Středa 29. června 2022, svátek má Petr, Pavel
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Středa 29. června 2022 Petr, Pavel

Sportovní výsledky 21. 6. 2022

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Mistrovství Evropy hráčů do 19 let

Skupina A

Přidat do mých lig
konec
Slovensko
Itálie
0:1 (0:1)
konec
Francie
Rumunsko
2:1 (2:0)

Play off AHL

Finále - 2. zápas

Přidat do mých lig
konec
Chicago Wolves
Springfield
6:2
Stav série 1:1

Bad Homburg (Něm.) - Turnaj žen

Dvouhra - 1. kolo

Přidat do mých lig
konec
Halepová (4-Rum.)
Siniaková (ČR)
4:6, 6:3, 6:4
konec
Kerberová (3-Něm.)
Gasanovová (Rus.)
6:2, 6:2
konec
Anisimovová (6-USA)
Van Uytvancková (Belg.)
3:6, 6:3, 7:6 (7:4)
konec
Andreescuová (Kan.)
Trevisanová (7-It.)
6:3, 6:1
konec
Lisická (Něm.)
Korpatschová (Něm.)
6:4, 7:6 (7:5)

Bad Homburg (Něm.) - Turnaj žen

2. kolo:

Přidat do mých lig
konec
Garciaová (Fr.)
Rachimovová (Rus.)
6:3, 6:4
konec
Kasatkinová (1-Rus.)
Niemeierová (Něm.)
6:1, 3:6, 6:1

Eastbourne (Brit.) - Turnaj mužů

Dvouhra - 1. kolo

Přidat do mých lig
konec
Peniston (Brit.)
Rune (8-Dán.)
4:6, 7:6 (7:5), 6:1
konec
Sonego (It.)
Duckworth (Austr.)
4:6, 7:6 (7:5), 7:6 (7:1)
konec
Monteiro (Braz.)
Humbert (Fr.)
6:7 (2:7), 6:3, 6:4
konec
Paul (USA)
F. Cerúndolo (Arg.)
4:6, 7:6 (7:2), 6:4
konec
P. Martínez (Šp.)
Davidovich (Šp.)
1:6, 7:6 (8:6), skreč

Eastbourne (Brit.) - Turnaj žen

Dvouhra - 2. kolo

Přidat do mých lig
konec
Giorgiová (12-It.)
Marinová (Kan.)
7:5, 6:4
konec
Flipkensová (Belg.)
Mertensová (13-Belg.)
6:2, 2:6, 6:1
konec
Haddadová Maiaová (15-Braz.)
Kanepiová (Est.)
6:4, 3:6, 6:3
konec
Curenková (Ukr.)
Rybakinová (9-Kaz.)
1:6, 7:5, 6:3
konec
Keysová (11-USA)
Davisová (USA)
6:4, 6:3
konec
Tomovová (Bulh.)
Rogersová (USA)
4:6, 6:3, 6:2
konec
Ostapenková (8-Lot.)
Tomljanovicová (Austr.)
6:4, 6:4
konec
Burrageová (Brit.)
Badosaová (1-Šp.)
6:4, 6:3
konec
Kalininová (Ukr.)
Sakkariová (3-Řec.)
3:6, 7:5, 6:4

Palma de Mallorca (Šp.) - Turnaj mužů

Dvouhra - 1. kolo

Přidat do mých lig
konec
Giron (USA)
Van de Zandschulp (6-Niz.)
6:7 (6:8), 6:4, 7:6 (7:2)
konec
Altmaier (Něm.)
Lajovič (Srb.)
7:5, 7:6 (7:2)
konec
Báez (8-Arg.)
Thompson (Austr.)
6:3, 6:4
konec
Kyrgios (Austr.)
Djere (Srb.)
5:7, 7:6 (7:1), 7:6 (7:1)

Antalya (Tur.) - Mistrovství Evropy

Přidat do mých lig

Družstva:
Muži - fleret:
Finále:

Itálie - Francie 45:38
o 3. místo:
Polsko - Španělsko 45:29.
Další pořadí: 9. Česko (Choupenitch, Totušek, Krejčík).

Ženy - kord:
Finále:

Francie - Itálie 43:30
o 3. místo:
Ukrajina - Švýcarsko 45:42
Další pořadí: 12. Česko (Bieleszová, Pěchovová, Saligerová).

Mistrovství světa

Muži, elitní kategorie – Skupina A

Přidat do mých lig
konec
Česko
Itálie
4:3 v prodl. (2:0, 0:3, 1:0 1:0)

Mistrovství světa

Muži, elitní kategorie – Skupina B

Přidat do mých lig
konec
Arménie
Finsko
1:11 (0:3, 1:3, 0:5)

Mistrovství světa

Ženy

Přidat do mých lig
konec
Velká Británie
Libanon
6:1 (1:0, 2:0, 3:1)

Budapešť (Maď.) - Mistrovství světa v plaveckých sportech

Synchronizované plavání

Přidat do mých lig

Družstva - technický program: 1. Čína 94,7202, 2. Japonsko 92,2261, 3. Itálie 91,0191.

Budapešť (Maď.) - Mistrovství světa v plaveckých sportech

Bazénové plavání

Přidat do mých lig

Muži:
800 m v. zp.:
1. Finke (USA) 7:39,36, 2. Wellbrock (Něm.) 7:39,63, 3. Romančuk (Ukr.) 7:40,05, 4. Paltrinieri (It.) 7:41,19, 5. Pereira da Costa (Braz.) 7:45,48, 6. Detti (It.) 7:47,75. 

50 m prsa: 1. Fink (USA) 26,45, 2. Martinenghi (It.) 26,48, 3. Andrew (USA) 26,72, 4. Reitshammer (Rak.) 26,94, 5. Cerasuolo (It.) 26,98, 6. Matzerath (Něm.) 27,10.

200 m mot.: 1. Milák (Maď.) 1:50,34 - světový rekord, 2. Marchand (Fr.) 1:53,37, 3. Honda (Jap.) 1:53,61, 4. Ponti (Švýc.) 1:54,29, 5. Urlando (USA) 1:54,92, 6. Kenderesi (Maď.) 1:55,20.

Ženy:
200 m v. zp
.: 1. Jang Ťün-süan (Čína) 1:54,92, 2. O’Callaghanová (Austr.) 1:55,22, 3. Tchang Mu-chan (Čína) 1:56,22, 4. Andersonová (Brit.) 1:56,61, 5. Wilsonová (Austr.) 1:56,85, 6. Bonnetová (Fr.) 1:57,24.

Smíšené:
4x100 m pol. záv
.: 1. USA (Armstrong, Fink, Huskeová, Curzanová) 3:38,79, 2. Austrálie (McKeownová, Stubblety-Cook, Temple, Jacková) 3:41,34, 3. Nizozemsko (Toussaintová, Kamminga, Korstanje, Steenbergenová) 3:41,54, 4. Británie 3:41,65, 5. Itálie 3:41,67, 6. Čína 3:43,55.

Semifinále s českou účastí:
Ženy: 50 m znak:
1. Masseová (Kan.) 27,22, ...16. Kubová (ČR) 28,35.