Pondělí 15. srpna 2022, svátek má Hana
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Pondělí 15. srpna 2022 Hana

Sportovní výsledky 13. 8. 2022

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Divize A

2. kolo

Přidat do mých lig
konec
Příbram B
Katovice
2:2 (1:1)
konec
Aritma Praha
Český Krumlov
1:1 (1:0)
konec
Komárov
Domažlice B
1:0 (0:0)
konec
Doubravka
Petřín Plzeň
3:3 (1:1)
konec
Horní Bříza
Rokycany
1:4 (1:2)
konec
Klatovy
Tochovice
2:1 (1:0)
konec
Soběslav
Hořovice
4:0 (2:0)

Divize B

2. kolo

Přidat do mých lig
konec
Neratovice-Byškovice
Kladno
0:2 (0:0)
konec
Štětí
Kosmonosy
1:4 (0:0)
konec
Újezd Praha 4
Březová
4:3 (1:2)
konec
Cheb
Česká Lípa
1:2 (1:0)
konec
Český Brod
Libiš
2:4 (1:2)
konec
Louny
Meteor Praha
3:2 (1:0)
konec
Slaný
Chomutov
0:1 (0:1)

Divize C

2. kolo

Přidat do mých lig
konec
Brandýs n. L.
Náchod
1:0 (0:0)
konec
Dobrovice
Chrudim B
1:1 (0:0)
konec
Letohrad
Benátky nad Jizerou
0:2 (0:2)
konec
Trutnov
Velké Hamry
1:1 (1:1)
konec
Vysoké Mýto
Liberec B
1:2 (1:0)

Divize D

2. kolo

Přidat do mých lig
konec
Humpolec
Bohunice
0:2 (0:0)
konec
Velká Bíteš
Žďár nad Sázavou
0:0

Divize E

2. kolo

Přidat do mých lig
konec
HFK Olomouc
Slavičín
2:5 (1:2)
konec
Přerov
Nové Sady
1:2 (1:0)
konec
Šternberk
Skaštice
3:1 (0:0)
konec
Vsetín
Šumperk
4:0 (2:0)

Divize F

2. kolo

Přidat do mých lig
konec
Valašské Meziříčí
Krnov
4:1 (3:0)
konec
Nový Jičín
Bílovec
3:2 (1:2)
konec
Havířov
Břidličná
6:3 (3:1)
konec
Unie Hlubina
Bohumín
3:0 (2:0)

Belgická liga

4. kolo

Přidat do mých lig
konec
Westerlo
Standard Lutych
4:2
konec
Cercle Bruggy
Mechelen
0:0
konec
Seraing
Charleroi
0:1
konec
Saint-Gilloise
Kortrijk
2:1

Nizozemská liga

2. kolo

Přidat do mých lig
konec
Deventer
PSV Eindhoven
2:5
konec
Emmen
Waalwijk
1:1
konec
Utrecht
Leeuwarden
0:0
konec
Feyenoord Rotterdam
Heerenveen
0:0

Polská liga

5. kolo

Přidat do mých lig
konec
Cracovia Krakov
Gliwice
0:1
konec
Zabrze
Mielec
1:3
konec
Štětín
Plock
2:2

Portugalská liga

2. kolo

Přidat do mých lig
konec
Casa Pia
Benfica Lisabon
0:1
konec
Sporting Lisabon
Rio Ave
3:0

Rakouská liga

4. kolo

Přidat do mých lig
konec
Austria Vídeň
Tirol
2:1
konec
Klagenfurt
Ried
1:0
konec
Graz
Altach
4:0

Skotská liga

3. kolo

Přidat do mých lig
konec
Aberdeen
Motherwell
2:3
konec
Glasgow Rangers
St. Johnstone
4:0
konec
Livingston
Hibernian
2:1
konec
St. Mirren
Ross County
1:0

Slovenská liga

5. kolo

Přidat do mých lig
konec
Žilina
Zlaté Moravce-Vráble
1:0
konec
Ružomberok
Trenčín
0:0

Turecká liga

2. kolo

Přidat do mých lig
konec
Kayserispor
Istanbulspor
1:0
konec
Adana Demirspor
Sivasspor
3:0
konec
Galatasaray
Giresunspor
0:1

Montreal (Kan.) - Turnaj mužů

Dvouhra - semifinále:

Přidat do mých lig
konec
Carreňo (Šp.)
Evans (Brit.)
7:5, 6:7 (7:9), 6:2.

