Pátek 20. května 2022, svátek má Zbyšek
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Pátek 20. května 2022 Zbyšek

Sportovní výsledky 13. 5. 2022

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Divize D

22. kolo

Přidat do mých lig
konec
Žďár nad Sázavou
Start Brno
1:2 (1:1)

Polská liga

33. kolo

Přidat do mých lig
konec
Cracovia Krakov
Plock
3:0
konec
Bialystok
Legia Varšava
2:2

Portugalská liga, 34. kolo

Přidat do mých lig
konec
Pacos Ferreira
Benfica Lisabon
0:2

Slovenská liga

9. kolo nadstavby, Skupina o udržení

Přidat do mých lig
konec
Michalovce
Liptovský Mikuláš
1:2

Řím (It.) - Turnaj mužů

Dvouhra - čtvrtfinále

Přidat do mých lig
konec
A. Zverev (2-Něm.)
Garín (Chile)
7:5, 6:2
konec
Tsitsipas (4-Řec.)
Sinner (10-It.)
7:6 (7:5), 6:2
konec
Ruud (5-Nor.)
Shapovalov (13-Kan.)
7:6 (9:7), 7:5.
konec
Djokovič (1-Srb.)
Auger-Aliassime (8-Kan.)
7:5, 7:6 (7:1).

Řím (It.) - Turnaj žen

Dvouhra - čtvrtfinále

Přidat do mých lig
konec
Sabalenková (3-Běl.)
Anisimovová (USA)
4:6, 6:3, 6:2
konec
Šwiateková (1-Pol.)
Andreescuová (Kan.)
7:6 (7:2), 6:0
konec
Džabúrová (9-Tun.)
Sakkariová (4-Řec.)
1:6, 7:5, 6:1
konec
Kasatkinová (Rus.)
Teichmannová (Švýc.)
6:4, 3:2 skreč.

Dauhá (Kat.) - Úvodní mítink Diamantové ligy

Přidat do mých lig

Muži:
200 m (vítr +2,1 m/s):
1. Lyles 19,72, 2. Kerley (oba USA) 19,75, 3. Richards (Trin.) 20,15.
800 m: 1. Kibet (Keňa) 1:49,08, 2. Bol (Austr.) 1:49,35, 3. Arop (Kan.) 1:49,51.
1500 m: 1. Kipsang 3:35,70, 2. Cheruiyot (oba Keňa) 3:36,16, 3. Lemi (Et.) 3:37,06.
400 m př.: 1. Dos Santos (Braz.) 47,24, 2. Benjamin (USA) 47,49, 3. Barr (Ir.) 49,67.
3000 m př.: 1. Bakkalí (Mar.) 8:09,66, 2. Girma (Et.) 8:09,67, 3. Kibiwot (Keňa) 8:16,40.
Výška: 1. U Sang-hjok (Korea) 233, 2. Baršim (Katar) 230, 3. Lovett (Kan.) 227.
Oštěp: 1. Peters (Gren.) 93,07, 2. Vadlejch (ČR) 90,88, 3. Weber (Něm.) 86,09, …6. Veselý (ČR) 76,92.

Ženy:
200 m (+1,3 m/s):
1. Thomasová (USA) 21,98, 2. Jacksonová (Jam.) 22,07, 3. Asherová-Smithová (Brit.) 22,37.
400 m: 1. Paulinová (Dom. rep.) 51,20, 2. McPhersonová (Jam.) 51,69, 3. Millerová-Uibová (Bah.) 51,84.
3000 m: 1. Niyonsabaová (Bur.) 8:37,70, 2. Kipyegonová (Keňa) 8:38,05, 3. Hullová (Austr.) 8:40,97.
100 m př. (+3,8 m/s): 1. Harrisonová (USA) 12,43, 2. Amusanová (Nig.) a Andersonová (Jam.) obě 12,44.
Trojskok: 1. Rickettsová (Jam.) 14,82, 2. Bechová-Romančuková (Ukr.) 14,73, 3. Lafondová (Dom.) 14,46.
Koule: 1. Ealeyová 19,51, 2. Ewenová 19,32, 3. Ramseyová (všechny USA) 18,99.

