Pátek 20. května 2022, svátek má Zbyšek
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Pátek 20. května 2022 Zbyšek

Sportovní výsledky 15. 5. 2022

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Divize A

25. kolo

Přidat do mých lig
konec
Jindřichův Hradec
Přeštice
0:6 (0:3)
konec
Lom
České Budějovice B
3:3 (2:1)
konec
Sedlčany
Beroun
1:2 (0:1)

Divize B

25. kolo

Přidat do mých lig
konec
Meteor Praha
Česká Lípa
0:2 (0:0)
konec
Louny
Brandýs n. L.
2:1 (0:1)

Divize C

25. kolo

Přidat do mých lig
konec
Poříčany
Libiš
3:3 (2:3)

Divize D

22. kolo

Přidat do mých lig
konec
Zbrojovka Brno B
Humpolec
0:1 (0:0)
konec
Hodonín
Havlíčkův Brod
2:0 (1:0)
konec
Lanžhot
Velká Bíteš
0:2 (0:0)
konec
Stará Říše
Tasovice
2:2 (2:0)
konec
Ždírec nad Doubravou
Polná
7:0 (5:0)

Divize E

22. kolo

Přidat do mých lig
konec
Kozlovice
Nové Sady
3:2 (2:0)

Divize F

22. kolo

Přidat do mých lig
konec
Havířov
Nový Jičín
2:0 (0:0)
konec
Opava B
Bílovec
3:2 (1:1)
konec
Bohumín
Vítkovice
2:1 (1:1)
konec
Bruntál
Dětmarovice
4:0 (1:0)
konec
Frenštát pod Radhoštěm
Polanka nad Odrou
2:3 (1:2)

Belgická liga

5. kolo nadstavby, skupina o titul

Přidat do mých lig
konec
Antverpy
FC Bruggy
1:3
konec
Anderlecht
Saint-Gilloise
0:2

Nizozemská liga

34. kolo

Přidat do mých lig
konec
Alkmaar
Waalwijk
1:3
konec
Almelo
Sparta Rotterdam
1:3
konec
Arnhem
Ajax Amsterdam
2:2
konec
Feyenoord Rotterdam
Twente Enschede
1:2
konec
Groningen
Leeuwarden
2:3
konec
Heerenveen
Deventer
3:1
konec
Nijmegen
Sittard
0:1
konec
Tilburg
Utrecht
3:0
konec
Zwolle
PSV Eindhoven
1:2

Polská liga

33. kolo

Přidat do mých lig
konec
Mielec
Vratislav
1:1
konec
Zabrze
Leczna
4:2
konec
Radom
Wisla Krakov
4:2

Portugalská liga

34. kolo

Přidat do mých lig
konec
Famalicao
Braga
3:2
konec
Guimaraes
Gil Vicente
5:0

Rakouská liga

9. kolo nadstavby, skupina o titul

Přidat do mých lig
konec
Klagenfurt
Austria Vídeň
1:2
konec
Rapid Vídeň
Salcburk
0:1
konec
Graz
Wolfsberg
1:4

Slovenská liga

9. kolo nadstavby, Skupina o titul

Přidat do mých lig
konec
Dunajská Streda
Ružomberok
2:3

Turecká liga

37. kolo

Přidat do mých lig
konec
Göztepe
Besiktas
0:2
konec
Trabzonspor
Altay Izmir
2:1
konec
Alanyaspor
Gaziantep
3:0
konec
Fenerbahce
Karagümrük
0:0
konec
Giresunspor
Basaksehir
1:1
konec
Kasimpasa
Antalyaspor
2:4
konec
Konyaspor
Hatayspor
3:1

Švýcarský pohár

Finále

Přidat do mých lig
konec
Lugano
St. Gallen
4:1 (2:1)

Řím (It.) - Turnaj mužů

Dvouhra - finále

Přidat do mých lig
konec
Djokovič (1-Srb.)
Tsitsipas (4-Řec.)
6:0, 7:6 (7:5)

