Pátek 20. května 2022, svátek má Zbyšek
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Pátek 20. května 2022 Zbyšek

Sportovní výsledky 14. 5. 2022

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Divize A

25. kolo

Přidat do mých lig
konec
Petřín Plzeň
Mariánské Lázně
4:0 (3:0)
konec
Cheb
Mýto
3:0 (2:0)
konec
Doubravka
Klatovy
4:2 (1:2)
konec
Hořovice
Rokycany
3:1 (1:1)
konec
Soběslav
Katovice
3:0 (2:0)

Divize B

25. kolo

Přidat do mých lig
konec
Rakovník
Most-Souš
0:6 (0:3)
konec
Štětí
Neratovice-Byškovice
3:0 (1:0)
konec
Březová
Chomutov
0:1 (0:0)
konec
Český Brod
Kladno
0:2 (0:0)
konec
Ostrov
Dobříš
2:0 (2:0)
konec
Slaný
Aritma Praha
1:0 (1:0)

Divize C

25. kolo

Přidat do mých lig
konec
Kutná Hora
Kosmonosy
1:2 (1:1)
konec
Velké Hamry
Dvůr Králové
3:1 (2:0)
konec
Tochovice
Čáslav
3:0 (2:0)
konec
Horky nad Jizerou
Letohrad
4:1 (2:0)
konec
Náchod
Benátky nad Jizerou
0:1 (0:0)
konec
Trutnov
Kolín
0:5 (0:0)
konec
Vysoké Mýto
Hlinsko
5:0 (2:0)

Divize D

22. kolo

Přidat do mých lig
konec
Břeclav
Bystřice nad Pernštejnem
2:3 (2:0)

Divize E

22. kolo

Přidat do mých lig
konec
Bzenec
Všechovice
1:1 (1:1)
konec
Holešov
Přerov
2:2 (1:0)
konec
Hranice
HFK Olomouc
2:1 (1:0)
konec
Skaštice
Vsetín
7:2 (5:2)
konec
Strání
Šumperk
1:3 (1:2)
konec
Valašské Meziříčí
Slavičín
0:0

Divize F

22. kolo

Přidat do mých lig
konec
Heřmanice Slezská
Karviná B
2:5 (1:2)
konec
Rýmařov
Frýdlant nad Ostravicí
0:2 (0:1)

Polská liga

33. kolo

Přidat do mých lig
konec
Nieciecza
Gliwice
0:1
konec
Warta Poznaň
Lech Poznaň
1:2
konec
Zaglebie Lubin
Čenstochová
1:0
konec
Gdaňsk
Štětín
0:0

Portugalská liga

34. kolo

Přidat do mých lig
konec
Arouca
Belenenses
0:0
konec
FC Porto
Estoril
2:0
konec
Marítimo
Portimonense
0:1
konec
Moreirense
Vizela
4:1
konec
Tondela
Boavista Porto
2:2
konec
Sporting Lisabon
Santa Clara
4:0

Skotská liga

5. kolo nadstavby, skupina o titul

Přidat do mých lig
konec
Celtic Glasgow
Motherwell
6:0
konec
Hearts
Glasgow Rangers
1:3
konec
Ross County
Dundee United
1:2

Slovenská liga

9. kolo nadstavby, Skupina o udržení

Přidat do mých lig
konec
Senica
Trenčín
0:3
konec
Zlaté Moravce-Vráble
Žiar nad Hronom
1:3

Slovenská liga

9. kolo nadstavby, Skupina o titul

Přidat do mých lig
konec
Sereď
Slovan Bratislava
0:3
konec
Žilina
Trnava
1:2

Turecká liga

37. kolo

Přidat do mých lig
konec
Kayserispor
Malatyaspor
3:0

Liga žen

6. kolo nadstavby, skupina o titul

Přidat do mých lig
konec
Slavia
Slovácko
2:0 (1:0)
konec
Brno
Sparta
0:7 (0:3)

Řím (It.) - Turnaj mužů

Dvouhra - semifinále

Přidat do mých lig
konec
Tsitsipas (4-Řec.)
Zverev (2-Něm.)
4:6, 6:3, 6:3
konec
Djokovič (1-Srb.)
Ruud (5-Nor.)
6:4, 6:3

