Neděle 23. ledna 2022, svátek má Zdeněk
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Neděle 23. ledna 2022 Zdeněk

Sportovní výsledky 16. 1. 2022

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Belgická liga

22. kolo

Přidat do mých lig
konec
Antverpy
Charleroi
3:0
konec
Eupen
Cercle Bruggy
0:2
konec
Anderlecht
Standard Lutych
1:1
konec
Genk
Beerschot
4:1

Nizozemská liga

19. kolo

Přidat do mých lig
konec
Utrecht
Ajax Amsterdam
0:3
konec
Groningen
PSV Eindhoven
0:1
konec
Leeuwarden
Sparta Rotterdam
1:1
konec
Sittard
Alkmaar
1:2

Portugalská liga

18. kolo

Přidat do mých lig
konec
Santa Clara
Tondela
2:2
konec
Vizela
Sporting Lisabon
0:2
konec
Famalicao
Pacos Ferreira
0:0
konec
Belenenses
FC Porto
1:4

Turecká liga

21. kolo

Přidat do mých lig
konec
Altay Izmir
Alanyaspor
0:2
konec
Giresunspor
Kasimpasa
0:2
konec
Hatayspor
Galatasaray
4:2

Finská liga

Přidat do mých lig
konec
Kärpät Oulu
Pelicans Lahti
2:0

Německá liga

43. kolo

Přidat do mých lig
konec
Kolín nad Rýnem
Düsseldorf
0:3
konec
Bremerhaven
Wolfsburg
2:5
konec
Mnichov
Krefeld
5:1
konec
Schwenningen
Ingolstadt
3:0
konec
Mannheim
Eisbären Berlín
3:2
konec
Bietigheim-Bissingen
Straubing
2:6

Rakouská liga

39. kolo

Přidat do mých lig
konec
Salcburk
Štýrský Hradec
2:3 v prodl.

Slovenská liga

30. kolo

Přidat do mých lig
konec
Michalovce
Liptovský Mikuláš
4:1
konec
Nitra
Prešov
3:1
konec
Nové Zámky
Košice
4:2
konec
Zvolen
Poprad
7:2
konec
Spišská Nová Ves
Trenčín
1:4
konec
Banská Bystrica
Slovan Bratislava
2:6

Švédská liga

Přidat do mých lig
konec
Oskarshamn
Malmö
3:1

Švýcarská liga

43. kolo

Přidat do mých lig
konec
Lugano
Biel
2:3
konec
Curych
Zug
0:1 v prodl.

Švýcarská liga

35. kolo

Přidat do mých lig
konec
Lausanne
Ambri-Piotta
3:2

Ruhpolding (Něm.) - Závody Světového poháru

Přidat do mých lig

Muži (12,5 km): 1. Fillon Maillet (Fr.) 31:30,6 min. (2 tr. okruhy), 2. Loginov (Rus.) -8,8 (1), 3. Smolski (Běl.) -13,1 (1), 4. Desthieux (Fr.) -22,4 (2), 5. Strolia (Lit.) -30,4 (1), 6. Lesser (Něm.) -37,9 (1), 7. Samuelsson (Švéd.) -40,8 (3), 8. Fak (Slovin.) -41,0 (1), 9. Cvetkov (Rus.) -44,4 (2), 10. Zobel (Něm.) -47,3 (1), ...24. Václavík -1:41,1 (4), 32. Krčmář (oba (ČR) -2:17,4 (4).
Pořadí SP (po 13 z 22 závodů): 1. Fillon Maillet 581, 2. Samuelsson 484, 3. Jacquelin (Fr.) 470, 4. T. Bö 404, 5. Christiansen (oba Nor.) 379, 6. Loginov 377, ...33. Krčmář 136, 65. Václavík 29, 75. Štvrtecký (ČR) 16.

Ženy (10 km): 1. Röiselandová (Nor.) 30:55,0 (0), 2. E. Öbergová -20,8 (2), 3. H. Öbergová (obě Švéd.) -32,4 (1), 4. Bescondová (Fr.) -47,9 (1), 5. Perssonová (Švéd.) -50,7 (2), 6. Alimbekavová (Běl.) -53,2 (3), 7. Wiererová (It.) -53,5 (3), 8. Simonová -57,8 (1), 9. Braisazová-Bouchetová (obě Fr.) -58,5 (3), 10. Hauserová (Rak.) -1:10,4 (3), ...12. Davidová -1:23,4 (1), 19. Jislová -2:31,0 (2), 43. Charvátová -3:58,4 (6), 53. Puskarčíková (všechny ČR) -6:37,3 (5).
Průběžné pořadí SP (po 13 z 22 závodů): 1. Röiselandová 651, 2. E. Öbergová 563, 3. Alimbekavová 499, 4. H. Öbergová 482, 5. Hauserová 451, 6. Solová (Běl.) 407, ...9. Davidová 334, 19. Jislová 226, 60. Puskarčíková 30, 64. Charvátová 23, 76. Vinklárková (ČR) 12.

