Neděle 23. ledna 2022, svátek má Zdeněk
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Neděle 23. ledna 2022 Zdeněk

Sportovní výsledky 15. 1. 2022

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Belek (Tur.) - Přípravný mezistátní zápas

Přidat do mých lig
konec
Korea
Island
5:1 (3:0)

Belgická liga

22. kolo

Přidat do mých lig
konec
FC Bruggy
St. Truiden
2:0
konec
Utkání Seraing
Saint-Gilloise
0:2, přerušeno kvůli mlze

Nizozemská liga

19. kolo

Přidat do mých lig
konec
Nijmegen
Almelo
0:0
konec
Feyenoord Rotterdam
Arnhem
0:1
konec
Twente Enschede
Heerenveen
2:0
konec
Deventer
Waalwijk
0:2

Portugalská liga

18. kolo

Přidat do mých lig
konec
Boavista Porto
Gil Vicente
1:1
konec
Benfica Lisabon
Moreirense
1:1
konec
Braga
Marítimo
0:1

Turecká liga

21. kolo

Přidat do mých lig
konec
Adana Demirspor
Kayserispor
1:1
konec
Karagümrük
Rizespor
2:0
konec
Sivasspor
Trabzonspor
1:1
konec
Antalyaspor
Fenerbahce
1:1

Finská liga

Přidat do mých lig
konec
Ilves Tampere
Pelicans Lahti
4:2
konec
Lukko Rauma
Kärpät Oulu
2:1
konec
Sport Vaasa
Ässät Pori
2:1 po sam. nájezdech
konec
SaiPa Lappeenranta
IFK Helsinky
3:7

Rakouská liga

39. kolo

Přidat do mých lig
konec
Linec
Innsbruck
3:2
konec
Olimpija Lublaň
Dornbirn
5:3

Švédská liga

Přidat do mých lig
konec
Brynäs
Timra
6:2
konec
Frölunda
Rögle
4:1
konec
Växjö
Linköping
1:4
konec
Lulea
Skelleftea
4:2

Švýcarská liga

44. kolo

Přidat do mých lig
konec
Ajoie
Curych
1:6
konec
Bern
Ženeva
1:4
konec
Davos
Rapperswil
0:2
konec
Zug
Lugano
5:0

Adelaide (Aus.) - Turnaj mužů

Dvouhra - finále

Přidat do mých lig
konec
Kokkinakis (Austr.)
Rinderknech (Fr.)
6:7 (6:8), 7:6 (7:5), 6:3

Adelaide (Aus.) - Turnaj mužů

Čtyřhra - finále

Přidat do mých lig
konec
Koolhof, N. Skupski (3-Niz./Brit.)
Escobar, Behar (6-Ekv./Urug.)
7:6 (7:5), 6:4

Adelaide (Aus.) - Turnaj žen

Dvouhra - finále

Přidat do mých lig
konec
Keysová (USA)
Riskeová (USA)
6:1, 6:2

Sydney (Aus.) - Turnaj mužů

Dvouhra - finále

Přidat do mých lig
konec
Karacev (1-Rus.)
A. Murray (Brit.)
6:3, 6:3

Sydney (Aus.) - Turnaj mužů

Čtyřhra - finále

Přidat do mých lig
konec
Polášek, Peers (3-SR/Austr.)
Bolelli, Fognini (It.)
7:5, 7:5

Sydney (Aus.) - Turnaj žen

Čtyřhra - finále

Přidat do mých lig
konec
Haddadová Maiaová, Danilinová (Braz./Kaz.)
Heisenová, Udvardyová (Něm./Maď.)
4:6, 7:5, 10:8

