Čtvrtek 1. prosince 2022, svátek má Iva
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Čtvrtek 1. prosince 2022 Iva

Sportovní výsledky 13. 11. 2022

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Divize B

15. kolo

Přidat do mých lig
konec
Meteor Praha
Chomutov
1:1

Divize C

15. kolo

Přidat do mých lig
konec
Liberec B
Dobrovice
2:2
konec
Čáslav
Ústí nad Orlicí
1:2

Belgická liga

17. kolo

Přidat do mých lig
konec
FC Bruggy
Antverpy
2:2
konec
Standard Lutych
Saint-Gilloise
2:3
konec
Anderlecht
Genk
0:2
konec
Kortrijk
Gent
0:4

Nizozemská liga

14. kolo

Přidat do mých lig
konec
Nijmegen
Waalwijk
6:1
konec
Groningen
Sittard
2:3
konec
Heerenveen
Leeuwarden
2:1
konec
Feyenoord Rotterdam
Excelsior Rotterdam
5:1
konec
Deventer
Arnhem
2:2

Polská liga

17. kolo

Přidat do mých lig
konec
Radom
Štětín
1:2
konec
Gdaňsk
Gliwice
1:3
konec
Vratislav
Legia Varšava
0:0

Portugalská liga

13. kolo

Přidat do mých lig
konec
Guimaraes
Marítimo
1:0
konec
Pacos Ferreira
Vizela
0:2
konec
Benfica Lisabon
Gil Vicente
3:1
konec
Casa Pia
Chaves
1:2
konec
Portimonense
Braga
1:2
konec
Famalicao
Sporting Lisabon
1:2

Rakouská liga

16. kolo

Přidat do mých lig
konec
Austria Vídeň
Wolfsberg
0:1
konec
Klagenfurt
Salcburk
0:1
konec
Linec
Štýrský Hradec
1:1

Řecká liga

13. kolo

Přidat do mých lig
konec
Janina
Aris Soluň
0:4
konec
Panathinaikos Atény
Atromitos Atény
2:0
konec
Lamia
Panetolikos
1:3
konec
Olympiakos Pireus
AEK Atény
0:0
konec
PAOK Soluň
Volos
3:0

Slovenská liga

18. kolo

Přidat do mých lig
konec
Slovan Bratislava
Ružomberok
2:0

Turecká liga

14. kolo

Přidat do mých lig
konec
Karagümrük
Gaziantep
3:3
konec
Istanbulspor
Hatayspor
0:1
konec
Kayserispor
Konyaspor
1:2
konec
Besiktas
Antalyaspor
0:0, odloženo kvůli explozi v centru Istanbulu

Budapešť - turnaj šesti zemí

Přidat do mých lig

Finále:
Francie - Itálie 3:4 po sam. nájezdeh 

O 3. místo:
Maďarsko - Ukrajina 1:2  

O 5. místo:
Slovinsko - Japonsko 1:3 

Krefeld - Německý pohár

Přidat do mých lig

Dánsko - Rakousko 1:3
Německo - Slovensko 3:0 
Konečné pořadí: 1. Německo 3 zápasy/8 bodů (skóre 9:2), 2. Rakousko 3/5 (6:6), 3. Dánsko 3/3 (7:9), 4. Slovensko 3/2 (5

Ostrava - Turnaj pěti týmů reprezentace do 19 a 20 let

Přidat do mých lig
konec
Česko „20“
Finsko „20“
0:4
konec
Finsko „19“
Švédsko „20“
1:6

Slovenská liga

18. kolo

Přidat do mých lig
konec
Spišská Nová Ves
Nitra
3:2

Glasgow (Brit.) - Pohár Billie Jean Kingové

Finále

Přidat do mých lig

Švýcarsko - Austrálie 2:0
Teichmannová - Sandersová 6:3, 4:6, 6:3
Bencicová - Tomljanovicová 6:2, 6:1

Indaur (Indie) - turnaj ITF mužů

Dvouhra - finále:

Přidat do mých lig
konec
Crawford (1-USA)
Palán (3-ČR)
6:1, 1:6, 6:3

Turín (It.) - Turnaj mistrů

Přidat do mých lig

Dvouhra - Zelená skupina
Ruud (3-Nor.) - Auger-Aliassime (5-Kan.) 7:6 (7:4), 6:4
Fritz (8-USA) - Nadal (1-Šp.) 7:6 (7:3), 6:1

