Čtvrtek 29. září 2022, svátek má Michal
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Čtvrtek 29. září 2022 Michal

Sportovní výsledky 18. 9. 2022

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Divize B

7. kolo

Přidat do mých lig
konec
Meteor Praha
Neratovice-Byškovice
1:2

Divize C

7. kolo

Přidat do mých lig
konec
Chrudim B
Letohrad
3:1 (2:0)
konec
Liberec B
Nový Bydžov
4:0 (3:0)
konec
Benátky nad Jizerou
Dobrovice
2:2 (2:0)
konec
Turnov
Ústí nad Orlicí
2:0 (0:0)

Divize D

7. kolo

Přidat do mých lig
konec
Lanžhot
Bystřice nad Pernštejnem
3:1 (2:1)
konec
Tasovice
Speřice
2:0 (2:0)
konec
Havlíčkův Brod
Start Brno
1:2 (1:2)

Divize E

7. kolo

Přidat do mých lig
konec
Slavičín
Vsetín
5:1 (1:0)
konec
Přerov
Kozlovice
1:5 (1:1)
konec
Všechovice
Šumperk
2:2 (1:0)

Divize F

7. kolo

Přidat do mých lig
konec
Havířov
Bruntál
1:1 (1:0)
konec
Krnov
Karviná B
1:0 (0:0)
konec
Bohumín
Frenštát pod Radhoštěm
4:1 (2:0)
konec
Polanka nad Odrou
Nový Jičín
1:2 (0:2)

Belgická liga

9. kolo

Přidat do mých lig
konec
Genk
Gent
1:0
konec
Eupen
Saint-Gilloise
1:2
konec
Standard Lutych
FC Bruggy
3:0
konec
Anderlecht
Kortrijk
4:1

Nizozemská liga

7. kolo

Přidat do mých lig
konec
Deventer
Emmen
2:0
konec
Heerenveen
Twente Enschede
2:1
konec
PSV Eindhoven
Feyenoord Rotterdam
4:3
konec
Alkmaar
Ajax Amsterdam
2:1

Polská liga

10. kolo

Přidat do mých lig
konec
Kielce
Zabrze
1:2
konec
Zaglebie Lubin
Plock
2:1
konec
Warta Poznaň
Lech Poznaň
0:1

Portugalská liga

7. kolo

Přidat do mých lig
konec
Arouca
Guimaraes
2:2
konec
Benfica Lisabon
Marítimo
5:0
konec
Casa Pia
Famalicao
1:0
konec
Braga
Vizela
2:0

Rakouská liga

9. kolo

Přidat do mých lig
konec
Austria Vídeň
Ried
3:0
konec
Graz
Lustenau
2:0
konec
Salcburk
Rapid Vídeň
1:1

Řecká liga

5. kolo

Přidat do mých lig
konec
Levadiakos
Asteras Tripolis
1:1
konec
OFI Kréta
PAOK Soluň
1:1
konec
Aris Soluň
Olympiakos Pireus
2:1
konec
Volos
Ionikos
2:0

Skotská liga

8. kolo

Přidat do mých lig
konec
St. Mirren
Celtic Glasgow
2:0
konec
Motherwell
Hearts
0:3

Slovenská liga

11. kolo

Přidat do mých lig
konec
Trnava
Slovan Bratislava
0:0

Turecká liga

7. kolo

Přidat do mých lig
konec
Basaksehir
Karagümrük
0:0
konec
Trabzonspor
Gaziantep
3:2
konec
Ankaragücü
Sivasspor
2:1
konec
Fenerbahce
Alanyaspor
5:0

Liga žen

4. kolo

Přidat do mých lig
konec
Dukla Praha
Slovan Liberec
0:2

Německá liga

25. kolo

Přidat do mých lig
konec
Augsburg
Kolín nad Rýnem
5:2

Německá liga

2. kolo

Přidat do mých lig
konec
Bietigheim-Bissingen
Straubing
1:5
konec
Frankfurt
Bremerhaven
3:4
konec
Mnichov
Mannheim
5:2
konec
Ingolstadt
Iserlohn
5:2
konec
Norimberk
Eisbären Berlín
4:2
konec
Schwenningen
Düsseldorf
1:2