Klingenthal (Něm.) - Závod Světového poháru v severské kombinaci

Přidat do mých lig

1. Lamparter (Rak.) 25:01,6, 2. Ilves (Est.) -8,4, 3. Rehrl (Rak.) -8,7, 4. Graabak -19,0, 5. Andersen (oba Nor.) -21,3, 6. Jamamoto (Jap.) -21,8, 7. Geiger -38,5, 8. Rydzek (oba Něm.) -39,2, 9. A. Watabe (Jap.) -39,7, 10. Schmid (Něm.) -41,8, ...20. Portyk -1:58,0, 41. Daněk (oba ČR) -4:36,7.

Průběžné pořadí SP (po 12 z 22 závodů): 1. Lamparter 800 b., 2. J. M. Riiber (Nor.) 700, 3. Geiger 586, 4. Frenzel 425, 5. Weber (oba Něm.) 411, 6. Ilves 410, ...31. Portyk 48, 46. Daněk 8, 48. Vytrval (ČR) 7.

Wengen (Švýc.) - Závod Světového poháru ve sjezdovém lyžování

Přidat do mých lig

Muži - slalom: 1. Braathen (Nor.) 1:41.48 (53,31+48,17), 2. Yule (Švýc.) -0,22 (52,15+49,55), 3. Razzoli (It.) -0,29 (52,28+49,49), 4. Gstrein -0,32 (52,66+49,14), 5. Feller (oba Rak.) -0,39 (51,38+50,49), 6. Foss-Solevaag (Nor.) -0,40 (51,85+50,03), 7. Meillard (Švýc.) -0,41 (52,75+49,14), 8. Noël -0,51 (51,89+50,10), 9. Pinturault (oba Fr.) -0,56 (52,69+49,35), 10. Schwarz (Rak.) -1,23 (52,10+50,61), ...Berndt (ČR) nedokončil 1. kolo.

Průběžné pořadí slalomu (po 4 z 9 závodů): 1. Foss-Solevaag 180 b., 2. Yule 162, 3. Braathen 155, 4. Razzoli 154, 5. Jakobsen (Švéd.) 140, 6. Noël 132.

Průběžné pořadí SP (po 21 z 35 závodů): 1. Odermatt (Švýc.) 1075, 2. Kilde (Nor.) 685, 3. Mayer 592, 4. Kriechmayr (oba Rak.) 524, 5. Feuz (Švýc.) 447, 6. Pinturault 411.

Zakopané (Pol.) - Závod Světového poháru ve skocích na lyžích

Přidat do mých lig

1. Lindvik (Nor.) 294,6 b. (135+139,5 m), 2. Geiger (Něm.) 284,6 (134,5+135,5), 3. Lanišek (Slovin.) 283,7 (134,5+135,5), 4. R. Kobajaši (Jap.) 282,6 (136+132), 5. Tschofenig 281,3 (135,0+133,5), 6. Huber (oba Rak.) 276,8 (138,5+136), 7. Peier (Švýc.) 274,5 (135,5+135,5), 8. Hörl (Rak.) 273,5 (131+133), 9. Zajc (Slovin.) 272,1 (129,5+132), 10. Eisenbichler (Něm.) 270,0 (129+130), ...50. Koudelka (ČR) 80,8 (103,5).

Průběžné pořadí SP (po 15 z 28 závodů): 1. R. Kobajaši 941, 2. Geiger 897, 3. Lindvik 743, 4. Granerud (Nor.) 699, 5. Eisenbichler 498, 6. Lanišek 481.

Zauchensee (Rak.) - Závod Světového poháru ve sjezdovém lyžování

Přidat do mých lig

Ženy - super-G: 1. Brignoneová (It.) 1:10,84, 2. Suterová (Švýc.) -0,04, 3. Rädlerová (Rak.) -0,17, 4. Bassinová (It.) -0,43, 5. Gaucheová a Worleyová (obě Fr.) obě -0,51, 7. Robinsonová (N. Zél.) -0,53, 8. Curtoniová (It.) -0,59, 9. Ledecká (ČR) -0,60, 10. Gutová-Behramiová (Švýc.) -0,64.
Průběžné pořadí super-G (po 5 z 9 závodů): 1. Goggiaová (It.) 332 b., 2. Brignoneová 327, 3. Curtoniová 248, 4. Gutová-Behramiová 206, 5. Shiffrinová (USA) -205, 6. Mowinckelová (Nor.) 172, ...25. Ledecká 49.
Průběžné pořadí SP (po 22 z 37 závodů): 1. Shiffrinová 966, 2. Vlhová (SR) 929, 3. Goggiaová 669, 4. Hectorová (Švéd.) 582, 5. Brignoneová 547, 6. Gutová-Behramiová 469, ...45. Ledecká 112, 47. Dubovská (ČR) 108.

