Pátek 20. května 2022, svátek má Zbyšek
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Pátek 20. května 2022 Zbyšek

Sportovní výsledky 17. 5. 2022

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Paříž (Fr.) - Kvalifikace grandslamového turnaje Roland Garros

Ženy - 1. kolo

Přidat do mých lig

Lyon (Fr.) - Turnaj mužů

Dvouhra - 2. kolo:

Přidat do mých lig
konec
Norrie (1-Brit.)
F. Cerúndolo (Arg.)
6:4, 6:4
konec
De Minaur (4-Austr.)
Humbert (Fr.)
1:6, 6:3, 6:2

Lyon (Fr.) - Turnaj mužů

Dvouhra - 1. kolo:

Přidat do mých lig
konec
Coria (Arg.)
Altmaier (Něm.)
6:3, 3:6, 6:3
konec
Watanuki (Jap.)
Kwon Sun-u (Korea)
6:3, 6:4
konec
Báez (Arg.)
Otte (Něm.)
5:7, 6:4, 6:2
konec
Guinard (Fr.)
Gaston (Fr.)
6:4, 6:7 (5:7), 6:2

Paříž (Fr.) - Kvalifikace grandslamového turnaje Roland Garros

Muži - 1. kolo

Přidat do mých lig

Rabat (Mar.) - Turnaj žen

Dvouhra - 2. kolo:

Přidat do mých lig
konec
Tomljanovicová (2-Austr.)
Schmiedlová (SR)
7:5, 6:2
konec
Sharmaová (Austr.)
Marcinková (Chorv.)
5:7, 6:3, 6:3

Rabat (Mar.) - Turnaj žen

Dvouhra - 1. kolo:

Přidat do mých lig
konec
Šarífová (4-Eg.)
Paquetová (Fr.)
6:0, 6:2
konec
Bondárová (5-Maď.)
Ferrandová (It.)
6:4, 3:6, 7:5
konec
Liuová (USA)
Rachimovová (Rus.)
6:4, 6:3
konec
Burelová (Fr.)
Udvardyová (Maď.)
7:6 (7:4), 7:6 (7:3)
konec
Mladenovicová (Fr.)
Andrianjafitrimová (Fr.)
6:3, 3:6, 7:6 (9:7)

Rabat (Mar.) - Turnaj žen

Čtyřhra - 1. kolo:

Přidat do mých lig
konec
Detiucová, Siziková (ČR/Rus.)
Eikeriová, Harrisonová (5-Nor./USA)
6:2, 6:3

Štrasburk (Fr.) - Turnaj žen

Dvouhra - 2. kolo:

Přidat do mých lig
konec
Linetteová (8-Pol.)
Watsonová (Brit.)
6:1, 6:1
konec
Zanevská (Belg.)
Tanová (Fr.)
4:6, 7:5, 6:1

Štrasburk (Fr.) - Turnaj žen

Dvouhra - 1. kolo

Přidat do mých lig
konec
Makarovová (Rus.)
Cirsteaová (3-Rum.)
1:6, 6:3, 6:2
konec
Peraová (USA)
Ruseová (Rum.)
7:5, 6:4
konec
Ferrová (Fr.)
Gabujevová (Rus.)
6:3, 6:4
konec
Friedsamová (Něm.)
Savilleová (Austr.)
4:6, 6:3, 7:6 (7:5)

Štrasburk (Fr.) - Turnaj žen

Čtyřhra - 1. kolo

Přidat do mých lig
konec
Hradecká, Mirzaová (1-ČR/Indie)
L. Kičenoková, Mihalíková (Ukr./SR)
3:6, 6:3, 10:8

Ženeva (Švýc.) - Turnaj mužů

Dvouhra - 2. kolo:

Přidat do mých lig
konec
Gasquet (Fr.)
Medveděv (1-Rus.)
6:2, 7:6 (7:5)
konec
Majchrzak (Pol.)
Cecchinato (It.)
6:2, 6:3

Ženeva (Švýc.) - Turnaj mužů

Dvouhra - 1. kolo:

Přidat do mých lig
konec
Basilašvili (5-Gruz.)
Bagnis (Arg.)
6:4, skreč
konec
J. Sousa (Portug.)
Andújar (Šp.)
6:1, 6:4
konec
O’Connell (Austr.)
Ramos (Šp.)
7:6 (7:5), 6:4
konec
Kokkinakis (Austr.)
Fognini (It.)
6:4, 6:3
konec
Nikles (Švýc.)
Riedi (Švýc.)
5:7, 7:6 (7:3), 7:5

Giro d’Italia

196 km

Přidat do mých lig

10. etapa (Pescara - Jesi, 196 km): 1. Girmay (Eri./Intermarché-Wanty-Gobert) 4:32:07, 2. Van der Poel (Niz./Alpecin-Fenix), 3. Albanese (It./EOLO-Kometa), 4. Kelderman (Niz./Bora-hansgrohe), 5. Carapaz (Ekv./Ineos Grenadiers), 6. Bouwman (Niz./Jumbo-Visma), 7. Bardet (Fr./DSM), 8. Bilbao (Šp./Bahrajn Victorious), 9. Almeida (Portug./SAE Team Emirates), 10. Schmid (Švýc./Quick-Step-Alpha Vinyl), ...28. Hirt (ČR/Intermarché-Wanty-Gobert) všichni stejný čas.

Průběžné pořadí: 1. López (Šp./Trek-Segafredo) 42:24:08, 2. Almeida -12, 3. Bardet -14, 4. Carapaz -15, 5. Hindley (Austr./Bora-hansgrohe) -20, 6. Martin (Fr./Cofidis) -28, 7. Landa (Šp./Bahrajn Victorious) -29, 8. Pozzovivo (It./Intermarché-Wanty-Gobert) -54, 9. Buchmann (Něm./Bora-hansgrohe) -1:09, 10. Bilbao (Šp./Bahrajn Victorious) -1:22, ...14. Hirt -3:09.