Řím (It.) - Turnaj žen

Dvouhra - semifinále

Přidat do mých lig
konec
Iga Šwiateková
Aryna Sabalenková
6:2, 6:1
konec
Džabúrová (9-Tun.)
Kasatkinová (Rus.)
6:4, 1:6, 7:5

Řím (It.) - Turnaj žen

Čtyřhra - semifinále

Přidat do mých lig
konec
Dabrowská, Olmosová (2-Kan./Mex.)
Hradecká, Mirzaová (6-ČR/Indie)
6:1, 6:2

Záhřeb (Chorv.) - challenger

Čtyřhra - finále

Přidat do mých lig
konec
Pavlásek, Zelenay (4-ČR/SR)
Bilješko, Čepeljov (Chorv./Rus.)
4:6, 6:3, 10:2

Dauhá (Kat.) - Diamantová liga

Přidat do mých lig

Tyč: 1. Duplantis (Švéd.) 602, 2. Lightfoot (USA) 571, 3. Broeders (Belg.) 571 

NBA

2. kolo play off, Západní konference - 6. zápas

Přidat do mých lig
konec
Golden State
Memphis
110:96
konečný stav série 4:2

NBA

2. kolo play off, Východní konference - 6. zápas

Přidat do mých lig
konec
Milwaukee
Boston
95:108
stav série 3:3

Le Mans (Fr.) - Kvalifikace na Velkou cenu Francie, závod MS silničních motocyklů

Přidat do mých lig

Moto3: 1. Foggia (It./Honda) 1:41,621, 2. Suzuki (Jap./Honda) -0,151, 3. Masiá (Šp./KTM) -0,157.

Moto2: 1. Acosta (Šp./Kalex) 1:35,803, 2. Dixon (Brit./Kalex) -0,118, 3. A. Fernández (Šp./Kalex) -0,160, ...23. Salač (ČR/Kalex) nepostoupil do druhé kvalifikace.

MotoGP: 1. Bagnaia (It./Ducati) 1:30,450, 2. Miller (Austr./Ducati) -0,069, 3. A. Espargaró (Šp./Aprilia) -0,159.

Mariánské Lázně - Mezinárodní mistrovství ČR na dlouhé ploché dráze

Přidat do mých lig

1. Málek (Březolupy) 22, 2. Tebbe (Něm.) 21, 3. Buckhave (Dán.) 19, ...5. Franc (AK Markéta) 15, 7. Štichauer (ZP Pardubice) 13. 

Varšava (Pol.) - Grand Prix Polska, závod MS na ploché dráze

Přidat do mých lig

Finále: 1. Fricke (Austr.), 2. Madsen (Dán.), 3. Lindgren (Švéd.), 4. Michelsen (Dán.).

Pořadí MS (po 2 z 12 závodů): 1. Zmarzlik (Pol.) 32 b., 2. Madsen 30, 3. Michelsen 30.

Giro d’Italia

153 km

Přidat do mých lig

1. De Gendt (Belg./Lotto-Soudal) 3:32:53, 2. Gabburo (It./Bardiani-CSF-Faizane), 3. Arcas (Šp./Movistar) oba stejný čas, 4. Vanhoucke (Belg./Lotto-Soudal) -4, 5. Girmay (Erit./Intermarché-Wanty-Gobert), 6. Schmid (Švýc./Quick-Step Alpha Vinyl), 7. Van der Poel (Niz./Alpecin-Fenix) všichni -15, 8. Poels (Niz./Bahrajn Victorious), 9. Martin (Fr./Cofidis) oba -33, 10. Felline (It./Astana- Qazaqstan) -2:56, ...74. Hirt (ČR/Intermarché-Wanty-Gobert) -3:33.

Průběžné pořadí: 1. López (Šp./Trek-Segafredo) 32:15:31, 2. Kämna (Něm./Bora-hansgohe) -38, 3. Taaramäe (Est./Intermarché-Wanty-Gobert) -58, 4. Martin -1:06, 5. S. Yates (Brit./BikeExchange-Jayco) -1:42, 6. Vansevenant (Belg./QuickStep-Alpha Vinyl) -1:47, 7. Kelderman (Niz./Bora-hansgrohe) -1:55, 8. Almeida -1:58, 9. Bilbao (Šp./Bahrajn Victorious) -2:00, 10. Porte (Austr./Ineos Grenadiers) -2:04, ...27. Hirt -3:16.