Slovenská liga

2. kolo

Přidat do mých lig
konec
Nové Zámky
Prešov
2:3 v prodl.
konec
Spišská Nová Ves
Trenčín
6:2
konec
Liptovský Mikuláš
Zvolen
3:4 v prodl.
konec
Banská Bystrica
Michalovce
2:3
konec
Poprad
Nitra
5:1

Švýcarská liga

1. kolo

Přidat do mých lig
konec
Kloten
Rapperswil
1:4

Čennaí (Ind.) - Turnaj žen

Čtyřhra - finále

Přidat do mých lig
konec
Dabrowská, Stefaniová (1-Pol./Braz.)
Blinkovová, Dzalamidzeová (Rus./Gruz.)
6:1, 6:2

Portorož (Slovin.) - Turnaj žen

Čtyřhra - finále

Přidat do mých lig
konec
Martincová, Kosťuková (ČR/Ukr.)
Bucsaová, Mihalíková (Šp./SR)
6:4, 6:0

Davis cup

Skupina A

Přidat do mých lig
konec
Itálie
Švédsko
2:1

Berrettini - E. Ymer 6:4, 6:4
Sinner - M. Ymer 4:6, 6:3, 3:6
Bolelli, Fognini - Göransson, Madaras 7:6 (7:1), 6:2 

Davis cup

Skupina B

Přidat do mých lig
konec
Španělsko
Korea
3:0

Bautista - Song Čchan Hong 6:1, 6:3
Alcaraz - Kwon Sun-u 6:4, 7:6 (7:1)
Granollers, Martínez - Nam Či-song, Song Min-kjo 7:5, 3:6, 6:1

Davis cup

Skupina C

Přidat do mých lig
konec
Německo
Austrálie
2:1

Struff - Purcell 6:1, 7:5
Otte - Kokkinakis 6:7 (6:8), 1:6
Krawietz, Pütz - Ebden, Purcell 6:4, 6:4

Davis cup

Skupina D

Přidat do mých lig
konec
Británie
Kazachstán
2:1

A. Murray - Popko 6:4, 6:3
Norrie - Bublik 4:6, 3:6
Salisbury, N. Skupski - Bublik, Nědovjesov 7:6 (7:2), 6:7 (9:11), 7:6 (7:4)

Jablonec nad Nisou - turnaj ITF žen

Dvouhra - finále

Přidat do mých lig
konec
Romerová (4-Šp.)
Macudaová (Jap.)
6:1, 7:6 (7:1)

Santa Margherita di Pula (It.) - turnaj ITF žen

Dvouhra - finále

Přidat do mých lig
konec
B. Fruhvirtová (2-ČR)
J. Pieriová (It.)
6:4, 2:0 skreč

Talence (Fr.) - Vícebojařský mítink

Přidat do mých lig

Muži - desetiboj: 1. Victor (Gren.) 8550 (100 m: 10,61 - dálka: 749 - koule: 15,75 - výška: 202 - 400 m: 48,20 - 110 m př.: 14,70 - disk: 51,00 - tyč: 480 - oštěp: 66,01 - 1500 m: 4:43,74), 2. Eitel (Něm.) 8193, 3. Lillemets (Est.) 8149, ...16. Lukáš 6520 (11,18 - 649 - 13,72 - 172 - 50,25 - 14,87 - 40,43 - 0 - 60,69 - 4:45,89), Helcelet (oba ČR) nedokončil.

Ženy - sedmiboj: 1. Dadicová (Rak.) 6233 (100 m př.:13,81 - výška 177 - koule 13,68 - 200 m: 24,11 - dálka 601 - oštěp: 43,92 - 800 m: 2:11,12) a Oosterwegelová (Niz.) 6233 (13,66 - 165 - 13,75 - 24,81 - 592 - 55,47 - 2:11,78), 3. Salmingová (Švéd.) 6028, ...Skřivanová (ČR) nedokončila.

