Středa 29. června 2022, svátek má Petr, Pavel
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Středa 29. června 2022 Petr, Pavel

Sportovní výsledky 17. 6. 2022

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Divize B

30. kolo

Přidat do mých lig
konec
Chomutov
Ostrov
2:3 (1:0)

Divize D

14. kolo

Přidat do mých lig
konec
Humpolec
Ždírec nad Doubravou
1:0 (0:0)
konec
Stará Říše
Havlíčkův Brod
1:6 (1:2)
konec
Start Brno
Polná
5:1 (3:0)

Divize F

14. kolo

Přidat do mých lig
konec
Havířov
Heřmanice Slezská
4:0 (1:0)
konec
Nový Jičín
Frenštát pod Radhoštěm
0:3 (0:3)
konec
Bruntál
Bohumín
1:4 (1:4)

Berlín (Něm.) - Turnaj žen

Dvouhra - čtvrtfinále

Přidat do mých lig
konec
Sakkariová (2-Řec.)
Kasatkinová (6-Rus.)
6:0, 6:3
konec
Bencicová (8-Švýc.)
Kuděrmětovová (Rus.)
3:6, 6:3, 6:3
konec
Džabúrová (1-Tun.)
Sasnovičová (Běl.)
6:7 (3:7), 6:2, 6:2

Birmingham (Brit.) - Turnaj žen

Dvouhra - čtvrtfinále

Přidat do mých lig
konec
Cirsteaová (6-Rum.)
Vekičová (Chorv.)
5:7, 6:3, 6:4
konec
Haddadová Maiaová (Braz.)
Giorgiová (3-It.)
6:3, 6:2
konec
Halepová (2-Rum.)
Boulterová (Brit.)
6:4, 6:1
konec
Čang Šuaj (8-Čína)
Jastremská (Ukr.)
7:5, 6:4

Birmingham (Brit.) - Turnaj žen

Dvouhra - 2. kolo

Přidat do mých lig
konec
Haddadová Maiaová (Braz.)
Frechová (Pol.)
6:1, 5:7, 7:6 (7:3)

Birmingham (Brit.) - Turnaj žen

Čtyřhra - semifinále

Přidat do mých lig
konec
L. Kičenoková, Ostapenková (2-Ukr./Lot.)
Hradecká, Mirzaová (3-ČR/Ind.)
7:6 (7:5), 7:6 (9:7)

Halle (Něm.) - Turnaj mužů

Dvouhra - čtvrtfinále

Přidat do mých lig
konec
Medveděv (1-Rus.)
Bautista (7-Šp.)
6:2, 6:4
konec
Otte (Něm.)
Chačanov (8-Rus.)
4:6, 7:6 (7:5), 6:4
konec
Kyrgios (Austr.)
Carreňo (6-Šp.)
6:4, 6:2
konec
Hurkacz (5-Pol.)
Auger-Aliassime (4-Kan.)
7:6 (7:2), 7:6 (7:4)

Londýn (Brit.) - Turnaj mužů

Dvouhra - čtvrtfinále

Přidat do mých lig
konec
Berrettini (2-It.)
Paul (USA)
6:4, 6:2
konec
Van de Zandschulp (Niz.)
Davidovich (Šp.)
6:2, 6:4
konec
Čilič (7-Chorv.)
Ruusuvuori (Fin.)
7:6 (7:2), 6:4
konec
Krajinovič (Srb.)
Peniston (Brit.)
4:6, 6:3, 6:3

Česká Lípa - turnaj ITF žen

Dvouhra - čtvrtfinále

Přidat do mých lig
konec
Šramková (8-SR)
Nosková (2-ČR)
3:6, 6:4, 6:4
konec
Malečková (10-ČR)
Gjorčeská (13-Sev. Mak.)
6:3, 6:4
konec
Bejlek (12-ČR)
Zarazuaová (4-Mex.)
7:6 (7:3), 6:7 (2:7), 7:5

NBA

Finále play off - 6. zápas

Přidat do mých lig
konec
Boston Celtics
Golden State Warriors
90:103
Konečný stav série 2:4

Rallye Hustopeče, závod MČR v automobilových soutěžích

Po 1. etapě

Přidat do mých lig

1. Kopecký, Hloušek (Škoda Fabia Rally2 Evo) 35:29,8, 2. Pech, Uhel (Ford Focus WRC) -5,9, 3. Mareš, Bucha (Škoda Fabia Rally2 Evo) -8,3, 4. Stříteský, Hovorka (Škoda Fabia R5) -1:18,9, 5. Grzyb, Borko (Pol./Škoda Fabia Rally2 Evo) -1:25,1, 6. Jakeš, Novák (Ford Fiesta R5) -1:59,7.

Montreal (Kan.) - Tréninky na Velkou cenu Kanady, závod MS vozů formule 1

Přidat do mých lig

První trénink: 1. Verstappen (Niz./Red Bull) 1:15,158, 2. Sainz (Šp./Ferrari) -0,246, 3. Alonso (Šp./Alpine) -0,373, 4. Pérez (Mex./Red Bull) -0,461, 5. Leclerc (Mon./Ferrari) -0,508, 6. Russell (Brit./Mercedes) -0,664.