Montreal (Kan.) - Turnaj mužů

Dvouhra - semifinále

Přidat do mých lig
konec
Hurkacz (8-Pol.)
Ruud (4-Nor.)
5:7, 6:3, 6:2

Toronto (Kan.) - Turnaj žen

Dvouhra - semifinále

Přidat do mých lig
konec
Halepová (15-Rum.)
Pegulaová (7-USA)
2:6, 6:3, 6:4

Frenštát pod Radhoštěm - O pohár starosty, závod FIS Cupu ve skoku na lyžích

Přidat do mých lig

1. Riesenauer 234,3 (106,5+98,5), 2. Schwann (oba Rak.) 230,1 (103,5+101), 3. Fuchs (Něm.) 230,0 (99,5+97), ...9. Rýdl 216,8 (96,5+99,5), 22. Holub 203,1 (99+93,5), 24. Škarka 196,8 (97,5+93,5), 26. Holík 194,4 (93+93,5), 27. Lejsek (všichni ČR) 191,8 (97+88,5).

Pardubice - přípravný turnaj reprezentací

Přidat do mých lig
konec
Bulharsko
Chorvatsko
68:98 (32:43)

Mistrovství Evropy žen do 18 let

O 5.až 8. místo

Přidat do mých lig
konec
Česko
Polsko
82:57 (18:18, 39:32, 67:52)

Budapešť (Maď.) - přípravný turnaj ženských reprezentací

Přidat do mých lig
konec
Česko
Slovensko
3:0 (19, 19, 18)

Hamburk (Něm.) - Turnaj Pro Tour kategorie Elite v plážovém volejbalu

Přidat do mých lig

Muži - čtvrtfinále:
Bryl, Losiak (15-Pol.) - Perušič, Schweiner (3-ČR) 2:0 (20, 19)

Cardiff (Brit.) - Grand Prix Británie, závod MS na ploché dráze

Přidat do mých lig

1. Bewley (Brit.), 2. Zmarzlik, 3. Dudek (oba Pol.), 4. Madsen (Dán.).

Pořadí MS (po 6 z 12 závodů): 1. Zmarzlik 96, 2. Madsen 74, 3. Dudek 65, ...20. Kvěch (ČR) 1.

Rallye Fulnek, závod rallyesprint série

Přidat do mých lig

1. Březík, Krajča (Škoda Fabia R5) 34:51,4, 2. Štajf, Rajnoha (Škoda Fabia Rally2 Evo) -34,1, 3. Cais, Těšínský (Ford Fiesta R5) -34,2.

Harrachov - Závěrečný závod Českého poháru v cross country horských kol

Přidat do mých lig

Muži: 1. Lukasik (Pol.) 1:19:56, 2. Kobes (GAPP System-Kolofix) -44, 3. Buys (JAR) -1:00, 4. Zatloukal (Nutrend Specialized) -1:58, 5. Průdek (Multicraft) -2:21, 6. Wilson (N. Zél.) -2:31.
Konečné pořadí (po 6 závodech): 1. Kobes 1380, 2. Zatloukal 1380, 3. Hula (Expres CZ-Tufo Kolín) 990.

Ženy: 1. Shortová (Brit.) 1:22:39, 2. Čábelická (GAPP System-Kolofix) -1:12, 3. Tvarůžková (Expres CZ-Tufo Kolín) -1:27, 4. Holubová (kola-bbm.cz) -2:47, 5. Czeczinkarová (Liv Elmtrade) -4:15, 6. Czaboková (Pol.) -5:17.
Konečné pořadí (po 6 závodech): 1. Czeczinkarová 1530, 2. Holubová 1510, 3. Čábelická 1350.

Mnichov (Něm.) - Mistrovství Evropy v BMX

Přidat do mých lig

Muži - park:
1. Jeanjean (Fr.) 93,60, 2. Reilly (Brit.) 92.10, 3. Ranteš (Chorv.) 88,80, 4. Beran (ČR) 84,80, 5. Zebolds (Lot.) 82,10, 6. Schulze (Něm.) 78,60.

Mnichov (Něm.) - Mistrovství Evropy v dráhové cyklistice

Přidat do mých lig

Muži:
Stíhací závod
- finále: Heinrich (Něm.) 4:09,320 - Plebani (It.) 4:12,924, o 3. místo: Moro (It.) 4:15,362 - Tanfield (Brit.) 4:15,503.
Scratch: 1. Leitao (Portug.), 2. Malcharek (Něm.), 3. Eefting (Niz.), ...16. Babor (ČR).

