Neděle 23. ledna 2022, svátek má Zdeněk
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Neděle 23. ledna 2022 Zdeněk

Sportovní výsledky 13. 1. 2022

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Finská liga

Přidat do mých lig
konec
SaiPa Lappeenranta
Tappara Tampere
3:4
konec
KalPa Kuopio
Ilves Tampere
4:3 po sam. nájezdech

Německá liga

42. kolo

Přidat do mých lig
konec
Düsseldorf
Norimberk
5:4

Švédská liga

Přidat do mých lig
konec
Brynäs
Lulea
3:1
konec
Rögle
Linköping
2:1 v prodl.
konec
Växjö
Färjestad
4:1

Adelaide (Aus.) - Turnaj mužů

Dvouhra - čtvrtfinále

Přidat do mých lig
konec
Rinderknech (Fr.)
Chačanov (3-Rus.)
7:6 (9:7), 7:5
konec
Čilič (4-Chorv.)
Paul (USA)
6:4, 2:6, 6:3
konec
Moutet (Fr.)
Monteiro (Braz.)
6:4, 6:4
konec
Kokkinakis (Austr.)
Vukic (Austr.)
6:7 (5:7), 6:3, 6:2

Adelaide (Aus.) - Turnaj žen

Dvouhra - čtvrtfinále

Přidat do mých lig
konec
Gauffová (3-USA)
Konjuhová (Chorv.)
6:3, 6:4
konec
Zidanšeková (4-Slovin.)
Davisová (USA)
7:6 (7:4), 7:6 (9:7)
konec
Keysová (USA)
Samsonovová (8-Rus.)
6:3, 3:6, 6:3
konec
Riskeová (USA)
Brengleová (USA)
3:3 skreč

Adelaide (Aus.) - Turnaj žen

Čtyřhra - semifinále

Přidat do mých lig
konec
Martincová, Vondroušová (ČR)
Lechemiaová, Neelová (Fr./USA)
6:1, 6:1

Sydney (Aus.) - Turnaj mužů

Dvouhra - čtvrtfinále

Přidat do mých lig
konec
Karacev (1-Rus.)
Sonego (5-It.)
6:2, 3:6, 6:2
konec
Evans (3-Brit.)
Cressy (USA)
6:4, 7:6 (7:5)
konec
Opelka (4-USA)
Nakashima (USA)
7:6 (7:4), 6:2
konec
A. Murray (Brit.)
Goffin (8-Belg.)
6:2, skreč

Sydney (Aus.) - Turnaj mužů

Čtyřhra - 2. kolo

Přidat do mých lig
konec
Farah, Cabal (2-Kol.)
Veselý, Walkow (ČR/Pol.)
6:4, 7:5

Sydney (Aus.) - Turnaj žen

Dvouhra - čtvrtfinále

Přidat do mých lig
konec
Kontaveitová (4-Est.)
Džabúrová (7-Tun.)
6:4, skreč

Melbourne (Aus.) - Kvalifikace na grandslamový turnaj Australian Open

Muži - 2. kolo

Přidat do mých lig

Ruhpolding (Něm.) - Závod Světového poháru

Přidat do mých lig

Muži - sprint (10 km): 1. Fillon Maillet (Fr.) 23:23,7 (0 tr. okruhů), 2. Doll (Něm.) -7,2 (0), 3. Smolski (Běl.) -32,1 (1), 4. Strolia (Lit.) -33,6 (0), 5. Seppälä (Fin.) +41,9 (0), 6. Lesser (Něm.) -43,3 (1), 7. Pidručnyj (Ukr.) -47,1 (1), 8. Perrot -49,4 (0), 9. Desthieux (oba Fr.) -50,4 (1), 10. Burkhalter (Švýc.) -51,7 (0), ...34. Václavík -1:20,6 (1), 42. Krčmář -1:24,8 (1), 70. Karlík -2:05,6 (2), 78. Štvrtecký (všichni ČR) -2:17,1 (4).

Pořadí SP (po 12 z 22 závodů): 1. Fillon Maillet 521, 2. Jacquelin (Fr.) 449, 3. Samuelsson (Švéd.) 448, 4. T. Bö 404, 5. Christiansen 379, 6. Laegreid (všichni Nor.) 344, ...32. Krčmář 127, 65. Štvrtecký 16, 78. Václavík 12.

Deer Valley (USA) - Závod Světového poháru v akrobatickém lyžování

Přidat do mých lig

Skoky
Muži:
1. Wang Sin-ti 122,62, 2. Jang Lung-siao 112,67, 3. Sun Ťia-sü (všichni Čína) 83,50, ...v kvalifikaci 22. Novak (ČR) 102,66.
Průběžné pořadí SP (po 6 z 9 závodů): 1. M. Burov (Rus.) 400, 2. Sun Ťia-sü 266, 3. Ťia Cung-jang (Čína) 251, ...30. Novak 49.

Wengen (Švýc.) - Závod Světového poháru ve sjezdovém lyžování

Přidat do mých lig

Muži - superobří slalom: 1. Odermatt (Švýc.) 1:29,00, 2. Kilde (Nor.) -0,23, 3. Mayer (Rak.) -0,58, 4. Baumann (Něm.) -0,61, 5. Crawford (Kan.) -0,77, 6. Ferstl (Něm.) -0,86, 7. Paris -0,98 8. Innerhofer (oba It.) -0,99, 9. Kriechmayr -1,03, 10. Danklmaier (oba Rak.) -1,04.
Průběžné pořadí super-G (po 5 ze 7 závodů):
1. Kilde 380, 2. Odermatt 319, 3. Mayer 290, 4. Kriechmayr 239, 5. Haaser (Rak.) 150, 6. Feuz (Švýc.) 142.
Průběžné pořadí SP (po 18 z 35 závodů): 1. Odermatt 945, 2. Kilde 549, 3. Mayer 507, 4. Kriechmayr 402, 5. Pinturault (Fr.) 382, 6. Kristoffersen (Nor.) 349.

