Čtvrtek 1. prosince 2022, svátek má Iva
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Čtvrtek 1. prosince 2022 Iva

Sportovní výsledky 12. 11. 2022

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Divize A

15. kolo

Přidat do mých lig
konec
Aritma Praha
Klatovy
0:2
konec
Petřín Plzeň
Příbram B
3:1
konec
Komárov
Rokycany
3:1
konec
Doubravka
Domažlice B
0:0
konec
Horní Bříza
Tochovice
0:2
konec
Katovice
Hořovice
0:0
konec
Lom
Český Krumlov
7:0
konec
Soběslav
Mariánské Lázně
4:2

Divize B

15. kolo

Přidat do mých lig
konec
Libiš
Louny
2:2
konec
Neratovice-Byškovice
Admira Praha B
1:0
konec
Štětí
Březová
5:0
konec
Újezd Praha 4
Vilémov
2:0
konec
Český Brod
Česká Lípa
2:1
konec
Slaný
Kosmonosy
2:0
konec
Cheb
Kladno
0:1

Divize C

15. kolo

Přidat do mých lig
konec
Brandýs n. L.
Turnov
4:2
konec
Chrudim B
Náchod
2:0
konec
Letohrad
Hlinsko
1:4
konec
Nový Bydžov
Dvůr Králové
4:0
konec
Trutnov
Benátky nad Jizerou
1:2
konec
Vysoké Mýto
Velké Hamry
0:3

Belgická liga

17. kolo

Přidat do mých lig
konec
Westerlo
Ostende
6:0
konec
St. Truiden
Cercle Bruggy
0:1
konec
Waregem
Eupen
5:5

Nizozemská liga

14. kolo

Přidat do mých lig
konec
Volendam
Utrecht
0:4
konec
Emmen
Ajax Amsterodam
3:3
konec
PSV Eindhoven
Alkmaar
0:1

Polská liga

17. kolo

Přidat do mých lig
konec
Kielce
Lodž
0:1
konec
Zabrze
Legnica
0:3
konec
Bialystok
Lech Poznaň
1:2
konec
Zaglebie Lubin
Čenstochová
1:2

Portugalská liga

13. kolo

Přidat do mých lig
konec
Arouca
Rio Ave
0:1
konec
Boavista Porto
FC Porto
1:4

Příprava před MS

Přidat do mých lig
konec
Ekvádor
Irák
0:0

Rakouská liga

16. kolo

Přidat do mých lig
konec
Hartberg
Rapid Vídeň
1:2
konec
Lustenau
Altach
3:0
konec
Tirol
Ried
2:0

Skotská liga

16. kolo

Přidat do mých lig
konec
St. Mirren
Glasgow Rangers
1:1
konec
Celtic Glasgow
Ross County
2:1
konec
Hearts
Livingston
1:1
konec
Kilmarnock
Hibernian
1:0
konec
St. Johnstone
Motherwell
1:1
konec
Aberdeen
Dundee United
1:0

Slovenská liga

18. kolo

Přidat do mých lig
konec
Michalovce
Žilina
3:2
konec
Podbrezová
Liptovský Mikuláš
1:0
konec
Trenčín
Dunajská Streda
0:4
konec
Zlaté Moravce-Vráble
Banská Bystrica
4:4

Turecká liga

14. kolo

Přidat do mých lig
konec
Sivasspor
Ümraniyespor
2:2
konec
Fenerbahce
Giresunspor
1:2
konec
Basaksehir
Galatasaray
0:7

Ostrava - Turnaj pěti týmů, reprezentace do 19 a 20 let

Přidat do mých lig
konec
Česko „20“
Finsko „19“
6:3
konec
Švédsko „20“
Finsko „20“
1:6

Tikkurila/Vierumäki (Fin.) - Turnaj pěti zemí, reprezentace žen

Přidat do mých lig
konec
Finsko
Česko
3:1
konec
Švédsko
Švýcarsko
5:0

Budapešť - turnaj šesti zemí

Přidat do mých lig
konec
Maďarsko
Francie
1:2
konec
Ukrajina
Slovinsko
1:2 v prodl.

