Pátek 20. května 2022, svátek má Zbyšek
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Pátek 20. května 2022 Zbyšek

Sportovní výsledky 14. 5. 2022

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Divize A

25. kolo

Přidat do mých lig
konec
Petřín Plzeň
Mariánské Lázně
4:0 (3:0)
konec
Cheb
Mýto
3:0 (2:0)
konec
Doubravka
Klatovy
4:2 (1:2)
konec
Hořovice
Rokycany
3:1 (1:1)
konec
Soběslav
Katovice
3:0 (2:0)

Divize B

25. kolo

Přidat do mých lig
konec
Rakovník
Most-Souš
0:6 (0:3)
konec
Štětí
Neratovice-Byškovice
3:0 (1:0)
konec
Březová
Chomutov
0:1 (0:0)
konec
Český Brod
Kladno
0:2 (0:0)
konec
Ostrov
Dobříš
2:0 (2:0)
konec
Slaný
Aritma Praha
1:0 (1:0)

Divize C

25. kolo

Přidat do mých lig
konec
Kutná Hora
Kosmonosy
1:2 (1:1)
konec
Velké Hamry
Dvůr Králové
3:1 (2:0)
konec
Tochovice
Čáslav
3:0 (2:0)
konec
Horky nad Jizerou
Letohrad
4:1 (2:0)
konec
Náchod
Benátky nad Jizerou
0:1 (0:0)
konec
Trutnov
Kolín
0:5 (0:0)
konec
Vysoké Mýto
Hlinsko
5:0 (2:0)

Divize D

22. kolo

Přidat do mých lig
konec
Břeclav
Bystřice nad Pernštejnem
2:3 (2:0)

Divize E

22. kolo

Přidat do mých lig
konec
Bzenec
Všechovice
1:1 (1:1)
konec
Holešov
Přerov
2:2 (1:0)
konec
Hranice
HFK Olomouc
2:1 (1:0)
konec
Skaštice
Vsetín
7:2 (5:2)
konec
Strání
Šumperk
1:3 (1:2)
konec
Valašské Meziříčí
Slavičín
0:0

Divize F

22. kolo

Přidat do mých lig
konec
Heřmanice Slezská
Karviná B
2:5 (1:2)
konec
Rýmařov
Frýdlant nad Ostravicí
0:2 (0:1)

Polská liga

33. kolo

Přidat do mých lig
konec
Nieciecza
Gliwice
0:1
konec
Warta Poznaň
Lech Poznaň
1:2
konec
Zaglebie Lubin
Čenstochová
1:0
konec
Gdaňsk
Štětín
0:0

Portugalská liga

34. kolo

Přidat do mých lig
konec
Arouca
Belenenses
0:0
konec
FC Porto
Estoril
2:0
konec
Marítimo
Portimonense
0:1
konec
Moreirense
Vizela
4:1
konec
Tondela
Boavista Porto
2:2
konec
Sporting Lisabon
Santa Clara
4:0

Skotská liga

5. kolo nadstavby, skupina o titul

Přidat do mých lig
konec
Celtic Glasgow
Motherwell
6:0
konec
Hearts
Glasgow Rangers
1:3
konec
Ross County
Dundee United
1:2

Slovenská liga

9. kolo nadstavby, Skupina o udržení

Přidat do mých lig
konec
Senica
Trenčín
0:3
konec
Zlaté Moravce-Vráble
Žiar nad Hronom
1:3

Slovenská liga

9. kolo nadstavby, Skupina o titul

Přidat do mých lig
konec
Sereď
Slovan Bratislava
0:3
konec
Žilina
Trnava
1:2

Turecká liga

37. kolo

Přidat do mých lig
konec
Kayserispor
Malatyaspor
3:0

Liga žen

6. kolo nadstavby, skupina o titul

Přidat do mých lig
konec
Slavia
Slovácko
2:0 (1:0)
konec
Brno
Sparta
0:7 (0:3)

Řím (It.) - Turnaj mužů

Dvouhra - semifinále

Přidat do mých lig
konec
Tsitsipas (4-Řec.)
Zverev (2-Něm.)
4:6, 6:3, 6:3
konec
Djokovič (1-Srb.)
Ruud (5-Nor.)
6:4, 6:3

Řím (It.) - Turnaj žen

Dvouhra - semifinále

Přidat do mých lig
konec
Iga Šwiateková
Aryna Sabalenková
6:2, 6:1
konec
Džabúrová (9-Tun.)
Kasatkinová (Rus.)
6:4, 1:6, 7:5

Řím (It.) - Turnaj žen

Čtyřhra - semifinále

Přidat do mých lig
konec
Dabrowská, Olmosová (2-Kan./Mex.)
Hradecká, Mirzaová (6-ČR/Indie)
6:1, 6:2

Záhřeb (Chorv.) - challenger

Čtyřhra - finále

Přidat do mých lig
konec
Pavlásek, Zelenay (4-ČR/SR)
Bilješko, Čepeljov (Chorv./Rus.)
4:6, 6:3, 10:2

NBA

2. kolo play off, Západní konference - 6. zápas

Přidat do mých lig
konec
Golden State
Memphis
110:96
konečný stav série 4:2

NBA

2. kolo play off, Východní konference - 6. zápas

Přidat do mých lig
konec
Milwaukee
Boston
95:108
stav série 3:3

Giro d’Italia

153 km

Přidat do mých lig

1. De Gendt (Belg./Lotto-Soudal) 3:32:53, 2. Gabburo (It./Bardiani-CSF-Faizane), 3. Arcas (Šp./Movistar) oba stejný čas, 4. Vanhoucke (Belg./Lotto-Soudal) -4, 5. Girmay (Erit./Intermarché-Wanty-Gobert), 6. Schmid (Švýc./Quick-Step Alpha Vinyl), 7. Van der Poel (Niz./Alpecin-Fenix) všichni -15, 8. Poels (Niz./Bahrajn Victorious), 9. Martin (Fr./Cofidis) oba -33, 10. Felline (It./Astana- Qazaqstan) -2:56, ...74. Hirt (ČR/Intermarché-Wanty-Gobert) -3:33.

Průběžné pořadí: 1. López (Šp./Trek-Segafredo) 32:15:31, 2. Kämna (Něm./Bora-hansgohe) -38, 3. Taaramäe (Est./Intermarché-Wanty-Gobert) -58, 4. Martin -1:06, 5. S. Yates (Brit./BikeExchange-Jayco) -1:42, 6. Vansevenant (Belg./QuickStep-Alpha Vinyl) -1:47, 7. Kelderman (Niz./Bora-hansgrohe) -1:55, 8. Almeida -1:58, 9. Bilbao (Šp./Bahrajn Victorious) -2:00, 10. Porte (Austr./Ineos Grenadiers) -2:04, ...27. Hirt -3:16.

konec
Arrows Ostrava
Sokol Hluboká
12:2
konec
Draci Brno
Tempo Praha
1:6
konec
Eagles Praha
Třebíč Nuclears
19:4
konec
Hroši Brno
Technika Brno
3:2
konec
Hroši Brno
Technika Brno
6:1 (druhý zápas)

Mistrovství Evropy

Utkání 3. divize (Severní konference 1)

Přidat do mých lig
konec
Švédsko
Česko
28:18 (3:6)