Neděle 23. ledna 2022, svátek má Zdeněk
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Neděle 23. ledna 2022 Zdeněk

Sportovní výsledky 14. 1. 2022

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Belgická liga

22. kolo

Přidat do mých lig
konec
Gent
Kortrijk
2:2

Nizozemská liga

19. kolo

Přidat do mých lig
konec
Zwolle
Tilburg
2:0

Turecká liga

21. kolo

Přidat do mých lig
konec
Besiktas
Gaziantep
1:0
konec
Malatyaspor
Göztepe
1:2

Finská liga

Přidat do mých lig
konec
Ässät Pori
Kärpät Oulu
1:4
konec
Hämeenlinna
Lukko Rauma
1:3
konec
IFK Helsinky
Tappara Tampere
4:3
konec
Pelicans Lahti
KalPa Kuopio
1:3
konec
Sport Vaasa
Jukurit Mikkeli
4:5 po sam. nájezdech

Německá liga

42. kolo

Přidat do mých lig
konec
Augsburg
Bietigheim-Bissingen
3:1
konec
Eisbären Berlín
Mnichov
2:3 v prodl.
konec
Krefeld
Kolín nad Rýnem
3:1
konec
Straubing
Bremerhaven
5:1

Rakouská liga

38. kolo

Přidat do mých lig
konec
Znojmo
Linec
7:4 (2:2, 3:0, 2:2)
konec
Székesfehérvár
Innsbruck
3:5
konec
Štýrský Hradec
Olimpija Lublaň
4:1
konec
Vídeň
Bolzano
1:2 v prodl.

Slovenská liga

29. kolo

Přidat do mých lig
konec
Liptovský Mikuláš
Slovan Bratislava
1:7
konec
Banská Bystrica
Nitra
1:2
konec
Michalovce
Spišská Nová Ves
3:2
konec
Nové Zámky
Trenčín
1:5
konec
Prešov
Zvolen
2:5

Švýcarská liga

43. kolo

Přidat do mých lig
konec
Lausanne
Bern
4:3
konec
Rapperswil
Ambri-Piotta
2:5
konec
Ženeva
Langnau
5:1

Adelaide (Aus.) - Turnaj mužů

Dvouhra - semifinále:

Přidat do mých lig
konec
Rinderknech (Fr.)
Moutet (Fr.)
6:1, 6:3

Adelaide (Aus.) - Turnaj žen

Dvouhra - semifinále:

Přidat do mých lig
konec
Riskeová (USA)
Zidanšeková (4-Slovin.)
0:0, bez boje
konec
Keysová (USA)
Gauffová (3-USA)
3:6, 6:2, 7:5

Adelaide (Aus.) - Turnaj žen

Čtyřhra - finále:

Přidat do mých lig
konec
Hozumiová, Ninomijaová (3-Jap.)
Martincová, Vondroušová (ČR)
1:6, 7:6 (7:4), 10:7

Sydney (Aus.) - Turnaj mužů

Dvouhra - semifinále:

Přidat do mých lig
konec
A. Murray (Brit.)
Opelka (4-USA)
6:7 (6:8), 6:4, 6:4
konec
Karacev (1-Rus.)
Evans (4-Brit.)
6:3, 6:7 (13:15), 6:3

Sydney (Aus.) - Turnaj žen

Přidat do mých lig

Melbourne (Aus.) - Kvalifikace na grandslamový turnaj Australian Open

Přidat do mých lig

Ruhpolding (Něm.) - Závod Světového poháru

Přidat do mých lig

Ženy - štafeta 4x6 km: 1. Francie (Chevalierová-Bouchetová, Chevalierová, Braisazová-Bouchetová, Simonová) 1:10:50,0 (0 tr. okruhů + 4 dobíjení), 2. Švédsko (Skottheimová, Nilssonová, Brorssonová, Magnussonová) -35,1 (0+2), 3. Rusko (Vasněcovová, Mironovová, Kazakevičová, Rezcovová) -1:12,2 (0+6), 4. Německo -1:26,6 (1+5), 5. Bělorusko -1:27,8 (1+7), 6. Itálie -1:28,4 (0+7), ...15. ČR (Puskarčíková, Voborníková, Davidová, Jislová) -3:42,4 (1+10).

Nakiska (Kan.) - Závod Světového poháru v akrobatickém lyžování

Přidat do mých lig

Skikros
Muži
: 1. Mobärg (Švéd.), 2. Drury (Kan.), 3. Müller (Něm.).
Průběžné pořadí SP (po 7 z 14 závodů): 1. Midol 389, 2. Tchiknavorian (oba Fr.) 328, 3. Regez (Švýc.) 217.

Ženy: 1. Näslundová (Švéd.), 2. Smithová (Švýc.), 3. Maierová (Něm.), ...v kvalifikaci 17. Kučerová, Cholenská (obě ČR) nedokončila.
Průběžné pořadí SP (po 7 z 14 závodů): 1. Näslundová 650, 2. Smithová 506, 3. Phelanová (Kan.) 337, ...22. Kučerová 98, 28. Cholenská 38.