Druhý trénink: 1. Verstappen 1:14,127, 2. Leclerc -0,081, 3. Sainz -0,225, 4. Vettel (Něm./Aston Martin) -0,315, 5. Alonso -0,416, 6. Gasly (Fr./AlphaTauri) -0,752. 

Etapový závod Kolem Švýcarska (WorldTour)

6. etapa (177,5 km)

Přidat do mých lig

1. Denz (Něm./DSM) 5:11:14, 2. Champoussin (Fr./AG2R-Citroën), 3. Herrada (Šp./Cofidis), 4. Simmons (USA/Trek-Segafredo) všichni stejný čas, 5. Masnada (It./Quick-Step-Alpha Vinyl) -11, 6. Pacher (Fr./Groupama-FDJ) -1:33.

Průběžné pořadí: 1. Fuglsang (Dán./Israel-Premier Tech) 27:30:30, 2. Thomas (Brit./Ineos Grenadiers) -1, 3. Higuita (Kol./Bora-hansgrohe) -10, 4. Powless (USA/EF Education-EasyPost) -26, 5. Grossschartner (Rak./Bora-hansgrohe) -34, 6. Leknessund (Nor./DSM) -46.

Etapový závod Kolem Slovinska

3. etapa (144,6 km)

Přidat do mých lig

1. Pogačar (Slovin.) 3:27:09, 2. Majka (Pol.) -11, 3. Conci (It.) -14, 4. Mezgec (Slovin.), 5. Albanese (It.), 6. Mohorič (Slovin.) všichni -36, ...12. Řepa -46, 50. Turek -7:20, 56. Schlegel (všichni ČR) -8:46.

Průběžné pořadí: 1. Pogačar 11:41:58, 2. Majka -7, 3. Novak (Slovin.) -55, 4. Conci -1:10, 5. Albanese, 6. Mezgec oba -1:36, ...10. Řepa -1:43, 38. Turek -15:13, 40. Schlegel -16:39.

Antalya (Tur.) - Mistrovství Evropy

Přidat do mých lig

Muži - šavle:
Finále:

Bazadze (Gruz.) - Curatoli (It.) 15:11

Semifinále:
Bazadze - Bibi (Fr.) 15:4
Curatoli - Apithy (Fr.) 15:11

Další pořadí: 48. Srp, 53. Cacek (oba ČR) - oba vyřazeni v kvalifikaci.

Ženy - fleret:
Finále:

Ebertová (Něm.) - Errigová (It.) 15:11

Semifinále:
Ebertová - Volpiová (It.) 15:9
Errigová - Thibusová (Fr.) 15:11

Další pořadí: 40. Němcová, 43. Bímová (obě ČR) - obě vyřazeny v 1. kole.

Brookline (USA) - US Open, turnaj kategorie major

Přidat do mých lig

Po 1. kole: 1. Hadwin (Kan.) 66, 2. Dahmen (USA), Tarren (Angl.), Daffue (JAR), Lingmerth (Švéd.) a McIlroy (Sev. Ir.) všichni 67

Dánsko - Smörum Ladies Open, turnaj ženského okruhu LET Access Series

Přidat do mých lig

1. am. C. Leth-Nissenová 208 (70+68+70), 2. am. A. Leth-Nissenová 212 (69+74+69), am. Hustedová (všechny Dán.) 212 (69+68+75), ...31. Vlašínová 223 (75+77+71), 44. Kousková (obě ČR) 226 (74+77+75).

Pardubice - překážkový mítink

Přidat do mých lig
konec
I. Naarden (Čmiel)
Le Conquerant Glavalino
– : –
konec
II. New Friend (Faltejsek)
Valentin Tcheque Dajla
– : –
konec
III. Ras El Hanout (Faltejsek)
Dang Doss Wiky Cabadaj
– : –
konec
IV. Dartmoor (ž. Zatloukal)
Un Reve Dautomne Kamaxi
– : –
konec
VI. Dylanka (ž. Novák)
Ho My God Oroblanco
– : –

Cena města Pardubic (proutěné překážky, 3200 m, dotace 120.000 korun): 1. Brexit (ž. Složil ml., tr. Olehla, stáj Syndikát hvězda-Olehla), 2. Ararat, 3. Edinson. Čas: 3:50,10. Výrok: jistě 4 - 3 1/4 - 1 1/2.

Další dostihy:
I.
Naarden (Čmiel) - Le Conquerant - Glavalino
II. New Friend (Faltejsek) - Valentin Tcheque - Dajla
III. Ras El Hanout (Faltejsek) - Dang Doss - Wiky Cabadaj
IV. Dartmoor (ž. Zatloukal) - Un Reve Dautomne - Kamaxi
VI. Dylanka (ž. Novák) - Ho My God - Oroblanco