Sobota 13. srpna 2022, svátek má Alena
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Sobota 13. srpna 2022 Alena

Sportovní výsledky 12. 8. 2022

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Divize D

2. kolo

Přidat do mých lig
konec
Bystřice nad Pernštejnem
Ždírec nad Doubravou
0:3
konec
Start Brno
Speřice
3:1

Divize E

2. kolo

Přidat do mých lig
konec
Bzenec
Baťov
1:2

Belgická liga

4. kolo

Přidat do mých lig
konec
Ostende
Gent
1:3

Nizozemská liga

2. kolo

Přidat do mých lig
konec
Excelsior Rotterdam
Arnhem
3:1

Polská liga

5. kolo

Přidat do mých lig
konec
Legnica
Zaglebie Lubin
0:1
konec
Lodž
Legia Varšava
1:2

Portugalská liga

2. kolo

Přidat do mých lig
konec
Famalicao
Braga
0:3

Slovenská liga

5. kolo

Přidat do mých lig
konec
Skalica
Podbrezová
1:1

Turecká liga

2. kolo

Přidat do mých lig
konec
Trabzonspor
Hatayspor
1:0

Toronto (Kan.) - Turnaj žen

Dvouhra - čtvrtfinále:

Přidat do mých lig
konec
Halepová (15-Rum.)
Gauffová (10-USA)
6:4, 7:6 (7:2)
konec
Pegulaová (7-USA)
Putincevová (Kaz.)
6:3, 6:3
konec
Karolína Plíšková (14-ČR)
Čeng Čchin-wen (Čína)
4:6, 6:4, 6:4
konec
Haddadová Maiaová (Braz.)
Bencicová (12-Švýc.)
2:6, 6:3, 6:3

Montreal (Kan.) - Turnaj mužů

Dvouhra - čtvrtfinále:

Přidat do mých lig
konec
Hurkacz (8-Pol.)
Kyrgios (Austr.)
7:6 (7:4), 6:7 (5:7), 6:1
konec
Ruud (4-Nor.)
Auger-Aliassime (6-Kan.)
6:1, 6:2

Frenštát pod Radhoštěm - Memoriál Jiřího Rašky, závod FIS Cupu ve skoku na lyžích

Přidat do mých lig

1. Fuchs (Něm.) 233,6 (99,5+105,5), 2. Reisenauer (Rak.) 229,3 (96,5+103,5), 3. Presečnik (Slovin.) 224,4 (98+101), ...7. Rýdl 213,2 (98+94), 16. Portyk 198,4 (96+88,5), 22. Lejsek 193,4 (97+92,5), 25. Holub 191,0 (93+92), 29. Rygl (všichni ČR) 185,8 (88+91,5).

Pardubice - přípravný turnaj

Přidat do mých lig
konec
Česko
Bulharsko
93:60

Hamburk (Něm.) - Turnaj Pro Tour kategorie Elite v plážovém volejbalu

Přidat do mých lig
konec
Boermans, Immers (14-Niz.)
Perušič, Schweiner (3-ČR)
2:1 (18, -18, 15)

Praha - Czech Open

Přidat do mých lig

Elitní kategorie mužů
Skupina A:

EräViikingit - Zug United 8:4 
IBF Falun - Tatran Střešovice 2:4  

Skupina B:
1. SC Vítkovice - SV Wiler-Ersigen 7:4 
Sparta Praha - Pixbo Wallenstam IBK 4:12 ( 

Elitní kategorie ženy
Skupina A:

EräViikingit - Zug United 7:3
Zug United - Umea IBF 3:3
Tatran Střešovice - Pixbo Wallenstam IBK 2:4
1. SC Vítkovice - Umea IBF 6:2
1. SC Vítkovice - Zug United 6:2
EräViikingit - Tatran Střešovice 0:4
Pixbo Wallenstam IBK - Umea IBF 11:4

Skupina B:
Kloten-Dietlikon - IBF Falun 3:2
FbŠ Bohemians - Helsinky United 3:1
FBC Ostrava - FBC Loisto 5:3
IBF Falun - FbŠ Bohemians 4:2
FBC Ostrava - Kloten-Dietlikon 5:3
Helsinky United - IBF Falun 2:6
FBC Loisto - FbŠ Bohemians 2:5

Mnichov (Něm.) - Mistrovství Evropy ve freestyle BMX

Přidat do mých lig

Ženy - park: 1. Miculyčová (ČR) 80,00, 2. Müllerová (Něm.) 78,60, 3. Perezová (Fr.) 78,20, 4. Lessmannová (Něm.) 75,30, 5. Ducarrozová (Švýc.) 68,20, 6. Pardoeová (Brit.) 64,60.