Ruhpolding (Něm.) - Závod Světového poháru

Přidat do mých lig

Muži - štafeta 4x7,5 km: 1. Rusko (Chalili, Serochvostov, Loginov, Cvetkov) 1:11:06,1 (0 tr. okruhů+4 dobíjení), 2. Německo (Lesser, Rees, Doll, Nawrath) -7,0 (0+2), 3. Bělorusko (Labastov, Lazuski, Vorobej, Smolski) -23,0 (0+6), 4. Itálie -53,7 (0+5), 5. Francie -1:15,0 (1+10), 6. Ukrajina -1:44,9 (0+6), 7. Norsko -2:00,6 (0+10), 8. Švédsko -2:10,6 (1+12), 9. Kanada -2:32,0 (2+12), 10. Švýcarsko -2:51,1 (0+11), ...18. ČR (Václavík, Karlík, Štvrtecký, Krčmář) -5:05,6 (5+12).

Klingenthal (Něm.) - Závod Světového poháru v severské kombinaci

Přidat do mých lig

1. Lamparter (Rak.) 25:18,5, 2. Ilves (Est.) -0,3, 3. Jamamoto (Jap.) -0,7, 4. Schmid (Něm.) -16,7, 5. A. Watabe (Jap.) -17,0, 6. Frenzel (Něm.) -17,8, 7. Rehrl -32,6, 8. Seidl (oba Rak.) -33,9, 9. Graabak (Nor.) -1:07,0, 10. Faisst (Něm.) -1:10,7, ...18. Portyk -1:42,4, 32. Daněk (oba ČR) -2:49,2.

Průběžné pořadí SP (po 11 z 22 závodů): 1. J. M. Riiber (Nor.) 700 b., 2. Lamparter 700, 3. Geiger (Něm.) 550, 4. Frenzel 410, 5. Weber (Něm.) 402, 6. Ilves 330, ...31. Portyk 37, 44. Daněk 8, 46. Vytrval (ČR) 7.

Laax (Švýc.) - Závody Světového poháru ve snowboardingu

Přidat do mých lig

Slopestyle
Muži:
1. Fitzsimons (USA) 80,91, 2. Sandbech (Nor.) 80,43, 3. Canter (USA) 74,76, ...v kvalifikaci 26. Hroneš (ČR).
Pořadí SP (po 3 ze 6 závodů): 1. Toutant (Kan.) 145, 2. Van der Velden (Niz.) 125, 3. Su I-ming (Čína) 102, ...47. Hroneš 6.

Ženy: 1. Coadyová (Austr.) 86,18, 2. Gasserová (Rak.) 78,56, 3. Morganová (Něm.) 76,61.
Pořadí SP (po 3 ze 6 závodů): 1. Muraseová (Jap.) 160, 2. Peperkampová (Niz.) 126, 3. Iwabučiová (Jap.) 110.

U-rampa
Muži:
1. A. Hirano (Jap.) 93,25, 2. Scherrer (Švýc.) 90,00, 3. White (USA) 84,00.
Konečné pořadí SP (po 3 závodech): 1. A. Hirano 250, 2. R. Hirano (Jap.) 206, 3. Scherrer 160.

Ženy: 1. Kimová (USA) 90,25, 2. Onová (Jap.) 89,00, 3. Castelletová (Šp.) 80,00.
Konečné pořadí SP (po 3 závodech): 1. Cchaj Süe-tchung (Čína) 216, 2. S. Tomitaová (Jap.) 190, 3. Onová 175, ...33. Pančochová (ČR) 6.

Nakiska (Kan.) - Závod Světového poháru v akrobatickém lyžování

Přidat do mých lig

Skikros
Muži:
1. Mahler (Kan.), 2. Wilmsmann (Něm.), 3. Regez (Švýc.).
Průběžné pořadí SP (po 8 z 14 závodů): 1. Midol 403, 2. Tchiknavorian (oba Fr.) 373, 3. Regez 277.

Ženy: 1. Näslundová (Švéd.), 2. Thompsonová (Kan.), 3. Smithová (Švýc.), ...v kvalifikaci 19. Kučerová (ČR).
Průběžné pořadí SP (po 8 z 14 závodů): 1. Näslundová 750, 2. Smithová 566, 3. Thompsonová 389, ...20. Kučerová 110, 29. Cholenská (ČR) 38.