Simonhöhe (Rak.) - Závody Světového poháru ve snowboardingu

Přidat do mých lig

Paralelní obří slalom
Muži:
1. Baumeister (Něm.), 2. Mastnak (Slovin.), 3. Fischnaller (It.), ...v kvalifikaci 60. Počinek, Brůžek (oba ČR) diskvalifikován.
Průběžné pořadí SP (po 7 z 11 závodů): 1. I Sang-ho (Korea) 434 b., 2. Baumeister 406, 3. Loginov (Rus.) 326.

Ženy: 1. Królová (Pol.), 2. Dujmovitsová (Rak.), 3. Hochreiterová (Něm.) a Nadyršinová (Rus.), ...v kvalifikaci 29. Maděrová (ČR).
Průběžné pořadí SP (po 7 z 11 závodů): 1. Ulbingová (Rak.) 382, 2. Hofmeisterová (Něm.) 337, 3. Nadyršinová 320, ...11. Ledecká (ČR) 180, 37. Maděrová 19.

Wengen (Švýc.) - Závod Světového poháru ve sjezdovém lyžování

Přidat do mých lig

Muži - sjezd: 1. Kilde (Nor.) 1:42,42, 2. Odermatt -0,19, 3. Feuz (oba Švýc.) -0,30, 4. Hemetsberger -0,46, 5. Franz -0,66, 6. Mayer (všichni Rak.) -0,78, 7. Bennett -0,95, 8. Cochran-Siegle (oba USA) -0,96, 9. Paris (It.) -1,00, 10. Čater (Slovin.) -1,15.

Průběžné pořadí sjezdu (po 5 z 10 závodů): 1. Kilde 269 b., 2. Mayer 257, 3. Paris 256, 4. Odematt 226, 5. Feuz 225, 6. Hintermann (Švýc.) 191.

Průběžné pořadí SP (po 19 z 35 závodů): 1. Odermatt 1025, 2. Kilde 649, 3. Mayer 547, 4. Kriechmayr (Rak.) 424, 5. Pinturault (Fr.) 382, 6. Feuz 367.

Zakopané (Pol.) - Kvalifikace na závod Světového poháru ve skocích na lyžích

Přidat do mých lig

ZRUŠENO

Euroliga mužů

21. kolo

Přidat do mých lig
konec
CSKA Moskva
Villeurbanne
90:83
konec
Real Madrid
Baskonia Vitoria
89:74
konec
Milwaukee
Golden State
118:99
konec
Memphis
Minnesota
116:108
konec
New Orleans
Los Angeles Clippers
113:89
konec
Brooklyn
Oklahoma City
109:130
konec
Denver
Portland
140:108

Saúdská Arábie - Rallye Dakar

závěrečná 12. etapa: Biša - Džidda

Přidat do mých lig

Automobily: 1. Lategan, Cummings (JAR/Toyota) -1:35:19, 2. Peterhansel, Boulanger (Fr./Audi) -49, 3. Baragwanath, Cremer (JAR/Century) -1:51, ...13. Prokop, Chytka (ČR/Ford) -5:31, 33. Zapletal, Sýkora (ČR, SR/Ford) -13:57.
Konečné pořadí: 1. N. Attíja, Baumel (Kat., Fr./Toyota) 38:33:03, 2. Loeb, Lurquin (Fr., Belg./Prodrive) -27:46, 3. Rádžhí, Orr (Saúd. Ar., Brit./Toyota) -1:01:13, ...24. Zapletal, Sýkora -6:36:11, 25. Prokop, Chytka -6:44:09.

SSV (buggy): 1. Baciuška, Mena (Lit., Šp./Can-Am) 1:51:15.
Konečné pořadí: 1. Jones, Gugelmin (USA, Braz./Can-Am) 47:22:50.

Lehké prototypy: 1. Quintero, Zenz (USA, Něm./OT3) 1:48:46, ... 11. Macháček, Vyoral (ČR/Can-Am) -22:35.
Konečné pořadí: 1. López Contardo, Latrach Vinagre (Chile/Can-Am) 45:50:51, ...22. Macháček, Vyoral -32:21:59.

Motocykly: 1. P. Quintanilla (Chile/Honda) 1:40:00, 2. Price (Austr./KTM) -18, 3. Cornejo Florimo (Chile/Honda) -29, ...14. Michek -6:17, 33. J. Brabec -16:06, 36. Engel (všichni ČR/KTM) -17:26.
Konečné pořadí: 1. Sunderland (Brit./KTM) 38:47:30, 2. P. Quintanilla -3:27, 3. Walkner (Rak./KTM) -6:47, ...23. J. Brabec -3:12:39, 30. Engel -4:56:41, 36. Michek -6:30:40.

Original by motul (bez asistence): 1. Moore (JAR/KTM) 1:54:12, 2. Engel -3:14.
Konečné pořadí: 1. Gelazninkas (Litva/Husqvarna) 43:11:06, 2. Engel -33:05.