NBA

2. kolo play off, Západní konference - 6. zápas

Přidat do mých lig
konec
Dallas Mavericks
Phoenix Suns
113:86
Stav série 3:3

NBA

2. kolo play off, Východní konference - 6. zápas

Přidat do mých lig
konec
Philadelphia 76ers
Miami Heat
90:99
Konečný stav série 2:4

Le Mans (Fr.) - Tréninky na Velkou cenu Francie, závod MS silničních motocyklů

Přidat do mých lig

Giro d’Italia

196 km

Přidat do mých lig

7. etapa (Diamante - Potenza, 196 km):1. Bouwman (Niz./Jumbo-Visma) 5:12:30, 2. Mollema (Niz./Trek-Segafredo), 3. Formolo (It./SAE Team Emirates) oba -2, 4. Dumoulin (Niz./Jumbo-Visma) -19, 5. Villella (It./Cofidis) -2:25, 6. Kämna (Něm./Bora-hansgrohe), 7. Albanese (It./EOLO-Kometa), 8. Almeida (Portug./SAE Team Emirates), 9. Valverde (Šp./Movistar), 10. Carapaz (Ekv./Ineos Grenadiers), ...42. Hirt (ČR/Intermarché-Wanty-Gobert) všichni -2:59.

Průběžné pořadí: 1. López (Šp./Trek-Segafredo) 28:39:05, 2. Kämna -38, 3. Taaramäe (Est./Intermarché-Wanty-Gobert) -58, 4. S. Yates (Brit./BikeExchange-Jayco) -1:42, 5. Vansevenant (Belg./QuickStep-Alpha Vinyl) -1:47, 6. Kelderman (Niz./Bora-hansgrohe) -1:55, 7. Almeida -1:58, 8. Bilbao (Šp./Bahrajn Victorious) -2:00, 9. Porte (Austr./Ineos Grenadiers) -2:04, 10. Bardet (Fr./DSM) -2:06, ...26. Hirt -3:16.

Nové Město n. Mor. - Závody Světového poháru v cross country horských kol - short track

Přidat do mých lig

Muži: 1. Schwarzbauer (Něm.) 22:40, 2. Pidcock (Brit.), 3. Colombo (It.) oba -2, ...25. Cink (ČR) -11.
Průběžné pořadí SP: 1. Schurter (Švýc.) 572, 2. Marotte (Fr.) 381, 3. Colombo 366, ...14. Cink 237.

Ženy: 1. Neffová (Švýc.) 21:01, 2. McConnellová (Austr.), 3. Rissvedsová (Švéd.) obě -1, ...35. Čábelická -1:29, 38. Tvarůžková (obě ČR) -1 kolo.
Průběžné pořadí SP: 1. McConnellová 685, 2. Terpstraová (Niz.) 408, 3. Lecomteová (Fr.) 386, ...29. Tvarůžková 123, 44. Czeczinkarová (ČR) 67, 45. Čábelická 60.

konec
Arrows Ostrava
Sokol Hluboká
3:1
konec
Draci Brno
Tempo Praha
5:0
konec
Eagles Praha
Třebíč Nuclears
13:3

ostatní sportyPřidat do mých lig

Albena (Bul.) - Závod Světového poháru v moderním pětiboji

Přidat do mých lig

Muži - semifinále: 1. So Čang-wan (Korea) 1176, ...14. Gryc 1171, 17. Kuf 1166, 29. Tůma (všichni ČR) 1122 - nepostoupil.

stolní tenisPřidat do mých lig

Extraliga žen, 1. zápas

Přidat do mých lig
konec
Hodonín
Moravský Krumlov
5:1
konec
Ševčíková
Bálintová
1:3 (7, -8, -7, -12)
konec
Partyková
Černavská
3:0 (8, 2, 9)
konec
Grofová
Petrovová
3:0 (5, 7, 14)
konec
Partyková
Bálintová
3:1 (7, -4, 7, 4)
konec
Ševčíková
Petrovová
3:0 (4, 3, 8)
konec
Grofová
Černavská
3:2 (10, 7, -10, -4, skreč)