Čtvrtek 29. září 2022, svátek má Michal
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Čtvrtek 29. září 2022 Michal

Sportovní výsledky 17. 9. 2022

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Divize A

7. kolo

Přidat do mých lig
konec
Mariánské Lázně
Český Krumlov
1:1 (1:1)
konec
Petřín Plzeň
Aritma Praha
3:1 (1:1)
konec
Domažlice B
Tochovice
3:0 (2:0)
konec
Doubravka
Lom
2:3 (2:0)
konec
Hořovice
Klatovy
1:1 (0:1)
konec
Katovice
Horní Bříza
7:1 (3:1)
konec
Rokycany
Příbram B
3:1 (2:1)
konec
Soběslav
Komárov
3:3 (2:1)

Divize B

7. kolo

Přidat do mých lig
konec
Kladno
Louny
1:0 (0:0)
konec
Libiš
Újezd Praha 4
1:2 (1:0)
konec
Kosmonosy
Březová
5:0 (1:0)
konec
Česká Lípa
Admira Praha B
3:0 (2:0)
konec
Český Brod
Štětí
2:0 (1:0)
konec
Slaný
Cheb
1:1 (0:0)

Divize C

7. kolo

Přidat do mých lig
konec
Brandýs n. L.
Trutnov
2:4 (2:1)
konec
Velké Hamry
Hlinsko
2:3 (1:2)
konec
Náchod
Dvůr Králové
2:2 (1:0)
konec
Vysoké Mýto
Čáslav
1:0

Divize D

7. kolo

Přidat do mých lig
konec
Bohunice
Žďár nad Sázavou
0:0
konec
Břeclav
Velká Bíteš
2:0 (2:0)
konec
Humpolec
Jihlava B
0:4 (0:1)
konec
Ždírec nad Doubravou
Stará Říše
0:2 (0:1)

Divize E

7. kolo

Přidat do mých lig
konec
Baťov
Skaštice
2:2 (0:1)
konec
Bzenec
Zbrojovka Brno B
2:2 (0:2)
konec
Holešov
HFK Olomouc
0:0

Divize F

7. kolo

Přidat do mých lig
konec
Opava B
Bílovec
1:2 (1:2)
konec
Břidličná
Rýmařov
1:1 (0:1)
konec
Opava B
Bílovec
1:2 (1:2)
konec
Břidličná
Rýmařov
1:1 (0:1)

Belgická liga

9. kolo

Přidat do mých lig
konec
Mechelen
Lovaň
0:0
konec
Cercle Bruggy
Ostende
2:2
konec
Waregem
St. Truiden
0:3
konec
Charleroi
Westerlo
2:3

Nizozemská liga

7. kolo

Přidat do mých lig
konec
Sparta Rotterdam
Groningen
2:1
konec
Arnhem
Volendam
1:1
konec
Waalwijk
Leeuwarden
5:1
konec
Sittard
Excelsior Rotterdam
1:0

Polská liga

10. kolo

Přidat do mých lig
konec
Mielec
Lodž
0:3
konec
Gdaňsk
Bialystok
2:2
konec
Čenstochová
Radom
3:0
konec
Cracovia Krakov
Štětín
1:1

Portugalská liga

7. kolo

Přidat do mých lig
konec
Gil Vicente
Rio Ave
2:2
konec
Santa Clara
Pacos Ferreira
1:1
konec
Estoril
FC Porto
1:1
konec
Boavista Porto
Sporting Lisabon
2:1

Rakouská liga

9. kolo

Přidat do mých lig
konec
Altach
Klagenfurt
1:4
konec
Linec
Tirol
1:4
konec
Wolfsberg
Hartberg
3:1

Řecká liga

5. kolo

Přidat do mých lig
konec
Atromitos Atény
Lamia
0:0
konec
Panetolikos
AEK Atény
0:2
konec
Panathinaikos Atény
Janina
3:0