Izmir (Tur.) - MS plážových volejbalistů do 19 let

Přidat do mých lig

Muži:
Finále:
Fokerots, Auzinš - Bulgačs, Teteris (všichni Lot.) 2:0 (16, 17)

...9. Oliva, Westphal (ČR).

Ženy:
Finále:

Serdjuková, Romanjuková (Ukr.) - Masseyová, Paterová (USA) 2:0 (17, 18)

...9. A. Pavelková, K. Pavelková, 37. Koblížková, Lajkebová (všechny ČR)

Evropský pohár mužů

Odveta 1. kola

Přidat do mých lig
konec
Tallinn
Nové Veselí
23:39 (13:19)
První zápas 27:38, postoupilo Nové Veselí.

Liga mistryň

2. kolo skupiny A

Přidat do mých lig
konec
Odense
Most
41:22 (24:21)
konec
Bietigheim
Ferencváros Budapešť
40:20
konec
Lublaň
Kristiansand
21:27
konec
Brest
CSM Bukurešť
26:33

Alcaňiz (Šp.) - Velká cena Aragonie, závod MS silničních motocyklů

Přidat do mých lig

Moto3: 1. Guevara (Šp./GasGas) 37:29,944, 2. Sasaki (Jap./Husqvarna) -0,957, 3. Holgado (Šp./KTM) -6,536, 4. Öncü (Tur./KTM) -12,906, 5. Fernández -16,695, 6. Ortolá (oba Šp./KTM) -16,721.
Průběžné pořadí (po 15 z 20 závodů): 1. Guevara 229 b., 2. García (Šp./GasGas) 196, 3. Foggia (It./Honda) 171, 4. Sasaki 158, 5. Masiá (Šp./KTM) 155, 6. Öncü 153

Moto2: 1. Acosta 39:35,337, 2. Canet -2,612, 3. Augusto Fernández (všichni Šp./Kalex) -3,799, 4. Ogura (Jap./Kalex) -7,736, 5. Arbolino (It./Kalex) -7,803, 6. Aldeguer (Šp./Boscoscuro) -8,620, ...17. Salač (ČR/Kalex) -42,998
Průběžné pořadí (po 15 z 20 závodů): 1. Augusto Fernández 214, 2. Ogura 207, 3. Canet 177, 4. Vietti (It./Kalex) 162, 5. Arbolino 128, 6. Acosta 123, ...21. Salač 21

MotoGP: 1. Bastianini 41:35,462, 2. Bagnaia (oba It./Ducati) -0,042, 3. A. Espargaró (Šp./Aprilia) -6,139, 4. B. Binder (JAR/KTM) -6,379, 5. Miller (Austr./Ducati) -6,964, 6. Martín (Šp./Ducati) -12,030.
Průběžné pořadí (po 15 z 20 závodů): 1. Quartararo (Fr./Yamaha) 211, 2. Bagnaia 201, 3. A. Espargaró 194, 4. Bastianini 163, 5. Miller 134, 6. Zarco (Fr./Ducati) 133.

Přerov - Závod MČR v motokrosu

Přidat do mých lig

MX1:
1. jízda:
1. Drdaj (Gas Gas) 34:13,757, 2. Krč (KTM) -8,942, 3. Repčák (SR/KTM) -12,061.
2. jízda: 1. Drdaj 34:13,830, 2. Jošt (SR/KTM) -4,280, 3. Repčák -20,890.
Celkově: 1. Drdaj 50, 2. Repčák 40, 3. Krč 38.
Průběžné pořadí MČR (po 6 ze 7 závodů): 1. Drdaj 217, 2. Krč 205, 3. Repčák 203.

