Pondělí 15. srpna 2022, svátek má Hana
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Pondělí 15. srpna 2022 Hana

Sportovní výsledky 20. 8. 2022

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Divize A

3. kolo

Přidat do mých lig
10:15
Mariánské Lázně
Horní Bříza
– : –
10:15
Tochovice
Příbram B
– : –
10:15
Petřín Plzeň
Soběslav
– : –
10:30
Český Krumlov
Klatovy
– : –
17:00
Katovice
Doubravka
– : –
17:00
Hořovice
Komárov
– : –
17:00
Rokycany
Aritma Praha
– : –

Divize B

3. kolo

Přidat do mých lig
10:15
Česká Lípa
Štětí
– : –
10:15
Chomutov
Cheb
– : –
10:15
Březová
Vilémov
– : –
10:15
Kladno
Újezd Praha 4
– : –
10:15
Libiš
Slaný
– : –
10:30
Kosmonosy
Neratovice-Byškovice
– : –

Divize C

3. kolo

Přidat do mých lig
10:15
Chrudim B
Vysoké Mýto
– : –
10:30
Velké Hamry
Čáslav
– : –
17:00
Ústí nad Orlicí
Dvůr Králové n. L.
– : –
17:00
Náchod
Trutnov
– : –

Divize D

3. kolo

Přidat do mých lig
10:15
Bohunice
Jihlava B
– : –
10:15
Břeclav
Humpolec
– : –
16:30
Havlíčkův Brod
Lanžhot
– : –
16:30
Ždírec nad Doubravou
Start Brno
– : –

Divize E

3. kolo

Přidat do mých lig
16:30
Skaštice
HFK Olomouc
– : –
16:30
Nové Sady
Bzenec
– : –
16:30
Holešov
Vsetín
– : –

Divize F

3. kolo

Přidat do mých lig
10:15
Opava B
Valašské Meziříčí
– : –
16:30
Rýmařov
Karviná B
– : –
16:30
Břidličná
Bruntál
– : –

Skotská liga

4. kolo

Přidat do mých lig
13:30
Hibernian
Glasgow Rangers
– : –
16:00
St. Johnstone
Aberdeen
– : –
16:00
Ross County
Kilmarnock
– : –
16:00
Dundee United
St. Mirren
– : –
16:00
Motherwell
Livingston
– : –

Rakouská liga

5. kolo

Přidat do mých lig
17:00
Altach
Lustenau
– : –
17:00
Salcburk
Klagenfurt
– : –
19:30
Štýrský Hradec
Linec
– : –

Slovenská liga

6. kolo

Přidat do mých lig
18:00
Michalovce
Skalica
– : –
18:00
Zlaté Moravce-Vráble
Ružomberok
– : –
18:00
Trnava
Dunajská Streda
– : –
18:00
Trenčín
Liptovský Mikuláš
– : –

Belgická liga

5. kolo

Přidat do mých lig
16:00
Ostende
St. Truiden
– : –
18:15
Genk
Cercle Bruggy
– : –
20:45
Antverpy
Saint-Gilloise
– : –

Nizozemská liga

3. kolo

Přidat do mých lig
16:30
Arnhem
Heerenveen
– : –
18:45
Groningen
Deventer
– : –
20:00
PSV Eindhoven
Volendam
– : –
21:00
Emmen
Utrecht
– : –

Ruská liga

6. kolo

Přidat do mých lig
12:00
Jekatěrinburg
Nižnij Novgorod
– : –
14:00
Chimki Moskva
Lokomotiv Moskva
– : –
16:30
Dynamo Moskva
Spartak Moskva
– : –
19:00
FK Rostov
Soči
– : –

Polská liga

6. kolo

Přidat do mých lig
15:00
Plock
Kielce
– : –
17:30
Vratislav
Cracovia Krakov
– : –
20:00
Warta Poznaň
Lodž
– : –

Řecká liga

1. kolo

Přidat do mých lig
19:00
Atromitos Atény
OFI Kréta
– : –
20:30
Lamia
AEK Atény
– : –
20:45
PAOK Soluň
Panetolikos
– : –

Liga žen

1. kolo

Přidat do mých lig
11:00
Lokomotiva Brno
Viktoria Plzeň
– : –
15:00
Sparta Praha
Baník Ostrava
– : –

Cincinnati (USA) - Turnaj mužů

Přidat do mých lig

Cincinnati (USA) - Turnaj žen

Přidat do mých lig

Hamburk (Něm.) - Přípravný turnaj

Přidat do mých lig

16:00 o 3. místo: poražený Německo/Česko - poražený Itálie/Srbsko,
18:30 finále: vítěz Německo/Česko - vítěz Itálie/Srbsko. 

Mistrovství Evropy hráčů do 16 let

Přidat do mých lig

Mistrovství Evropy hráček do 16 let

Přidat do mých lig

Mnichov (Něm.) - Mistrovství Evropy v plážovém volejbalu

Přidat do mých lig

Spielberg (Rak.) - Kvalifikace na Velkou cenu Rakouska, závod mistrovství světa silničních motocyklů

Přidat do mých lig

Utrecht (Niz.) - Etapový závod Vuelta

2. etapa

Přidat do mých lig

Hertogenbosch - Utrecht, 175,1 km

Mnichov (Něm.) - Mistrovství Evropy v silniční cyklistice

Přidat do mých lig

Tel Aviv (Izr.) - Mistrovství světa juniorů v dráhové cyklistice

Přidat do mých lig

Mnichov (Něm.) Mistrovství Evropy na horských kolech

Přidat do mých lig

Extraliga

o 3. místo, případný 3. zápas

Přidat do mých lig
14:00
Tempo Praha
Eagles Praha
– : –

Lipno nad Vltavou - 5. závod Českého poháru a zároveň mistrovství ČR ve vodním slalomu

Přidat do mých lig

Mnichov (Něm.) - Mistrovství Evropy v rychlostní kanoistice

semifinále a finále

Přidat do mých lig

12:51 - C1 1000 m muži, K1 1000 m muži, K2 500 m ženy, C2 500 m ženy, K4 500 m muži, K1 200 m ženy, C1 200 m muži, K2 200 m muži, C1 5000 m muži, K1 5000 m muži, K1 5000 m ženy, C1 5000 m ženy

Vysoký Újezd - Turnaj Czech Masters evropské série DP World Tour

Přidat do mých lig

Mnichov (Něm.) - Mistrovství Evropy ve sportovní gymnastice

Přidat do mých lig

ostatní sportyPřidat do mých lig

Salt Lake City (USA) - Akce organizace UFC

Přidat do mých lig

Lucie Pudilová - Ja-nan Wu

Řím (It.) - Mistrovství Evropy v plaveckých sportech

Dálkové plavání

Přidat do mých lig

7:00 - 25 km muži a ženy

Řím (It.) - Mistrovství Evropy v plaveckých sportech

Skoky do vody

Přidat do mých lig

15:30 - věž 10 m synchro ženy, prkno 3 m muži - finále

Řím (It.) - Mistrovství Evropy v plaveckých sportech

Extrémní skoky do vody

Přidat do mých lig

18:00 muži - finále

SYDNEY (AUS.) - Duel v bazénu, utkání plaveckých velmocí Austrálie a USA

Přidat do mých lig

stolní tenisPřidat do mých lig

Mnichov (Něm.) - Mistrovství Evropy jednotlivců

Přidat do mých lig