Neděle 23. ledna 2022, svátek má Zdeněk
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Neděle 23. ledna 2022 Zdeněk

Sportovní výsledky 12. 1. 2022

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Přípravný zápas reprezentací

Přidat do mých lig
konec
Uganda
Island
1:1 (1:1)

Finská liga

Přidat do mých lig
konec
Jukurit Mikkeli
Ässät Pori
4:1

Rakouská liga

19. kolo

Přidat do mých lig
konec
Innsbruck
Székesfehérvár
0:4

Švýcarská liga

42. kolo

Přidat do mých lig
konec
Davos
Langnau
4:1
konec
Lugano
Curych
2:3

Švýcarská liga

39. kolo

Přidat do mých lig
konec
Biel
Bern
8:7 v prodl.

Adelaide (Aus.) - Turnaj mužů

Dvouhra - 2. kolo:

Přidat do mých lig
konec
Chačanov (3-Rus.)
Mager (It.)
7:5, 6:3
konec
Čilič (4-Chorv.)
Munar (Šp.)
7:6 (8:6), 6:2
konec
Rinderknech (Fr.)
Kwon Sun-u (Kor.)
5:7, 6:3, 6:2
konec
Paul (USA)
Bonzi (Fr.)
6:4, 7:6 (8:6)
konec
Vukic (Austr.)
Johnson (USA)
6:4, 7:5
konec
Monteiro (Braz.)
Monfils (1-Fr.)
6:7 (2:7), 6:3 skreč
konec
Moutet (Fr.)
Fucsovics (8-Maď.)
6:2, 6:2

Adelaide (Aus.) - Turnaj žen

Dvouhra - 2. kolo

Přidat do mých lig
konec
Brengleová (USA)
Petersonová (Švéd.)
6:3, 6:2
konec
Davisová (USA)
Paoliniová (It.)
4:6, 6:4, 6:4
konec
Samsonovová (8-Rus.)
Parrizasová (Šp.)
6:2, 6:1
konec
Riskeová (USA)
Kalininová (Ukr.)
6:1, 6:3
konec
Gauffová (3-USA)
Kosťuková (Ukr.)
6:3, 5:7, 6:3
konec
Zidanšeková (4-Slovin.)
Inglisová (Austr.)
6:2, 6:1

Adelaide (Aus.) - Turnaj žen

Čtyřhra - čtvrtfinále:

Přidat do mých lig
konec
Martincová, Vondroušová (ČR)
Golubicová, Teichmannová (Švýc.)
7:6 (7:4), 6:2

Sydney (Aus.) - Turnaj mužů

Dvouhra - 2. kolo:

Přidat do mých lig
konec
Karacev (1-Rus.)
Kecmanovič (Srb.)
7:5, 6:4
konec
Evans (3-Brit.)
Martínez (Šp.)
6:2, 6:3
konec
Opelka (4-USA)
Thompson (Austr.)
6:3, 6:2
konec
Sonego (5-It.)
Báez (Arg.)
6:2, 6:3
konec
Nakashima (USA)
Fognini (7-It.)
7:6 (9:7), 7:6 (8:6)
konec
Goffin (8-Belg.)
Kudla (USA)
6:2, 6:3
konec
Kokkinakis (Austr.)
Isner (2-USA)
6:7 (5:7), 7:6 (7:5), 7:6 (7:4)
konec
A. Murray (Brit.)
Basilašvili (2-Gruz.)
6:7 (4:7), 7:6 (7:3), 6:3

Sydney (Aus.) - Turnaj žen

Dvouhra - 2. kolo

Přidat do mých lig
konec
Muguruzaová (2-Šp.)
Alexandrovová (Rus.)
6:1, 7:6 (7:4)
konec
Kontaveitová (4-Est.)
Ruseová (Rum.)
6:3, 6:1
konec
Kasatkinová (Rus.)
Mertensová (Belg.)
6:3, 6:4
konec
Garciaová (Fr.)
Rybakinová (9-Kaz.)
bez boje
konec
Badosaová (5-Šp.)
Tomljanovicová (Austr.)
6:3, 6:4

