Čtvrtek 1. prosince 2022, svátek má Iva
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Čtvrtek 1. prosince 2022 Iva

Sportovní výsledky 18. 11. 2022

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Polská liga

2. kolo

Přidat do mých lig
konec
Gdaňsk
Zabrze
2:1

Slovenská liga

11. kolo

Přidat do mých lig
konec
Dunajská Streda
Ružomberok
– : –

Slovenská liga

10. kolo

Přidat do mých lig
konec
Slovan Bratislava
Zlaté Moravce-Vráble
– : –

Přípravné utkání hráčů do 21 let

Přidat do mých lig
konec
Portugalsko
Česko
– : –

Přípravná utkání účastníků MS

Přidat do mých lig
konec
Kamerun
Panama
1:1 (0:0)
konec
Belgie
Egypt
1:2 (0:1)
konec
Bahrajn
Srbsko
1:5 (1:1)

Finská liga

Přidat do mých lig
konec
Hämeenlinna
TPS Turku
– : –
konec
Sport Vaasa
SaiPa Lappeenranta
– : –
konec
Pelicans Lahti
Jukurit Mikkeli
– : –
konec
KalPa Kuopio
Jyväskylä
– : –

Německá liga

21. kolo

Přidat do mých lig
konec
Augsburg
Bietigheim-Bissingen
2:1
konec
Düsseldorf
Frankfurt
4:1
konec
Eisbären Berlín
Iserlohn
2:4
konec
Ingolstadt
Mannheim
2:5
konec
Kolín nad Rýnem
Norimberk
5:4 v prodl.
konec
Wolfsburg
Straubing
5:1

Slovenská liga

18. kolo

Přidat do mých lig
konec
Banská Bystrica
Trenčín
2:6
konec
Košice
Liptovský Mikuláš
6:1
konec
Michalovce
Zvolen
2:3 po sam. nájezdech
konec
Poprad
Nové Zámky
5:1

Švýcarská liga

22. kolo

Přidat do mých lig
konec
Ajoie
Rapperswil
3:4 po sam. nájezdech
konec
Ambri-Piotta
Kloten
6:2
konec
Biel
Zug
1:2 po sam. nájezdech
konec
Fribourg-Gottéron
Davos
4:1

Euroliga mužů

8. kolo

Přidat do mých lig
konec
Fenerbahce Istanbul
Panathinaikos Atény
107:77
konec
Monako
Baskonia Vitoria
79:74
konec
Žalgiris Kaunas
Milán
71:62
konec
Partizan Bělehrad
Maccabi Tel Aviv
96:88.
konec
Portland
Brooklyn
107:109
konec
LA Clippers
Detroit
96:91
konec
Sacramento
San Antonio
130:112

Liga mistryň

9. kolo skupiny A

Přidat do mých lig
konec
Bietigheim
Odense
– : –
konec
CSM Bukurešť
Kristiansand
– : –

Mistrovství Evropy žen

Přidat do mých lig

Semifinále (Lublaň):
Dánsko - Černá Hora 27:23 (14:10)
Norsko - Francie 28:20 (12:11)

O 5. místo (Lublaň):
Švédsko - Nizozemsko 37:32 (21:16)

krasobrusleníPřidat do mých lig

Sapporo (Jap.) - NHK Trophy, závod seriálu Grand Prix

Přidat do mých lig

Muži - po krátkém programu: 1. Jamamoto 96,49 bodu, 2. Uno (oba Jap.) 91,66, 3. Siao Him Fa (Fr.) 87,44.

Ženy - po krátkém programu: 1. Kim Je-lim (Korea) 72,22, 2. Sakamotová 68,07, 3. Sumijošiová (obě Jap.) 68,01.

Sportovní dvojice - po krátkém programu: 1. Miuraová, Kihara (Jap.) 78,25, 2. Chanová, Howe (USA) 64,62, 3. McIntoshová, Mimar (Kan.) 62,31.

Taneční páry - po rytmickém tanci: 1. Fournierová Beaudryová, Sörensen (Kan.) 85,66, 2. Chocková, Bates 85,00, 3. Greenová, Parsons (všichni USA) 77,00.

Abú Zabí (SAE) - Tréninky na Velkou cenu Abú Zabí, závěrečný závod MS vozů formule 1

Přidat do mých lig

První trénink: 1. Hamilton 1:26,633, 2. Russell (oba Brit./Mercedes) -0,220, 3. Leclerc (Mon./Ferrari) -0,255, 4. Pérez (Mex./Red Bull) -0,334, 5. Lawson (N. Zél./Red Bull) -0,568, 6. Vettel (Něm./Aston Martin) -0,635.

Druhý trénink: 1. Verstappen (Niz./Red Bull) 1:25,146, 2. Russell -0,341, 3. Leclerc -0,453, 4. Hamilton -0,615, 5. Pérez -0,706, 6. Sainz (Šp./Ferrari) -0,786.

První liga

9. kolo

Přidat do mých lig
konec
Sparta Praha
Perštejn
– : –
konec
Vysoké Mýto
Helas Brno
– : –
konec
Slavia Praha
Mělník
– : –
konec
Plzeň
Česká Lípa
– : –

Praha - Global Champions Prague Playoffs, finálový díl seriálu parkurové soutěže družstev

Přidat do mých lig

ostatní sportyPřidat do mých lig

Sofia (Bulh.) - Mistrovství světa v skocích na trampolíně

Přidat do mých lig

rychlobrusleníPřidat do mých lig

Heerenveen (Nizozemsko)- Závody SP

Přidat do mých lig

Muži:
1000 m:
1. Ning Čung-jen (Čína) 1:07,86, 2. Wennemars (Niz.) 1:08,08, 3. Liiv (Est.) 1:08,11.
Průběžné pořadí SP (po 2 z 6 závodů): 1. Ning Čung-jen 96, 2. Wennemars 85, 3. Dubreuil (Kan.) 85.
Závod s hromadným startem: 1. Hoolwerf (Niz.), 2. Čong Če-won (Korea), 3. Giovannini (It.), ...Kočí (ČR) vyřazen v semifinále.
Průběžné pořadí SP (po 2 ze 4 závodů): 1. Hoolwerf 161, 2. Rijhnen (Něm.), 3. Giovannini 137, ...30. Kočí 19.

Ženy:
1000 m:
1. Leerdamová (Niz.) 1:13,77, 2. Takagiová (Jap.) 1:13,92, 3. Greveltová (Niz.) 1:14,54.
Průběžné pořadí SP (po 2 z 6 závodů): 1. Leerdamová 120, 2. Takagiová 102, 3. Kim Min-sun (Korea) 88.
Závod s hromadným startem: 1. Schoutenová, 2. Groenewoudová (obě Niz.), 3. Blondinová (Kan.), ...Kuršová, Antošová (obě ČR) vyřazeny v semifinále.
Průběžné pořadí SP (po 2 ze 4 závodů): 1. Groenewoudová 172, 2. Schoutenová 168, 3. Blondinová 168, ...25. Kuršová 24, 26. Antošová 22.