Středa 29. června 2022, svátek má Petr, Pavel
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Středa 29. června 2022 Petr, Pavel

Sportovní výsledky 20. 6. 2022

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Bad Homburg (Něm.) - Turnaj žen

Dvouhra - 1. kolo

Přidat do mých lig
konec
Mariaová (Něm.)
Potapovová (Rus.)
6:3, 5:7, 6:3
konec
Minnenová (Belg.)
Doiová (Jap.)
6:3, 6:3
konec
Cornetová (9-Fr.)
Kalinská (Rus.)
6:2, 6:4
konec
Niemeierová (Něm.)
Liuová (USA)
6:2, 6:2

Eastbourne (Brit.) - Turnaj mužů

Dvouhra - 1. kolo

Přidat do mých lig
konec
Cressy (USA)
Opelka (5-USA)
6:3, 6:1
konec
De Minaur (6-Austr.)
Garín (Chile)
6:3, 6:3
konec
Millman (Austr.)
Korda (USA)
6:3, 7:6 (7:5)
konec
Nakashima (USA)
Clarke (Brit.)
6:1, 6:3
konec
Draper (Brit.)
Brooksby (USA)
6:2, 6:2

Eastbourne (Brit.) - Turnaj žen

Dvouhra - 2. kolo

Přidat do mých lig
konec
Muguruzaová (5-Šp.)
Frechová (Pol.)
6:1, 7:6 (9:7)
konec
Putincevová (16-Kaz.)
Sorribesová (Šp.)
7:5, 6:1

Eastbourne (Brit.) - Turnaj žen

Dvouhra - 1. kolo

Přidat do mých lig
konec
Marinová (Kan.)
Watsonová (Brit.)
7:6 (7:1), 6:4
konec
Curenková (Ukr.)
Osoriová (Kol.)
7:5, 7:6 (7:2)
konec
Linetteová (Pol.)
Riskeová (17-USA)
6:7 (3:7), 6:3, 7:6 (7:4)
konec
Vekičová (Chorv.)
Jastremská (Ukr.)
6:0, 6:2
konec
Flipkensová (Belg.)
Zanevská (Belg.)
6:2, 6:3
konec
Burrageová (Brit.)
Martičová (Chorv.)
3:6, 7:5, 6:3
konec
Kalininová (Ukr.)
Cirsteaová (Rum.)
6:0, 2:1 skreč
konec
Tomljanovicová (Austr.)
Kruničová (Srb.)
6:0, 4:6, 6:3
konec
Dartová (Brit.)
Brengleová (USA)
3:6, 6:1, 6:4

Palma de Mallorca (Šp.) - Turnaj mužů

Dvouhra - 1. kolo

Přidat do mých lig
konec
Bonzi (Fr.)
Tabilo (Chile)
6:3, 4:2 skreč
konec
Ivaška (Běl.)
Ruusuvuori (Fin.)
6:4, 6:1
konec
Griekspoor (Niz.)
F. López (Šp.)
7:6 (7:3), 7:6 (7:3)
konec
Bautista (5-Šp.)
Daniel (Jap.)
6:4, 7:6 (7:4)
konec
Bellier (Švýc.)
Delbonis (Arg.)
6:3, 7:6 (8:6).

Antalya (Tur.) - Mistrovství Evropy

Přidat do mých lig

Družstva:
Muži - šavle:
Finále: Maďarsko - Ukrajina 40:39
o 3. místo:
Turecko - Francie 45:39.
Ženy - fleret:
Finále:
Itálie - Francie 45:25
o 3. místo:
Německo - Polsko 45:31

Brookline (USA) - US Open, turnaj kategorie major

Přidat do mých lig

(par 70):
1. Fitzpatrick (Angl.) 274 (68+70+68+68), 2. Scheffler 275 (70+67+71+67), Zalatoris (oba USA) 275 (69+7067+69), 4. Macujama (Jap.) 277 (70+70+72+65), 5. McIlroy (Sev. Ir.) 278 (67+69+73+69), Morikawa 278 (69+66+77+66), 7. Bradley 279 (70+69+69+71), McCarthy (všichni USA) 279 (73+70+68+68), Hadwin (Kan.) 279 (66+72+70+71).

Belmont (USA) - Meijer LPGA Classic, turnaj žen

Přidat do mých lig

(par 72):
1. Kupchová 270 (63+67+69+71) - v rozstřelu na 2. jamce, 2. N. Kordová (obě USA) 270 (67+65+66+72), Maguireová (Ir.) 270 (69+68+68+65), 4. Koová (N. Zél.) 271 (70+68+65+68), 5. Cigandaová (Šp.) 272 (68+65+72+67), J. Kordová 272 (68+68+69+67), Thompsonová (obě USA) 272 (65+69+68+70), Tchitikulová (Thaj.) 272 (68+69+67+68).

ostatní sportyPřidat do mých lig

Barcelona (Šp.) - Mistrovství Evropy juniorů v moderním pětiboji

Přidat do mých lig

Budapešť (Maď.) - Mistrovství světa v plaveckých sportech

Synchronizované plavání

Přidat do mých lig

Smíšené dvojice - technický program: 1. Minsini, Ruggierová (It.) 89,2685, 2. Sató, Satóová (Jap.) 86,5939, 3. Š’ Chao-jü, Čang I-jao (Čína) 86,4425.

Volný program kombinace: 1. Ukrajina 95,0333, 2. Japonsko 93,5667, 3. Itálie 92,0333.

Budapešť (Maď.) - Mistrovství světa v plaveckých sportech

Bazénové plavání

Přidat do mých lig

Bazénové plavání - finále:
Muži:
200 m v. zp
.: 1. Popovici (Rum.) 1:43,21, 2. Hwang Sun-u (Korea) 1:44,47, 3. Dean (Brit.) 1:44,98, 4. Kibler (USA) 1:45,01, 5. Aubock (Rak.) 1:45,11, 6. Smith (USA) 1:45,16.
100 m znak: 1. Ceccon (It.) 51,60 - světový rekord, 2. Murphy 51,97, 3. Armstrong (oba USA) 51,98, 4. Ndoye Brouard (Fr.) 52,50, 5. Christu (Řec.) 52,57, 6. Masiuk (Pol.) 52,75, ...v rozplavbách 23. Čejka (ČR) 55,22.

Ženy:
1500 m v. zp.
: 1. Ledecká 15:30,15, 2. Grimesová (obě USA) 15:44,89, 3. Pallisterová 15:48,96, 4. Johnsonová (obě Austr.) 15:55,75, 5. Quadarellaová (It.) 16:03,84, 6. Pimentelová Dizottiová (Braz.) 16:05,25.
100 m znak: 1. Smithová (USA) 58,22, 2. Masseová (Kan.) 58,40, 3. Curzanová (USA) 58,67, 4. Wan Le-tchien (Čína) 59,77, 5. Terebová (Fr.) 59,98, 6. Toussaintová (Fr.) 59,99, ...v rozplavbách 18. Kubová (ČR) 1:01,19.
100 m prsa: 1. Pilatová (It.) 1:05,93, 2. Elendtová (Něm.) 1:05,98, 3. Meilutyteová (Lit.) 1:06,02, 4. Kingová (USA) 1:06,07, 5. Aokiová (Jap.) 1:06,38, 6. Hanssonová (Švéd.) 1:06,39, ...v rozplavbách 28. Horská (ČR) 1:09,39.