Pondělí 15. srpna 2022, svátek má Hana
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Pondělí 15. srpna 2022 Hana

Sportovní výsledky 14. 8. 2022

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Divize A

2. kolo

Přidat do mých lig
konec
Lom
Mariánské Lázně
4:0 (2:0)

Divize B

2. kolo

Přidat do mých lig
konec
Vilémov
Admira Praha B
1:3 (0:1)

Divize C

2. kolo

Přidat do mých lig
konec
Čáslav
Turnov
3:2 (1:0)
konec
Dvůr Králové
Hlinsko
0:5 (0:3)
konec
Nový Bydžov
Ústí nad Orlicí
2:0 (0:0)

Divize D

2. kolo

Přidat do mých lig
konec
Lanžhot
Břeclav
5:1 (1:1)
konec
Stará Říše
Havlíčkův Brod
0:2 (0:1)

Divize E

2. kolo

Přidat do mých lig
konec
Zbrojovka Brno B
Všechovice
6:2 (4:1)
konec
Kozlovice
Holešov
2:2 (0:1)

Divize F

2. kolo

Přidat do mých lig
konec
Karviná B
Polanka nad Odrou
2:2 (1:1)
konec
Bruntál
Opava B
1:4 (0:2)
konec
Frenštát pod Radhoštěm
Rýmařov
0:0

Belgická liga

4. kolo

Přidat do mých lig
konec
St. Truiden
Anderlecht
0:3
konec
Eupen
Antverpy
0:1
konec
Lovaň
FC Bruggy
0:3
konec
Waregem
Genk
1:4

Nizozemská liga

2. kolo

Přidat do mých lig
konec
Volendam
Nijmegen
1:4
konec
Ajax Amsterdam
Groningen
6:1
konec
Twente Enschede
Sittard
3:0
konec
Sparta Rotterdam
Alkmaar
2:3

Polská liga

5. kolo

Přidat do mých lig
konec
Radom
Gdaňsk
4:1
konec
Čenstochová
Bialystok
2:2
konec
Lech Poznaň
Vratislav
0:1

Portugalská liga

2. kolo

Přidat do mých lig
konec
Boavista Porto
Santa Clara
2:1
konec
Vizela
FC Porto
0:1
konec
Guimaraes
Estoril
1:0

Rakouská liga

4. kolo

Přidat do mých lig
konec
Linec
Rapid Vídeň
2:1
konec
Lustenau
Hartberg
4:1
konec
Salcburk
Wolfsberg
2:1

Skotská liga

3. kolo

Přidat do mých lig
konec
Kilmarnock
Celtic Glasgow
0:5
konec
Hearts
Dundee United
4:1

Slovenská liga

5. kolo

Přidat do mých lig
konec
Liptovský Mikuláš
Slovan Bratislava
1:5
konec
Michalovce
Trnava
0:4
konec
Dunajská Streda
Banská Bystrica
3:0

Turecká liga

2. kolo

Přidat do mých lig
konec
Gaziantep
Ankaragücü
1:0
konec
Ümraniyespor
Antalyaspor
0:1
konec
Alanyaspor
Besiktas
3:3

Cincinnati (USA) - Turnaj mužů

Přidat do mých lig

Cincinnati (USA) - Turnaj žen

Přidat do mých lig

Montreal (Kan.) - Turnaj mužů

Dvouhra - finále

Přidat do mých lig
konec
Carreňo (Šp.)
Hurkacz (8-Pol.)
3:6, 6:3, 6:3

Toronto (Kan.) - Turnaj žen

Dvouhra - finále

Přidat do mých lig
konec
Halepová (15-Rum.)
Haddadová Maiaová (Braz.)
6:3, 2:6, 6:3

Toronto (Kan.) - Turnaj žen

Čtyřhra - finále

Přidat do mých lig
konec
Pegulaová, Gauffová (3-USA)
Melicharová-Martinezová, Perezová (USA/Austr.)
6:4, 6:7 (5:7), 10:5