konec
Atlanta
New York
108:117
konec
Boston
Chicago
114:112
konec
Brooklyn
New Orleans
120:105
konec
Dallas
Orlando
108:92
konec
Denver
LA Lakers
133:96
konec
Miami
Philadelphia
98:109
konec
Milwaukee
Toronto
96:103
konec
Oklahoma City
Cleveland
102:107
konec
San Antonio
LA Clippers
101:94
konec
Washington
Portland
110:115

Flamanville (Fr.) - Závod Světového poháru v cyklokrosu

Přidat do mých lig

Muži: 1. Iserbyt 1:01:51, 2. Toon Aerts -59, 3. Vanthourenhout -1:12, 4. Sweeck (všichni Belg.) -1:39, 5. Kuhn (Švýc.) -1:44, 6. Adams (Belg.) -1:46.’
Průběžné pořadí SP (po 14 z 15 závodů):1. Iserbyt 445, 2. Vanthourenhout 335, 3. Toon Aerts 327, 4. Hermans (Belg.) 280, 5. Van der Haar 251, 6. Van Kessel (oba Niz.) 220, ...26. Boroš 50, 65. Paprstka 5, 68. Vaníček 4, 69. Petruš (všichni ČR) 3.

Ženy: 1. Van Empelová 53:39, 2. Pieterseová (obě Niz.) stejný čas, 3. Vasová (Maď.) -23, 4. Van der Heijdenová (Niz.) -1:29, 5. Persicová (It.) -1:33, 6. Clauzelová (Fr.) -1:50, ...18. Zemanová (ČR) -4:58.
Průběžné pořadí SP (po 14 z 15 závodů): 1. Brandová 402, 2. Betsemaová 343, 3. Pieterseová 325, 4. Van Empelová 293, 5. Van Anrooijová 216, 6. Vosová (všechny Niz.) 214, ...32. Nash 24, 39. Zemanová 14.

Muži do 23 let: 1. Verstrynge (Belg.) 48:53, ...18. Stránský -3:10, 26. Fiala -4:02, 27. Jindřich (všichni ČR) -5:31.
Konečné pořadí SP (po 4 závodech): 1. Hendrikx (Niz.) 115, ...17. Stránský 30, 35. Fiala 9, 43. Říman 5, 47. Hula (oba ČR) 3.

Junioři: 1. Haverdings (Niz.) 42:16, ...14. Novotný -2:44, 15. Hojka -2:49, 24. Ježek (všichni ČR) -5:09.
Konečné pořadí SP (po 4 závodech): 1. Haverdings 160, ...12. Ježek 40, 25. Hojka 18, 27. Novotný 16, 45. Černý (ČR) 7.

Juniorky:1. Bentveldová (Niz.) 39:03, ...3. Hladíková -33, 6. Hanáková -1:12, 8. Kopecky -1:38, 10. Dlasková -2:23, 22. Jeřábková (všechny ČR) -4:42.
Konečné pořadí SP (po 4 závodech): 1. Bentveldová 130, ...6. Hladíková 76, 7. Hanáková 70, 8. Kopecky 61, 9. Dlasková 57, 23. Jeřábková 18, 51. Nováková (ČR) 1.

První liga

17. kolo

Přidat do mých lig
konec
Teplice
České Budějovice
15:1

ostatní sportyPřidat do mých lig

Oberhof (Něm.) - Závody Světového poháru v jízdě na saních

Přidat do mých lig

Ženy: 1. Egleová (Rak.) 1:24,074 (41,994+42,080), 2. Taubitzová -0,020 (42,110+41,984), 3. Berreiterová (obě Něm.) -0,265 (42,208+42,131), ...Čežíková (ČR) nepostoupila z kvalifikace.
Průběžné pořadí SP (po 11 z 12 závodů): 1. Taubitzová 919 b., 2. Egleová 862, 3. Berreiterová 677, ...43. Čežíková 45.

Štafeta: 1. Německo (Taubitzová, Ludwig, Eggert/Benecken) 2:21,536, 2. Lotyšsko -0,535, 3. Rakousko -0,541, ...10. ČR (Čežíková, Lejsek, Vejdělek/Pěkný) -5,289.

Svatý Mořic (Švýc.) - Závěrečné závody Světového poháru a mistrovství Evropy v jízdě na bobech

Přidat do mých lig

Čtyřboby: 1. Lotyšsko (Kibermanis, Springs, Miknis, Nemme) 2:909,38 (1:04,69+1:04,69), 2. Německo (Friedrich, Grothkopp, Rödiger, Schüller) -0,16 (1:04,88+1:04,66), 3. Rusko (Gajtjukevič, Mordasov, Travkin, Laptěv) -0,28 (1:04,84+1:04,82), ...20. (v ME 14.) ČR (Dvořák, M. Dobeš, Hrazdil, Procházka) -1,98 (1:05,47+1:05,89).

Konečné pořadí SP (po 8 závodech): 1. Friedrich 1785 b., 2. Kripps (Kan.) 1530, 3. Gajtjukevič 1480, ...17. Dvořák 718.