Zauchensee (Rak.) - První trénink na sjezd SP žen

Přidat do mých lig

1. Weidleová (Něm.) 1:48,49, 2. Goggiaová (It.) -0,15, 3. Gutová-Behramiová (Švýc.) -0,42, ...6. Ledecká (ČR) -0,89.

Kooperativa národní liga

19. kolo

Přidat do mých lig
konec
Opava
Kolín
89:94 (20:24, 49:47, 68:66)

Euroliga mužů

21. kolo

Přidat do mých lig
konec
Bayern Mnichov
Monako
78:83
konec
FC Barcelona
Anadolu Efes Istanbul
82:77

Euroliga žen

11. kolo skupiny B

Přidat do mých lig
konec
Šoproň
Fenerbahce Istanbul
odloženo
konec
Atlanta
Miami
91:115
konec
Chicago
Brooklyn
112:138
konec
Indiana
Boston
100:119
konec
New York
Dallas
108:85
konec
Philadelphia
Charlotte
98:109
konec
Sacramento
LA Lakers
125:116
konec
San Antonio
Houston
124:128
konec
Utah
Cleveland
91:111
konec
Washington
Orlando
112:106

Český pohár žen

Čtvrtfinále, odvety

Přidat do mých lig
konec
KP Brno
Ostrava
3:2 (-17, 15, 21, -22, 6),
konec
Prostějov
Olomouc
1:3 (-22, 14, -19, -22),
konec
Šternberk
Liberec
1:3 (21, -18, -10, -21)

Prostějov - Olomouc 1:3 (-22, 14, -19, -22), zlatý set 17:19, první zápas 3:1, postoupila Olomouc
Šternberk - Liberec 1:3 (21, -18, -10, -21), první zápas 0:3, postoupil Liberec
KP Brno - Ostrava 3:2 (-17, 15, 21, -22, 6), první zápas 3:1, postoupilo Brno

Saúdská Arábie - Rallye Dakar

11. etapa: Biša - Biša

Přidat do mých lig

501 km celkově/346 km rychlostní zkouška
Automobily: 1. Sainz, Cruz (Šp./Audi) 3:29:32, 2. Alvarez, Monleon (Arg., Šp.) -3:10, 3. Ekström, Bergkvist (Švéd./Audi) -3:53, ...20. Prokop, Chytka (ČR/Ford) -19:21, 32. Zapletal, Sýkora (ČR, SR/Ford) -39:12.
Průběžné pořadí: N. Attíja, Baumel (Kat., Fr./Toyota) 36:49:51, 2. Loeb, Lurquin -33:19, 3. Rádžhí, Orr (Saúd. Ar., Brit./Toyota) -1:03:43, ...24. Zapletal, Sýkora -6:30:07, 25. Prokop, Chytka -6:46:31.

SSV (buggy): 1. Goczal, Laskawiec (Pol./Can-Am) 4:13:12.
Průběžné pořadí: 1. Farres Guell, Ortega Gill (Šp./Can-Am) 45:24:07.

Lehké prototypy: 1. Quintero, Zenz (USA, Něm./OT3) 3:57:53.
Průběžné pořadí: 1. López Contardo, Latrach Vinagre (Chile/Can-Am) 43:56:34.

Motocykly: 1. K. Benavides (Arg./KTM) 3:30:56, 2. Sunderland (Brit./KTM) -0:04, 3. Rodrigues (Portor./Hero) -2:26, ...33. Engel -37:14, 37. J. Brabec -49:11, 117. Michek -4:35:04 (všichni ČR/KTM),
Průběžné pořadí: 1. Sunderland 37:04:05, 2. P. Quintanilla (Chile/Honda) -6:52, 3. Walkner (Rak./KTM) -7:15, ...24. J. Brabec -2:59:58, 30. Engel -4:42:40, 37. Michek -6:27:48.

Čtyřkolky: 1. Medeiros (Braz./Yamaha) 4:53:29, ...5. Tůma (ČR/Yamaha) -47:35.
Průběžné pořadí: 1. Giroud (Fr./Yamaha) 47:26:25, ...4. Tůma -8:09:36.

Kamiony: 1. Nikolajev 3:54:45, 2. Karginov -15, 3. Sotnikov (všichni Rus./Kamaz) -2:00, 4. Macík (ČR/Iveco) -8:02, ...7. Loprais (ČR/Praga) -28:01.
Průběžné pořadí: 1. Sotnikov 39:54:53, 2. Nikolajev -08:18, 3. Šibalov (Rus./Kamaz) -1:04:50, ...7. Macík -4:39:39.

krasobrusleníPřidat do mých lig

Tallinn (Est.) - Mistrovství Evropy

Přidat do mých lig

Ženy - po krátkém programu: 1. Valijevová (Rus.) 90,45 bodu, 2. Hendrickxová (Belg.) 76,25, 3. Trusovová 75,13, 4. Ščerbakovová (obě Rus.) 69,05, 5. Kurakovová (Pol.) 67,47, 6. Gubanovová (Gruz.), ...13. Březinová (ČR) 59,62.

Sportovní dvojice - konečné pořadí: 1. Mišinová, Galljamov 239,82, 2. Tarasovová, Morozov 236,43, 3. Bojkovová, Kozlovskij (všichni Rus.) 227,23, 4. Safinová, Berulava (Gruz.) 184,05, 5. Ghilardiová, Ambrosini (It.) 178,90, 6. Ščetininová, Magyar (Maď.) 171,03, ...12. Žuková, Bidař (ČR) 159,73.