Čtyřkolky: 1. Moreno (Arg./Yamaha) 2:14:13, ...4. Tůma (ČR/Yamaha) -19:24.
Konečné pořadí: 1. Giroud (Fr./Yamaha) 50:00:51, ...4. Tůma -8:08:47.

Kamiony: 1. Sotnikov (Rus./Kamaz) 1:42:41, 2. Macík (ĆR/Iveco) -32, 3. Casale (Chile/Tatra) -1:01, ...8. Loprais (ČR/Praga) -7:10, 28. Tomeček (ČR/Tatra) -57:43.
Konečné pořadí: 1. Sotnikov 41:37:34, 2. Nikolajev -9:58, 3. Šibalov (oba Rus./Kamaz) -1:11:11, ...7. Macík -4:44:11, 21. Loprais -34:53:53, 2 3. Tomeček -52:38:16.

Klasik (jízda pravidelnosti) - konečné pořadí: 1. Mogno, Drulhon (Fr./Toyota Land Cruiser) 399 trestných bodů,...14. Klymčiw, Böhm (ČR/Škoda 130 LR) 1819, 19. Ondráček, Forejt (ČR/Toyota Land Cruiser) 2453, 90. Kazarka, Kalina, Kasák (SR, ČR/Tatra 815) 31.369, 117. Čábela, Lounová (ČR/Mercedes G500) 76.814, 119. D. Randýsek, F. Randýsek (ČR/Land Rover) 78.399, 121. P. Fiala, T. Fiala (ČR/Land Rover) 92.883, 127. Roučková, Knobloch (ČR/Suzuki Samurai) 139.942, 129. A. Pance, Š. Pance (ČR/Land Rover) 180.386.

Paříž (Fr.) - Světový pohár v šermu fleretem

Přidat do mých lig

krasobrusleníPřidat do mých lig

Tallinn (Est.) - Mistrovství Evropy

Přidat do mých lig


Taneční páry - po rytmickém tanci: 1. Sinicinová, Kacalapov 87,89 b., 2. Stěpanovová, Bukin (všichni Rus.) 86,45, 3. Guignardová, Fabbri (It.) 83,35, 4. Fearová, Gibson (Brit.) 79,97, 5. Smartová, Díaz 77,99, 6. Hurtadová, Khaliavin (všichni Šp.) 75,83, ...11.Taschlerová, Taschler (ČR) 69,72.

Muži - konečné pořadí: 1. Kondraťuk (Rus.) 286,56 b., 2. Grassl (It.) 274,48, 3. Vasiljevs (Lot.) 272,08, 4. Mozaljov 265,69, 5. Semeněnko (oba Rus.) 260,00, 6. Kvitelašvili (Gruz.) 253,91, ...10. Březina (ČR) 238,38.

První liga

17. kolo

Přidat do mých lig
konec
Chrudim
Sparta Praha
7:0 (2:0)
konec
Mělník
Česká Lípa
3:2 (2:1)
konec
Žabinští Vlci Brno
Plzeň
2:6 (2:4)

ostatní sportyPřidat do mých lig

Sv. Mořic (Švýc.) - Závěrečné závody Světového poháru a mistrovství Evropy v jízdě na skeletonu

Přidat do mých lig

Muži: 1. M. Dukurs (Lot.) 2:14,39 (1:07,01+1:07,38), 2. Gassner -0,45 (1:07,46+1:07,38), 3. Grotheer (oba Něm.) -0,51 (1:07,43+1:07,47).

Konečné pořadí SP (po 8 závodech): 1. M. Dukurs 1623, 2. Jungk (Něm.) 1551, 3. Grotheer 1547.

Ženy: 1. Narracottová (Austr.) 2:17,56 (1:08,72+1:08,84), 2. Bosová (Niz.) -0,06 (1:08,89+1:08,73), 3. Rahnevová (Kan.) -0,66 (1:09,23+1:08,99), ...14. (v ME 9.) Fernstädtová (ČR) -2,16 (1:09,89+1:09,83).

Konečné pořadí SP (po 8 závodech): 1. Bosová 1600 b., 2. Flocková (Rak.) 1481, 3. Nikitinová (Rus.) 1458, ...16. Fernstädtová 852.

rychlobrusleníPřidat do mých lig

Drážďany (Něm.) - Mistrovství Evropy v rychlobruslení na krátké dráze

Přidat do mých lig

stolní tenisPřidat do mých lig

Evropský pohár mužů

čtvrtfinále, první utkání

Přidat do mých lig
konec
Ostrov Havlíčkův Brod
ASISA Borges Vall (Šp.)
3:2
konec
<i>Tregler</i>
Duran
3:0 (7, 7, 6)
konec
Obešlo
Brodd
0:3 (-5, -8, -6)
konec
Prokopcov
Masip
3:0 (10, 5, 9)
konec
Tregler
Brodd
1:3 (-11, -5, 4, -3)
konec
Obešlo
Lillo
<i>3:0 (4, 6, 6)</i>