Nové Město n. Mor. - Závody Světového poháru v cross country horských kol

Přidat do mých lig

Muži do 23 let: 1. Vidaure (Chile) 1:08:41, 2. Avondetto (It.) -1:10, 3. Lillo (Švýc.) -1:23, ...34. Sáska -5:20, 71. Konečný -8:45, 77. Hula (všichni ČR) -1 kolo.

Ženy do 23 let: 1. Burquierová (Fr.) 1:07:58, 2. Pieterseová (Niz.) -45, 3. Speciaová (It.) -2:05, ...22. Holubová -7:19, 34. Šafářová -10:10, 43. Bedrníková (všechny ČR) -11:50.

Junioři: 1. Pedersen (Dán.) 1:03:47, 2. Schehl (Něm.) -36, 2. Cornillon (Fr.) -47, ...18. Novotný -3:29, 25. Černý -3:57, 49. Hojka (všichni ČR) -5:51.

Juniorky: 1. Halterová (Švýc.) 1:02:11, 2. Spěšná (ČR) -23, 3. Weegerová (Něm.) -41, ...13. Viktorová -3:46, 18. Hanáková (obě ČR) -4:35. 

konec
Arrows Ostrava
Sokol Hluboká
12:2
konec
Draci Brno
Tempo Praha
1:6
konec
Eagles Praha
Třebíč Nuclears
19:4
konec
Hroši Brno
Technika Brno
3:2
konec
Hroši Brno
Technika Brno
6:1 (druhý zápas)

Praha - Český pohár ve vodním slalomu

Přidat do mých lig

Muži:
K1:
1. Prskavec (USK) 90,98 (0 trestných sekund), 2. Novák (Olomouc) -5,55 (2), 3. Krejčí (Dukla) -5,67 (0)
C1: 1. Rohan 101,11 (0), 2. Chaloupka -1,37 (2), 3. Král (všichni USK) -3,79 (0)

Ženy:
K1:
1. Hilgertová (USK) 109,13 (2), 2. Fišerová -1,93 (2), 3. Valíková (obě Dukla) -1,96 (0)
C1: 1. Fišerová 113,74 (2), 2. Říhová (USK) -3,67 (4), 3. Matulková (Dukla) -8,71 (2)

ostatní sportyPřidat do mých lig

Albena (Bul.) - Závod Světového poháru v moderním pětiboji

Přidat do mých lig

Muži: 1. So Čang-wan (Korea) 1491, 2. Bereczki (Maď.) 1487, 3. Čung Čin-hwa (Korea) 1473, ...16. Grycz 1430, 18. Kuf (oba ČR) 1391

Ženy: 1. Serapinaitéová (Litva) 1402, 2. Novotná (ČR) 1394, 3. Özyükselová (Tur.) 1385

Praha - MČR v orientačním běhu

Sprint

Přidat do mých lig

Muži: 1. Křivda (K.O.B. Choceň) 13:31, 2. Hubáček (TJ Slovan Luhačovice) -5, 3. Roudný (Lokomotiva Pardubice) -12

Ženy: 1. Janošíková (Severka Šumperk) 13:07, 2. Kosová (OK 99 Hradec Králové) -45, 3. Finstrlová (Brno Žabovřesky) -1:02

Mistrovství Evropy

Utkání 3. divize (Severní konference 1)

Přidat do mých lig
konec
Švédsko
Česko
28:18 (3:6)

Jokohama (Jap.) - Úvodní závody seriálu mistrovství světa

Přidat do mých lig

Muži: 1. Yee (Brit.) 1:43:30, 2. Wilde (N. Zél.) -10, 3. Bergere (Fr.) -29.

Ženy: 1. Taylorová-Brownová (Brit.) 1:51:44, 2. Periaultová (Fr.) -6, 3. Duffyová (Berm.) -11.