Skotská liga

8. kolo

Přidat do mých lig
konec
Glasgow Rangers
Dundee United
2:1
konec
Hibernian
Aberdeen
3:1
konec
Livingston
Kilmarnock
1:0
konec
St. Johnstone
Ross County
0:0

Slovenská liga

11. kolo

Přidat do mých lig
konec
Žilina
Liptovský Mikuláš
4:2
konec
Podbrezová
Trenčín
2:0
konec
Zlaté Moravce-Vráble
Michalovce
0:1

Turecká liga

7. kolo

Přidat do mých lig
konec
Ümraniyespor
Kasimpasa
1:2
konec
Antalyaspor
Adana Demirspor
0:3
konec
Istanbulspor
Besiktas
2:2

Liga žen

4. kolo

Přidat do mých lig
konec
Ostrava
Slovácko
0:7 (0:4)
konec
Slavia
Plzeň
8:0 (5:0)
konec
Sparta
Brno
2:0 (2:0)

Finská liga

Přidat do mých lig
konec
Ässät Pori
Jyväskylä
5:0
konec
Hämeenlinna
Sport Vaasa
2:1
konec
Ilves Tampere
IFK Helsinky
2:1
konec
KalPa Kuopio
Jukurit Mikkeli
3:2
konec
Kärpät Oulu
Tappara Tampere
3:0
konec
Lukko Rauma
TPS Turku
6:0
konec
SaiPa Lappeenranta
Kouvola
1:4

Švédská liga

1. kolo

Přidat do mých lig
konec
Frölunda
Timra
2:3 po sam. nájezdech
konec
Oskarshamn
Växjö
5:4 po sam. nájezdech
konec
Rögle
Brynäs
5:4 v prodl.
konec
Färjestad
Leksand
3:1
konec
Lulea
HV 71
3:0
konec
Örebro
Linköping
3:2 v prodl.
konec
Skelleftea
Malmö
2:5

Švýcarská liga

2. kolo

Přidat do mých lig
konec
Ajoie
Fribourg-Gottéron
4:2
konec
Ambri-Piotta
Bern
5:1
konec
Biel
Ženeva
2:0
konec
Davos
Lausanne
3:4 po sam. nájezdech
konec
Zug
Langnau
5:3

Portorož (Slovin.) - Turnaj žen

Dvouhra - semifinále

Přidat do mých lig
konec
Rybakinová (3-Kaz.)
Bogdanová (Rum.)
6:1, 6:1

Čennaí (Ind.) - Turnaj žen

Dvouhra - semifinále

Přidat do mých lig
konec
Linetteová (3-Pol.)
Swanová (Brit.)
3:0 skreč

Portorož (Slovin.) - Turnaj žen

Čtyřhra - semifinále

Přidat do mých lig
konec
Martincová, Kosťuková (ČR/Ukr.)
Panovová, Dartová (Rus./Brit.)
4:6, 6:2, 10:6

Davis Cup

Skupina A

Přidat do mých lig
konec
Chorvatsko
Argentina
3:0

Gojo - Báez 6:1, 3:6, 6:3
Čorič - F. Cerúndolo 6:4, 7:6 (8:6)
Mektič, Pavič - González, Zeballos 6:2, 7:5

Davis Cup

Skupina B

Přidat do mých lig
konec
Srbsko
Kanada
2:1

Djere - Diallo 6:2, 6:2
Kecmanovič - Auger-Aliassime 3:6, 4:6
Kecmanovič, Krajinovič - Galarneau, Pospisil 2:1 skreč

Davis Cup

Skupina C

Přidat do mých lig
konec
Francie
Belgie
2:1

Gasquet - Geerts 6:3, 6:3
Bonzi - Goffin 3:6, 7:5, 3:6
Mahut, Rinderknech - Gille, Vliegen 6:3, 7:6 (8:6)