Pardubice - přípravný turnaj mužských reprezentací

Přidat do mých lig
konec
Česko
Chorvatsko
95:83 (24:32, 39:43, 68:59)

Mistrovství Evropy žen do 18 let

Finále

Přidat do mých lig
konec
Litva
Španělsko
78:75

Mistrovství Evropy žen do 18 let

o 3. místo

Přidat do mých lig
konec
Francie
Německo
75:46

Mistrovství Evropy žen do 18 let

O 5. místo

Přidat do mých lig
konec
Itálie
Česko
86:79

Budapešť (Maď.) - přípravný turnaj ženských reprezentací

Přidat do mých lig
konec
Maďarsko
Česko
1:3 (-20, -20, 24, -14)

Hamburk (Něm.) - Turnaj Pro Tour kategorie Elite v plážovém volejbalu

Přidat do mých lig

Muži:
Finále:

Bryl, Losiak (15-Pol.) - Brouwer, Meeuwsen (9-Niz.) 2:1 (18, -16, 27)

O 3. místo:
Ehlers, Wickler (12-Něm.) - Boermans, Immers (14-Niz.) 2:0 (21, 18)

Ženy:
Finále:

Chengová, Flintová (10-USA) - Brunnerová, Hüberliová (8-Švýc.) 2:0 (19, 18)

O 3. místo:
Borgerová, Sudeová (6-Něm.) - Barbara, Carol (3-Braz.) 2:1 (-10, 21, 11)

Praha - turnaj Czech Open

Elitní kategorie žen -finále

Přidat do mých lig
konec
Pixbo Wallenstam IBK
IBF Falun
6:3 (2:2, 3:0, 1:1)

Praha - turnaj Czech Open

Elitní kategorie mužů - finále

Přidat do mých lig
konec
Tatran Střešovice
Pixbo Wallenstam IBK
7:2 (1:0, 2:0, 4:2)

Iitti-KymiRing (Fin.) - Velká cena Finska, závod MS v motokrosu

Přidat do mých lig

MXGP:
1. jízda:
1. Bogers (Niz./Husqvarna) 35:42,121, 2. Coldenhoff (Niz./Yamaha) -9,623, 3. Renaux (Fr./Yamaha) -13,050
2. jízda: 1. Coldenhoff 33:56,062, 2. Seewer (Švýc./Yamaha) -5,134, 3. Renaux -12,889
GP celkově: 1. Coldenhoff 47, 2. Seewer 40, 3. Renaux 40
Průběžné pořadí MS (po 16 z 18 závodů): 1. Gajser (Slovin./Honda) 674, 2. Seewer 570, 3. Coldenhoff 525

MX2:
1. jízda:
1. Geerts (Belg./Yamaha) 35:36,173, 2. Vialle (Fr./KTM) -13,983, 3. De Wolf (Niz./Husqvarna) -19,261, ...16. Terešák (ČR/KTM) -1 kolo
2. jízda: 1. Vialle 33:57,862, 2. De Wolf -1,313, 3. Van De Moosdijk (Niz./Husqvarna) -17,544, ...16. Terešák -1 kolo
GP celkově: 1. Vialle 47, 2. De Wolf 42, 3. Geerts 39, ...15. Terešák 10
Průběžné pořadí MS (po 16 z 18 závodů): 1. Geerts 676, 2. Vialle 661, 3. Längenfelder (Něm./GasGas) 535, ...20. Terešák 90, 21. Polák (ČR/Honda) 84

Mnichov (Něm.) - Mistrovství Evropy v dráhové cyklistice

Přidat do mých lig

Muži:
Sprint
- finále: Vigier (Fr.) - Carlin (Brit.) 2:1, o 3. místo: Helal (Fr.) - Turnbull (Brit.) 2:0, ...11. Čechman, 13. Bohuslávek (oba ČR) - vyřazeni v osmifinále.
Vyřazovací závod: 1. Viviani (It.), 2. Reinhardt (Něm.), 3. Hesters (Belg.), ...12. Voneš (ČR).

