Neděle 23. ledna 2022, svátek má Zdeněk
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Neděle 23. ledna 2022 Zdeněk

Sportovní výsledky 2. 1. 2022

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Německá liga

57. kolo

Přidat do mých lig
konec
Kolín nad Rýnem
Mannheim
1:5

Německá liga

38. kolo

Přidat do mých lig
konec
Eisbären Berlín
Bietigheim-Bissingen
4:5 po sam. nájezdech
konec
Augsburg
Ingolstadt
3:2 po sam. nájezdech
konec
Wolfsburg
Mnichov
4:3 po sam. nájezdech
konec
Norimberk
Schwenningen
3:6
konec
Iserlohn
Straubing
odloženo

Rakouská liga

34. kolo

Přidat do mých lig
konec
Štýrský Hradec
Villach
3:6
konec
Pustertal
Salcburk
2:3 v prodl.
konec
Dornbirn
Innsbruck
odloženo
konec
Klagenfurt
Linec
odloženo
konec
Znojmo
Székesfehérvár
odloženo
konec
Olimpija Lublaň
Bolzano
odloženo

Švýcarská liga

39. kolo

Přidat do mých lig
konec
Curych
Fribourg-Gottéron
4:2
konec
Ajoie
Lugano
odloženo
konec
Biel
Bern
odloženo
konec
Zug
Fribourg-Gottéron
odloženo
konec
Langnau
Lausanne
odloženo

Sydney (Aus.) - Turnaj mužských týmů ATP Cup

Přidat do mých lig

Skupina B:
Rusko - Francie 2:1

Safjullin - Rinderknech 2:6, 7:5, 6:3
Medveděv - Humbert 7:6 (7:5), 5:7, 6:7 (2:7)
Medveděv, Safjullin - Martin, Roger-Vasselin 6:4, 6:4

Itálie - Austrálie 1:2
Sinner - Purcell 6:1, 6:3
Berrettini - De Minaur 3:6, 6:7 (4:7)
Berrettini, Bolelli - Peers, Saville 3:6, 5:7

Skupina C:
USA - Kanada 3:0

Isner - Schnur 6:1, 6:3
Fritz - Auger-Aliassime 6:7 (6:8), 6:4, 6:4
Fritz, Isner - Auger-Aliassime, Shapovalov 6:4, 6:4

Británie - Německo 2:1
Evans - Struff 6:1, 6:2
Norrie - Zverev 6:7 (2:7), 1:6
Evans, J. Murray - Zverev, Krawietz 6:3, 6:4

Kooperativa národní liga

20. kolo

Přidat do mých lig
konec
USK Praha
BK JIP Pardubice
81:90 (28:28, 46:49, 61:70)
konec
Basket Brno
BK Redstone Olomoucko
85:76 (17:20, 40:43, 59:58)<b></b>

Kooperativa Národní liga

12. kolo

Přidat do mých lig
konec
Královští sokoli Hradec Králové
BK Sluneta Ústí nad Labem
85:73 (16:21, 41:40, 66:55)
konec
Brooklyn
LA Clippers
116:120
konec
Detroit
San Antonio
117:116 po prodl.
konec
Houston
Denver
111:124
konec
Milwaukee
New Orleans
136:113
konec
Utah
Golden State
116:123
konec
Washington
Chicago
119:120

Saúdská Arábie - Rallye Dakar

1. etapa: Háil - Háil

Přidat do mých lig

Automobily: 1. N. Attíja, Baumel (Kat., Fr./Toyota) 3:19:57, 2. Loeb, Lurquin (Fr./Prodrive) -12:07, 3. Prokop, Chytka (ČR/Ford) -21:21, ...25. Zapletal, Sýkora (ČR, SR/Ford) -1:09:45.
Průběžné pořadí: 1. N. Attíja, Baumel 3:30:53, 2. Loeb, Lurquin -12:44, 3. Prokop, Chytka -22:39, ...24. Zapletal, Sýkora -1:12:20.

Lehké prototypy: 1. Quintero, Zenz (USA, Něm./OT3) 4:08:28, ...12. Macháček, Vyoral (ČR/Can-Am) -1:27:00.
Průběžné pořadí: 1. Quintero, Zens 4:21:35, …11. Macháček, Vyoral -1:29:25.

SSV (buggy): 1. Domžala (Pol./Can-Am) 4:23:19.
Průběžné pořadi: 1. Domžala 4:37:26.