Davis Cup

Skupina D

Přidat do mých lig
konec
Nizozemsko
USA
2:1

Griekspoor - Paul 7:5, 7:6 (7:3)
van de Zandschulp - Fritz 6:4, 7:6 (7:3)
Koolhof, Middelkoop - Ram, Sock 6:4, 6:7 (3:7), 4:6

Ústí nad Labem - půlmaraton

Přidat do mých lig

Muži: 1. Hendel (Něm.) 1:02:52, 2. Šafar (Ukr.) 1:03:01, 3. Gavril (Rum.) 1:04:17, ...5. Zemaník (Vítkovice) 1:06:41, 6. Pavlišta (Pivovar Svijany) 1:08:16, 7. Pechek (Maratonstav Úpice) 1:08:38

Ženy: 1. Ziněnková (Ukr.) 1:10:55, 2. Mäki (Olymp Praha) 1:13:57, 3. Veigertová (Jičín) 1:16:10, 4. Gajdorušová (Chotěboř) 1:20:24

Rašnov (Rum.) - Závod letní Grand Prix ve skoku na lyžích

Přidat do mých lig

Muži: 1. Nikaido (Jap.) 253,4 b. (93,5+96 m), 2. Wasek (Pol.) 252,5 (96+99,5), 3. Zografski (Bulh.) 250,2 (100+91), ...18. Koudelka 222,6 (88,5+91,5), 33. Rýdl (oba ČR) 94,5 (81,5)
Průběžné pořadí (po 4 ze 6 závodů): 1. Stoch a Kubacki (oba Pol.) oba 180, 3. Fettner (Rak.) 150, ...33. Koudelka 30

Dvojice: 1. Tschofenig, Fettner (Rak.) 739,5, 2. Hula, Wasek (Pol.) 725,9, 3. Šimizu, Nikaido (Jap.) 709,3, ...10. Rýdl, Koudelka (ČR) 405,2

Ženy: 1. Pinkelnigová (Rak.) 233,5 (92,5+88,5), 2. Bogatajová 217,0 (85+85), 3. Prevcová (obě Slovin.) 209,3 (81+92), ...15. Ulrichová 174,1 (78+79), 21. K. Indráčková (obě ČR) 158,7 (79+74,5)
Průběžné pořadí (po 4 z 5 závodů): 1. Bogatajová 360, 2. Križnarová (Slovin.) 240, 3. Pagnierová (Fr.) 187, ...17. Ulrichová 55, 33. K. Indráčková 24

Levice - Federální pohár mužů

Finále

Přidat do mých lig
konec
Opava
Levice
73:71 (18:14, 42:29, 52:50)

Levice - Federální pohár mužů

o 3. místo

Přidat do mých lig
konec
Lučenec
Komárno
95:89

Alcaňiz (Šp.) - Kvalifikace na Velkou cenu Aragonie, závod MS silničních motocyklů

Přidat do mých lig

Moto3: 1. Guevara (Šp./GasGas) 1:57,868, 2. Sasaki (Jap./Husqvarna) -0,095, 3. Holgado (Šp./KTM) -0,169.

Moto2: 1. Augusto Fernández 1:51,888, 2. Arenas (oba Šp./Kalex) -0,124, 3. Dixon (Brit./Kalex) -0,291, ...12. Salač (ČR/Kalex) -0,984.

MotoGP: 1. Bagnaia (It./Ducati) 1:46,069, 2. Miller (Austr./Ducati) -0,090, 3. Bastianini (It./Ducati) -0,244.

Malilla (Švéd.) - Grand Prix Švédska, závod MS na ploché dráze

Přidat do mých lig

1. Zmarzlik (Pol.), 2. Lindgren (Švéd.), 3. Janowski (Pol.), 4. Woffinden (Brit.).

Pořadí MS (po 9 z 10 závodů): 1. Zmarzlik (Pol.) 148, 2. Madsen (Dán.) 117, 3. Dudek (Pol.) 100, ...26. Kvěch (ČR) 1.

