Čtvrtek 29. září 2022, svátek má Michal
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Čtvrtek 29. září 2022 Michal

Sportovní výsledky 15. 9. 2022

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Čennaí (Ind.) - Turnaj žen

Dvouhra - 2. kolo

Přidat do mých lig
konec
Linetteová (3-Pol.)
Selechmetěvová (Rus.)
6:2, 6:0
konec
Podoroská (Arg.)
Mariaová (4-Něm.)
3:6, 6:2, 7:6 (8:6)
konec
Swanová (Brit.)
Gasanovová (Rus.)
7:6 (7:5), 6:2
konec
Gračevová (Rus.)
Zhaová (Kan.)
6:1, 7:5

Ósaka (Jap.) - Turnaj žen

Přidat do mých lig

Portorož (Slovin.) - Turnaj žen

Dvouhra - osmifinále

Přidat do mých lig
konec
Parryová (Fr.)
Potapovová (9-Rus.)
7:6 (7:2), 6:4
konec
Friedsamová (Něm.)
Raducanuová (1-Brit.)
7:5, 0:6, 6:3
konec
Paoliniová (It.)
Juvanová (Slovin.)
5:7, 6:2, 7:6 (7:5)

Davis Cup

Základní skupiny

Přidat do mých lig

Skupina A (Boloňa):
Chorvatsko - Švédsko 2:1

Gojo - E. Ymer 2:6, 6:7 (2:7)
Čorič - M. Ymer 6:4, 3:6, 6:3
Mektič, Pavič - M. Ymer, E. Ymer 7:5, 6:3

Skupina B (Valencie):
Srbsko - Korea 2:1

Lajovič - Song Čchan Hong 6:4, 6:0
Kecmanovič - Kwon Sun-u 6:3, 6:4
Čačič, Krajinovič - Nam Či-song, Song Min-kjo 4:6, 2:6

Skupina C (Hamburk):
Francie - Austrálie 1:2

Gasquet - Kubler 6:2, 6:4
Bonzi - De Minaur 3:6, 6:1, 4:6
Mahut, Rinderknech - Ebden, Purcell 4:6, 4:6

Skupina D (Glasgow):
USA - Kazachstán 2:1

Paul - Kukuškin 6:1, 6:4
Fritz - Bublik 7:6 (7:5), 1:6, 6:3
Ram, Sock - Bublik, Nedovjesov 2:6, 6:7 (6:8)

Sofia (Bul.) - Mistrovství světa v moderní gymnastice

Přidat do mých lig

Stuha: 1. Raffaeliová (It.) 32,650, 2. Nikolovová (Bulh.) 31,850, 3. Vedenejevovová (Slovin.) 29,900, ...v kvalifikaci 77. Štěpánková (ČR).

Kužely: 1. Varfolomeevová (Něm.) 33,550, 2. Nikolovová 32,600, 3. Raffaeliová 31,850, ...v kvalifikaci 58. Štěpánková.

ostatní sportyPřidat do mých lig

Bělehrad (Srb.) - Mistrovství světa v zápase

Přidat do mých lig

Székesfehérvár (Maď.) - Mistrovství Evropy v moderním pětiboji

Přidat do mých lig

Vratislav (Pol.) - Mistrovství Evropy ve střelbě z kulových zbraní

Přidat do mých lig

Rychlopalná pistole:
Smíšené dvojice
finále: Nimecová, Pasternak (Ukr.) - Alžběta Dědová, Rampula (ČR) 17:13
o 3. místo: Korostylovová, Korostylov (Ukr.) - Anna Dědová, Podhráský (ČR) 16:12.