Ruhpolding (Něm.) - Závod Světového poháru

Přidat do mých lig

Ženy - sprint (7,5 km): 1. E. Öbergová (Švéd.) 19:45,2 (0 tr. okruhů), 2. Röiselandová (Nor.) -21,6 (0), 3. Wiererová (It.) -29,7 (0), 4. Alimbekavová (Běl.) -30,2 (0), 5. Braisazová-Bouchetová (Fr.) -40,0 (1), 6. Hauserová (Rak.) -42,1 (0), 7. Bescondová (Fr.) -48,2 (0), 8. Mironovová (Rus.) -50,9 (0), 9. Perssonová -55,9 (0) a Brorssonová (obě Švéd.) -55,9 (1), ...21. Jislová -1:21,3 (0), 27. Davidová -1:31,3 (1), 39. Charvátová -1:50,4 (2), 56. Puskarčíková -2:18,2 (1), 62. Voborníková (všechny ČR) -2:22,8 (1).

Průběžné pořadí SP (po 12 z 22 závodů): 1. Röiselandová 591, 2. E. Öbergová 509, 3. Alimbekavová 461, 4. H. Öbergová (Švéd.) 434, 5. Hauserová 420, 6. Solová (Běl.) 379, ...10. Davidová 305, 19. Jislová 204, 59. Puskarčíková 30, 64. Charvátová 23, 75. Vinklárková (ČR) 12.

Bad Gastein (Rak.) - Závody Světového poháru ve snowboardingu

Přidat do mých lig

Paralelní slalom družstev:
1. Auner, Dujmovitsová (Rak.), 2. Karlagačev, Sobolevová (Rus.), 3. Huber, Hofmeisterová (Něm.), ...19. Počinek, Maděrová (ČR)

Špindlerův Mlýn - MČR ve sjezdovém lyžování

Přidat do mých lig

Slalom:
Muži:
1. Hartig (Spartak Vrchlabí) 1:47,47 (53,61+53,86), 2. P. Forejtek (Svatý Petr) -0,86 (54,03+54,30), 3. Klíma (Kometa Brno) -2,13 (54,72+54,88).

Ženy: 1. Zouharová (Ski Team Zlín) 1:41,26 (51,26+50,00), 2. Kestlová (Kouty) -2,97 (52,66+51,57), 3. Hlavoňová (Kometa Brno) -3,48 (53,48+51,26).

Euroliga mužů

20. kolo

Přidat do mých lig
konec
Panathinaikos Atény
CSKA Moskva
74:98

Euroliga žen

11. kolo skupiny A

Přidat do mých lig
konec
Atomerömü Szekszárd
MBA Moskva
64:73
konec
Umana Reyer Benátky
TTT Riga
54:62

Český pohár mužů

Osmifinále

Přidat do mých lig
konec
Sokol Sršni Písek
ERA Basketball Nymburk
67:109
konec
Washington Wizards
Oklahoma City Thunder
122:118
konec
Toronto Raptors
Phoenix Suns
95:99
konec
Chicago Bulls
Detroit Pistons
133:87
konec
New Orleans Pelicans
Minnesota Timberwolves
128:125
konec
Memphis Grizzlies
Golden State Warriors
116:108
konec
Los Angeles Clippers
Denver Nuggets
87:85

Český pohár mužů

Čtvrtfinále, odveta

Přidat do mých lig
konec
Liberec
Odolena Voda
3:1 (-23, 19, 18, 21), zlatý set 15:12
První zápas 1:3, postoupil Liberec.

Český pohár žen

Čtvrtfinále, odveta

Přidat do mých lig
konec
Olymp Praha
Šelmy Brno
3:0 (19, 16, 24)
První zápas 2:3, postoupil Olymp.