Šternberk - Rallye Morava, závod rallyesprint série

Přidat do mých lig

1. Březík, Krajča (Škoda Fabia R5) 34:52,0, 2. Štajf, Zelinka (Volkswagen Polo Gti R5) -58,2, 3. Vlček, Skripová (Hyundai i20 R5) -1:13,2.

Etapový závod Kolem Slovenska

4. etapa (182 km)

Přidat do mých lig

1. Haest 3:59:41, 2. Schulting (oba Niz.) stejný čas, 3. Mörköv (Dán.), 4. Vernon (Brit.), 5. Syrica (Rus.), 6. Fortin (It.), ...9. Babor, 12, T. Bárta, 14. Černý (všichni ČR) všichni -13.

Konečné pořadí: 1. Černý 16:53:12, 2. Vansevenant (Belg.), 3. Bouwman (Noz.) oba -6, 4. De Bod (JAR), 5. Otruba (ČR) oba -7, 6. Ryan (Ir.) -13, ...26. Schlegel (ČR) -3:29.

Haderslev (Dán.) - Mistrovství světa v maratonu na horských kolech

Přidat do mých lig

Muži (120 km): 1. Gaze (N. Zéland) 4:16:51, 2. Seewald (Něm.) -16, 3. Andreassen (Dán.) -57,...10. Stošek -2:16, 28. Adel -7:25, 40. Hník -9:36, 45. Rauchfuss -9:44, 69. Ulman -17:51, 89. Bartůněk -27:28, Kulhavý, L. Petruš, Vakoč (všichni ČR) nedokončili.

Ženy (87,5 km): 1. Ferrandová-Prévotová (Fr.) 3:36:58, 2. Lastová (Brit.) stejný čas, 3. Neffová (Švýc.) -2, ...26. Kalašová -13:09, Štěpánová (obě ČR) nedokončila.

Řezno (Něm.) - World Baseball Classic, kvalifikace

Skupina A - semifinále

Přidat do mých lig
konec
Španělsko
Česko
21:7 (ukončeno po 7. směně)

Kvalifikace na MS 2024

Utkání skupiny 3

Přidat do mých lig
konec
Bosna a Hercegovina
Arménie
3:4 (2:1)

Deauville (Fr.) - Turnaj Lacoste Ladies Open de France série Ladies European Tour

Přidat do mých lig

(par 71)
1. Laklalešová (Mar.) 199 (65+66+68) - v rozstřelu, 2. MacLarenová (Angl.) 199 (65+67+67), 3. Dagarová (Indie) 202 (72+66+64), 4. Meyssonnierová (Fr.) 203 (67+70+66), 5. Hedwallová (Švéd.) 204 (68+69+67), ...8. Spilková 206 (67+69+70), 64. Melichová 220 (70+73+77), 97. Napoleaová 150 (71+79), 102. Melecká (všechny ČR) 152 (79+73) neprošly cutem

Sofia (Bul.) - Mistrovství světa v moderní gymnastice

Finále víceboje

Přidat do mých lig

1. Raffaeliová (It.) 133,250, 2. Varfolomeevová (Něm.) 132,450, 3. Nikolovová (Bulh.) 128,800, ...v kvalifikaci 59. Štěpánková (ČR).

Wroclaw (Pol.) - Mistrovství Evropy ve střelbě z kulových zbraní

Přidat do mých lig

Třípolohová malorážka:
Muži:
Družstva - finále:
Česko (Přívratský, Smetana, Nymburský) - Norsko (Larsen, Claussen, Hegg) 16:12, 3. Švýcarsko.

Ženy:
Družstva - finále:
Německo (Beerová, Janssenová, Müllerová) - Česko (Brázdová, Blažíčková, Brabcová) 16:12, 3. Norsko.

Rychlopalná pistole:
Muži:
Družstva - finále:
Francie - Polsko 17:1, o 3. místo: Česko (Rampula, Podhráský, Těhan) - Ukrajina 17:3.