Středa 29. června 2022, svátek má Petr, Pavel
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Středa 29. června 2022 Petr, Pavel

Sportovní výsledky 19. 6. 2022

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Divize E

14. kolo

Přidat do mých lig
konec
Všechovice
Nové Sady
0:3

Mistrovství Evropy hráčů do 19 let

Skupina B

Přidat do mých lig
konec
Srbsko
Izrael
2:2
konec
Anglie
Rakousko
2:0

Česká Lípa - Turnaj ITF žen

Přidat do mých lig

Tenisový turnaj ITF žen v České Lípě (antuka, dotace 60.000 dolarů):

Dvouhra - finále:

Bejlek (12-ČR) - Malečková (10-ČR) 6:4, 6:4. 

Bad Homburg (Něm.) - Turnaj žen

Dvouhra - 1. kolo:

Přidat do mých lig
konec
Kasatkinová (1-Rus.)
Petkovicová (Něm.)
6:1, 6:2
konec
Rachimovová (Rus.)
Samsonovová (8-Rus.)
7:6 (8:6), 6:4
konec
Bronzettiová (It.)
Juvanová (Slovin.)
4:6, 7:5, 2:0 skreč
konec
Garciaová (Fr.)
Sasnovičová (Běl.)
2:6, 6:3, 6:4
konec
Zidanšeková (Slovin.)
Hatouková (Běl.)
2:6, 6:1, 6:4
konec
Swanová (Brit.)
Stephensová (USA)
2:6, 6:4, 6:2
konec
Liová (USA)
Bondárová (Maď.)
7:6 (7:1), 4:6, 6:1

Berlín (Něm.) - Turnaj žen

Čtyřhra - finále:

Přidat do mých lig
konec
Siniaková, Sandersová (1-ČR/Austr.)
Cornetová, Teichmannová (Fr./Švýc.)
6:4, 6:3.

Birmingham (Brit.) - Turnaj žen

Dvouhra - semifinále:

Přidat do mých lig
konec
Haddadová Maiaová (Braz.)
Halepová (2-Rum.)
6:3, 2:6, 6:4
konec
Čang Šuaj (8-Čína)
Cirsteaová (6-Rum.)
4:6, 6:1, 7:6 (7:5)

Birmingham (Brit.) - Turnaj žen

Dvouhra - finále:

Přidat do mých lig
konec
Haddadová Maiaová (Braz.)
Čang Šuaj (Čína)
5:4 skreč.

Birmingham (Brit.) - Turnaj žen

Čtyřhra - finále:

Přidat do mých lig
konec
L. Kičenoková, Ostapenková (Ukr./Lot.)
Čang Šuaj, Mertens bez boje. (1-Čína/Belg.)
– : –

Eastbourne - turnaj žen

Čtyřhra - 1. kolo:

Přidat do mých lig
konec
Krejčíková, Šibaharaová (1-ČR/Jap.)
Guarachiová, Klepačová (Chile/Slovin.)
6:3, 6:4

Halle (Něm.) - turnaj mužů

Dvouhra - finále:

Přidat do mých lig
konec
Hurkacz (5-Pol.)
Medveděv (1-Rus.)
6:1, 6:4

Halle (Něm.) - Turnaj mužů

Čtyřhra - finále:

Přidat do mých lig
konec
Granollers, Zeballos (1-Šp./Arg.)
Venus, Pütz (3-N. Zél./Něm.)
6:4, 6:7 (5:7), 14:12

Londýn (Brit.) - Turnaj mužů

Dvouhra - finále:

Přidat do mých lig
konec
Berrettini (2-It.)
Krajinovič (Srb.)
7:5, 6:4

Londýn (Brit.) - Turnaj mužů

Čtyřhra - finále:

Přidat do mých lig
konec
Mektič, Pavič (2-Chorv.)
Heliovaara, Glasspool (Fin./Brit.)
3:6, 7:6 (7:3), 10:6

Palma de Mallorca (Šp.) - Turnaj mužů

Dvouhra - 1. kolo:

Přidat do mých lig
konec
Molčan (SR)
Kecmanovič (7-Srb.)
7:5, 6:4
konec
McDonald (USA)
J. Sousa (Portug.)
4:6, 7:5, 6:1
konec
Karacev (Rus.)
Munar (Šp.)
3:6, 6:1, 6:3

Kuartane (Fin.) - mezinárodní mítink

Přidat do mých lig

Muži - disk: 1. Stahl (Švéd.) 66,26, ...3. Bárta (ČR) 62,36, oštěp: 1. Čopra (Indie) 86,69, 2. Walcott (Trin.) 86,64, 4. Peters (Gren.) 84,75.

