Pátek 24. září 2021, svátek má Jaromír
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Pátek 24. září 2021 Jaromír

Sportovní výsledky 15. 9. 2021

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Lucemburk (Luc.) - Turnaj žen

Dvouhra - osmifinále

Přidat do mých lig
konec
Tausonová (Dán.)
Alexandrovová (4-Rus.)
6:4, 3:6, 7:6 (7:1)
konec
Samsonovová (7-Rus.)
Dodinová (Fr.)
7:6 (7:5), 7:6 (7:3)
konec
Cornetová (8-Fr.)
Minellaová (Luc.)
6:3, 6:3

Lucemburk (Luc.) - Turnaj žen

Čtyřhra - 1. kolo:

Přidat do mých lig
konec
Hradecká, Bouzková (1-ČR)
Minellaová, Samsonovová (Luc./Rus.)
6:2, 7:6 (7:5)

Portorož (Slovin.) - Turnaj žen

Dvouhra - 2. kolo:

Přidat do mých lig
konec
Bronzettiová (It.)
Peraová (USA)
2:6, 6:3, 6:3
konec
Mladenovicová (Fr.)
Konjuhová (Chorv.)
6:0, 6:4
konec
Putincevová (2-Kaz.)
Boulterová (Brit.)
6:3, 6:1
konec
Riskeová (3-USA)
Kužmová (SR)
3:6, 6:3, 6:3

Portorož (slovin.) - Turnaj žen

Čtyřhra - 1. kolo

Přidat do mých lig
konec
Voráčová, Koviničová (ČR/Č. Hora)
Jašinová, Fomina-Klotzová (Rus.)
6:3, 5:7, 10:8

Ostrava - Mistrovství Evropy mužů

Čtvrtfinále

Přidat do mých lig
konec
Itálie
Německo
3:0 (13, 18, 19)

Kolem Lucemburska

2. etapa (181,6 km)

Přidat do mých lig

1. Hirschi (Švýc.) 4:45:12, 2. Almeida (Portug.), 3. Gaudu (Fr.), 4. Formolo (It.), 5. De La Cruz (Šp.), 6. Pinot (Fr.) všichni -8, ...19. Vakoč -41, 96. Petruš (oba ČR) -13:18.

Průběžné pořadí: 1. Hirschi 8:01:06, 2. Almeida -4, 3. Gaudu -19, 4. Pinot, 5. Formolo, 6. De La Cruz všichni -23, ...17. Vakoč -56, 108. Petruš -28:11.

Kolem Slovenska

Prolog (1,6 km):

Přidat do mých lig

1. Groves (Austr.) 1:50, 2. Steimle (Něm.), 3. Boguslawski (Pol.) oba stejný čas, 4. Bol (Niz.), 5. Hodeg (Kol.), 6. Pedersen (Dán.) všichni -1, ...27. J. Bárta -4, 30. T. Bárta, 31. Otruba (všichni ČR) oba -5.

Snowshoe (USA) - SP ve sjezdu na horských kolech

Přidat do mých lig

Muži: 1. Wilson (Brit.) 3:10,066, 2. Bruni -0,032, 3. Vergier (oba Fr.) -0,580.
Průběžné pořadí (po 5 ze 6 závodů): 1. Daprela (Fr.) 752, 2. Vergier 706, 3. Bruni 627.

Ženy: 1. Höllová (Rak.) 3:40,233, 2. Balancheová (Švýc.) -4,617, 3. Cabirouová (Fr.) -5,695.
Průběžné pořadí (po 5 ze 6 závodů): 1. Nicoleová (Fr.) 985, 2. Balancheová 895, 3. Höllová 875.

Litva - Mistrovství světa

Skupina A

Přidat do mých lig
konec
Kostarika
Venezuela
0:1
konec
Litva
Kazachstán
0:3

Litva - Mistrovství světa

Skupina B

Přidat do mých lig
konec
Egypt
Guatemala
6:3
konec
Uzbekistán
Rusko
2:4

ostatní sportyPřidat do mých lig

Roccarasu (Itálie) - MS v inline hokeji

Přidat do mých lig

Skupina A:
Česko - Švýcarsko 8:3 (3:0)
Španělsko - Švýcarsko 5:1
Španělsko - Kolumbie 2:1

Skupina B:
Francie - Itálie 1:4
Kanada - Itálie 4:2
Slovensko - Francie 3:4

Skupina C:
Mexiko - Lotyšsko 1:7
Tchaj-wan - Polsko 4:2

Skupina D:
Namibie - Argentina 1:0
Indie - Německo 0:19

stolní tenisPřidat do mých lig

Liga mistrů

První fáze

Přidat do mých lig

Skupina C (Jekatěrinburg):
Top Spin Messina Fontalba (It.) - TTC Ostrava 3:2

Skupina D (Varaždin):
El Niňo Praha - Leka Enea Marpex (Šp.) 3:1