Čtyřhra - Červená skupina
Heliovaara, Glasspool (6-Fin./Brit.) - Rojer, Arévalo (3-Niz./Salv.) 7:5, 7:6 (7:3)
Ram, Salisbury (2-USA/Brit.) - Granollers, Zeballos (7-Šp./Arg.) 6:3, 6:7 (8:10), 10:8

Velká Kunratická

Přidat do mých lig

Muži (3100 m): 1. Šmahel (INOV-8) 11:43,2, 2. Glonek (OK Kamenice) 12:15,1, 3. Brlica (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) 12:20,1.

Ženy (1900 m): 1. Vetchá (INOV-8) 7:51,5, 2. Šimková (Slavia Praha) 7:55,1, 3. Gregorová (SJH) 7:59,8.

Ženy - Hrádek (3100 m): 1. Gregorová 14:35,7, 2. Besperát (CSG Tri Team) 15:39,1, 3. Jakubíčková (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) 16:15,9.

konec
Dallas
Portland
117:112
konec
Detroit
Boston
108:117
konec
Indiana
Toronto
118:104
konec
LA Clippers
Brooklyn
95:110
konec
Miami
Charlotte
132:115
konec
New Orleans
Houston
119:106
konec
Philadelphia
Atlanta
121:109
konec
Washington
Utah
121:112

Extraliga žen

11. kolo

Přidat do mých lig
konec
Olymp Praha
Frýdek-Místek
0:3 (-25, -24, -17)
konec
Šternberk
Liberec
0:3 (-14, -23, -16)
konec
Prostějov
Olomouc
2:3 (-22, 20, -22, 25, -8)

Uberlandia (Braz.) - Závěr turnaje Pro Tour kategorie Elite v plážovém volejbalu

Přidat do mých lig

Muži
Finále:
George, André (3-Braz.) - Arthur, Pedro Solberg (13-Braz.) 2:1 (-28, 15, 11), o 3. místo: Mol, Sörum (2-Nor.) - Vitor Felipe, Renato (1-Braz.) 2:1 (19, -19, 10).

Ženy
Finále:
Duda, Ana Patrícia (1-Braz.) - Andressa, Vitória (3-Braz.) 2:1 (17, -27, 11), o 3. místo: Carol, Barbara (2-Braz) - Taiana Lima, Hegeile (5-Braz.) 2:1 (19, -17, 13).

Mistrovství Evropy žen

Čtvrtfinálová skupina II

Přidat do mých lig
konec
Nizozemsko
Španělsko
29:29
konec
Francie
Černá Hora
27:19

Český pohár žen

Čtvrtfinále

Přidat do mých lig
konec
Most
Písek
37:22

Japonská rallye, závěrečný podnik MS v automobilových soutěžích

Přidat do mých lig

1. Neuville, Wydaeghe (Belg./Hyundai i20) 2:43:52,3, 2. Tänak, Järveoja (Est./Hyundai i20) -1:11,1, 3. Kacuta, Johnston (Jap., Ir./Toyota Yaris) -2:11,3, 4. Ogier, Landais (Fr./Toyota Yaris) -2:23,6, 5. Evans, Martin (Brit./Toyota Yaris) -4:05,1, 6. Greensmith, Andersson (Brit., Švéd./Ford Puma) -4:07,4.

Konečné pořadí MS (po 13 závodech): 1. Rovanperä (Fin./Toyota Yaris) 255 b., 2. Tänak 205, 3. Neuville 193, 4. Evans 134, 5. Kacuta 122, 6. Ogier 97, ...29. Cais (ČR/Ford Fiesta) 2.

Pořadí týmů: 1. Toyota 525, 2. Hyundai 455, 3. M-Sport/Ford 257, 4. Toyota NG 138.

Mandalika (Indon.) - Závěrečný závod MS superbiků

Přidat do mých lig

Sprint: 1. Razgatlioglu (Tur./Yamaha) 15:28,792, 2. Rea (Brit./Kawasaki) -0,586, 3. Locatelli (It./Yamaha) -1,821, ...18. König (ČR/Kawasaki) -23,371.