Ženy - 100 m př. (vítr +1,2 m/s): 1. Siciarzová (Pol.) 12,86, ...4. Jiranová (ČR) 13,36 (v rozběhu 13,35), oštěp: 1. Gleadleová (Kan.) 63,33, ...9. Tabačková (ČR) 50,67.

Řím (It.) - Mistrovství světa v plážovém volejbalu

Přidat do mých lig

Muži
Finále:

Mol, Sörum (8-Nor.) - Renato, Vitor Felipe (12-Braz.) 2:0 (15, 16)
O 3. místo:
André, George (5-Braz.) - Schalk, Brunner (19-USA) 2:1 (-15, 17, 11).

Ženy
Finále:

Duda, Ana Patricia (2-Braz.) - Bukovecová, Wilkersonová (20-Kan.) 2:0 (17, 19).
O 3. místo:
Müllerová, Tillmannová (16-Něm.) - Heidrichová, A. Vergéová-Dépréová (22-Švýc.) 0:1 (-16, 7:10 skreč Švýcarek).

Liga mistrů

Přidat do mých lig

Finále:
Barcelona - Kielce 32:32 po prodl. (28:28, 14:13), sedmimetrové hody 5:3

O 3. místo:
Kiel - Veszprém 34:34 (14:18), sedmimetrové hody 3:1

Montreal (Kan.) - Velká cena Kanady, závod MS vozů formule 1

Přidat do mých lig

1. Verstappen (Niz./Red Bull) 1:36:21,757, 2. Sainz (Šp./Ferrari) -0,993, 3. Hamilton -7,006, 4. Russell (oba Brit./Mercedes) -12,313, 5. Leclerc (Mon./Ferrari) -15,168, 6. Ocon (Fr./Alpine) -23,890, 7. Bottas (Fin./Alfa Romeo) -25,247, 8. Čou Kuan-jü (Čína/Alfa Romeo) -26,952, 9. Alonso (Šp./Alpine) -29,945, 10. Stroll (Kan./Aston Martin) -38,222.

Nejrychlejší kolo: Sainz.

Průběžné pořadí MS (po 9 z 22 závodů): 1. Verstappen 175 b., 2. Pérez (Mex./Red Bull) 129, 3. Leclerc 126, 4. Russell 111, 5. Sainz 102, 6. Hamilton 77, 7. Norris (Brit./McLaren) 50, 8. Bottas 46, 9. Ocon 39, 10. Alonso 18.

Pohár konstruktérů: 1. Red Bull 304, 2. Ferrari 228, 3. Mercedes 188, 4. McLaren 65, 5. Alpine 57, 6. Alfa Romeo 51, 7. AlphaTauri 27, 8. Aston Martin 16, 9. Haas 15, 10. Williams 3.

Pozn.: Alonso dostal po závodě pětisekundový trest.

Sachsenring (Něm.) - Velká cena Německa, závod MS silničních motocyklů

Přidat do mých lig

Moto3: 1. Guevara (Šp./GasGas) 39:14,946, 2. Foggia (It./Honda) -4,853, 3. García (Šp./GasGas) -4,964, 4. Sasaki (Jap./Husqvarna) -5,941, 5. Suzuki (Jap./Honda) -9,081, 6. Holgado (Šp./KTM) -12,826.

Průběžné pořadí (po 10 z 20 závodů): 1. García 166 b., 2. Guevara 159, 3. Foggia 115, 4. Masiá (Šp./KTM) 107, 5. Öncü (Tur./KTM) 91, 6. Sasaki 88.

Moto2: 1. Augusto Fernández 39:44,019, 2. Acosta (oba Šp./Kalex) -7,704, 3. Lowes (Brit./Kalex) -7,844, 4. Schrötter (Něm./Kalex) -7,959, 5. Aldeguer (Šp./Boscoscuro) -11,169, 6. Arenas (Šp./Kalex) -11,635, ...Salač (ČR/Kalex) nedokončil.

Průběžné pořadí (po 10 z 21 závodů): 1. Vietti (It./Kalex) 133, 2. Ogura (Jap./Kalex) 125, 3. Augusto Fernández 121, 4. Canet (Šp./Kalex) 116, 5. Arbolino (It./Kalex) 95, 6. Roberts (USA/Kalex) 89, ...23. Salač 8.