Ženy:
Bodovací závod:
1. Kopecká (Belg.) 85, 2. Zanardiová (It.) 53, 3. Berteauová (Fr.) 47.

Mnichov (Něm.) - Mistrovství Evropy v silniční cyklistice

Přidat do mých lig

Muži - závod s hromadným startem (209,4 km): 1. Jakobsen (Niz.) 4:38:49, 2. Démare (Fr.), 3. Merlier (Belg.), 4. Van Poppel (Niz.), 5. Bennett (Ir.), 6. Mezgec (Slovin.), ...20. Neumann všichni stejný čas, 32. Štybar -13, 34. Otruba -15, 41. A. Ťoupalík, 42. T. Bárta, 45. J. Bárta (všichni ČR) všichni -18

Extraliga

O 3. místo - 2. zápas

Přidat do mých lig
konec
Eagles Praha
Tempo Praha
5:4 v dodatečné směně
Konečný stav série 2:0

Extraliga

Finále - 3. zápas

Přidat do mých lig
konec
Draci Brno
Hroši Brno
6:1
Stav série 2:1

České Budějovice - Mistrovství Evropy juniorů a závodníků do 23 let ve vodním slalomu

Přidat do mých lig

Do 23 let:
Muži:
C1:
1. Heger (ČR) 82,83 (0 tr. sekund), 2. Debliquy (Fr.) -0,48 (2), 3. Tuscherer (Něm.) -1,30 (0), ...5. Král -4,69 (2), 9. M. Kratochvíl (oba ČR) -14,74 (4).

Ženy:
C1:
1. G. Satková 91,59 (0), 2. T. Kneblová (obě ČR) -2,48 (0), 3. Janssenová (Fr.) -5,71 (2), ...5. Říhová (ČR) 6,44 (2).

Junioři:
C1:
1. Krajčí (SR) 90,31 (0), ...4. Urban -2,37 (4), 5. L. Kratochvíl -2,77 (6), 8. Větrovský (všichni ČR) -5,47 (2).

Juniorky:
C1:
1. K. Kneblová 95,03 (0), 2. Morenová -9,10 (0), ...7. Samková (všechny ČR) -30,97 (2).

Extrémní slalom:
Do 23 let:
Muži:
1. Echaniz (Šp.), 2. Delassus, 3. Adisson (oba Fr.), 4. Heger, ...Krejčí (oba ČR) vyřazen v semifinále.

Ženy: 1. Hočevarová (Slovin.), 2. Arreguiová (Šp.), 3. Pietrachaová (Fr.), ...Nesnídalová, T. Kneblová, A. Galušková (všechny ČR) vyřazeny v 1. kole.

Junioři: 1. Castryck (Fr.), ...Venc, Novák (oba ČR) vyřazeni v semifinále.

Juniorky: 1. Samková, ...K. Kneblová vyřazena v semifinále, Švehlová (všechny ČR) vyřazena v 1. kole  

Ballymena (VB) - turnaj ISPS Handa World Invitational

Přidat do mých lig

Muži - DP World Tour (dotace 1,5 milionu dolarů): 1. Ferguson 268 (61+70+68+69), 2. Syme (oba Skot.) 271 (66+68+69+68) a Virto (Šp.) 271 (65+67+71+68), 4. Helligkilde (Dán.) 272 (67+72+64+69), Mansell (Angl.) 272 (71+65+68+68) a Paratore (It.) 272 (67+68+73+64).

Ženy - LPGA a LET (dotace 1,5 milionu dolarů): 1. Starková (Švéd.) 271 (69+70+69+63), 2. Corpuzová (USA) 276 (71+67+70+68), 3. Hallová (Angl.) 277 (68+69+70+70), 4. Grantová (Švéd.) 278 (70+69+70+69), Pedersenová (Dán.) 278 (67+68+73+70) a Pchej-jün Čch’-en (Tchaj-wan) 278 (70+67+70+71), ...69. Melichová 148 (73+75), 127. Napoleaová (obě ČR) 160 (80+80) - neprošly cutem.