Řím (It.) - Turnaj mužů

Čtyřhra - finále

Přidat do mých lig
konec
Mektič, Pavič (3-Chorv.)
Isner, Schwartzman (USA/Arg.)
6:2, 6:7 (6:8), 12:10

Řím (It.) - Turnaj žen

Dvouhra - finále

Přidat do mých lig
konec
Šwiateková
Džabúrová
6:2, 6:2

Řím (It.) - Turnaj žen

Čtyřhra - finále

Přidat do mých lig
konec
Pavljučenkovová, Kuděrmětovová (Rus.)
Dabrowská, Olmosová (2-Kan./Mex.)
1:6, 6:4, 10:7

Lyon (Fr.) - Turnaj mužů

Dvouhra - 1. kolo

Přidat do mých lig
konec
Mannarino (Fr.)
Karacev (6-Rus.)
7:6 (9:7), 6:4
konec
Cerúndolo (Arg.)
Duckworth (Austr.)
6:2, 3:6, 6:3
konec
Rune (Dán.)
Rinderknech (Fr.)
7:6 (7:4), 7:6 (7:3)

Rabat (Mar.) - Turnaj mužů

Dvouhra - 1. kolo

Přidat do mých lig
konec
Tomljanovicová (2-Austr.)
Burillová (Šp.)
6:2, 6:1
konec
Marčinková (Chorv.)
Petersonová (9-Švéd.)
6:0, 2:6, 7:5

Štrasburk (Fr.) - Turnaj žen

Dvouhra - 1. kolo

Přidat do mých lig
konec
Linetteová (8-Pol.)
Gračovová (Rus.)
6:3, 6:0
konec
Tanová (Fr.)
Stosurová (Austr.)
6:2, 6:1

Ženeva (Švýc.) - Turnaj mužů

Dvouhra - 1. kolo

Přidat do mých lig
konec
Griekspoor (Niz.)
Paul (6-USA)
7:5, 6:7 (3:7), 6:4
konec
Majchrzak (Pol.)
Bublik (8-Kaz.)
6:1, 6:7 (4:7), 6:3

Ženeva (Švýc.) - Turnaj mužů

Čtyřhra - 1. kolo

Přidat do mých lig
konec
Jebavý, Reese (ČR/USA)
Ramos, Berankis (Šp./Lit.)
6:3, 6:4

Praha - Turnaj ITF mužů

Dvouhra - finále

Přidat do mých lig
konec
Krumich
Briand
7:6 (7:3), 6:0

Heráklion (Řec.) - Turnaj ITF mužů

Dvouhra - finále

Přidat do mých lig
konec
Lajal
Palán
6:4, 6:3

Osijek (Chor.) - Turnaj ITF žen

Dvouhra - finále

Přidat do mých lig
konec
Šálková
Ružičová
6:1, 6:2

Ostrava - extraliga

1. kolo

Přidat do mých lig

Muži:
100 m (vítr -0,8 m/s):
1. Stromšík (Vítkovice) 10,46
200 m (-1,2 m/s): 1. Kovalenko (Olymp Praha) 21,16
400 m: 1. Krenek (Dukla) 47,43
800 m: 1. Vystrk (Univerzita Brno) 1:50,33
1500 m: 1. F. Sasínek (Olymp Praha) 3:38,44, 2. Friš (Dukla) 3:38,71, 3. Davidík (Plzeň) 3:39,47
5000 m: 1. Hřebačka (Pardubice) 14:25,20
110 m př. (-0,6 m/s): 1. Ryba (Dukla) 13,86
400 m př.: 1. Tuček (Univerzita Brno) 49,97
3000 m př.: 1. Foller (Univerzita Brno) 8:44,63
výška: 1. Ghazal (Kladno) 226
tyč: 1. Bartoněk (Dukla) 510
dálka: 1. Juška (Olymp Praha) 761
trojskok: 1. Juška 15,59
koule: 1. Procházka (Kladno) 17,52
disk: 1. Bárta (Olymp Praha) 62,59
oštěp: 1. Kubinec (Pardubice) 76,33
kladivo: 1. Myslyvčuk (Dukla) 71,14
4x100 m: 1. Univerzita Brno 41,50
4x400 m: 1. Univerzita Brno 3:13,60

