Čtvrtek 29. září 2022, svátek má Michal
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Čtvrtek 29. září 2022 Michal

Sportovní výsledky 13. 9. 2022

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Čennaí (Ind.) - Turnaj žen

Dvouhra - 1. kolo:

Přidat do mých lig
konec
Gasanovová (Rus.)
Riskeová-Amritrajová (1-USA)
6:2, 6:3
konec
Gračovová (2-Rus.)
Tkačovová (Rus.)
6:3, 6:2
konec
Linetteová (3-Pol.)
Učidžimaová (Jap.)
6:4, 6:0
konec
Mariaová (4-Něm.)
Rainaová (Ind.)
6:0, 6:1
konec
Swanová (Brit.)
Hartonová (Niz.)
6:1, 6:2
konec
Selechmetěvová (Rus.)
Papamichailová (Řec.)
6:3, 6:1
konec
Podoroská (Arg.)
Okamurová (Jap.)
6:4, 6:3
konec
Zhaová (Kan.)
Tjandramuliaová (Austr.)
6:1, 6:1

Portorož (Slovin.) - Turnaj žen

Dvouhra - 1. kolo:

Přidat do mých lig
konec
Bogdanová (Rum.)
Tomljanovicová (8-Austr.)
7:5, 4:6, 6:1
konec
Curenková (Ukr.)
Ruseová (Rum.)
6:1, 4:6, 6:4
konec
Parryová (Fr.)
Vekičová (Chorv.)
2:6, 6:1, 6:1
konec
Burrageová (Brit.)
Kruničová (Srb.)
6:4, 6:4
konec
Rybakinová (3-Kaz.)
Siegemundová (Něm.)
6:7 (4:7), 6:4, 7:6 (10:8)
konec
Friedsamová (Něm.)
Mandliková (USA)
0:6, 6:4, 6:1
konec
Juvanová (Slovin.)
Cornetová (6-Fr.)
7:6 (7:5), 6:3
konec
Paoliniová (It.)
Würthová (Něm.)
7:5, 6:1
konec
Bucsaová (Šp.)
Marčinková (Chorv.)
2:6, 6:4, 6:1
konec
Zidanšeková (Slovin.)
Zacharovová (Rus.)
6:4, 6:4

Základní skupiny Davisova poháru

Přidat do mých lig

Skupina A (Boloňa)
Švédsko - Argentina 2:1

E. Ymer - Báez 6:4, 3:6, 7:6 (7:4)
M. Ymer - Schwartzman 6:2, 6:2
Goransson, E. Ymer - González, Zeballos 6:3, 3:6, 2:6

Skupina B (Valencie)
Kanada - Korea 1:1

Pospisil - Song Čchan Hong 4:6, 6:1, 7:6 (7:5)
Auger-Aliassime - Kwon Sun-u 6:7 (5:7), 3:6

Skupina C (Hamburk)
Austrálie - Belgie 3:0

Kubler - Bergs 6:4, 1:6, 6:3
De Minaur - Goffin 6:2, 6:2
Ebden, Purcell - Gille, Vliegen 6:1, 6:3

Skupina D (Glasgow)
Nizozemsko - Kazachstán 2:0

Griekspoor - Kukuškin 6:1, 3:6, 6:3
Van de Zandschulp - Bublik 3:6, 6:1, 6:4

Bellinzona - mítink kategorie Continental Tou

Přidat do mých lig

Muži - 100 m (vítr -0,1 m/s): 1. Carnes (USA) 10,04, 400 m: 1. Van Niekerk (JAR) 44,33, 2. James (Gren.) 44,38, 3000 m: 1. Lobalu (Jižní Súdán) 7:38,16, 110 m př. (+0,1 m/s): 1. Britt (USA) 13,18, 400 m př.: 1. Dos Santos (Braz.) 47,61, tyč: 1. Obiena (Fil.) 581, koule: 1. Kovacs 22,19, 2. Crouser (oba USA) 22,00.

Ženy - 100 (+0,1 m/s): 1. Ta Louová (Pobř. slon.) 10,86, 200 m (+1,1 m/s): 1. Masilingiová (Nam.) 22,51, 400 m: 1. Vondrová (ČR) 51,60, 800 m: 1. Gouleová (Jam.) 1:59,05, 110 m př. (0,0 m/s): 1. Camachová-Quinnová (Portor.) 12,72, výška: 1. Pattersonová (Austr.) 191.

Kolem Slovenska

Prolog

Přidat do mých lig

1. Vernon (Brit.) 7:33, 2. Černý (ČR) -7, 3. Mörköv (Dán.), 4. Van Belle (Niz.) oba -15, 5. Otruba (ČR) -18, 6. Zijlaard (Niz.) -19, 7. Štybar -20, ...21. J. Bárta -29, 30. Zahálka (všichni ČR) -32.

ostatní sportyPřidat do mých lig

Székesfehérvár (Maď.) - Mistrovství Evropy v moderním pětiboji

Štafety

Přidat do mých lig

Muži: 1. Kuf, Vlach (ČR) 1455, 2. Gutkowski, Kasperczak (Pol.) 1440, 3. Henrard, Mourcia (Fr.) 1433.

Ženy: 1. Serapinaiteová, Adomaityteová (Lit.) 1342, 2. Nowacká, Dominiaková (Pol.) 1335, 3. Křenková, Novotná (ČR) 1322.