MotoGP: 1. Quartararo (Fr./Yamaha) 41:12,816, 2. Zarco (Fr./Ducati) -4,939, 3. Miller (Austr./Ducati) -8,372, 4. A. Espargaró (Šp./Aprilia) -9,113, 5. Marini (It./Ducati) -11,679, 6. Martín (Šp./Ducati) -13,164.

Průběžné pořadí (po 10 z 20 závodů): 1. Quartararo 172, 2. A. Espargaró 138, 3. Zarco 111, 4. Bastianini (It./Ducati) 100, 5. B. Binder (JAR/KTM) 82, 6. Bagnaia (It./Ducati) 81.

Etapový závod Kolem Belgie

Přidat do mých lig

Konečné pořadí po 5 etapách: 1. Schmid (Švýc.) 15:58:40, 2. Wellens stejný čas, 3. Hermans (oba Belg.) -12, 4. Rota (It.) -45, 5. Campenaerts -1:09, 6. De Bondt (oba Belg.) -1:54.

Etapový závod Kolem Slovinska

Přidat do mých lig

5. etapa (155,7 km): 1. Pogačar 3:42:35, 2. Mohorič (oba Slovin.) stejný čas, 3. Majka (Pol.) -3, 4. Mezgec (Slovin.), 5. Felline, 6. Conci (oba It.) oba -26, ...25. Řepa -43, 41. Schlegel -1:52, 68. Turek (všichni ČR) -3:10.

Konečné pořadí: 1. Pogačar 19:18:09, 2. Majka -12, 3. Novak (Slovin.) -2:32, 4. Albanese (It.) -2:42, 5. Řepa -3:10, 6. Conci -3:17, ...46. Turek -36:34, 47. Schlegel -36:42.

Etapový závod Kolem Švýcarska (WorldTour)

Přidat do mých lig

8. etapa (časovka na 25,6 km): 1. Evenepoel (Belg./Quick-Step-Alpha Vinyl) 28:26, 2. Thomas (Brit./Ineos Grenadiers) -3, 3. Küng (Švýc./Groupama-FDJ) -11, 4. Martínez (Kol./Ineos Grenadiers) -28, 5. Jungels (Luc./AG2R-Citroën) -33, 6. Schachmann (Něm./Bora-hansgrohe) -39.
Konečné pořadí: 1. Thomas 33:07:09, 2. Higuita (Kol./Bora-hansgrohe) -1:12, 3. Fuglsang (Dán./Israel-Premier Tech) -1:16, 4. Powless (USA/EF Education-EasyPost) -2:10, 5. Küng -2:25, 6. Jungels -2:59.

Jablonné v Podještědí - Mistrovství Evropy v maratonu na horských kolech

Přidat do mých lig

Muži (100 km): 1. Rabensteiner (It.) 3:53:30, 2. Lukasik (Pol.) -29, 3. Kulhavý -2:19, 4. Petruš -4:53, 5. Vakoč -5:02, 9. Rauchfuss (všichni ČR) -9:23.

Ženy (90 km): 1. Fischerová (Šp.) 4:09:07, 2. Wüstová (Švýc.) -4:59, 3. Perettiová (It.) -7:44, ...8. Štěpánová -15:46, 12. Karásková Erbenová -22:51, 14. Kalašová (všechny ČR) -26:38.

Kolem Montbéliardu

Přidat do mých lig

Konečné pořadí po 3 etapách: 1. Kukrle (ČR) 7:47:46, 2. Costiou (Fr.) -5, 3. George (Austr.) -6, ...6. Zahálka (ČR) -20.

Krakov (Pol.) - Závody Světového poháru ve vodním slalomu

Přidat do mých lig

Muži:

C1: Gestin (Fr.) 93,14 (0 tr. sekund), 2. Savšek (Slovin.) -0,04 (2), 3. Burfess (Brit.) -0,35 (2), ...5. Chaloupka -0,76 (0), v semifinále 18. Rohan (oba ČR).

Průběžné pořadí SP (po 2 z 5 závodů): 1. Gestin 115 b., 2. Savšek 97, 3. Božič (Slovin.) 92, ...5. Rohan 75, 11. Chaloupka 55, 20. Heger (ČR) 44.

Ženy:

C1: 1. Franklinová (Brit.) 103,31 (2 tr. sekundy), 2. Delassusová (Fr.) -1,17 (2), 3. M. Satková -4,52 (2), ...v semifinále 12. Matulková, 18. Fišerová (všechny ČR).

Průběžné pořadí SP (po 2 z 5 závodů): 1. M. Satková 100, 2. Franklinová 94, 3. Delassusová 93, ...5. Fišerová 85, 22. G. Satková (ČR) 44, 26. Matulková 31.