Motocykly: 1. Sanders (Austr./KTM) 3:43:10, 2. P. Quintanilla (Chile/Honda) -2:07, 3. Walkner (Rak./KTM) -8:31, ...17. J. Brabec -32:37, 21. Engel -34:31, 43. Michek -1:05:12, 65. Pabiška (všichni ČR/KTM) -1:39:23.
Průběžné pořadí: 1. Sanders 4:38:40, 2. P. Quintanilla 3:07, 3. Walkner -11:06, ...18. J. Brabec -43:32, 23. Engel -47:56, 41. Michek -1:09:27, 63. Pabiška -1:57:18.

Čtyřkolky: 1. Kancius (Lit./Yamaha) 4:57:02, ...11. Tůma -1:46:38, 19. Kubiena (oba ČR/Yamaha) -16:37:58.
Průběžné pořadí: 1. Kancius 6:15:37, …11. Tůma -1:55:58, 19. Kubiena -21:36:18.

Kamiony: 1. Sotnikov 3:53:14, 2. Nikolajev -38, 3. Šibalov (všichni Rus./Kamaz) -18:39, ...5. Loprais (ČR/Praga) -24:15, 7. Macík (ČR/Iveco) -35:22, 21. Šoltys (ČR/Iveco) -2:20:08, 33. Vrátný (ČR/Ford) -28:36:46
Průběžné pořadí: 1. Sotnikov 4:06:22, 2. Nikolajev -31, 3. Šibalov -18:56, ...5. Loprais -24:58, 7. Macík -35:56, 21. Šoltys -2:26:19, 32. Vrátný -28:38:05.

Hulst (Niz.) - Závod Světového poháru v cyklokrosu

Přidat do mých lig

Muži: 1. Pidcock (Brit.) 1:03:49, 2. Iserbyt (Belg.) -12, 3. Van der Haar (Niz.) -33, 4. Van Aert -1:09, 5. Toon Aerts -1:30, 6. Vanthourenhout (všichni Belg.) -1:41, ...22. Boroš -4:40, 35. Paprstka -6:12, 54. Mayer -3 kola, 58. Hula, 63. Kučera oba -4 kola, 67. Petruš (všichni ČR) -5 kol.

Průběžné pořadí SP (po 13 z 15 závodů): 1. Iserbyt 405, 2. Vanthourenhout 310, 3. Toon Aerts 296, 4. Hermans (Belg.) 280, 5. Van der Haar 251, 6. Van Kessel (Niz.) 201, ...25. Boroš 50, 60. Paprstka 5, 62. Vaníček (ČR) 4, 65. Petruš 3.

Ženy: 1. Brandová 49:14, 2. Pieterseová -5, 3. Worstová (všechny Niz.), 4. Vasová (Maď.) -14, 5. Van Empelová -26, 6. Vosová (obě Niz.) -37, ...35. Štěpánová (ČR) -7:09.

Průběžné pořadí SP (po 13 z 15 závodů): 1. Brandová 402, 2. Betsemaová (Niz.) 343, 3. Pieterseová 295, 4. Van Empelová 253, 5. Van Anrooijová (Niz.) 216, 6. Vosová 214, ...30. Nash 24, 50. Zemanová (obě ČR) 6.

ostatní sportyPřidat do mých lig

Sigulda (Lot.) - Závody Světového poháru v jízdě na bobech

Přidat do mých lig

1. Friedrich, Margis (Něm.) 1:39,16 (49,46+49,70), 2. Hall, Gleeson (Brit.) -0,06 (49,52+49,70), 3. KIbermanis, Miknis (Lot.) -0,55 (49,83+49,88).

Průběžné pořadí SP (po 6 z 8 závodů): 1. Friedrich 1253, 2. Gajtjukevič (Rus.) 1137, 3. Kripps (Kan.) 1120, ...20. Dvořák (ČR) 424.

Winterberg (Něm.) - Závody Světového poháru v jízdě na saních

Přidat do mých lig

Ženy: 1. Taubitzová 1:53,167 (57,019+56,148), 2. Geisenbergerová (obě Něm.) -0,241 (56,936+56,472), 3. Egleová (Rak.) -0,256 (57,318+56,105), ...Čežíková (ČR) nepostoupila z kvalifikace.
Průběžné pořadí SP (po 8 z 13 závodů): 1. Taubitzová 694 b., 2. Egleová 592, 3. Berreiterová (Něm.) 535, ...42. Čežíková 28.

Štafeta: 1. Lotyšsko (Tirumaová, Aparjods, Bots/Plume) 2:24,294, 2. Rakousko -0,358, 3. USA -0,508, ...9. ČR (Čežíková, Lejsek, Vejdělek/Pěkný) -3,347.