Finále extraligy

1. zápas

Přidat do mých lig
konec
Draci Brno
Hroši Brno
4:6

České Budějovice - Mistrovství Evropy juniorů a závodníků do 23 let ve vodním slalomu

Přidat do mých lig

Do 23 let
Muži
3xC1:
1. Slovinsko 107,47 (4 tr. sekundy), ...5. Česko -6,76 (8).

Ženy
3xC1:
1. Česko 128,45 (6).

Junioři
3xC1:
1. Slovensko 119,42 (10), 2. Česko -3,78 (10) a Španělsko -3,78 (12).

Juniorky
3xC1:
1. Španělsko 145,00 (8), 2. Česko -3,42 (14).

ostatní sportyPřidat do mých lig

Mnichov (Něm.) - Mistrovství Evropy ve sportovním lezení

Přidat do mých lig

Řím (It.) - Mistrovství Evropy v plaveckých sportech

Synchronizované plavání

Přidat do mých lig

Finále
Muži - technický program:
1. Minisini (It.) 85,7033, 2. Díaz del Rio (Šp.) 79,4951, 3. Martinovič (Srb.) 58,8834.
Ženy - technický program: 1. Fijedinová (Ukr.) 92,6394, 2. Cerrutiová (It.) 90,8839, 3. Alexandriová (Rak.) 90,0156.
Družstva: 1. Ukrajina 94,0667, 2. Itálie 91,7000, 3. Francie 89,2000.

Kvalifikace
Dvojice - volný program:
1. M. Aleksijivová, V. Aleksijivová (Ukr.) 94,3667, ...12. Klusková, Mrázková (ČR) 77,5333 - postoupily do finále.

Řím (It.) - Mistrovství Evropy v plaveckých sportech

Bazénové plavání

Přidat do mých lig

Finále
Muži
100 m prsa:
1. Martinenghi 28,26, 2. Poggio (oba It.) 58,98, 3. Sidlauskas (Lit.) 59,50, ...v semifinále 12. Zábojník (ČR) 1:00,84.
50 m mot.: 1. Ceccon (It.) 22,89, 2. Grousset (Fr.) 22,97, 3. Ribeiro (Portug.) 23,07, ...v rozplavbách 34. Šefl 24,13, 53. Franta (oba ČR) 25,26.

Ženy
100 m v. zp.:
1. Steenbergenová (Niz.) 53,24, 2. Bonnetová (Fr.) 53,62, 3. Andersonová (Brit.) 53,63.
800 m v. zp.: 1. Quadarellaová (It.) 8:20,54, 2. Goseová (Něm.) 8:22,01, 3. Tuncelová (Tur.) 8:24,33.
200 m znak: 1. Panzieraová (It.) 2:07,13, 2. Shanahanová (Brit.) 2:09,26, 3. Molnárová (Maď.) 2:09,73.

Mix
4x100 m pol. záv.:
1. Nizozemsko (Toussaintová, Kamminga, Korstanje, Steenbergenová) 3:41,73, 2. Itálie 3:43,61, 3. Británie 3:44,69.

Semifinále s českou účastí
Muži
200 m znak:
1. Mityukov (Švýc.) 1:56,22, ...15. Čejka (ČR) 2:00,29.

Mnichov (Něm.) - Mistrovství Evropy

Přidat do mých lig

Ženy: 1. Stanfordová (Brit.) 1:52:10, 2. Lindemannová (Něm.) -9, 3. Lombardiová (Fr.) -12, 4. Eimová (Něm.) -41, 5. Beaugrandová (Fr.) -55, 6. Derronová (Švýc.) -1:00, ...23. Zimovjanová -5:30, 35. Juránková -8:22, Kuříková (všechny ČR) nedokončila.