MX2:
1. jízda:
1. Kohút (SR/KTM) 30:35,440, 2. Pikart (KTM) -0,952, 3. Dušek (Gas Gas) -1,412.
2. jízda: 1. Kohút 30:29,290, 2. Dušek -2,980, 3. Katriňák (SR/KTM) -30,270.
Celkově: 1. Kohút 50, 2. Dušek 42, 3. Katriňák 38.
Průběžné pořadí MČR (po 6 ze 7 závodů): 1. Kohút 222, 2. Dušek 214, 3. Venhoda (Husqvarna) 195.

Wollongong (Aust.) - Mistrovství světa v silniční cyklistice

Přidat do mých lig

Muži elite: 1. Foss (Nor.) 40:02, 2. Küng (Švýc.) -3, 3. Evenepoel (Belg.) -9, 4. Hayter (Brit.) -39, 5. Bissegger (Švýc.) -46, 6. Pogačar (Slovin.) -48, 7. Ganna (It.) -55, 8. Oliveira (Port.) -58, 9. Lampaert (Belg.) -1:08, 10. Armirail (Fr.) -1:09.

Ženy elite: 1. Van Dijková (Niz.) 44:28, 2. Brownová (Austr.) -12, 3. Reusserová (Švýc.) -41, 4. Guazziniová (It.) -52, 5. Thomasová -1:18, 6. Faulknerová (obě USA) -1:25.

Řezno (Něm.) - World Baseball Classic

Kvalifikační turnaj

Přidat do mých lig
konec
Česko
Francie
7:1

Řím (It.) - Závěr turnaje Italian Open evropské série DP World Tour

Přidat do mých lig

(par 71):
1. MacIntyre (Skot.) 270 (70+69+67+64) - v rozstřelu na 1. dodatečné jamce, 2. Fitzpatrick (Angl.) 270 (65+69+69+67), 3. Perez (Fr.) 271 (70+66+69+66), 4. McIlroy (Sev. Ir.) 272 (67+66+71+68), 5. Herbert (Austr.) 273 (70+67+68+68) a Rai (Angl.) 273 (69+70+65+69)

Sofia (Bul.) - Mistrovství světa v moderní gymnastice

Finále 5 obručí/3 stuhy a 2 míče

Přidat do mých lig

Společné skladby:
Pět obručí:
1. Itálie 34,950, 2. Izrael 34,050, 3. Španělsko 33,800

Tři stuhy a dva míče: 1. Bulharsko 33,300, 2. Itálie 31,450, 3. Ázerbájdžán 30,750

Karlovy Vary - rovinový mítink

Přidat do mých lig

Cena Zimní královny, rovinový dostih (1600 m, dvouleté klisny):
1. Willemine (ž. Laube, tr. Urbánek, stáj Lokotrans), 2. Shining Sky, 3. Niamhtree. Čas: 1:41,35. Výrok: jistě 1 1/2 - 2 1/2 - 3 1/2.

Cena Jockey Clubu ČR, rovinový dostih (2000 m, tříletí a starší koně):
1. Odsonne (ž. Zatloukal, tr. Myšková, stáj Petr Janeček), 2. Like Magic, 3. Rabbit Red Jazz. Čas: 2:09,70. Výrok: lehce 3 3/4 - 3/4 - 3/4.

Další dostihy:
I.
Mes Ailes (ž. Foret) - Ralph - From The Stars
II. Meannah (ž. Andrésová) - Captain Luka - Rabbit Power
III. Dabing (Čmiel) - Sharett - Valdobbiandene
V. Bettsut (ž. Havelková) - Tropical Bond - Tarawera
VII. Jelly Desbois (ž. Andrésová) - Kyriakali - Medžugorje

ostatní sportyPřidat do mých lig

Székesfehérvár (Maď.) - Mistrovství Evropy v moderním pětiboji

Finále

Přidat do mých lig

Muži: 1. Bereczki 1524, 2. Szép (oba Maď.) 1512, 3. Aharušev (Ukr.) 1510, ...15. Polívka 1460, 16. Vlach 1458, 17. Svěchota (všichni ČR) 1449

Ženy: 1. Follettová 1422, 2. Muirová (obě Brit.) 1393, 3. Gulyásová (Maď.) 1383, ...13. Novotná (ČR) 1317