Středa 29. června 2022, svátek má Petr, Pavel
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Středa 29. června 2022 Petr, Pavel

Sportovní výsledky 16. 6. 2022

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Berlín (Něm.) - Turnaj žen

Dvouhra - 2. kolo

Přidat do mých lig
konec
Džabúrová (1-Tun.)
Parksová (USA)
6:2, 7:6 (10:8)
konec
Bencicová (8-Švýc.)
Kalinská (Rus.)
6:4, 1:6, 6:1
konec
Gauffová (7-USA)
Wang Sin-jü (Čína)
6:0, 6:4
konec
Kudermětovová (Rus.)
Samsonovová (Rus.)
6:3, 6:7 (5:7), 6:1

Berlín (Něm.) - Turnaj žen

Čtyřhra - čtvrtfinále

Přidat do mých lig
konec
Sandersová, Siniaková (1-Austr./ČR)
Melicharová-Martinezová, Perezová (USA/Austr.)
3:6, 7:6 (7:5), 12:10

Birmingham (Brit.) - Turnaj žen

Dvouhra - 2. kolo

Přidat do mých lig
konec
Giorgiová (3-It.)
Davisová (USA)
3:6, 7:5, 6:2
konec
Jastremská (Ukr.)
Ostapenková (1-Lot.)
3:6, 7:5, 7:5
konec
Čang Šuaj (8-Čína)
Ruseová (Rum.)
6:2, 2:6, 7:5

Birmingham (Brit.) - Turnaj žen

Čtyřhra - čtvrtfinále

Přidat do mých lig
konec
Hradecká, Mirzaová (3-ČR/Ind.)
Dartová, Greyová (Brit.)
6:3, 6:2

Halle (Něm.) - Turnaj mužů

Dvouhra - 2. kolo

Přidat do mých lig
konec
Chačanov (8-Rus.)
Djere (Srb.)
7:6 (7:4), 6:4
konec
Otte (Něm.)
Basilašvili (Gruz.)
4:6, 6:0, 7:6 (7:2)
konec
Medveděv (1-Rus.)
Ivaška (Běl.)
7:6 (7:4), 6:3
konec
Bautista (7-Šp.)
Griekspoor (Niz.)
6:7 (6:8), 6:4, 6:2

Londýn (Brit.) - Turnaj mužů

Dvouhra - 2. kolo

Přidat do mých lig
konec
Berrettini (2-It.)
Kudla (USA)
3:6, 7:6 (7:5), 6:4
konec
Berrettini (2-It.)
Kudla (USA)
3:6, 7:6 (7:5), 6:4
konec
Paul (USA)
Wawrinka (Švýc.)
6:1, 6:4
konec
Paul (USA)
Wawrinka (Švýc.)
6:1, 6:4
konec
Peniston (Brit.)
F. Cerúndolo (Arg.)
6:0, 4:6, 6:4
konec
Peniston (Brit.)
F. Cerúndolo (Arg.)
6:0, 4:6, 6:4
konec
Krajinovič (Srb.)
Querrey (USA)
4:6, 6:3, 6:4
konec
Krajinovič (Srb.)
Querrey (USA)
4:6, 6:3, 6:4

Česká Lípa - turnaj ITF žen

Dvouhra - 3. kolo

Přidat do mých lig
konec
Nosková (2-ČR)
Havlíčková (ČR)
6:3, 3:6, 6:1
konec
Malečková (10-ČR)
Zantedeschiová (It.)
6:2, 6:2
konec
Bejlek (12-ČR)
Carleová (6-Arg.)
6:3, 6:2
konec
Papamichailová (3-Řec.)
Smitková (15-ČR)
6:2, 6:0

Oslo (Nor.) - Mítink Diamantové ligy

Přidat do mých lig

Muži:
100 m (vítr +0,5 m/s):
1. De Grasse (Kan.) 10,05, 2. Prescod (Brit.) 10,06, 3. Simbine (JAR) 10,09.
400 m: 1. James (Gren.) 44,78, 2. Makwala (Botsw.) 45,45, 3. Taylor (Jam.) 45,52.
Míle: 1. J. Ingebrigtsen (Nor.) 3:46,46, 2. Hoare (Austr.) 3:47,48, 3. Wightman (Brit.) 3:50,30.
5000 m: 1. Bekele 13:03,51, 2. Tefera 13:04,35, 3. Wale (všichni Et.) 13:04,48.
110 m př. (-1,2 m/s): 1. Allen (USA) 13,22, 2. Martínez (Šp.) 13,30, 3. Pereira (Braz.) 13,37.
400 m př.: 1. Dos Santos (Braz.) 47,26, 2. Mägi (Est.) 48,51, 3. Happio (Fr.) 49,01.
Tyč: 1. Duplantis (Švéd.) 602, 2. Guttormsen, 3. Lillefosse (oba Nor.) oba 580.
Dálka: 1. Tentoglu (Řec.) 810, 2. Montler (Švéd.) 805, 3. Ehammer (Švýc.) 795.

Ženy:
200 m (+0,8 m/s):
1. Karstoftová (Dán.) 22,73, 2. Dobbinová (Brit.) 23,01, 3. Samuelová (Niz.) 23,05.
800 m: 1. Hodgkinsonová 1:57,71, 2. Muirová (obě Brit.) 1:58,09, 3. Lamoteová (Fr.) 1:58,50.
5000 m: 1. Seyaumová 14:25,84, 2. Tsegayová 14:26,69, 3. Gideyová (všechny Et.) 14:26,92.
400 m př.: 1. Bolová (Niz.) 52,61, 2. Ryžykovová (Ukr.) 54,81, 3. Knightová 54,84.
Koule: 1. Ealeyová (USA) 20,13, 2. Schilderová (Niz.) 19,46, 3. Dongmová (Portug.) 19,43.
Disk: 1. Perkovičová (Chorv.) 66,82, 2. Allmanová (USA) 65,91, 3. Pudenzová (Něm.) 63,31.

Etapový závod Kolem Švýcarska (WorldTour)

5. etapa (190,8 km)

Přidat do mých lig

1. Vlasov (Rus./Bora-hansgrohe) 4:30:29, 2. Powless (USA/EF Education-EasyPost), 3. Fuglsang (Dán./Israel-Premier Tech), 4. Thomas (Brit./Ineos Grenadiers) všichni stejný čas, 5. Ulissi (It./SAE Team Emirates) -5, 6. Grossschartner (Rak./Bora-hansgrohe) -6.

Průběžné pořadí: 1. Vlasov 22:16:56, 2. Fuglsang -6, 3. Thomas -7, 4. Kron (Dán./Lotto Soudal) -14, 5. Küng (Švýc./Groupama-FDJ), 6. Higuita (Kol./Bora-hansgrohe) oba -16.

Etapový závod Kolem Slovinska

2. etapa (174,2 km)

Přidat do mých lig

1. Groenewegen (Niz.) 4:12:51, 2. Taminiaux (Belg.), 3. Ackermann (Něm.), 4. Fiorelli, 5. Colnaghi, 6. Felline (všichni It.), ...18. Řepa všichni stejný čas, 61. Turek, 63. Schlegel (všichni ČR) oba -1:15.

Průběžné pořadí: 1. Majka (Pol.) 8:14:51, 2. Novak -6, 3. Pogačar (oba Slovin.) -8, 4. Řepa -55, 5. Albanese (It.), 6. Mezgec (Slovin.) oba -58, ...38. Turek, 46. Schlegel oba -7:51.