Středa 29. června 2022, svátek má Petr, Pavel
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Středa 29. června 2022 Petr, Pavel

Sportovní výsledky 12. 6. 2022

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Divize A

29. kolo

Přidat do mých lig
konec
Lom
Mýto
6:1 (2:0)

Divize B

29. kolo

Přidat do mých lig
konec
Meteor Praha
Rakovník
5:1 (3:1)
konec
Louny
Most-Souš
0:0

Divize C

29. kolo

Přidat do mých lig
konec
Čáslav
Kolín
2:3 (0:3)

Divize D

26. kolo

Přidat do mých lig
konec
Velká Bíteš
Start Brno
1:2 (0:0)
konec
Lanžhot
Bystřice nad Pernštejnem
7:0 (4:0)
konec
Polná
Hodonín
0:2 (0:1)
konec
Žďár nad Sázavou
Stará Říše
2:0 (2:0)
konec
Ždírec nad Doubravou
Tasovice
3:2 (1:0)

Divize E

26. kolo

Přidat do mých lig
konec
Kozlovice
Vsetín
1:1 (1:0)
konec
Šumperk
Všechovice
8:1 (5:1)

Divize F

26. kolo

Přidat do mých lig
konec
Bílovec
Frýdlant nad Ostravicí
1:1 (0:0)
konec
Bohumín
Havířov
2:1 (0:1)
konec
Frenštát pod Radhoštěm
Dětmarovice
8:0 (4:0)
konec
Polanka nad Odrou
Vítkovice
1:0 (0:0)

Hertogenbosch (Niz.) - Turnaj mužů

Dvouhra - finále

Přidat do mých lig
konec
Van Rijthoven (Niz.)
Medveděv (1-Rus.)
6:4, 6:1

Hertogenbosch (Niz.) - Turnaj žen

Dvouhra - finále

Přidat do mých lig
konec
Alexandrovová (7-Rus.)
Sabalenková (1-Běl.)
7:5, 6:0

Nottingham (Brit.) - Turnaj žen

Dvouhra - finále

Přidat do mých lig
konec
Haddadová Maiaová (7-Braz.)
Riskeová (6-USA)
6:4, 1:6, 6:3

Stuttgart (Něm.) - Turnaj mužů

Dvouhra - finále

Přidat do mých lig
konec
Berrettini (2-It.)
A. Murray (Brit.)
6:4, 5:7, 6:3

Stuttgart (Něm.) - Turnaj mužů

Čtyřhra - finále

Přidat do mých lig
konec
Pavič, Hurkacz (3-Chorv./Pol.)
Venus, Pütz (1-N. Zél./Něm.)
7:6 (7:3), 7:6 (7:5)

Plzeň - extraliga

2. kolo

Přidat do mých lig

MUŽI
100 m (vítr -1,2 m/s): 1. Kovalenko (Ukr./Olymp Praha) 10,40, 200 m (+0,1 m/s): 1. Kubalík (Univerzita Brno) 21,00, 400 m: 1. Maslák (Dukla) 46,35, 800 m: 1. Kotyza (Univerzita Brno) 1:50,82, 1500 m: 1. Kotyza 3:53,39, 3000 m: 1. Boketta (Dukla) 8:27,18, 110 m př. (-1,9 m/s): 1. Svoboda (Olymp Paha) 13,60, 400 m př.: 1. Tuček (Univerzita Brno) 49,99, 3000 m př.: 1. Kovář (Dukla) 8:59,69, výška: 1. Ghazal (Sýr./Kladno) 223, tyč: 1. Bárta (Dukla) 552, dálka: 1. Komárek (Slavia) 759, trojskok: 1. Vondráček (Pardubice) 15,34, koule: 1. Tupý (Kladno) 17,20, disk: 1. M. Forejt (Plzeň) 57,20, oštěp: 1. Kubinec (Pardubice) 70,86, kladivo: 1. Myslyvčuk (Ukr./Dukla) 72,28, 4x100 m: 1. Olymp Praha 40,83, 4x400 m: 1. Univerzita Brno 3:19,44, chůze 10.000 m: 1. Morvay (Pardubice) 40:58.
Celkově: 1. Univerzita Brno 186, 2. Škoda Plzeň 175, 3. Dukla Praha 171, 4. SSK Vítkovice 140, 5. Olymp Praha 133, 6. TEPO Kladno 132, 6. Hvězda Pardubice 130, 8. Slavia Praha 73.