Simonhöhe (Rak.) - Závody Světového poháru ve snowboardingu

Přidat do mých lig

Paralelní obří slalom družstev: 1. Payer, Schöffmannová (Rak.), 2. Baumeister, Hochreiterová (Něm.), 3. I Sang-ho, Čong He-rim.

Wengen (Švýc.) - Závod Světového poháru ve sjezdovém lyžování

Přidat do mých lig

Muži - sjezd: 1. Kriechmayr (Rak.) 2:26,09, 2. Feuz (Švýc.) -0,34, 3. Paris (It.) -0,44, 4. Odermatt (Švýc.) -0,46, 5. Mayer (Rak.) -0,51, 6. Čater (Slovin.) -0,66, 7. Kilde (Nor.) -0,98, 8. Rogentin (Švýc.) -1,36, 9. Striedinger -1,67, 10. Franz (oba Rak.) -1,77.

Průběžné pořadí sjezdu (po 6 z 10 závodů): 1. Paris 316 b., 2. Kilde a Feuz oba 305, 4. Mayer 302, 5. Kriechmayr 285, 6. Odermatt 276.

Průběžné pořadí SP (po 20 z 35 závodů): 1. Odermatt 1075, 2. Kilde 685, 3. Mayer 592, 4. Kriechmayr 524, 5. Feuz 447, 6. Paris 406.

Zakopané (Pol.) - Závod Světového poháru ve skocích na lyžích

Přidat do mých lig

Družstva: 1. Slovinsko (Kos, P. Prevc, Zajc, Lanišek) 1101,7 b., 2. Německo (Freund, Leyhe, Eisenbichler, Geiger) 1034,7, 3. Japonsko (Sato, D. Kobajaši, Nakamura, R. Kobajaši) 1034,1, 4. Rakousko 1011,3, 5. Norsko 1009,1, 6. Polsko 962,1, ...8. Česko (Sakala, Rýdl, Polášek, Koudelka) 805,9.

Zauchensee (Rak.) - Závod Světového poháru ve sjezdovém lyžování

Přidat do mých lig

Ženy - sjezd: 1. Gutová-Behramiová (Švýc.) 1:45,78, 2. Weidleová (Něm.) -0,10, 3. Siebenhoferová (Rak.) -0,44, 4. Delagová (It.) -0,52, 5. Gagnovová (Kan.) -0,68, 6. Brignoneová (It.) -0,87, 7. C. Suterová (Švýc.) -0,99, 8. Ledecká (ČR) -1,06, 9. Fluryová (Švýc.) -1,24, 10. Scheyerová (Rak.) -1,26.

Průběžné pořadí sjezdu (po 4 z 9 závodů): 1. Goggiaová (It.) 300 b., 2. Johnsonová (USA) 240, 3. Siebenhoferová 184, 4. C. Suterová 181, 5. Puchnerová (Rak.) 166, 6. Delagová 162, ...18. Ledecká 63.

Průběžné pořadí SP (po 21 z 37 závodů): 1. Shiffrinová (USA) 966, 2. Vlhová (SR) 916, 3. Goggiaová 657, 4. Hectorová (Švéd.) 582, 5. Brignoneová 447, 6. Gutová-Behramiová 443, ...42. Dubovská (ČR) 108, 53. Ledecká 83.

Euroliga žen

10. kolo skupiny A

Přidat do mých lig
konec
Salamanca
Benátky
110:69

Kooperativa národní liga

22. kolo

Přidat do mých lig
konec
Ústí nad Labem
Děčín
77:73
konec
Charlotte
Orlando
109:116
konec
Chicago
Golden State
96:138
konec
Detroit
Toronto
103:87
konec
Indiana
Phoenix
94:112
konec
Memphis
Dallas
85:112
konec
Miami
Atlanta
124:118
konec
Philadelphia
Boston
111:99
konec
Sacramento
Houston
126:114
konec
San Antonio
Cleveland
109:114