Celkově: 1. Univerzita Brno 222, 2. Dukla Praha 200,5, 3. Škoda Plzeň 147, 4. Olymp Praha 143, 5. TEPO Kladno 140, 6. Hvězda Pardubice 123, 7. SSK Vítkovice 119,5, 8. Slavia Praha 50.

Ženy:
100 m (-0,3 m/s):
1. Hemidaová (Kladno) 11,12
200 m (-1,3 m/s): 1. Hemidaová 22,78, 2. Jíchová (Dukla) 23,67
400 m: 1. Jíchová 52,92
800 m: 1. Mezuliáníková (Olymp Praha) 2:07,21
1500 m: 1. Mezuliáníková 4:18,68
5000 m: 1. Hrochová (Plzeň) 16,37,12
100 m př. (+1,1 m/s): 1. Jiranová (USK) 13,26
400 m př.: 1. Ledecká (Plzeň) 56,83
3000 m př.: 1. Novotná (Olymp Brno) 10:11,08
výška: 1. Krejčiříková (Olymp Brno) 180
tyč: 1. Švábíková (USK) 451
dálka: 1. Kučerová (Olymp Brno) 626
trojskok: 1. Maštalířová (Dukla) 13,46
koule: 1. Valešová (Plzeň) 15,39
disk: 1. Tichá (Plzeň) 52,92
oštěp: 1. Tabačková (Plzeň) 55,60
kladivo: 1. Kaňuchová (Kladno) 65,22
4x100 m: 1. USK 45,31
4x400 m: 1. USK 3:39,20

Celkově: 1. Škoda Plzeň 245, 2. Olymp Brno 194, 3. USK Praha 193, 4. Dukla Praha 163, 5. Olymp Praha 144, 6. TEPO Kladno 121, 7. SSK Vítkovice 95

Offenburg (Něm.) - oštěpařský mítink

Přidat do mých lig

Muži: 1. Hofmann 86,52, 2. Vetter (oba Něm.) 85,64, 3. Čakšs (Lot.) 83,66

Ženy: 1. Hussongová (Něm.) 63,29, 2. Muzeová (Lot.) 62,88, 3. Ogrodníková (ČR) 62,80

Le Mans (Fr.) - Velká cena Francie, závod MS silničních motocyklů

Přidat do mých lig

Moto3: 1. Masiá (Šp./KTM) 24:04,119, 2. Sasaki (Jap./Husqvarna) -0,150, 3. Guevara (Šp./GasGas) -0,220, 4. Foggia (It./Honda) -0,322, 5. Suzuki (Jap./Honda) -0,529, 6. Tatay (Šp./CFMoto) -1,594.
Průběžné pořadí (po 7 z 21 závodů): 1. García (Šp./GasGas) 112, 2. Masiá 95, 3. Foggia 95, 4. Guevara 89, 5. Sasaki 75, 6. Öncü (Tur./KTM) 70.

Moto2: 1. A. Fernández 40:31,726, 2. Canet (oba Šp./Kalex) -3,746, 3. Čantra (Thaj./Kalex) -4,628, 4. Beaubier (USA/Kalex) -4,745, 5. Ogura (Jap./Kalex) -15,376, 6. Schrötter (Něm./Kalex) -17,547, ...15. Salač (ČR/Kalex) -32,063.
Průběžné pořadí (po 7 z 21 závodů): 1. Vietti (It./Kalex) 108, 2. Ogura 92, 3. Canet 89, 4. Arbolino (It./Kalex) 70, 5. A. Fernández 69, 6. Roberts (USA/Kalex) 66, ...26. Salač 5.