Ženy:
Stíhací závod
- finále: Krögerová 3:22,469 - Brennauerová (obě Něm.) 3:23,566, o 3. místo: Guazziniová (It.) 3:24,813 - Knightová (Brit.) 3:27,523.
Vyřazovací závod: 1. Kopecká (Belg.), 2. Georgiová (Brit.), 3. De Zoeteová (Niz.), ...12. Kohoutková (ČR) nedokončila.
500 m s pevným startem: 1. Hinzeová (Něm.) 32,668, 2. Starikovová (Ukr.) 33,403, 3. Veceová (It.) 33,434, ...v kvalifikaci 11. Jaborníková (ČR).

Extraliga

Finále - 2. zápas

Přidat do mých lig
konec
Hroši Brno
Draci Brno
4:8
Stav série 1:1

Extraliga

o 3. místo - 1. zápas

Přidat do mých lig
konec
Tempo Praha
Eagles Praha
3:10

České Budějovice - Mistrovství Evropy juniorů a závodníků do 23 let ve vodním slalomu

Přidat do mých lig

Muži:
K1:
1. Krejčí (ČR) 79,05 (0 tr. sekund), 2. Travé (Šp.) -1,78 (0), 3. Dietz (Něm.) -2,25 (2), ...v semifinále 20. Bárta (ČR).

Ženy:
K1:
1. A. Galušková (ČR) 88,88 (0), 2. Hugová (Fr.) -0,47 (0), 3. Apelová (Něm.) -1,94 (4), ...10. Nesnídalová -17,96 (8), v semifinále 14. G. Satková (všechny ČR).

Junioři:
K1:
1. Castryck (Fr.) 81,47 (2), ...8. Venc -6,28 (4), 9. Semerád -6,35 (4), 11. Novák (všichni ČR) -8,17 (8).

Juniorky:
K1:
1. Pirrová (Něm.) 91,89 (0), 2. Samková -2,11 (0), ...4. K. Kneblová -5,94 (4), v semifinále 14. Švehlová (všechny ČR).

Mnichov (Něm.) - Mistrovství Evropy ve sportovní gymnastice

Přidat do mých lig

Ženy - družstva: 1. Itálie (Alice D’Amatová, Asia D’Amatová, Maggiová, Villaová) 165,163, 2. Británie 161,164, 3. Německo 158,430, 4. Nizozemsko 156,464, 5. Belgie 155,530, 6. Francie 155,162.

ostatní sportyPřidat do mých lig

Mnichov (Něm.) - Mistrovství Evropy ve sportovním lezení

Přidat do mých lig

Muži:
Bouldering: 1. Uznik (Rak.) 49,6, 2. Avezou (Fr.) 49,5, 3. Ondra (ČR) 49,0, 4. Schalck (Fr.) 30,8, 5. Schenk (It.) 28,0, 6. Kruder (Slovin.) 6,0.

Ženy:
Obtížnost:
1. Garnbretová (Slovin.) 50+, 2. Pilzová (Rak.) 45+, 3. Hilyová (Fr.) 41+, ...6. Adamovská (ČR) 37+, v semifinále 18. Smetanová, v kvalifikaci 32. Širůčková, 38. Janošová, 39. Jurčenková (všechny ČR)

Mnichov (Něm.) - Mistrovství Evropy

Přidat do mých lig

Muži:
Dvojka bez korm.:
1. Cozmiuc, Bejan (Rum.) 6:44,28, 2. Wynne-Griffith, George (Brit.) 6:46,52, 3. Canalejo, García (Šp.) 6:49,13.
Párová čtyřka: 1. Itálie 6:06,77, 2. Polsko 6:07,85, 3. Rumunsko 6:08,27, ...finále B: 5. ČR (Zima, Šišma, Neděla, Fleissner) 6:04,18
Párová čtyřka lehkých vah: 1. Itálie 6:17,83, 2. Německo 6:24,14.
Čtyřka bez korm.: 1. Velká Británie 6:15,43, 2. Nizozemsko 6:17,69, 3. Rumunsko 6:19,49.
Osma: 1. Velká Británie 5:49,67, 2. Nizozemsko 5:54,21, 3. Itálie 5:55,08.