Extraliga mužů

20. kolo

Přidat do mých lig
konec
Ostrava
České Budějovice
0:3 (-17, -13, -22)
konec
Příbram
Karlovarsko
0:3 (-22, -28, -21)

Extraliga žen

20. kolo

Přidat do mých lig
konec
Frýdek-Místek
Ostrava
0:3 (-24, -15, -10)
konec
Olymp Praha
Prostějov
2:3 (-20, -19, 21, 22, -8)
konec
Šternberk
Olomouc
0:3 (-22, -20, -20)
konec
Liberec
KP Brno
0:3 (-22, -18, -19)

Extraliga žen

18. kolo

Přidat do mých lig
konec
1. SC Vítkovice
Židenice
19:1
konec
Tigers Start98 Kunratice
FBŠ Bohemians
3:5
konec
Mladá Boleslav
Panthers Praha
3:5
konec
FBK Jičín
FBS Olomouc
5:4 v prodl.

krasobrusleníPřidat do mých lig

Tallinn (Est.) - Mistrovství Evropy

Přidat do mých lig

Taneční páry - konečné pořadí: 1. Sinicinová, Kacalapov 217,96, 2. Stěpanovová, Bukin (všichni Rus.) 213,20, 3. Guignardová, Fabbri (It.) 207,97, 4. Smartová, Díaz (Šp.) 196,86, 5. Fearová, Gibbson (Brit.) 196,01, 6. Hurtadová, Khaliavin (Šp.) 191,90, ...11. Taschlerová, Taschler (ČR) 172,39.

Ženy - konečné pořadí:
1.Valijevová 259,06, 2. Ščerbakovová 237,42, 3. Trusovová (všechny Rus.) 234,36, 4. Hendrickxová (Belg.) 207,97, 5. Kurakovová (Pol.) 204,73, 6. Rjabovová (Ázerb.) 196,75, ...21. Březinová (ČR) 155,24.

První liga

17. kolo

Přidat do mých lig
konec
Ústí nad Labem
Helas Brno
2:4

ostatní sportyPřidat do mých lig

Oberhof (Něm.) - Závody Světového poháru v jízdě na saních

Přidat do mých lig

Muži: 1. Ludwig 1:25,069 (42,554+42,515), 2. Langenhan -0,304 (42,714+42,659), 3. Loch (všichni Něm.) -0,316 (42,421+42,664), ...Lejsek (ČR) nepostoupil z kvalifikace.

Průběžné pořadí SP (po 11 z 12 závodů): 1. Ludwig 837, 2. Kindl (Rak.) 691, 3. Loch 631, ...42. Lejsek 24.

Dvojice: 1. Eggert, Benecken 1:22,651 (41,331+41,320), 2. Wendl, Arlt (všichni Něm.) -0,316 (41,491+41,476), 3. Rieder, Kainzwaldner (It.) -0,451 (41,554+41,548), ...16. Vejdělek, Pěkný (ČR) -2,540 (42,613+42,578).

Průběžné pořadí SP (po 11 z 12 závodů): 1. A. Šics, J. Šics (Lot.) 828, 2. Eggert, Benecken 791, 3. Wendl, Arlt 564, ...25. Vejdělek, Pěkný 156.

Svatý Mořic (Švýc.) - Závěrečné závody Světového poháru a mistrovství Evropy v jízdě na bobech

Přidat do mých lig

1. Friedrich, Margis (Něm.) 2:11,76 (1:05,89+1:05,87), 2. Kripps, Stones (Kan.) -0,19 (1:06,15+1:05,80), 3. Lochner, Bauer (Něm.) -0,36 (1:06,14+1:05,98), ...10. (v ME 8.) Dvořák, Procházka (ČR) -1,17 (1:06,56+1:06,37).

Konečné pořadí SP (po 8 závodech): 1. Friedrich 1703 b., 2. Kripps 1530, 3. Gajtjukevič (Rus.) 1521, ...16. Dvořák 656.