MotoGP: 1. Bastianini (It./Ducati) 41:34,613, 2. Miller (Austr./Ducati) -2,718, 3. A. Espargaró (Šp./Aprilia) -4,182, 4. Quartararo (Fr./Yamaha) -4,288. 5. Zarco (Fr./Ducati) -11,139, 6. M. Márquez (Šp./Honda) -15,155.
Průběžné pořadí (po 7 z 21 závodů): 1. Quartararo 102, 2. A. Espargaró 98, 3. Bastianini 94, 4. Rins (Šp./Suzuki) 69, 5. Miller 62, 6. Zarco 62.

Riola Sardo (It.) - Velká cena Sardinie, závod MS v motokrosu

Přidat do mých lig

MXGP:
1. jízda:
1. Vlaanderen (Niz./Yamaha) 35:24,028, 2. Gajser (Slovin./Honda) -6,989, 3. Prado (Šp./GasGas) -11,426.
2. jízda: 1. Vlaanderen 35:06,004, 2. Coldenhoff (Niz./Yamaha) -16,425, 3. Prado -23,517.
GP celkově: 1. Vlaanderen 50, 2. Prado 40, 3. Coldenhoff 35.
Průběžné pořadí MS (po 8 z 20 závodů): 1. Gajser 367, 2. Renaux (Fr./Yamaha) 288, 3. Seewer (Švýc./Yamaha) 264.

MX2:
1. jízda:
1. Geerts (Belg./Yamaha) 34:49,103, 2. Vialle (Fr./KTM) -8,862, 3. Benistant (Fr./Yamaha) -40,731, ...15. Terešák (ČR/KTM), 16. Polák (ČR/Honda) oba -1 kolo.
2. jízda: 1. Vialle 34:48,049, 2. Geerts -0.339, 3. Benistant -39,202, ...15. Terešák -1 kolo, 19. Polák -2 kola.
GP celkově: 1. Vialle 47, 2. Geerts 47, 3. Benistant 40, ...15. Terešák 12, 18. Polák 7.
Průběžné pořadí MS (po 8 z 20 závodů): 1. Geerts 338, 2. Vialle 332, 3. Längenfelder (Něm./GasGas) 244, ...20. Polák 44, 24. Terešák 31.

Giro d’Italia

191 km

Přidat do mých lig

1. Hindley (Austr./Bora-hansgrohe) 5:34:44, 2. Bardet (Fr./DSM), 3. Carapaz (Ekv./Ineos Grenadiers), 4. Landa (Šp./Bahrajn Victorious), 5. Almeida (Portug./SAE Team Emirates) všichni stejný čas, 6. Pozzovivo (It./Intermarché-Wanty-Gobert) -3, 7. Buchmann (Něm./Bora-hansgrohe) -16, 8. Nibali (It./Astana-Qazaqstan) -34, 9. Valverde (Šp./Movistar) -46, 10. Arensman (Niz./DSM) -58, ...13. Hirt (ČR/Intermarché-Wanty-Gobert) -1:39.

Průběžné pořadí: 1. López (Šp./Trek-Segafredo) 37:52:01, 2. Almeida -12, 3. Bardet -14, 4. Carapaz -15, 5. Hindley -20, 6. Martin (Fr./Cofidis) -28, 7. Landa -29, 8. Pozzovivo -54, 9. Buchmann -1:09, 10. Bilbao (Šp./Bahrajn Victorious) -1:22, ...14. Hirt -3:09.

Nové Město n. Mor. - Závody Světového poháru v cross country horských kol

Přidat do mých lig

Muži: 1. Pidcock (Brit.) 1:21:19, 2. Dascalu (Rum.) -1, 3. Schurter (Švýc.) -30, 4. Cooper (N. Zél.), 5. Hatherly (JAR) oba -33, 6. Flückiger (Švýc.) -34, ...15. Cink -2:01, 61. Kobes -7:01, 64. Vastl -7:11, 71. Škarnitzl (všichni ČR) -8:06.
Průběžné pořadí SP: 1. Schurter 732 b., 2. Pidcock 600, 3. Dascalu 560, ...14. Cink 313.