Krefeld - Německý pohár

Přidat do mých lig
konec
Slovensko
Dánsko
3:4 v prodl.
konec
Německo
Rakousko
3:0

Příbram - přípravné utkání hráčů do 16 let

Přidat do mých lig
konec
Česko
Švýcarsko
4:3 po sam. nájezdech

Trondheim - mezinárodní turnaj

Přidat do mých lig
konec
Norsko
Dánsko B
4:0

Chance Ženská basketbalová liga

9. kolo

Přidat do mých lig
konec
USK Praha
Slavia Praha
138:23
konec
Boston
Denver
131:112
konec
Golden State
Cleveland
106:101
konec
LA Lakers
Sacramento
114:120
konec
Memphis
Minnesota
114:103
konec
New York
Detroit
121:112
konec
Oklahoma City
Toronto
132:113
konec
Orlando
Phoenix
114:97
konec
San Antonio
Milwaukee
111:93

Extraliga mužů

11. kolo

Přidat do mých lig
konec
Benátky nad Jizerou
Ostrava
3:1 (22, 21, -22, 18)
konec
Karlovarsko
Kladno
3:0 (14, 18, 21)
konec
Liberec
Lvi Praha
3:1 (12, 22, -23, 18)
konec
Beskydy
Zlín
2:3 (-19, 20, -23, 23, -13)

Extraliga žen

10. kolo

Přidat do mých lig
konec
Dnipro
Šternberk
3:0 (14, 22, 10)
konec
Liberec
Přerov
3:0 (23, 20, 20)
konec
Olomouc
Olymp Praha
3:1 (18, -18, 17, 19)
konec
Ostrava
Prostějov
0:3 (-22, -27, -23)
konec
KP Brno
Šelmy Brno
3:2 (-15, 26, -17, 25, 12)

Extraliga žen

9. kolo

Přidat do mých lig
konec
FBK Jičín
FbŠ Bohemians
4:8
konec
FBC Ostrava
FBC Liberec
15:3
konec
1. SC Vítkovice
Bulldogs Brno
8:1
konec
Tatran Střešovice
Panthers Praha
13:0

Mistrovství světa mužů

Semifinále:

Přidat do mých lig
konec
Švédsko
Finsko
4:3 po sam. nájezdech

Mistrovtsví světa mužů

O 5.-8. místo

Přidat do mých lig
konec
Lotyšsko
Slovensko
8:5
konec
Norsko
Německo
5:6 v prodl.

Japonská rallye, závěrečný podnik MS v automobilových soutěžích

Přidat do mých lig

Po 2. etapě: 1. Neuville, Wydaeghe (Belg./Hyundai i20) 1:51:28,3, 2. Evans, Martin (Brit./Toyota Yaris) -4,0, 3. Tänak, Järveoja (Est./Hyundai i20) -39,9, 4. Kacuta, Johnston (Jap., Brit./Toyota Yaris) -1:04,5, 5. Greensmith, Andersson (Brit./Ford Puma) -3:25,4, 6. Lindholm, Hämäläinen (Fin./Škoda Fabia) -4:54,1.

Mandalika (Indon.) - Závěrečný závod MS superbiků

Přidat do mých lig

První závod: 1. Razgatlioglu (Tur./Yamaha) 32:47,209, 2. Bautista (Šp./Ducati) -4,324, 3. Rea (Brit./Kawasaki) -11,855, ...16. König (ČR/Kawasaki) -1:06,538.

Průběžné pořadí MS: 1. Bautista 527, 2. Razgatlioglu 450, 3. Rea 425.

Sao Paulo (Braz.) - Velká cena Brazílie, závod MS vozů formule 1 - sprint

Přidat do mých lig

1. Russell (Brit./Mercedes) 30:11,307, 2. Sainz (Šp./Ferrari) -3,995, 3. Hamilton (Brit./Mercedes) -4,492, 4. Verstappen (Niz./Red Bull) -10,494, 5. Pérez (Mex./Red Bull) -11,855, 6. Leclerc (Mon./Ferrari) -13,133, 7. Norris (Brit./McLaren) -25,624, 8. Magnussen (Dán./Haas) -28,768, 9. Vettel (Něm./Aston Martin) -30,218, 10. Gasly (Fr./Alpha Tauri) -34,170.