Beroun - Závěr turnaje Czech Open série Czech PGA Tour

Přidat do mých lig

(par 72):
1. Brun (Fr.) 265 (65+67+68+65) - v rozstřelu na 3. dodatečné jamce, 2. Kořínek 265 (69+68+68+60), 3. Mrůzek 273 (67+67+71+68)

Mnichov (Něm.) - Mistrovství Evropy ve sportovní gymnastice

Přidat do mých lig

Finále žen na jednotlivých nářadích:
Přeskok:
1. Kovácsová (Maď.) 13,933, 2. Asia D’Amatová (It.) 13,716, 3. Friessová (Fr.) 13,599.
Bradla: 1. Seitzová (Něm.) 14,433, 2. Alice D’Amatová (It.) 14,400, 3. Charpyová (Fr.) 14,166.
Kladina: 1. Malewská (Něm.) 13,466, 2. Achampongová (Brit.) 13,400, 3. Heduitová (Fr.) 13,400.
Prostná: 1. Jessica Gadirovová (Brit.) 14,000, 2. Maggiová 13,933, 3. Andreoliová (obě It.) 13,866.

ostatní sportyPřidat do mých lig

Mnichov (Něm.) - Mistrovství Evropy ve sportovním lezení

Přidat do mých lig

Muži:
Obtížnost:
1. Ondra (ČR) 37+ (čas 3:01), 2. Potočar (Slovin.) 37+ (4:05), 3. Ginés (Šp.) 35+, 4. Schubert (Rak.) 34+, 5. Megos 30+, 6. Flohé (oba Něm.) 29+, ...v semifinále 10. Stráník (ČR).

Ženy:
Bouldering:
1. Garnbretová (Slovin.) 56,0, 2. Meulová (Něm.) 52,9, 3. Bertoneová (Fr.) 52,5, 4. Caulierová (Belg.) 30,7, 5. Adamovská (ČR) 27,7, 6. Gibertová (Fr.) 9,0.

Mnichov (Něm.) - Mistrovství Evropy

Přidat do mých lig

Muži:
Skif: 1. Twellaar (Niz.) 7:14,72, 2. Ntuskos (Řec.) 7:15,01, 3. Vasilev (Bul.) 7:16,37.
Skif lehkých vah: 1. Papakonstantinu (Řec.) 7:21,84, 2. Soares (It.) 7:24,21, 3. Struzina (Švýc.) 7:31,23.
Dvojka bez korm. lehkých vah: 1. Szabó, Furkó (Maď.) 7:17,04, 2. Yenipazarli, Sonmez (Tur.) 7:25,55, 3. Magajna, Malešič (Slovin.) 7:32,99.
Dvojskif: 1. M. Sinkovič, V. Sinkovič (Chorv.) 6:35,93, 2. Pujolar, Romero (Šp.) 6:38,46, 3. Kelmelis, Nemeravičius (Lit.) 6:42,11, ...finále B: 2. Cincibuch, Podrazil (ČR) 6:51,51.
Dvojskif lehkých vah: 1. McCarthy, O’Donovan (Ir.) 6:34,72, 2. Ruta, Oppo (It.) 6:38,40, 3. Schaeuble, Ireland (Švýc.) 6:39,67, ...5. Vraštil, Šimánek (ČR) 6:42,95.

Ženy:
Skif: 1. Florijnová (Niz.) 8:01,43, 2. Anastasiaduová (Řec.) 8:08,20, 3. Fösterová (Něm.) 8:09,86, ...finále B: 2. Antošová (ČR) 8:25,48.
Skif lehkých vah: 1. Cozmiucová (Rum.) 8:04,41, 2. Fitsiouová (Řec.) 8:09,21, 3. Veldhuisová (Niz.) 8:10,20.
Dvojskif lehkých vah: 1. Craigová, Grantová (Brit.) 7:27,82, 2. Tarantolaová, Boveová (Fr.) 7:33,33, 3. Rodiniová, Cesariniová (It.) 7:36,87, ...finále B: 5. Neuhortová, Činková (ČR) 7:46,08.
Párová čtyřka lehkých vah: 1. Itálie 6:58,48, 2. Německo 7:03,81.
Osma: 1. Rumunsko 6:26,38, 2. Velká Británie 6:28,02, 3. Nizozemsko 6:35,68.

