Pátek 20. května 2022, svátek má Zbyšek
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Pátek 20. května 2022 Zbyšek

Sportovní výsledky 12. 5. 2022

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Řím (It.) - Turnaj mužů

Dvouhra - 3. kolo

Přidat do mých lig
konec
A. Zverev (2-Něm.)
De Minaur (Austr.)
6:3, 7:6 (7:5)
konec
Tsitsipas (4-Řec.)
Chačanov (Rus.)
4:6, 6:0, 6:3
konec
Djokovič (1-Srb.)
Wawrinka (Švýc.)
6:2, 6:2
konec
Auger-Aliassime (8-Kan.)
Giron (USA)
6:3, 6:2
konec
Sinner (10-It.)
Krajinovič (Srb.)
6:2, 7:6 (8:6)
konec
Garín (Chile)
Čilič (Chorv.)
6:3, 4:6, 6:4
konec
Ruud (5-Nor.)
Brooksby (USA)
6:3, 6:4
konec
Shapovalov (13-Kan.)
Nadal (3-Šp.)
1:6, 7:5, 6:2

Řím (It.) - Turnaj žen

Dvouhra - 3. kolo

Přidat do mých lig
konec
Sabalenková (3-Běl.)
Pegulaová (13-USA)
6:1, 6:4
konec
Šwiateková (1-Pol.)
Azarenková (16-Běl.)
6:4, 6:1
konec
Teichmannová (Švýc.)
Rybakinová (Kaz.)
6:7 (3:7), 6:3, 7:5
konec
Andreescuová (Kan.)
Martičová (Chorv.)
6:4, 6:4
konec
Anisimovová (USA)
Collinsová (7-USA)
6:2, 6:2
konec
Sakkariová (4-Řec.)
Gauffová (15-USA)
6:4, 7:5
konec
Džabúrová (9-Tun.)
Putincevová (Kaz.)
6:3, 6:2
konec
Kasatkinová (Rus.)
Badosaová (2-Šp.)
6:4, 6:4

Řím (It.) - Turnaj žen

Čtyřhra - 2. kolo

Přidat do mých lig
konec
Aojamaová, Čchan Chao-čching (8-Jap./Tchaj-wan)
Ostapenková, Karolína Plíšková (Lot./ČR)
6:3, 5:7, 10:7
konec
Hradecká, Mirzaová (6-ČR/Indie)
Rybakinová, Samsonovová (Kaz./Rus.)
bez boje

NBA

2. kolo play off, Západní konference - 5. zápas

Přidat do mých lig
konec
Memphis Grizzlies
Golden State Warriors
134:95
Stav série 2:3

NBA

2. kolo play off, Východní konference - 5. zápas

Přidat do mých lig
konec
Boston Celtics
Milwaukee Bucks
107:110
Stav série 2:3

Giro d’Italia

Přidat do mých lig

6. etapa (Palmi - Scalea, 192 km): 1. Démare (Fr./Groupama-FDJ) 5:02:33, 2. Ewan (Austr./Lotto-Soudal), 3. Cavendish (Brit./Quick-Step Alpha Vinyl), 4. Girmay (Erit./Intermarché-Wanty-Gobert), 5. Nizzolo (It./Israel-Premier Tech), 6. Bauhaus (Něm./Bahrajn Victorious), 7. Vendrame (It./AG2R-Citroën Team), 8. Consonni (It./Cofidis), 9. Albanese (It./EOLO-Kometa), 10. Theuns (Belg./Trek-Segafredo), ...44. Hirt (ČR/Intermarché-Wanty-Gobert) všichni stejný čas.

Průběžné pořadí: 1. López (Šp./Trek-Segafredo) 23:23:36, 2. Kämna (Něm./Bora-hansgrohe) -38, 3. Taaramäe (Est./Intermarché-Wanty-Gobert) -58, 4. S. Yates (Brit./BikeExchange-Jayco) -1:42, 5. Vansevenant (Belg./Quick-Step-Alpha Vinyl) -1:47, 6. Kelderman (Niz./Bora-hansgrohe) -1:55, 7. Almeida (Portug./SAE Team Emirates) -1:58, 8. Bilbao (Šp./Bahrajn Victorious) -2:00, 9. Porte (Austr./Ineos Grenadiers) -2:04, 10. Bardet (Fr./DSM) -2:06, ...24. Hirt -3:16.

První liga

Finále play off - případný 4. zápas

Přidat do mých lig
konec
Plzeň
Chrudim
2:2, na penalty 3:4. konečný stav sírie 1:3

ostatní sportyPřidat do mých lig

Albena (Bul.) - Závod Světového poháru v moderním pětiboji

Přidat do mých lig

Ženy - semifinále: 1. Serapinaitéová (Litva) 1067, ...10. Novotná 1065 - postoupila do finále, 19. Křenková (obě ČR) 1049 - nepostoupila, je první náhradnicí.

stolní tenisPřidat do mých lig

Extraliga mužů

Finále play off - 1. zápas

Přidat do mých lig

Cheb - Ostrov Havlíčkův Brod 2:3
Reitšpies - Obešlo 1:3 (-7, 5, -4, -9)
Gavlas - Tregler 3:1 (-8, 7, 9, 5)
Kučera - Prokopcov 2:3 (-4, 11, -8, 8, -1)
Reitšpies - Tregler 3:2 (-11, -10, 10, 15, 2)
Gavlas - Obešlo 0:3 (-9, -9, -6)