Antalya (Tur.) - Mistrovství Evropy

Přidat do mých lig

Muži - kord
Finále: Borel (Fr.) - Tulen (Niz.) 15:1, semifinále: Tulen - Bayard (Švýc.) 15:14, Borel - Heinzer (Švýc.) 15:11, ...5. Jurka - vyřazen ve čtvrtfinále, 33. Čupr, 42. Beran, 44. Rubeš (všichni ČR) - všichni vyřazeni v 1. kole.

Ženy - šavle
Finále: Baštová (Ázerb.) - Gregoriová (It.) 15:9, semifinále: Baštová - Cieslarová (Pol.) 15:6, Gregoriová - Balzerová (Fr.) 15:11,...58. Hanzlíková (ČR) - vyřazena v kvalifikaci.

Brookline (USA) - US Open, turnaj kategorie major

Přidat do mých lig

Po 3. kole: 1. Zalatoris (USA) 206 (69+70+67) a Fitzpatrick (Angl.) 206 (68+70+68), 3. Rahm (Šp.) 207 (69+67+71), 4. Hadwin (Kan.) 208 (66+72+70), Bradley 208 (70+69+69) a Scheffler (oba USA) 208 (70+67+71).

Kuřim - turnaj mužů Kaskáda Golf Challenge série Challenge

Přidat do mých lig

1. Simonsen (Dán.) 264 (64+65+68+67), 2. Penge (Angl.) 268 (66+69+65+68), 3. Dantorp (Švéd.) 271 (69+70+64+68), ...31. Jakubčík 280 (69+72+69+70), 36. Zach 281 (70+67+72+72), 56. Brixi (všichni ČR) 286 (71+68+73+74).

Tel Aviv (Iz.) - Mistrovství Evropy v moderní gymnastice

Přidat do mých lig

Obruč: 1. Raffaeliová (It.) 36,000, 2. Atamanovová (Izr.) 34,900, 3. Kalejnová (Bulh.) 33,900, v kvalifikaci 35. Garoffolo 27,650, 39. Staňková (obě ČR) 26,650.
Míč: 1. Kalejnová 35,350, 2. Raffaeliová 34,25, 3. Varfolomeevová (Něm.) 33,750, ...v kvalifikaci 38. Garoffolo 26,500, 50. Štěpánková (ČR) 25,250.
Kužely: 1. Raffaeliová 34,550, 2. Atamanovová 34,250, 3. Varfolomeevová 33,150, ...v kvalifikaci 31. Staňková 28,050, 48. Garoffolo 26,00.
Stuha: 1. Kalejnová 34,050, 2. Atamanovová 33,750, 3. Katzová (Izr.) 32,600, ...v kvalifikaci 42. Garoffolo 25,000, 64. Staňková 21,350.

Společné skladby
Pět obručí:
1. Itálie 36,650, 2. Izrael 36,450, 3. Ázerbájdžán 34,750.
Tři stuhy+dva míče: 1. Itálie 34,250, 2. Španělsko 31,950, 3. Ázerbájdžán 31,900.

Karlovy Vary - Karlovarská dvojnásobná míle

Přidat do mých lig

Karlovarská dvojnásobná míle, rovinový dostih (3200 m, čtyřletí a starší koně, dotace 135.000 Kč): 1. Wilantos (ž. Foret, tr. Wroblewski, stáj TVD), 2. Lady In Pink, 3. Containment. Výrok: 3/4 - 3 1/2 - hlava. Čas: 3:29,14.

Další dostihy:
I. Denihilonihil (ž. Korečková) - Nombeko - Nuteki,
II. Dragon Arrow (ž. Korečková) - Hofergirl - Tropical Bond,
III. Forte (ž. Hrouda) - Rabbit Power - Dontellyourmother,
V. Ilias (am. Lebdušková) - Arkadag - Vadetaberry,
VI. Lalita (ž. Florian) - Lewis Gal - Lysyanargent,
VII. Dumon Roclay (žk. Novák ml.) - Dabing - Bonanza Gold.

ostatní sportyPřidat do mých lig

Praha - CET Prague Cup v parkurovém skákání

Přidat do mých lig

1. Rüping (Něm./Castlefield Cornelious) 0 trestných bodů (čas rozeskakování 38,01), 2. Sató (Jap./Chacanno Jra) 0 (38,94), 3. Hemeryck (Něm./Morfine de Muze) 0 (41,96), ...7. Tretera (ČR/Gangster V/H Noddevelt) 4 (42,62), 14. Opatrný (ČR/Forewer), 39. Doležal (ČR/Coup de Coeur Gp Madame Z), 43. Machová (ČR/Chacco Bella).