Druhý závod: 1. Razgatlioglu 32:44,141, 2. Bautista (Šp./Ducati) -1,230, 3. Rea -2,825, ...15. König -44,142.

Průběžné pořadí MS: 1. Bautista 553, 2. Razgatlioglu 487, 3. Rea 450, ...28. König 1.

Sao Paulo (Braz.) - Velká cena Brazílie, závod MS vozů formule 1

Přidat do mých lig

1. Russell 1:38:34,044, 2. Hamilton (oba Brit./Mercedes) -1,529, 3. Sainz (Šp./Ferrari) -4,051, 4. Leclerc (Mon./Ferrari) -8,441, 5. Alonso (Šp./Alpine) -9,561, 6. Verstappen (Niz./Red Bull) -10,056, 7. Pérez (Mex./Red Bull) -14,080, 8. Ocon (Fr./Alpine) -18,690, 9. Bottas (Fin./Alfa Romeo) -22,552, 10. Stroll (Kan./Aston Martin) -23,552.

Nejrychlejší kolo: Russell.

Průběžné pořadí MS (po 21 z 22 závodů): 1. Verstappen 429 b., 2. Pérez a Leclerc oba 290, 4. Russell 265, 5. Hamilton 240, 6. Sainz 234, 7. Norris (Brit./McLaren) 113, 8. Ocon 86, 9. Alonso 81, 10. Bottas 49.

Pohár konstruktérů: 1. Red Bull 719, 2. Ferrari 524, 3. Mercedes 505, 4. Alpine 167, 5. McLaren 148, 6. Alfa Romeo 55, 7. Aston Martin 50, 8. Haas 37, 9. Alpha Tauri 35, 10. Williams 8.

Abú Zabí - mistrovství světa ve freestyle BMX

Přidat do mých lig

Muži - park: 1. Nakamura (Jap.) 93,80, 2. Dowell (USA) 91,50, 3. Jeanjean (Fr.) 91,20, ...v kvalifikaci 31. Broža, 49. Beran (oba ČR).

Ženy - park: 1. Robertsová (USA) 87,20, 2. Ducarrozová (Švýc.) 84,70, 3. Miculyčová 83,20, ...v kvalifikaci 20. Jalůvková (obě ČR).

Beekse Bergen (Bel.) - Závod Světového poháru v cyklokrosu

Přidat do mých lig

Muži: 1. Sweeck (Belg.) 57:36, 2. Van der Haar (Niz.) stejný čas, 3. Vanthourenhout (Belg.) -2, 4. Nieuwenhuis (Niz.) -3, 5. Iserbyt (Belg.) -4, 6. Orts Lloret (Šp.) -17, ...24. Boroš -2:01, 34. Vaníček (oba ČR) -3:09.

Průběžné pořadí SP (po 5 ze 14 závodů): 1. Iserbyt 166, 2. Sweeck 162, 3. Vanthourenhout 119, ...8. Boroš 59, 35. Štybar 9, 41. Říman (oba ČR) 4.

Ženy: 1. Van Anrooijová 47:02, 2. Van Empelová, 3. Pieterseová obě -1, 4. Alvaradová -25, 5. Vosová (všechny Niz.) -30, 6. Vasová (Maď.) -46, ...31. Kopecky (ČR) -4:24.

Průběžné pořadí SP (po 5 ze 14 závodů): 1. Van Empelová 190, 2. Alvaradová 109, 3. Betsemaová (Niz.) 104, ...22. Zemanová 25, 54. Jeřábková (obě ČR) 1.

krasobrusleníPřidat do mých lig

Sheffield (Brit.) - Závod seriálu Grand Prix

Přidat do mých lig

Ženy: 1. Miharaová (Jap.) 217,43, 2. Levitová (USA) 215,74, 3. Gubanovová (Gruz.) 193,11.

Taneční páry: 1. Guignardová, Fabbri (It.) 213,74, 2. Fearová, Gibson (Brit.) 205,56 , 3. Lajoieová, Lagha (Kan.) 198,95, ...5. Taschlerová, Taschler (ČR) 177,89.

První liga

8. kolo

Přidat do mých lig
konec
Perštejn
Liberec
3:3
konec
Ústí nad Labem
Sparta Praha
4:6

Belleair (USA) - Turnaj Pelican Women’s Championship LPGA Tour

Přidat do mých lig

1. N. Kordová 196 (66+66+64), 2. Thompsonová 197 (64+67+66), 3. Corpuzová (všechny USA) 199 (65+65+69), 4. Greenová (Austr.) 201 (67+69+65), Lópezová (Mex.) 201 (65+69+67), Métrauxová (Švýc.) 201 (66+71+64).