ŽENY
100 m (-0,6 m/s): 1. N. Bendová (Olymp Praha) 11,61, 200 m (+0,9 m/s): 1. Hofmanová (USK) 23,33, 400 m: 1. Hofmanová 52,74, 800 m: 1. Mezuliáníková (Olymp Praha) 2:02:99, 1500 m: 1. Mezuliáníková 4:18,29, 3000 m: 1. Hrochová (Plzeň) 9:23,85, 100 m př. (-2,1 m/s): 1. Jiranová (USK) 13,34, 400 m př.: 1. Mykolenková (Ukr./Olymp Praha) 57,70, 3000 m př.: 1. Dutkevyčová (Ukr./ Plzeň) 10:52,91, výška: 1. Hrubá (USK) 181, tyč: 1. Pražáková 431, dálka: 1. Šínová (obě Dukla) 623, trojskok: 1. Suchá (Plzeň) 13,25, koule: 1. Červenková (USK) 17,64, disk: 1. Tichá (Plzeň) 53,85, oštěp: 1. Kokrtavá (Olymp Praha) 51,78, kladivo: 1. Korečková (Olymp Praha) 65,83, 4x100 m: 1. USK 45,95, 4x400 m: 1. Vítkovice 3:42,62, 10.000 m: 1. Martínková (Olymp Brno) 47:04.
Celkově: 1. USK Praha 243,5, 2. Škoda Plzeň 201,5, 3. Olymp Brno 189, 4. Olymp Praha 170, 5. Dukla Praha 133, 6. SSK Vítkovice 106, 7. TEPO Kladno 75.

Řím (It.) - Mistrovství světa v plážovém volejbalu

Ženy, skupina B

Přidat do mých lig
konec
Duda, Ana Patrícia (2-Braz.)
Hermannová, Williams (23-ČR)
2:0 (12, 19)

Vlissingen (Niz.) - Závěr Mistrovství Evropy plážových volejbalistů do 22 let

Přidat do mých lig

Muži:
Finále
: Aahman, Hölting Nilsson (Švéd.) - Fokerots, Rinkevičs (Lot.) 2:0 (17, 18)
o 3. místo: Hammarberg, Grössig (Rak.) - Donela, Palubinskas (Lit.) 2:1 (12, -15, 11).
Jakub Šépka s Tomášem Semerádem obsadili dělené páté místo.

Ženy:
Finále:
Álvarezová, Morenová (Šp.) - Windeleffová, Bisgaardová (Dán.) 2:0 (18, 13)
o 3. místo: Piersmaová, Bekhuisová (Niz.) - Chmilová, Lazarenková (Ukr.) 2:0 (16, 12).
Julie Honzovičová s Markétou Svozilovou obsadily dělené deváté místo. 

Baku (Ázer.) - Velká cena Ázerbájdžánu, závod MS vozů formule 1

Přidat do mých lig

1. Verstappen (Niz./Red Bull) 1:34:05,941, 2. Pérez (Mex./Red Bull) -20,823, 3. Russell (Brit./Mercedes) -45,995, 4. Hamilton (Brit./Mercedes) -1:11,679, 5. Gasly (Fr./AlphaTauri) -1:17,299, 6. Vettel (Něm./Aston Martin) -1:24,099, 7. Alonso (Šp./Alpine) -1:28,596, 8. Ricciardo (Austr./McLaren) -1:32,207, 9. Norris (Brit./McLaren) -1:32,556, 10. Ocon (Fr./Alpine) -1:48,184.

Nejrychlejší kolo: Pérez.

Průběžné pořadí MS (po 8 z 22 závodů): 1. Verstappen 150 b., 2. Pérez 129, 3. Leclerc (Mon./Ferrari) 116, 4. Russell 99, 5. Sainz (Šp./Ferrari) 83, 6. Hamilton 62, 7. Norris 50, 8. Bottas (Fin./Alfa Romeo) 40, 9. Ocon 31, 10. Gasly a Alonso oba 16.

Pohár konstruktérů: 1. Red Bull 279, 2. Ferrari 199, 3. Mercedes 161, 4. McLaren 65, 5. Alpine 47, 6. Alfa Romeo 41, 7. AlphaTauri 27, 8. Haas a Aston Martin oba 15, 10. Williams 3

Hungaroring (Maď.) - Závody ME tahačů

Přidat do mých lig

3. jízda: 1. Kiss (Maď./MAN) 25:46,862, 2. Lacko (ČR/Buggyra) -9,721, 3. J. Hahn (Něm./Iveco) -16,049.

4. jízda: 1. Kiss 26:18,443, 2. J. Hahn -5,228, 3. Lacko -7,269.

Průběžné pořadí ME: 1. Kiss 101, 2. Lenz (Něm./MAN) 83, 3. J. Hahn 78, 4. Lacko 59.