Poznaň (Pol.) - Závody Světového poháru

Přidat do mých lig

Muži
Skif:
1. Twelaar (Niz.) 6:51,38, ...finále C: 5. Šnajdr (ČR) 7:20,37.
Skif lehkých vah: 1. Dunham (N. Zél.) 6:43,07.
Dvojskif: 1. M. Sinkovič, V. Sinkovič (Chorv.) 6:12,53.
Dvojskif lehkých vah: 1. Tjoern, Benske (Nor.) 6:21,61.
Dvojka bez korm.: 1. Macdonald, Mackintosh (N. Zél.) 6:32,32.
Čtyřka bez korm.: 1. Austrálie 6:03,20.
Párová čtyřka: 1. Čína 5:58,44, ...6. ČR (Zima, Šišma, Neděla, Fleissner) 6:08,22, finále B: 2. ČR (Nosek, Čížek, Diblík, Baldrián) 6:01,03.
Osma: 1. Německo 5:37,74, ...4. ČR (Chlebovský, Baldinus, Gajdušek, Sedlák, Ježek, Mahler, Dočekal, Tichý, kormidelnice Zelenková) 5:57,95.

Ženy
Skif:
1. Florijnová (Niz.) 7:36,95, ...6. Antošová (ČR) 8:04,17.
Skif lehkých vah: 1. Jonesová (USA) 7:32,08.
Dvojskif: 1. De Jongová, Youssifouová (Niz.) 6:54,67.
Dvojskif lehkých vah: 1. Sechserová, Reckfordová (USA) 6:57,44, ...finále B: 4. Neuhortová, Činková (ČR) 7:27,90
Dvojka bez korm.: 1. Cleveringová, Meesterová (Niz.) 7:16,61, ...5. Flamíková, Novotníková (ČR) 7:31,40.
Párová čtyřka: 1. Čína 6:30,68, ...finále B: 3. ČR (Pašková, Zavadilová, E. Podrazilová, B. Podrazilová) 6:50,51.
Čtyřka bez korm.: 1. Austrálie 6:39,72.
Osma: 1. Nizozemsko 6:20,55.

Budapešť (Maď.) - Mistrovství světa v plaveckých sportech

Synchronizované plavání

Přidat do mých lig

Dvojice - technický program: 1. Wang Liou-i, Wang Čchien-i (Čína) 93,7536, 2. M. Aleksiivová, V. Aleksiivová (Ukr.) 91,8617, 3. A.M. Alexandriová, E. Alexandriová (Rak.) 91,2622, ...v kvalifikaci 18. Klusková, Mrázková (ČR) 76,2891.

Budapešť (Maď.) - Mistrovství světa v plaveckých sportech

Bazénové plavání

Přidat do mých lig

Muži
100 m prsa:
1. Martinenghi (It.) 58,26, 2. Kamminga (Niz.) 58,62, 3. Fink (USA) 58,65, 4. Wilby (Brit.) 58,93, 5. Jen C’-pej (Čína) 59,22, 6. Matzerath (Něm.) 59,50.
50 m mot.: 1. Dressel (USA) 22,57, 2. Santos (Braz.) 22,78, 3. Andrew (USA) 22,79, 4. Carter (Trin.) 22,85, 5. Ceccon (It.) 22,86, 6. Szabó (Maď.) 23,01.

Ženy
100 m mot.:
1. Huskeová (USA) 55,64, 2. Wattelová (Fr.) 56,14, 3. Čang Jü-fej (Čína) 56,41, 4. Hanssonová (Švéd.) 56,48, 5. Curzanová (USA) 56,74, 6. Throssellová (Austr.) 56,98.
200 m pol. z.: 1. Walshová (USA) 2:07,13, 2. McKeownová (Austr.) 2:08,57, 3. Hayesová (USA) 2:08,91, 4. Omotová (Jap.) 2:10,01, 5. Gorbenková (Izr.) 2:11,02, 6. Kim So-jong (Korea) 2:11,30.

Huatulco (Mex.) - Závody Světového poháru

Přidat do mých lig

Muži: 1. Grau (Šp.) 53:47, 2. Mislawchuk (Kan.) -1, 3. Hidalgo (Braz.) -3.

Ženy: 1. Kochová (Něm.) 1:00:01, 2. Legaultová (Kan.) -12, 3. Seregniová (It.) -14, ...7. Zimovjanová (ČR) -46.