Ženy:
Dvojskif:
1. Bodnarová, Radisová (Rum.) 7:14,85, 2. De Jongová, Youssifouová (Niz.) 7:21,84, 3. Tontodonatiová, Gobbiová (It.) 7:23,04.
Dvojka bez korm.: 1. Vrinceanuová, Tilvescuová (Rum.) 7:34,41, 2. Fordová, Boothová (Brit.) 7:36,20, 3. Cleveringová, Meesterová (Niz.) 7:39,49, ...finále B: 2. Flamíková, Novotníková (ČR) 7:37,40.
Čtyřka bez korm.: 1. Velká Británie 6:50,92, 2. Irsko 6:52,99, 3. Rumunsko 6:53,83.
Párová čtyřka: 1. Velká Británie 6:49,21, 2. Nizozemsko 6:52,52, 3. Ukrajina 6:53,76.

Řím (It.) - Mistrovství Evropy v plaveckých sportech

Bazénové plavání

Přidat do mých lig

Finále:
Muži:
100 m v. zp.:
1. Popovici (Rum.) 46,86 - světový rekord, 2. Milák (Maď.) 47,47, 3. Miressi (It.) 47,63.
800 m v. zp.: 1. Paltrinieri (It.) 7:40,86, 2. Märtens (Něm.) 7:42,65, 3. Galossi (It.) 7:43,37.
200 m znak: 1. Ndoye Brouard (Fr.) 1:55,62, 2. Kovács (Maď.) 1:56,03, 3. Greenbank (Brit.) 1:56,15, ...v semifinále 15. Čejka (ČR) 2:00,29.

Ženy:
100 m prsa:
1. Pilatová 1:05,97, 2. Angioliniová (obě It.) 1:06,34, 3. Meilutytéová (Lit.) 1:06,50, ...v rozplavbách 29. Horská (ČR) 1:09,96.
50 m mot.: 1. Sjöströmová (Švéd.) 24,96, 2. Wattelová (Fr.) 25,33, 3. De Waardová (Niz.) 25,62.
400 m pol. záv.: 1. Mihályváriová 4:37,56, 2. Jakabosová (obě Maď.) 4:39,79, 3. Colbertová (Brit.) 4:40,06.
4x100 m v. zp.: 1. Británie (Hopeová, Hopkinová, Harrisová, Andersonová) 3:36,47, 2. Švédsko 3:37,29, 3. Nizozemsko 3:37,59.

Semifinále s českou účastí:
Muži:
200 m prsa:
1. Mattsson (Fin.) 2:09,88, ...7. Zábojník (ČR) 2:11,48 - postoupil do finále.
100 m mot.: 1. Milák 51,01, ...15. Šefl (ČR) 52,95 - nepostoupil do finále.

Ženy:
50 m znak:
1. Scaliaová (It.) 27,39, ...11. Kubová (ČR) 28,21 -nepostoupila do finále.

ŘÍM (IT.) - MISTROVSTVÍ EVROPY V PLAVECKÝCH SPORTECH

Synchronizované plavání

Přidat do mých lig

Finále:
Dvojice - volný program:
1. M. Aleksijivová, V. Aleksijivová (Ukr.) 94,7333, 2. E. Alexandriová, M. Alexandriová (Rak.) 93,0000, 3. Cerruttiová, Ferrová (It.) 91,7000, ...12. Klusková, Mrázková (ČR) 77,5333.
Smíšené dvojice - volný program: 1. Minisini, Ruggierová (It.) 89,7333, 2. Garcíaová, Ribes (Šp.) 84,7667, 3. Solymosy, Solymosyová (SR) 77,0333.

stolní tenisPřidat do mých lig

Mnichov (Něm.) - Mistrovství Evropy jednotlivců

Čtyřhra žen - 2. předkolo

Přidat do mých lig
konec
Ševčíková, A. Soljaová (ČR/Rak.)
Xuan Zhang, Degraefová (Šp./Belg.)
3:0 (5, 7, 1)

Mnichov (Něm.) - Mistrovství Evropy jednotlivců

Smíšená čtyřhra - 2. předkolo

Přidat do mých lig
konec
Kulczycki, Wegrzynová (Pol.)
Reitšpies, Tomanovská (ČR)
3:0 (7, 7, 4)
konec
Mladenovic, Xia Lian Ni (Luc.)
Jančařík, Blašková (ČR)
3:0 (5, 7, 5)

Mnichov (Něm.) - Mistrovství Evropy

Přidat do mých lig

Muži: 1. Bergere 1:41:09, 2. Le Corre -8, 3. Coninx (všichni Fr.) -15, 4. Lehmann (Maď.) -21, 5. Geens (Belg.) -30, 6. Pereira (Portug.) -40, ...44. Martin -7:05, 46. Grebík -7:40, Volár (všichni ČR) nedokončil