Saúdská Arábie - Rallye Dakar

10. etapa: Vadí ad-Davásir - Biša

Přidat do mých lig

759 km celkově/375 km rychlostní zkouška

Automobily: 1. Peterhansel, Boulanger (Fr./Audi) 2:52:43, 2. Sainz, Cruz (Šp./Audi) -2:06, 3. Terranova, Oliveras (Arg., Šp./Prodrive) -3:59, ...38. Zapletal, Sýkora (ČR, SR/Ford) -29:54, 69. Prokop, Chytka (ČR/Ford) -4:40:14.
Průběžné pořadí: 1. N. Attíja, Baumel (Kat., Fr./Toyota) 33:13:37, 2. Loeb, Lurquin (Fr., Belg./Prodrive) -32:40, 3. Rádžhí, Orr (Saúd. Ar., Brit./Toyota) -55:48, ...24. Zapletal, Sýkora -5:56:37, 26. Prokop, Chytka -6:33:52.

SSV (buggy): 1. Baciuška, Mena (Lit., Šp./Can-Am) 3:36:55.
Průběžné pořadí: 1. Jones, Gugelmin (USA, Braz./Can-Am) 40:55:24.

Lehké prototypy: 1. Quintero, Zenz (USA, Něm./OT3) 3:22:11, ...8. Macháček, Vyoral (ČR/Can-Am) -27:39.
Průběžné pořadí: 1. López Contardo, Latrach Vinagre (Chile/Can-Am) 39:43:03, ...7. Macháček, Vyoral -6:18:26.

Motocykly: 1. Price (Austr./KTM) 3:05:32, 2. L. Benavides (Arg./Husqvarna) -2:09, 3. Van Beveren (Fr./Yamaha) -3:35, ...10. Michek -7:28, 29. J. Brabec -16:57, 32. Engel (všichni ČR/KTM) -23:40.
Průběžné pořadí: 1. Van Beveren 33:27:06, 2. Sunderland (Brit./KTM) -5:59, 3. P. Quintanilla (Chile/Honda) -6:15, ...18. Michek -1:58:47, 22. J. Brabec -2:14:50, 30. Engel -4:11:29.

Čtyřkolky: 1. Medeiros (Braz./Yamaha) 4:11:04, ...5. Tůma (ČR/Yamaha) -31:08.
Průběžné pořadí: 1. Giroud (Fr./Yamaha) 42:21:01, ...4. Tůma -7:33:56.

Kamiony: 1. Sotnikov 3:14:15, 2. Nikolajev -1:27, 3. Karginov (všichni Rus./Kamaz) -1:49, ...6. Macík (ČR/Iveco) -3:46.
Průběžné pořadí: 1. Sotnikov 35:58:08, 2. Nikolajev -10:18, 3. Šibalov (Rus./Kamaz) -44:27, ...8. Macík -4:33:37.

krasobrusleníPřidat do mých lig

Tallinn (Est.) - Mistrovství Evropy

Přidat do mých lig

Muži - po krátkém programu: 1. Mozaljov 99,76 b., 2. Kondraťuk 99,06, 3. Semeněnko (všichni Rus.) 99,04, 4. Kvitelašvili (Gruz.) 92,76, 5. Grassl (It.) 91,75, 6. Vasiljevs (Lot.) 90,24, ...15. Březina 71,60, 27. M. Bělohradský (oba ČR) 64,38.

Sportovní dvojice - po krátkém programu: 1. Mišinová, Galljamov 82,36, 2.Tarasovová, Morozov 81,58, 3. Bojkovová, Kozlovskij (všichni Rus.) 76,26, 4. Ghilardiová, Ambrosini (It.) 62,76, 5. Haseová, Seegert (Něm.) 62,21, 6. Safinová, Berulava (Gruz.) 61,93, ...15. Žuková, Bidař (ČR) 54,40.