Houston (USA) - Závěr turnaje Houston Open série PGA Tour

Přidat do mých lig

1. Finau 264 (65+62+68+69), 2. Alexander (oba USA) 268 (66+66+70+66), 3. Taylor (Angl.) 269 (66+68+65+70), 4. Mullinax 272 (67+66+72+67), Smalley (oba USA) 272 (71+64+70+67) a Norén (Švéd.) 272 (65+66+73+68). 

Sun City (JAR) - Závěr turnaje Nedbank Golf Challenge evropské série DP World Tour

Přidat do mých lig

1. Fleetwood (Angl.) 277 (70+70+70+67), 2. Fox (N. Zél.) 278 (64+74+72+68), 3. Šarma (Ind.) 279 (72+69+69+69), 4. Ramsay (Skot.) 280 (69+71+71+69), 5. Bezuidenhout (JAR) 281 (73+68+68+72) a Söderberg (Švéd.) 281 (71+71+72+67).

ostatní sportyPřidat do mých lig

Praha - Mistrovství ČR mužů a žen ve vzpírání

Přidat do mých lig

Muži:
Do 61 kg: 1. Novotný (Start Plzeň) 180 kg (trh 80 kg + nadhoz 100 kg); do 67 kg: 1. Polák (SKVOZ Horní Suchá) 232 (104+128); do 73 kg: 1. Petrov (SKV Bonatrans Bohumín) 300 (135+165); do 81 kg: 1. Mareček (Holešov) 321 (148+173); do 89 kg: 1. Kejík (SKV Baník Havířov) 290 (137+153); do 96 kg: 1. Gospoš (SKV Bonatrans Bohumín) 286 (130+156); do 102 kg: 1. Gorný (TŽ Třinec) 326 (151+175); do 109 kg: 1. Kolář (Holešov) 342 (152+190); nad 109 kg: 1. Orság (Sokol Karolínka) 415 (180+235).

Ženy:
Do 49 kg: 1. Sýkorová (SKVOZ Horní Suchá) 130 (61+69); do 55 kg: 1. Hándlová (CrossFit Destiny Brno) 150 (71+79); do 59 kg: 1. Malcharcziková (Sokol Moravská Ostrava) 171 (77+94); do 64 kg: 1. Koželská (BC Praha) 169 (75+94); do 71 kg: 1. Provazníková (Weightlifting club Brno) 174 (76+98); do 76 kg: 1. Rondziková (TAK Hellas Brno) 197 (85+112); do 81 kg: 1. Šmigová (Sokol Moravská Ostrava) 186 (84+102); do 87 kg: 1. Šedá (Holešov) 170 (81+89). 

rychlobrusleníPřidat do mých lig

Stavanger (Nor.) - Závody Světového poháru

Přidat do mých lig

Muži
1000 m:
1. Stolz (USA) 1:08,730, 2. Dubreuil (Kan.) 1:09,229, 3. Kodžima (Jap.) 1:09,319.
Závod s hromadným startem: 1. Rijhnen (Něm.), 2. Odor (Rak.), 3. Hoolwerf (Niz.), ...Kočí (ČR) vyřazen v semifinále.

Ženy
1000 m:
1. Leerdamová (Niz.) 1:15,61, 2. Kim Min-sun (Korea) 1:15,82, 3. Takagiová (Jap.) 1:16,41.
Závod s hromadným startem: 1. Blondinová (Kan.), 2. Groenewoudová, 3. Schoutenová (obě Niz.), ...Antošová, Kuršová (obě ČR) vyřazeny v semifinále.

Viňa del Mar (Chile) - závod Světového poháru

Přidat do mých lig

Muži: 1. Castro (Šp.) 50:52, 2. Moya (Chile) -3, 3. Abdelmúla (Mar.) -4.

Ženy: 1. Dodetová (Fr.) 57:13, 2. Serenová (USA) -2, 3. Velásquezová (Kol.) -9, ...6. Zimovjanová -24, 22. Kuříková (obě ČR) -1:24.