Pátek 20. května 2022, svátek má Zbyšek
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Pátek 20. května 2022 Zbyšek

Sportovní výsledky 21. 5. 2022

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Divize A

26. kolo

Přidat do mých lig
10:15
Mariánské Lázně
Cheb
– : –
10:30
České Budějovice B
Sedlčany
– : –
14:30
Přeštice
Lom
– : –
17:00
Klatovy
Soběslav
– : –
17:00
Katovice
Jindřichův Hradec
– : –
17:00
Beroun
Hořovice
– : –

Divize B

26. kolo

Přidat do mých lig
10:15
Brandýs nad Labem
Slaný
– : –
10:15
Aritma Praha
Štětí
– : –
10:15
Neratovice-Byškovice
Březová
– : –
10:15
Kladno
Ostrov
– : –
17:00
Dobříš
Meteor Praha
– : –
17:00
Most-Souš
Český Brod
– : –

Divize C

26. kolo

Přidat do mých lig
10:15
Libiš
Vysoké Mýto
– : –
10:30
Kosmonosy
Tochovice
– : –
17:00
Letohrad
Trutnov
– : –

Divize D

23. kolo

Přidat do mých lig
10:15
Hodonín
Břeclav
– : –
17:00
Start Brno
Havlíčkův Brod
– : –

Divize E

23. kolo

Přidat do mých lig
16:00
Vsetín
Valašské Meziříčí
– : –
17:00
Nové Sady
Strání
– : –
17:00
Přerov
Bzenec
– : –
17:00
Skaštice
Hranice
– : –

Divize F

23. kolo

Přidat do mých lig
17:00
Nový Jičín
Bruntál
– : –
17:00
Vítkovice
Heřmanice Slezská
– : –
17:00
Frýdlant nad Ostravicí
Bohumín
– : –
17:00
Dětmarovice
Rýmařov
– : –

Polská liga

34. kolo

Přidat do mých lig
17:30
Lech Poznaň
Zaglebie Lubin
– : –
17:30
Gliwice
Radom
– : –
17:30
Legia Varšava
Cracovia Krakov
– : –
17:30
Leczna
Bialystok
– : –
17:30
Čenstochová
Gdaňsk
– : –
17:30
Plock
Mielec
– : –
17:30
Wisla Krakov
Warta Poznaň
– : –
17:30
Štětín
Nieciecza
– : –
17:30
Vratislav
Zabrze
– : –

Rakouská liga

10. kolo nadstavby, skupina o titul

Přidat do mých lig
17:00
Austria Vídeň
Štýrský Hradec
– : –
17:00
Wolfsberg
Rapid Vídeň
– : –
17:00
Salcburk
Klagenfurt
– : –

Slovenská liga

Závěrečné 10. kolo nadstavby, skupina o udržení

Přidat do mých lig
17:00
Žiar nad Hronom
Senica
– : –
17:00
Trenčín
Michalovce
– : –
17:00
Liptovský Mikuláš
Zlaté Moravce-Vráble
– : –

Slovenská liga

Závěrečné 10. kolo nadstavby, skupina o titul

Přidat do mých lig
17:00
Trnava
Dunajská Streda
– : –
17:00
Ružomberok
Sereď
– : –
17:00
Slovan Bratislava
Žilina
– : –

Turecká liga

38. kolo

Přidat do mých lig
15:00
Sivasspor
Kayserispor
– : –
15:00
Altay Izmir
Kasimpasa
– : –
18:00
Malatyaspor
Fenerbahce
– : –
18:00
Besiktas
Konyaspor
– : –

Skotský pohár

Finále

Přidat do mých lig
16:00
Glasgow Rangers
Hearts
– : –

Liga mistryň

Finále

Přidat do mých lig
19:00
FC Barcelona
Lyon
– : –

Lyon (Fr.) - Turnaj mužů

Přidat do mých lig

Rabat (Mar.) - Turnaj žen

Přidat do mých lig

Štrasburk (Fr.) - Turnaj žen

Přidat do mých lig

Ženeva (Švýc.) - Turnaj mužů

Přidat do mých lig

Birmingham (Brit.) - Mítink Diamantové ligy

Přidat do mých lig

15:00

Kooperativa národní liga

O 3. místo - 2. zápas

Přidat do mých lig
18:00
Ústí nad Labem
Brno
– : –

Euroliga mužů

Final Four - o 3. místo

Přidat do mých lig
16:00
FC Barcelona
Olympiakos Pireus
– : –

Euroliga mužů

Final Four - finále

Přidat do mých lig
19:00
Real Madrid
Anadolu Efes Istanbul
– : –

NBA

Finále Západní konference - 2. zápas

Přidat do mých lig
0:00
Golden State
Dallas
– : –

Kusadasi (Tur.) - Turnaj Pro Tour kategorie Challenge v plážovém volejbalu

Přidat do mých lig

Rallye Český Krumlov - závod MČR v automobilových soutěžích

Přidat do mých lig

Barcelona (Šp.) - Kvalifikace na Velkou cenu Španělska, závod MS vozů formule 1

Přidat do mých lig

16:00

Loket - závod MS v sajdkárkrosu

Přidat do mých lig

Misano (It.) - Úvodní závody ME tahačů

Přidat do mých lig

Portimao (Por.) - Závod MS superbiků

Přidat do mých lig

Portugalská rallye, podnik MS v automobilových soutěžích

Přidat do mých lig

Zadov - Závod Českého poháru v cross country horských kol

Přidat do mých lig
13:00
Arrows Ostrava
Tempo Praha
– : –

Račice - Závody Světového poháru v rychlostní kanoistice

Přidat do mých lig

Praha - Mistrovství ČR v šermu kordem

Přidat do mých lig

Tulsa (USA) - PGA Championship, turnaj kategorie major

Přidat do mých lig

Pardubice - První kvalifikace na Velkou pardubickou

Přidat do mých lig

Velká cena města Pardubic (5800 m, pětiletí a starší koně)

ostatní sportyPřidat do mých lig

Praha - Mistrovství ČR v badmintonu

Přidat do mých lig

Sabaudia (It.) - Mistrovství Evropy juniorů

Přidat do mých lig

stolní tenisPřidat do mých lig

Extraliga žen

Finále play off - 2. zápas

Přidat do mých lig
18:00
Moravský Krumlov
Hodonín
– : –

Manchester (Brit.) - Mistrovství Evropy

Přidat do mých lig