Le Mans (Fr.) - Vytrvalostní automobilový závod 24 hodin Le Mans

Přidat do mých lig

1. Buemi, Hartley, Nakadžima (Švýc., N. Zél., Jap./Toyota GR010 Hybrid) 380 kol, 2. Conway, Kobajaši, López (Brit., Jap., Arg./Toyota GR010 Hybrid) -2:01,222, 3. Briscoe, Westbrook, Mailleux (USA, Brit., Fr./Glickenhaus 007 LMH) -5 kol.

Misano (It.) - Závod MS superbiků

Přidat do mých lig

Sprint: 1. Razgatlioglu (Tur./Yamaha) 15:46,121, 2. Bautista (Šp./Ducati) -2,087, 3. Rea (Brit./Kawasaki) -4,975, ...20. König (ČR/Kawasaki) -2 kola.

Druhý závod: 1. Bautista 33:12,030, 2. Razgatlioglu -7,194, 3. Rinaldi (It./Ducati) -11,119, ...19. König -1:22,808.

Průběžné pořadí MS (po 4 z 12 závodů): 1. Bautista 220, 2. Rea 184, 3. Razgatlioglu 141.

Teutschenthal (Něm.) - Velká cena Německa, závod MS v motokrosu

Přidat do mých lig

MXGP:
1. jízda:
1. Gajser (Slovin./Honda) 34:12,430, 2. Jonass (Lot./Husqvarna) -5,869, 3. Seewer (Švýc./Yamaha) -13,275.
2. jízda: 1. Seewer 34:32,242, 2. Gajser -7,402, 3. Prado (Šp./GasGas) -17,154.
GP celkově: 1. Gajser 47, 2. Seewer 45, 3. Prado 34.
Průběžné pořadí MS (po 11 z 20 závodů): 1. Gajser 485, 2. Seewer 384, 3. Prado 366.

MX2:
1. jízda:
1. Vialle (Fr./KTM) 34:45,123, 2. Geerts (Belg./Yamaha) -0,959, 3. Benistant (Fr./Yamaha) -15,631, ...16. Polák (ČR/Honda) -1:35,710, 18. Terešák (ČR/KTM) -1:37,540.
2. jízda: 1. Benistant 34:48,513, 2. Geerts -10,656, 3. Haarup (Dán./Kawasaki) -15,451, ...13. Polák -1:30,364, 16. Terešák -1:35,049.
GP celkově: 1. Benistant 45, 2. Geerts 44, 3. Haarup 38, ...15. Polák 13, 18. Terešák 8.
Průběžné pořadí MS (po 11 z 20 závodů): 1. Geerts 460, 2. Vialle 452, 3. Längenfelder (Něm./GasGas) 353, ...20. Polák 76, 22. Terešák 51. 

Etapový závod Kolem Švýcarska (WorldTour)

Přidat do mých lig

1. etapa (177,6 km): 1. Williams (Brit./Bahrajn Victorious) 4:16:51, 2. Schachmann (Něm./Bora-hansgrohe), 3. Kron (Dán./Lotto-Soudal), 4. Hirschi (Švýc./SAE Team Emirates), 5. Lucenko (Kaz./Astana-Qazaqstan), 6. Van Wilder (Belg./Quick-Step Alpha Vinyl) všichni stejný čas.

Průběžné pořadí: 1. Williams 4:16:41, 2. Schachmann -4, 3. Kron -6, 4. Hirschi, 5. Lucenko, 6. Van Wilder všichni -10.

Francie - Etapový závod Critérium du Dauphiné (WorldTour)

Přidat do mých lig

1. Vingegaard (Dán./Jumbo-Visma) 3:49:20, 2. Roglič (Slovin./Jumbo-Visma) stejný čas, 3. O’Connor (Austr./AG2R-Citroën Team) -15, 4. Chaves (Kol./EF Education-EasyPost), 5. Guerreiro (Portug./EF Education-EasyPost) oba -53, 6. Caruso (It./Bahrajn Victorious) -55, ...18. Hirt (ČR/Intermarché-Wanty-Gobert) -3:35.

Konečné pořadí: 1. Roglič 29:31:42, 2. Vingegaard -40, 3. O’Connor -1:41, 4. Caruso -2:33, 5. Haig (Austr./Bahrajn Victorious) -3:13, 6. Meintjes (JAR/Intermarché-Wanty-Gobert) -3:17, ...18. Hirt 9:42.

Leogang (Rak.) - Závod Světového poháru horských kol - cross country

Přidat do mých lig

Ženy: 1. Lecomteová (Fr.) 1:15:42, 2. Rissvedsová (Švéd.) -1:13, 3. Stiggerová (Rak.) -1:28, 4. Freiová (Švýc.) -1:41, 5. Terpstraová (Niz.) -2:10, 6. Bohéová (Dán.) -2:29, ...38. Czeczinkarová -12:29, Čábelická (obě ČR) nedokončila.