Ženy: 1. McConnellová (Austr.) 1:21:17, 2. Lecomteová (Fr.) -40, 3. Rissvedsová (Švéd.) -1:17, 4. Neffová (Švýc.), 5. Bohéová (Dán.) obě -2:22, 6. Mitterwallnerová (Rak.) -2:25, ...35. Čábelická -8:06, 45. Czeczinkarová -9:33, 48. Tvarůžková -10:11, 62. Štěpánová -1 kolo, 74. Průdková (všechny ČR) -2 kola.
Průběžné pořadí SP: 1. McConnellová 935, 2. Lecomteová 586, 3. Terpstraová (Niz.) 508, ...32. Tvarůžková 143, 43. Čábelická 96, 44. Czeczinkarová 90. c

konec
Sokol Hluboká
Arrows Ostrava
7:3
konec
Technika Brno
Hroši Brno
13:19
konec
Tempo Praha
Draci Brno
4:5
konec
Třebíč Nuclears
Eagles Praha
11:1

Praha - závod Českého poháru ve vodním slalomu

Přidat do mých lig

Muži:
K1:
1. Tunka 93,89 (0), 2. Přindiš (oba USK) -0,38 (0), 3. Krejčí (Dukla) -1,55 (2).
C1: 1. Chaloupka (USK) 100,83 (0), 2. Heger (Dukla) -0,94 (0), 3. Rohan (USK) -4,87 (4).

Ženy:
K1:
1. Valíková (Dukla) 106,23 (0), 2. Hilgertová -1,04 (0), 3. A. Galušková (obě USK) -4,95 (2).
C1: 1. M. Satková (Dukla) 119,22 (0), 2. Kneblová (Olomouc) -0,20 (0), 3. G. Satková (USK) -0,32 (6).

Antverpy (Bel.) - Závěr turnaje Soudal Open evropské série DP World Tour

Přidat do mých lig

(par 71):
1. Horsfield (Angl.) 271 (65+69+69+68), 2. Fox (N. Zél.) 273 (68+68+66+71) a Paul (Něm.) 273 (66+70+68+69), 4. Bekker (JAR) 274 (67+69+69+69) a Hanna (USA) 274 (70+68+68+68), 6. Meronk (Pol.) 275 (66+70+72+67), ...66. Lieser (ČR) 292 (70+70+75+77)

Praha - rovinový mítink

Přidat do mých lig

Velká jarní cena, rovinový dostih (1600 m, tříletí hřebci a klisny) - první závod Klasické trojkoruny: 1. Zamico (ž. Zatloukal, tr. Petrlík, stáj Rabbit Trhový Štěpánov), 2. Westminster Night, 3. Arkhangelsk. Čas: 1:36,81. Výrok: jistě 4 - 1/2 - 1.

Memoriál dr. Otakara Frankenbergera, rovinový dostih (2200 m, tříletí koně): 1. Well Prepared (ž. Šafář, tr. Holčák, stáj K-K Metal a.s.), 2. Hello Hola Hay, 3. Gasparini. Čas: 2:22,96. Výrok: jistě 1 - 1/2 - nos.

Další dostihy:
I.
Bundeskanzler (Charvát) - Luis Stormen - Bella Ria
II. Bacora (ž. Verner) - Creator - Coltyn
III. Vignetta (ž. Florian) - Josh - Geneze
V. Mormill (ž. Liška) - Mollys Best - Lady Mazie
VII. Sir Coral (am. Kovář) - Rabbit Spirit - Dark Alighieri
VIII. Moccafix (am. Lebdušková) - Gott - Latarmissie

Extraliga mužů

Finále

Přidat do mých lig
konec
Viktoria Brno
SC Strahov
0:3

Extraliga žen

Finále

Přidat do mých lig
konec
Moravská Slavia Dream team
Squash Modrý svět
2:1