Pátek 20. května 2022, svátek má Zbyšek
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Pátek 20. května 2022 Zbyšek

Sportovní výsledky 19. 5. 2022

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Paříž (Fr.) - Kvalifikace grandslamového turnaje Roland Garros

Muži - 3. kolo

Přidat do mých lig

Lyon (Fr.) - Turnaj mužů

Dvouhra - 2. kolo

Přidat do mých lig
konec
Guinard (Fr.)
Mmoh (USA)
4:6, 6:4, 7:5.

Lyon (Fr.) - Turnaj mužů

čtvrtfinále

Přidat do mých lig
konec
De Minaur (4-Austr.)
Watanuki (Jap.)
6:4, skreč
konec
Molčan (SR)
Coria (Arg.)
6:3, 6:2
konec
Norrie (1-Brit.)
Báez (7-Arg.)
6:4, 4:6, 7:5
konec
Rune (Nor.)
Guinard (Fr.)
3:6, 6:3, 6:4

Paříž (Fr.) - Kvalifikace grandslamového turnaje Roland Garros

Ženy - 3. kolo

Přidat do mých lig

Rabat (Mar.) - Turnaj mužů

Dvouhra - čtvrtfinále

Přidat do mých lig
konec
Bondárová (5-Maď.)
Tomljanovicová (2-Austr.)
5:1 skreč
konec
Liuová (USA)
Sharmaová (Austr.)
6:4, 6:1
konec
Bronzettiová (It.)
Párrizasová (3-Šp.)
6:1, 3:6, 7:6 (7:5)
konec
Trevisanová (It.)
Rusová (7-Niz.)
7:6 (7:4), 6:3

Štrasburk (Fr.) - Turnaj žen

Dvouhra - čtvrtfinále

Přidat do mých lig
konec
Juvanová (Slovin.)
Mertensová (4-Belg.)
7:6 (7:3), 6:4
konec
Kerberová (2-Něm.)
Linetteová (8-Pol.)
6:2, 4:6, 6:4
konec
Dodinová (Fr.)
Golubicová (9-Švýc.)
6:3, 6:0

Ženeva (Švýc.) - Turnaj mužů

Dvouhra - čtvrtfinále:

Přidat do mých lig
konec
Ruud (2-Nor.)
Kokkinakis (Austr.)
6:4, 7:6 (7:3)
konec
Opelka (4-USA)
Griekspoor (Niz.)
6:4, 3:6, 6:3
konec
Gasquet (Fr.)
Majchrzak (Pol.)
6:2, 6:4
konec
J. Sousa (Portug.)
Ivaška (Běl.)
7:5, 7:5

Kooperativa národní liga

O 3. místo - 1. zápas

Přidat do mých lig
konec
Brno
Ústí nad Labem
80:84 po prodl.

Euroliga mužů

Final Four - semifinále

Přidat do mých lig
konec
Anadolu Efes Istanbul
Olympiakos Pireus
77:74
konec
Real Madrid
FC Barcelona
86:83

NBA, finále Západní konference play

1. zápas

Přidat do mých lig
konec
Golden State
Dallas
112:87

Portugalská rallye

Přidat do mých lig

Po 1. rychlostní zkoušce:  1. Neuville, Wydaeghe (Belg./Hyundai i20) 2:37,9, 2. Tänak, Järveoja (Est./Hyundai i20) -0,6, 3. Breen, Nagle (Ir./Ford Puma) -1,4, 4. Greensmith, Andersson (Brit., Švéd./Ford Puma) -1,8, 5. Ogier, Veillas (Fr./Toyota Yaris) -2,1, 6. Rovanperä, Halttunen (Fin./Toyota Yaris) -2,7, ...19. Cais, Těšínský -7,2, 40. Prokop, Ernst (oba ČR/Ford Fiesta) -14,8

Giro d’Italia

150 km

Přidat do mých lig

12. etapa (Parma - Janov, 204 km): 1. Oldani (It./Alpecin-Fenix) 4:26:47, 2. Rota (It./Intermarché-Wanty-Gobert) stejný čas, 3. Leemreize (Niz./Jumbo-Visma) -2, 4. Mollema (Niz./Trek-Segafredo), 5. Buitrago (Kol./Bahrajn Victorious), 6. Kelderman (Niz./Bora-hansgrohe), 7. Hamilton (Austr./BikeExchange-Jayco) všichni -57, 8. Vendrame (It./ AG2R-Citroën) -1:44, 9. Taaramäe (Est./Intermarché-Wanty Gobert) -1:49, 10. Eenkhoorn (Niz./Jumbo-Visma) -2:55, ...94. Hirt (ČR/Intermarché-Wanty-Gobert) -9:08.

Průběžné pořadí: 1. López (Šp./Trek-Segafredo) 51:19:07, 2. Carapaz (Ekv./Ineos Grenadiers), 3. Almeida (Portug./SAE Team Emirates) oba -12, 4. Bardet (Fr./DSM) -14, 5. Hindley (Austr./Bora-hansgrohe) -20, 6. Martin (Fr./Cofidis) -28, 7. Landa (Šp./Bahrajn Victorious) -29, 8. Pozzovivo (It./Intermarché-Wanty-Gobert) -54, 9. Buchmann (Něm./Bora-hansgrohe) -1:09, 10. Bilbao (Šp./Bahrajn Victorious) -1:22, ...15. Hirt -3:09.

stolní tenisPřidat do mých lig

Extraliga mužů

Finále play off - 2. zápas

Přidat do mých lig

Ostrov Havlíčkův Brod - SKST Cheb 3:0,  konečný stav série 2:0
Tregler - Reitšpies 3:1 (9, -4, 8, 9)
Obešlo - Gavlas 3:2 (-9, 7, -7, 9, 8)
Prokopcov - Kučera 3:0 (4, 7, 4)