Průběžné pořadí SP: 1. McConnellová (Austr.) 1093, 2. Lecomteová 916, 3. Terpstraová 713, ...40. Tvarůžková (ČR) 143, 45. Czeczinkarová 120, 47. Čábelická 110.

Praha - Závody Světového poháru ve vodním slalomu

Přidat do mých lig

Muži:
C1:
1. Božič (Slovin.) 97,75 (0 trest. sekund), 2. Gestin (Fr.) -0,96 (0), 3. Rohan -2,13 (0), ...5. Heger -3,51 (0), v semifinále 27. Chaloupka (všichni ČR)

Ženy:
C1: 1. Fišerová (ČR) 111,80 (0),
2. Liliková (Něm.) -1,00 (2), 3. M. Satková -1,55 (0), ...5. G. Satková (obě ČR) -4,09 (0)

Extrémní slalom:
Muži:
1. Hengst (Něm.), 2. Clarke (Brit.), 3. Goncalves (Braz.), ...Heger vyřazen ve čtvrtfinále, Prskavec a Přindiš (oba ČR) vyřazeni v rozjížďkách.
Ženy: 1. Fišerová (ČR), 2. Zwoliňská (Pol.), 3. Franklinová (Brit.)

Galloway (USA) - Ženský turnaj ShopRite LPGA Classic okruhu LPGA

Přidat do mých lig
konec
– : –

1. Hendersonová (Kan.) 201 (67+70+64) - v rozstřelu na 1. jamce, 2. Weaverová-Wrightová (USA) 201 (68+68+65), 3. Ewartová (Angl.) 202 (68+67+67), 4. Koová (N. Zél.) 203 (71+65+67) a Valenzuelaová (Švýc.) 203 (70+66+67), ...54. Spilková (ČR) 212 (72+68+72).

Toronto (Kan.) - Závěr turnaje Canadian Open série PGA Tour

Přidat do mých lig

1. McIlroy (S. Ir.) 261 (66+68+65+62), 2. Finau 263 (66+71+62+64), 3. Thomas (oba USA) 265 (69+69+63+64), 4. Rose (Angl.) 266 (69+70+67+60) a Burns (USA) 266 (67+69+65+65), 6. Conners (Kan.) 268 71+69+66+62.

Tylösand (Švéd.) - Závěr turnaje Scandinavian Mixed evropské série DP World Tour

Přidat do mých lig

1. Grantová 264 (66+68+66+64), 2. Stenson (oba Švéd.) 273 (70+66+67+70) a Warren (Skot.) 273 (69+68+71+65), 4. Scrivener (Austr.) 274 (68+64+70+72), Tarrio (Šp.) 274 (65+71+71+67) a Van Driel (Niz.) 274 (71+69+66+68), ...94. Napoleaová (ČR) 145 (74+71)

.

Most - Cena Jezdectví

Přidat do mých lig

Cena Jezdectví, rovinový dostih (1400 m, tříletí a starší koně, dotace 150.000 korun):
1. Arkhangelsk (Fialová, tr. Kobzarev, stáj ARS), 2. Matello, 3. Royal Town. Čas: 1:24,89. Výrok: jistě 1 1/4 - 3/4 - 1/2.

Další dostihy:
I. Fulmine Luna (ž. Foret) - Sven - Landaron
II. Königin Lucia (ž. Demo) - Old Memories - Odette
III. Shedir (Kocman) - Anjellico - Scare Crow
IV. Vévoda (ž. Andrésová) - Mike Majk - Waste No Time
V. Giorgione (Orčinskij) - Hibernian - Cape Witcher.

ostatní sportyPřidat do mých lig

Ankara (Tur.) - Závod Světového poháru v moderním pětiboji

Přidat do mých lig

smíšená štafeta: 1. Song Sung-min, I Či-hun (Korea) 1367, 2. Dogue, Kohlmannová (Něm.) 1359, 3. Šabán, Kandílová (Eg.) 1351, ...5. Novotná, Tůma (ČR) 1326.

Singapur (Sin.) - Titulový zápas MMA organizace UFC

Polotěžká váha

Přidat do mých lig
konec
Jiří Procházka
Glover Teixeira

Jiří Procházka - Glover Teixeira - vítěz Procházka v 5. kole (škrcení)

Leeds (Brit.) - Závody seriálu mistrovství světa

Přidat do mých lig

Smíšené štafety: 1. Německo 1:28:00, 2. Velká Británie -14, 3. Francie -20, ...11. ČR (Grebík, Kuříková, Volár, Zimovjanová) -2:46.