Průběžné pořadí MS: 1. Verstappen 421 b., 2. Pérez 284, 3. Leclerc 278, 4. Russell 239, 5. Hamilton 222, 6. Sainz 212, 7. Norris 113, 8. Ocon (Fr./Alpine) 82, 9. Alonso (Šp./Alpine) 71, 10. Bottas (Fin./Alfa Romeo) 47.

Veselí nad Lužnicí - Závod českého poháru v cyklokrosu

Přidat do mých lig

Muži: 1. A. Ťoupalík (Elkov Kasper) 58:12, 2. Říman (Auto Škoda Mladá Boleslav) -18, 3. Konwa (Pol.) -51, 4. Vaníček (Cyklo Tábor) -1:54, 5. Hula (Expres CZ-Tufo) -2:02, 6. Fiala (Cyklo Tábor) -2:16.
Průběžné pořadí (po 4 ze 7 závodů): 1. A. Ťoupalík 196, 2. Vaníček 188, 3. Říman 183.

Ženy: 1. Zemanová (Brilon) 47:53, 2. Havlíková (LAWI) -1:28, 3. Hladíková (Brilon) -2:36, 4. Heiglová (Rak.) -3:13, 5. Vaníčková (Brilon) -3:20, 6. Krahlová (Něm.) -3:51.
Průběžné pořadí (po 4 ze 7 závodů): 1. Zemanová 197, 2. Douděrová (Jaroslav Kulhavý Cycling) 155, 3. Jeřábková (Brilon) 153.

krasobrusleníPřidat do mých lig

Sheffield (Brit.) - Závod seriálu Grand Prix

Přidat do mých lig

Muži: 1. Grassl (It.) 264,35, 2. Vasiljevs (Lot.) 254,56, 3. Sato (Jap.) 249,03.

Sportovní dvojice: 1. Knierimová, Frazier (USA) 205,85, 2. Contiová, Macii (It.) 184,19, 3. Roscherová, Schuster (Něm.) 167,37.

Ženy - po krátkém programu: 1. Miharaová (Jap.) 72,23, 2. Levitová (USA) 72,06, 3. Gubanovová (Gruz.) 66,82.

Taneční páry - po rytmické tanci: 1. Guignardová, Fabbri (It.) 86,30, 2. Fearová, Gibson (Brit.) 85,37, 3. Lajoieová, Lagha (Kan.) 81,09, ...5. Taschlerová, Taschler (ČR) 74,09.

Džidda (Saúd. Ar.) - Turnaj série Ladies European Tour

Přidat do mých lig

1. Nojaová (Něm.) 203 (68+70+65) - v dodatečném rozstřelu na 2. jamce, 2. Hullová (Angl.) 203 (70+65+68), 3. Garciaová (JAR) 204 (67+70+67), ...49. Melichová 216 (71+73+72) a Melecká 216 (73+72+71), 69. Napoleaová 146 (73+73), 95. Spilková (všechny ČR) 150 (77+73) - neprošly cutem.

Utkání mistrovství Evropy

Třetí divize

Přidat do mých lig
konec
Česko
Moldavsko
39:13

rychlobrusleníPřidat do mých lig

Stavanger (Nor.) - Závody Světového poháru

Přidat do mých lig

Muži
500 m:
1. Murakami (Jap.) 34,708, 2. Dubreuil (Kan.) 34,750, 3. Kim Čun-ho (Korea) 35,017.
5000 m: 1. Roest (Niz.) 6:20,561, 2. Ghiotto (It.) 6:21,512, 3. Snellink (Niz.) 6:22,282.

Ženy
1500 m:
1. Takagiová (Jap.) 1:56,556, 2. Wiklundová (Nor.) 1:57,495, 3. Groenewoudová (Niz.) 1:58,198, ...13. Sáblíková 2:00,807, divize B: 16. Kuršová (obě ČR) 2:06,104.
Stíhací závod družstev: 1. Kanada (Blondinová, Maltaisová, Weidemannová) 3:01,810, 2. Nizozemsko 3:02,298, 3. Japonsko 3:02,909.