Řím (It.) - Mistrovství Evropy v plaveckých sportech

Synchronizované plavání

Přidat do mých lig

Volný program - finále:
Jednotlivkyně:
1. Fijedinová (Ukr.) 94,6333, 2. Cerruttiová (It.) 92,1000, 3. Alexandriová (Rak.) 91,8333, ...v kvalifikaci 14. Klusková (ČR).
Jednotlivci: 1. Minisini (It.) 88,4667, 2. Díaz (Šp.) 83,3333, 3. Rakotomalala (Fr.) 78,0000.
Volný program kombinace: 1. Ukrajina 95,2000, 2. Itálie 92,6667, 3. Řecko 89,4000.

Řím (It.) - Mistrovství Evropy v plaveckých sportech

Bazénové plavání

Přidat do mých lig

Finále:
Muži:
200 m prsa:
1. Wilby (Brit.) 2:08,96, 2. Mattsson (Fin.) 2:09,40, 3. Pizzini (It.) 2:09,97, ...8. Zábojník (ČR) 2:12,27.
100 m mot.: 1. Milák (Maď.) 50,33, 2. Ponti (Švýc.) 50,87, 3. Majerski (Pol.) 51,22, ...v semifinále 15. Šefl 52,95, v rozplavbách 41. Gemov (oba ČR) 54,54.
4x100 m v. zp.: 1. Itálie (Miressi, Ceccon, Zazzeri, Frigo) 3:10,50, 2. Maďarsko 3:12,43, 3. Británie 3:12,70.

Ženy:
200 m v. zp.:
1. Steenbergenová (Niz.) 1:56,36, 2. Andersonová (Brit.) 1:56,52, 3. Goseová (Něm.) 1:57,09.
50 m znak: 1. Pigréeová (Fr.) 27,27, 2. Scaliaová (It.) 27,53, 3. De Waardová (Niz.) 27,54, ...v semifinále 11. Kubová (ČR) 28,21.

Semifinále s českou účastí:
Muži:
50 m znak:
1. Christu (Řec.) 24,48, ...11. Franta (ČR) 25,12 - nepostoupil do finále.

Ženy:
200 m prsa:
1. Carrarová (It.) 2:23,73, ...7. Horská (ČR) 2:25,71 - postoupila do finále. 

stolní tenisPřidat do mých lig

Mnichov (Něm.) - Mistrovství Evropy jednotlivců

Přidat do mých lig

Muži:
Skupina 1:

Polanský (ČR) - Moullett (Švýc.) 3:0 (8, 7, 7)

Skupina 18:
Martinko (ČR) - Karabaxhak (Kos.) 3:0 (8, 7, 3)

Skupina 19:
Reitšpies (ČR) - Szudi (Maď.) 3:1 (3, -7, 7, 12)

Skupina 21:
Širuček (ČR) - Krastev (Bulh.) 3:0 (1, 7, 5)

Ženy:
Skupina 5:

Ševčíková (ČR) - Surjanová (Srb.) 3:1 (9, -6, 5, 5)

Skupina 24:
Tomanovská (ČR) - Mešetovičová (Bos.) 3:0 (6, 8, 7)

Mnichov (Něm.) - Mistrovství Evropy

Přidat do mých lig

Smíšená štafeta: 1. Francie (Bergere, Lombardiová, Coninx, Beaugrandová) 1:25:30, 2. Německo -33, 3. Švýcarsko -49, ...13. Česko (Volár, Zimovjanová, Grebík, Juránková) -3:56