Čtvrtek 29. září 2022, svátek má Michal
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Čtvrtek 29. září 2022 Michal

Sportovní výsledky 2. 10. 2022

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Divize A

9. kolo

Přidat do mých lig
10:30
Domažlice B
Rokycany
– : –

Divize B

9. kolo

Přidat do mých lig
10:15
Meteor Praha
Vilémov
– : –

Divize C

9. kolo

Přidat do mých lig
10:15
Liberec B
Hlinsko
– : –
10:15
Chrudim B
Dvůr Králové n. L.
– : –
16:00
Turnov
Dobrovice
– : –

Divize D

9. kolo

Přidat do mých lig
10:15
Jihlava B
Bystřice nad Pernštejnem
– : –
15:00
Tasovice
Stará Říše
– : –
15:00
Lanžhot
Velká Bíteš
– : –

Divize E

9. kolo

Přidat do mých lig
10:15
Zbrojovka Brno B
Kozlovice
– : –
10:15
Slavičín
Skaštice
– : –
15:00
Všechovice
HFK Olomouc
– : –

Divize F

9. kolo

Přidat do mých lig
10:15
Havířov
Nový Jičín
– : –
15:00
Bohumín
Bílovec
– : –
15:00
Polanka nad Odrou
Rýmařov
– : –
15:00
Bruntál
Valašské Meziříčí
– : –

Belgická liga

10. kolo

Přidat do mých lig
13:30
Anderlecht
Charleroi
– : –
16:00
Gent
Cercle Bruggy
– : –
18:30
Kortrijk
Antverpy
– : –
21:00
St. Truiden
Eupen
– : –

Nizozemská liga

8. kolo

Přidat do mých lig
12:15
Sittard
Volendam
– : –
14:30
Excelsior Rotterdam
Utrecht
– : –
14:30
Nijmegen
Feyenoord Rotterdam
– : –
16:45
Waalwijk
Sparta Rotterdam
– : –
20:00
Emmen
Heerenveen
– : –

Polská liga

11. kolo

Přidat do mých lig
12:30
Legnica
Mielec
– : –
15:00
Bialystok
Kielce
– : –
17:30
Lodž
Čenstochová
– : –

Portugalská liga

8. kolo

Přidat do mých lig
16:30
Rio Ave
Santa Clara
– : –
19:00
Pacos Ferreira
Arouca
– : –
21:30
Famalicao
Boavista Porto
– : –

Rakouská liga

10. kolo

Přidat do mých lig
14:30
Hartberg
Klagenfurt
– : –
14:30
Ried
Altach
– : –
17:00
Austria Vídeň
Štýrský Hradec
– : –

Slovenská liga

12. kolo

Přidat do mých lig
17:30
Slovan Bratislava
Podbrezová
– : –
18:00
Zlaté Moravce-Vráble
Trnava
– : –

Turecká liga

8. kolo

Přidat do mých lig
13:30
Alanyaspor
Giresunspor
– : –
13:30
Sivasspor
Hatayspor
– : –
16:00
Konyaspor
Ümraniyespor
– : –
19:00
Besiktas
Fenerbahce
– : –

Liga žen

6. kolo

Přidat do mých lig
14:30
Slovan Liberec
Lokomotiva Brno
– : –

Německá liga

7. kolo

Přidat do mých lig
14:00
Iserlohn
Wolfsburg
– : –
15:15
Eisbären Berlín
Düsseldorf
– : –
16:30
Mannheim
Norimberk
– : –
16:30
Mnichov
Ingolstadt
– : –
19:00
Schwenningen
Bietigheim-Bissingen
– : –
19:00
Straubing
Frankfurt
– : –

Slovenská liga

6. kolo

Přidat do mých lig
15:00
Slovan Bratislava
Nitra
– : –
16:00
Spišská Nová Ves
Nové Zámky
– : –
16:00
Košice
Trenčín
– : –
16:00
Banská Bystrica
Zvolen
– : –
16:30
Michalovce
Prešov
– : –
17:00
Poprad
Liptovský Mikuláš
– : –

Švédská liga

5. kolo

Přidat do mých lig
15:00
Malmö
Brynäs
– : –

Švýcarská liga

7. kolo

Přidat do mých lig
20:00
Zug
Ambri-Piotta
– : –

Sofia (Bul.) - Turnaj žen

Přidat do mých lig

Soul (Kor.) - Turnaj mužů

Přidat do mých lig

Tallinn (Est.) - Turnaj žen

Přidat do mých lig

Tel Aviv (Iz.) - Turnaj mužů

Přidat do mých lig

Prostějov - Turnaj ITF mužů

Přidat do mých lig

Klingenthal (Něm.) - Závěrečný závod letní Grand Prix ve skoku na lyžích

Přidat do mých lig

Liga mužů

1. kolo

Přidat do mých lig
18:00
Ústí nad Labem
Děčín
– : –

Mistrovství světa žen

Skupina A

Přidat do mých lig
13:00
Belgie
Kamerun
– : –
16:00
Nizozemsko
Itálie
– : –

Mistrovství světa žen

Skupina D

Přidat do mých lig
14:15
Japonsko
Argentina
– : –

Paříž (Fr.) - Turnaj Pro Tour kategorie Elite v plážovém volejbalu

Přidat do mých lig

Buriram (Thaj.) - Velká cena Thajska, závod MS silničních motocyklů

Přidat do mých lig

7:00 Moto3
8:20 Moto2
10:00 MotoGP

Jarama (Šp.) - Závěrečné závody ME tahačů

Přidat do mých lig

Klatovy - Rallye Pačejov, závod MČR v automobilových soutěžích

Přidat do mých lig

Kluky - Závěrečný závod MČR v motokrosu

Přidat do mých lig

Novozélandská rallye, podnik MS v automobilových soutěžích

Přidat do mých lig

Plzeň - Závěrečný závod MČR na ploché dráze

Přidat do mých lig

Singapur (Sing.) - Velká cena Singapuru, závod MS vozů formule 1

Přidat do mých lig

14:00

Brno - Závěr turnaje Kaskáda Grand Finále série Czech PGA Tour

Přidat do mých lig

Jackson (USA) - Závěr turnaje Sanderson Farms Championship série PGA Tour

Přidat do mých lig

St. Andrews (Brit.) - Závěr turnaje Alfred Dunhill Links Championship série European Tour

Přidat do mých lig

Praha - Memoriál Harryho Petrlíka

Přidat do mých lig

rovinový dostih (1600 m, tříleté a starší klisny)

ostatní sportyPřidat do mých lig

Zielona Góra (Pol.) - Mistrovství světa juniorů v moderním pětiboji

Přidat do mých lig

stolní tenisPřidat do mých lig

Čcheng-tu (Čín.) - Mistrovství světa družstev

Přidat do mých lig

Tchongjong (Kor.) - Závody Světového poháru

Přidat do mých lig