:00
Ümraniyespor
Galatasaray
– : –
19:00
Hatayspor
Gaziantep
– : –
19:00
Istanbulspor
Konyaspor
– : –
19:00
Sivasspor
Alanyaspor
– : –
19:00
Giresunspor
Kasimpasa
– : –

Slovenská liga

6. kolo

Přidat do mých lig
20:30
Slovan Bratislava
Žilina
– : –

Belgická liga

5. kolo

Přidat do mých lig
13:30
FC Bruggy
Kortrijk
– : –
16:00
Waregem
Charleroi
– : –
18:30
Standard Lutych
Lovaň
– : –
21:00
Mechelen
Westerlo
– : –

Nizozemská liga

3. kolo

Přidat do mých lig
12:15
Sittard
Leeuwarden
– : –
14:30
Alkmaar
Nijmegen
– : –
14:30
Sparta Rotterdam
Ajax Amsterodam
– : –
16:45
Waalwijk
Feyenoord Rotterdam
– : –

Ruská liga

6. kolo

Přidat do mých lig
14:00
CSKA Moskva
Groznyj
– : –
16:30
Petrohrad
Torpedo Moskva
– : –
19:00
FK Krasnodar
Orenburg
– : –

Portugalská liga

3. kolo

Přidat do mých lig
16:30
Casa Pia
Boavista Porto
– : –
19:00
Braga
Marítimo
– : –
21:30
Portimonense
Guimaraes
– : –

Polská liga

6. kolo

Přidat do mých lig
12:30
Zaglebie Lubin
Radom
– : –
15:00
Gdaňsk
Lech Poznaň
– : –
17:30
Čenstochová
Štětín
– : –

Řecká liga

1. kolo

Přidat do mých lig
19:00
Panathinaikos Atény
Ionikos
– : –
19:30
Aris Soluň
Levadiakos
– : –
21:00
Olympiakos Pireus
Giannina
– : –

Liga žen

1. kolo

Přidat do mých lig
10:30
Dukla Praha
Slavia Praha
– : –

Trondheim (Nor.) - Liga mistryň

První kolo kvalifikace

Přidat do mých lig

Skupina 2 - semifinále a finále (za účasti Slovácka)

Cincinnati (USA) - Turnaj mužů

Přidat do mých lig

Cincinnati (USA) - Turnaj žen

Přidat do mých lig

Winston-Salem (USA) - Turnaj mužů

Přidat do mých lig

Granby (Kan.) - Turnaj žen

Přidat do mých lig

Cleveland (USA) - Turnaj žen

Přidat do mých lig

Mistrovství Evropy hráček do 16 let

Přidat do mých lig

Pljevlja (Černá Hora) - Kvalifikace mistrovství Evropy žen

Přidat do mých lig

17:30 Černá Hora - Finsko

Mnichov (Něm.) - Mistrovství Evropy v plážovém volejbalu

Přidat do mých lig

Spielberg (Rak.) - Velká cena Rakouska, závod mistrovství světa silničních motocyklů

Přidat do mých lig

11:00 Moto3
12:20 Moto2
14:00 MotoGP 

St. Jean d’Angély (Fr.) - Velká cena Charente-Maritime

Přidat do mých lig

Závod MS v motokrosu

Etapový závod Vuelta

3. etapa

Přidat do mých lig

Breda - Breda, 193,2 km

Mnichov (Něm.) - Mistrovství Evropy v silniční cyklistice

Přidat do mých lig

Cyclassics Hamburk (WorldTour)

Přidat do mých lig

Extraliga - finále

4. zápas

Přidat do mých lig
14:00
Hroši Brno
Draci Brno
– : –

Lipno nad Vltavou - Závěrečný 6. závod Českého poháru ve vodním slalomu

Přidat do mých lig

Mnichov (Něm.) - Mistrovství Evropy v rychlostní kanoistice

finále

Přidat do mých lig

K1 1000 m ženy, K2 1000 m muži, C1 500 m muži, C2 200 m ženy, C2 200 m muži, K2 200 m ženy, K1 500 m ženy, C2 500 m muži, K2 500 m muži, C1 200 m ženy, K1 200 m muži, K4 500 m ženy

Vysoký Újezd - Turnaj Czech Masters evropské série DP World Tour

Přidat do mých lig

Mnichov (Něm.) - Mistrovství Evropy ve sportovní gymnastice

Finále mužů na jednotlivých nářadích

Přidat do mých lig

Karlovy Vary - Cena Masise, rovinový dostih

Přidat do mých lig

1200 m, dvouletí koně

ostatní sportyPřidat do mých lig

Tokio (Jap.) - Mistrovství světa v badmintonu

Přidat do mých lig

Řím (It.) - Mistrovství Evropy v plaveckých sportech

Dálkové plavání

Přidat do mých lig

9:00 - 5 km družstva

SYDNEY (AUS.) - Duel v bazénu, utkání plaveckých velmocí Austrálie a USA

Přidat do mých lig

Řím (It.) - Mistrovství Evropy v plaveckých sportech

Skoky do vody

Přidat do mých lig

15:45 - prkno 3 m synchro muži , věž 10 m muži - finále

stolní tenisPřidat do mých lig

Mnichov (Něm.) - Mistrovství Evropy jednotlivců

Přidat do mých lig